ZRiKD

Opinie o ZRiKD

miki 2012-09-05 22:29
szambo
4latapracy 2014-08-10 11:18
ZRiKD ,to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dyrektorzy(bez kwalifikacji i po liceach) nasyłani przez Ratusz, jest ich o 1000% za dużo. Na niższych stanowiskach to samo lub gorzej, liczą się znajomości a nie to, co potrafisz. Niekiedy na 3 może 4 robotników przypada 1 majster i 1 kierownik,powodzenia.
18latpracy 2014-09-17 12:13
To firma gdzie króluje nepotyzm i nie ma w praktyce przyjęć bez powiązań. Właściwie to ponad 90% kadry kierowniczej jest zatrudniona ^po znajomości^ .
Ludzie odpowiedzialni za ustalanie obsługi zewnętrznej firmy nie posiadają nawet wykształcenia średniego. Atmosfera w firmie odbiega znacząco od poprawnej i zewsząd panuje odczucie śledzenia, nacisków, i pogardy dla pracy .
Oczywiście nie wszyscy są poddani tym warunkom , są ludzie równi i równiejsi.
Wystarczy prześledzić link o zatrudnieniu. Warunki naboru ustalane są pod człowieka do zatrudnienia, natomiast uzupełnianie stanowisk robotniczych zlikwidowanych ze względów ekonomicznych, następuje poprzez zatrudnianie nowych pracowników.
18latpracy 2014-10-30 10:38
I kilometr gównianego mułu
aaaaaaa 2015-05-02 12:22
tam sa trzy warsztaty , każdy warsztat ma dwuch trzech pracowników i uwaga brygadzistę, majstra, kierownika i zaopatrzeniowca i remontują samochody z lat 70 ktore dają wjecej spalin niż żerań i siekierki razem
a so do kadry to już wcześniej ktoś dobrze napisał poziom 3+ bez podejmowania ważnych decyzji bez zgody ratusza
Warszwiak 2015-09-03 18:49
Zrikd to nic innego jak mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing . Liczy się tylko kasa dla miasta zero poszanowania dla zwykłego pracownika co najbardziej się napracuje . Zatrudnianie emerytów nie znających się na pracy zamiast młodych ambitnych .
Doświadczony 2015-11-20 19:13
Śmiechu warte jest funkcjonowanie warsztatu w Zrikd, majster,brygadzista, robotnik warztatowy (zajęcie -obsługa komputera ) i dwóch pracowników którzy mają pojęcie o pracy ( trzeci tylko chodzi i zawija sreberka ) .
Naprawa sprzętu odbywa się z reguły na mieście gdyż osoby tam zatrudnione nie koniecznie wiedzą do robić przy sprzęcie.
Ogólnie żenada , wchodząc do biura na początek człowiek jest częstowany widokiem śmierdzących stóp jakiegoś łysego buraka ( widok przerażający ) .
Jakość ewentualnych napraw maszyn poniżej krytyki.
kiki 2016-03-14 22:27
firma krzak . firmy brak
buzia 2016-10-17 20:38
a możesz mnie za rękę pokierować i napisac konkretmie gdzie oni te ogłoszenie na swojej stronie internetowej zamieszczają?
Pogromca debili 2017-06-22 19:56
Majstrowie bez pojęcia o robocie. Cała odpowiedzialność zwalana jest na pracownika który ma pojęcie o robocie. Wlazenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym to chleb powszedni. Najbardziej cierpią zwykli robotnicy którym karze się robić ale nie wiadomo czym jak i gdzie. Zero logiki...
Zostaw swoją opinię o ZRiKD - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRiKD