KBT

Opinie o KBT

anonim 2010-06-24 00:41:50
Uwaga na ta firme, oglasza sie jako prawny spadkobierca KB Telekom, ale KBTelekom jest w upadlosci i syndyk odzyskuje majatek, tak wiec KBT Sp. z o.o. niedlugo pozyje.

UWAZAJCIE [usunięte przez moderatora]
Lukasz 2012-01-10 15:06:22
moje relacje z KBT również nie należą do najcieplejszych. Realizowana usługa nie spełnia zakładanych założeń. Dwie złożone reklamacje pozostały bez żadnej odpowiedzi. Reasumując: Nie polcam nikomu firmy KBT
dandam 2013-01-06 08:59:48
A z jakiej usługi korzystasz? Może udało Ci się już wyjaśnić sytuacje?
Bo mnie interesuje internet a chyba oni będą mogli mnie podłączyć do sieci bo z netii wimax już mi sie nie chce korzystać.Za drogo i za wolno.
Niezadowolony klient 2016-09-17 23:09:46
Odradzam Internet w tej firmie !!!,
przerwy w dostawie świadczenia usług dostępu do internetu ostatnio permanentne
i to w czasie największego zapotrzebowania.

Zgłaszanie awarii pozostaje bez słowa komentarza, po prostu wysyłasz SMS'a i nic, kompletnie nic się nie dzieje .
Problemy z siecią tłumaczone modernizacja sieci odbywają się bez uprzedzenia (no może dwa powiadomienia na kilkanaście wyłączeń było)
Wezwania do przestawienia zapłaconych faktur, mimo ich wcześniejszego terminowego regulowania - wygląda tak jakby kompletnie nie mieli pojęcia i systemu sprawdzania kto zapłacił a kto nie, i tylko nękają również płacących.

Nie wspomnę że na podłączeni Panowie umawiają sie na określoną godzinę a przybywają 1,5 godziny później i nawet nie ma słowa przepraszam,
ten kompletny brak poszanowania czasu i klienta jest widoczny później na każdym etapie współpracy.

Reasumując - ODRADZAM tą firmę.

Niezadowolony klient.
Zostaw swoją opinię o KBT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBT