Aren Art

Opinie o Aren Art

była klientka 2011-03-17 14:55:54
Atmosfera musi być ciekawa co rok to nowi PRACOWNICY.Z roku na rok coraz gorsza obsługa nie wiedząca nic o towarze który sprzedaje.Profesjonalizm na poziomie przedszkola , brakuje tam uśmiechu sprzedawcy co za tym idzie miłych wspomnień z zakupów.Nic Mnie tam nie zachwyca a towar jak w każdym innym sklepiku tyle że droższy.Moja opinia to TOTALNE DZIADOSTWO, nie wspomnę już o obrączkach które tam zakupiłam i do dziś dnia żałuje A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE dożywotnia gwarancja czyli co tydzień do poprawki aż mi się znudzi.
szczęśliwy narzyczony 2014-01-10 21:37:59
Ja się nie mogę zgodzić ze swoją przedmówczynią. Odwiedziłem ten salon jakiś miesiąc temu, gdy szukałem pierścionka na swojej dziewczyny. Chciałem na święta się jej oświadczyć. Jestem facetem i jak nie zwracam uwagi na świecidełka tak od tego pierścionka nie mogłem oderwać oczu w dniu zakupu. Panie w salonie pomogły mi go wybrać. Nie pamiętam czy były uśmiechnięte czy nie, ale najważniejsze, że moja narzeczona była jak otrzymała pierścionek ode mnie. Pozdrawiam moją narzeczoną Anię :-*
Kasia 2014-02-23 17:12:27
My zamówiliśmy tam obrączki, muszę przyznać, że trochę się na m spieszyło, termin realizacji był ekspresowy, otrzymaliśmy obrączki za trzy dni, moja obrączka jest przepiękna z brylancikami z ich kolekcji Yakimoto- jakiś Japończyk podobno projektował, jesteśmy bardzo zadowoleni, obsługa na prawdę super, bardzo miłe Panie.
muniek 2016-04-21 20:34:00
w biżuterii praca jest stabilna po prostu i mała rotacja jest
Zostaw swoją opinię o Aren Art - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aren Art