Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

xxxxt

Panowie firma unitech nie odprowadza składek pracowniczych na zus tak więc nawet za L4 nie zapłacą a prokurator uważa że nie jest to rażące zaniedbanie,prezesa ludzie powinni usunąć siłą z firmy

WŁODEK

Ja jak byłem w Grecji to takich jaj nie było tylko porządne pieniądze, a z Katowic do Krakowa mój szwagier ścigaczem w 7 min. dojechał. [usunięte przez moderatora]

STRAJK!!!!!! STRAJK!!!!!!!!!! STRAJK!!!!!!!!!!!!STRAJK!!!!!!!!!! STRAJK!!!!!!!!!!!! STRAJK!!!!!!!!!!!!

praccuje w Unitechu

Tak panowie i panie z biura. Do jutra ma czas. Jak nie to sobie sam pojdzie tyrac. Ciekawe co zrobia nasi wielcy brygadzisci. To im podobno obiecal ze wyplata bedzie w tym tygodniu. Moze juz sie pogodzili z losem. Za darmo mozna wszedzie pracowac.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
KTOŚ

UNITECH- TO BANDA[usunięte przez moderatora] KPIĄCYCH SOBIE Z PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH, NIE WYPŁACA WYNAGRODZENIA ZASŁANIAJĄC SIĘ CORAZ TO NOWSZYMI BAJKAMI, LUDZIE ROBIĄ DRUGI MIESIĄC ZA DARMO, KIEROWNICTWO UNIKA PRACOWNIKA JAK OGNIA ZAMIAST POWIEDZIEĆ PRAWDĘ JAK JEST!!!!!!!! KPINA Z DOROSŁYCH LUDZI!!!!! NIEKTÓRZY PRACUJĄCY TAM SĄ JEDYNYMI ŻYWICIELAMI RODZIN NIEKIEDY WIELODZIETNYCH ALE KOGO TO INTERESUJE............................ MOŻE NAJWYŻSZY CZAS WYWIEŹ PREZESA NA TACZKACH!!!!!!!!!!

wapno

ooj - 2013-08-21 13:33:42 Jedyne rozsądne wyjście to zbiórka wszystkich pracowników pod biurem Unitechu w poniedziałek o godzinie 7 :00 i czekanie na przelewy sprawą zainteresują się media tak jak w Holandii dziecioly z unitechu robicie u dziada prezesa nie zaplaci wam ani centa kase juz wyprowadzil z firmy i rznie glupa ze mu firmy wisza kasy nie ma i nie bedzie tak jak z holandia

ooj

Antek

Kasy nie ma i nie bedzie konta zablokowane! Bedzie tak jak w holandii kasa bedzie jutro pojutrze za tydzien za dwa i tak 2 miesiace w [usunięte przez moderatora] granie.Nie popełnijcie tego błedu albo strajk albo l4 albo art55 jak kto uwaza ale na pewno nic nie robic do póki kasy nie bedzie. To jest kwestia tylko czasu taka agonia kiedy bedzie oficjalny koniec tej firmy

misio

Kasy wcale nie będzie

misio

Oj ludzie. Kasy nie będzie w tym tygodniu, nie wiem z czym czekacie. Kto ma pracę jakąś niech się zwalnia z dnia na dzień, paragraf 55. Każdy może sie zwolnić bez wypowiedzenia z dnia na dzień. KASY NIE BĘDZIE W TYM TYGODNIU.

Tez tak słyszałem. W kadrach i jakas ksiegowa i jeszcze ktos tam ma poleciec

kolega z firmy Unitech

To juz bedzie przegiecie na całego. Za kogo on ma nas. Nie ma kasy w tym tygodniu to strajk. Za co tu zyc. A z reszta widzialem na wlasne oczy, ludzie juz sie przyzwyczaili ze robia za darmo.Słyszalem ze w biurze moze byc redukcja.

Witam! Słyszałem koledzy ze wypłat tez w tym tygodniu nie bedzie. Prezes znowu nas w konia zrobił. pewna wiadomosc. Jak nie wierzycie to zadzwoncie do biura.

xxx

Witam wszystkich huciaków jak pracownikom z holandii nie płacili to ście nic nie pisali i cicho siedzieli bo baliście się jechać i pokazać co potraficie a teraz jak wam [usunięte przez moderatora] zaczynają się część bo kasy nie ma to wielkie oburzenie proponuje podnieść składki na OPZZ (co by J[usunięte przez moderatora].b zięciowi mógł zapłacić)może przedstawiciele z Unitech S.A co dostaną to zaczną działać albo zmieńcie ich na nowych bo se nie radzą a o kasie to zapomnijcie chyba że z MOPS. Pozdrowienia dla Prezesów wkrótce nimi nie będą ale zostaną im spawarki to długi odrobią.

Co tydzien robi jakies głupie zebrania i obiecuje ze wypłata bedzie. A TU WIELKIE [usunięte przez moderatora]. ZĘBY W SCIANE. Za tydzien tez zrobi zebranie i tez powie ze bedzie najpozniej w piatek. SPOTKAMY SIE W SADZIE, Z KOMORNIKIEM TAK ŁATWO CI NIE PÓJDZIE!!!!!!!!!!!!!

Jak mozna nie płacic wyplaty kilka tygodni. Ten prezesiunio to chyba z kosmosu sie urwal. Juz nam GOŚCIU cierpliwosci brakuje. 23.08.2013r ma byc wyplata na koncie albo spotkamy sie w sadzie. S T R A J K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koledzy z firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ta firma to patologia!!!!! Oczywiscie mowie o Unitech i prezesie, ktory przettrzymuje nasze wypłaty. Obiecał ze bedzie wypalata 22 a 23 sierpnia. Ale uważam ze kłamal i kasy nie bedzie. Takze strajk od poniedzialku 26.08.2013r. i niech sam zapiepsza na Hucie. Odrazu pieniadze sie znajda na nasze wypłaty.

bezrobotny

czy ktoś wie czy są przyjęcia do nowej spółki? jakieś roboty już mają ?

eems

ale bredzisz4

lucky shiet

na razie to jestes do kaski poza kolejką kotku byłem pierwszy do kaski

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa