Skok na Sok Art Machina

Opinie o Skok na Sok Art Machina

arbuz 2014-09-21 23:27:44
Pracowałam w firmie prawie dwa lata. Jeżeli chodzi o dorywczą pracę dla studentów - naprawdę się opłaca [wynagrodzenie 10 zł netto + mierne napiwki, ale to zawsze coś] o żadnych premiach nie ma mowy... co przykre.
Grafik elastyczny (albo zmiany poranne, albo popołudniowe)

Jeśli chodzi o atmosferę jest naprawdę świetna.

ALE!
(usunięte przez administratora) Ekipa nie czuje się przez to szanowana i wiąże się to z częstym narzekaniem.
To wszystko psuje. Odchodzą z pracy świetne dziewczyny.
kiwi 2014-10-10 19:41:52
(usunięte przez administratora) sama praca w porządku, ale po kilku zwolnieniach na "własnych oczach" szybko się odechciewa
mango 2014-10-23 16:55:58
potwierdzam! Możesz zostać zwolnionym za nic ja np zostałam zwolniona dlatego że nie uśmiechałam się akurat jak przyszła księgowa prezesa. Ich nie obchodzi że bardzo siĘ starasz aha no i wypowiedzenie dostałam z dnia na dzień E-MAILEM
Radek 2016-06-24 00:11:05
A wiesz ile zamykają i to w centrum W-wy.Wiszą sporą kasę ludziom, i mają to w du..e
Zostaw swoją opinię o Skok na Sok Art Machina - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skok na Sok Art Machina