Opinie o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-wam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-wam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Czerwony

To tak jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest liche nawet jeśli chodzi o podwyżkę to nie dostaniesz takiej kwoty jaką ty chcesz muszą zabrać np.z 2 zł to dadzą ci 1.80 czy tam 1.40 to zależy jaki ma chumor co do pracy to jest spoko dużo zleceń dużo roboty i co najlepsze ta robota nie jest monotonna co chwilę co innego. Jedyny plus w tym wszystkim że można robić nadgodziny tkz. Dodatkowe piniaszki. Słuchajcie ludzie nie ma co być wybrednym robota jest i to się liczy hajs wpada. A co do góry chodzi mi o konstruktorów to jest banda (usunięte przez administratora) powinni coś z tym zrobić ciągle trzeba przerabiać nic nie potrafią narysować dobrze ,przychodzi konstruktor i pyta się pracownika ile to jest 4mm. No po prostu gniot

@Czerwony

Ile maksymalnie nadgodzin dziennie można robić? Czy za nie pracownik dostaje większe wynagrodzenie niż za normalne godziny pracy? Jak to jest? :) Dajcie znać, bo bardzo sobie cenię miejsca, w których można dorobić do pensji. Myślę poważnie nad aplikacją.

Fajne godziny pracy dla konstruktorów 7-15. A nadgodziny się zdarzają, są jakoś bardziej opłacalne? Pisaliście, że stawkę wynagrodzenia najlepiej negocjocjować od początku, w obecnym roku jakich zarobków można od spodziewać po tym stanowisku?

Czy w Pro-wam Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Rzeczywiście na swojej stronie podają, że szukają konstruktora, ale czy to praca tylko ma mężczyzn? Co konkretnie oznacza samodzielność w podnoszeniu kwalifikacji? Trzeba się szkolić na własną rękę? Jeśli mam 2 lata doświadczenia to na jaką kasę mogę liczyć?

Byly Nowy wpis

Na żadne szkolenia nie ma co liczyć, jeśli chodzi o dział konstrukcyjny to lepiej nie pracować pod Markiem h. Wojtek od zbiorników jest dużo bardziej ogarnięty i dba o swoich pracowników ale u niego nie ma rotacji takiej jak u Marka. Co do samych produktów to są one „dobre”. Wykonanie jest przyzwoite, „know how” jest rozwijane od lat, wprowadzane są ulepszenia głównie za sprawą pomysłów Oktawiana i Krzysztofa którzy zbierają informacje o oczekiwaniach klientów i potrzebach rynku. Jak w każdej firmie są wady i zalety, ludzie lepsi i gorsi. Ja swoją przygodę z firmą wspominam dobrze ale w Koszalinie jest kilka firm z większym potencjałem, benefitami i wyplata.

Proszę o obiektywną opinię o atmosferze, warunkach pracy w firmie, a także o świadczeniach pracowniczych: paczki dla dzieci, bony świąteczne.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-wam Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?

Szukam pracy w mieście Koszalin na stanowisku Kierownik działu. Najlepiej na Kierownik działu. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Aktualnie jest poszukiwany kierownik działu konstrukcjynego

Dlaczego poszukuje się osoby na to stanowisko poza gronem dotychczasowych pracowników? I co z tym, który je do tej pory zajmował? Coś takiego, jak awans tu funkcjonuje?

Czerwony

Łuki
@Czerwony

Wynagrodzenie liche ale nie ma co być wybrednym? W nie wiem, co mam sądzić po Twym wpisie. Ja jednak lubie dobrze zarabiać. Ale może kwota nie jest tak licha, jak ją opisujesz? Ile teraz płacą?

Konstruktor
@Czerwony

Widzę, że nie masz pojęcia o projektowaniu i tylko nastawiasz się na kasę. Spróbuj coś sam wymyślić / zaprojektować to zobaczymy jakie wtedy będziesz miał zdanie. Jak zechcesz to na pewno dostaniesz szanse. Łatwo krytykować nie mając pojęcia jakie są etapy tworzenia dokumentacji.

@Czerwony

A ile tych nadgodzin maksymalnie można zrobić? I czy za dodatkowe godziny dostaje się większą stawkę? ;) Może się tu przyjmę :)...

Klient

Zamowilismy cysterne i spełnia nasze oczekiwania ,szeroki wybór może być cysterna mleczna matowa , na wysoki połysk lustro , we wzorki ,szlifowana,gładka . Nam najbardziej podoba się ta na wysoki połysk ale to kwestia gustu .

Maro

Swietna jakość ,cysterny i zbiorniki wykończone estetycznie. Zdecydowaliśmy się na kolejny zakup.

Frania

W zakładce kariera jest aktywna oferta pracy dla konstruktora. Podobno wynagrodzenie adekwatne jest do posiadanych umiejętności. Człowiek z wieloletnim doświadczeniem od jakich stawek na h zaczyna? Jakiś socjal oferowany jest na tym stanowisku bo nie ma żadnych informacji w ogłoszeniu?

Lara

Witam, czasem szukają jeszcze pracownika działu sprzedaży? Bo zdarzało im się kiedyś puszczać oferty tu. I na jaki etat to jest właściwie praca, jeśli można wiedzieć? Tylko proszę o aktualne informacje.

Klient

3 lata temu zamowilismy 5 cystern ,są świetnie wykonane w tym roku w 2 połowie koncza się leasingi i zamawiamy 5 nowych też z PROWAM raz że trochę tańsi od konkurencji a dwa mamy je sprawdzone .Byliśmy na targach w Niemczech ,firma z Koszalina naprawdę uciekła konkurencji z jakością wykonania wstawki i elementy spasowane tak że mercedes nie wstydzi się zamontować ich na swoim podwoziu BDB jakość bardzo ważna a dziś ważniejsza trochę od ceny

Arko

BDB jakość, ładnie wykonane cysterny ,cenowo podobnie do konkurencji ale jakością wykonania i estetyka poprostu PROWAM konkurencji ucieka i priorytet jakość bardzo nam się podoba jest na wysokim poziomie

Zainteresowana

Czy możecie coś więcej powiedzieć o tej firmie? Czy warto ubiegać się o pracę na magazynie? Czy jest to praca 1 zmianowa? Jak wygląda tam praca?

Olga
@Zainteresowana

O, mowa o pracy na magazynie, super. Szukam tu wiadomości o tej pracy dla wujka. Ja też chciałabym wiedzieć to i owo. Szczególnie ciekawa jestem, jakie ubrania, akcesoria bhp daje firma na tym stanowisku? Jakieś konkretne elementy odzieży, zabezpieczenia, obuwie itd. Jest coś takiego?

O
@Olga

Standard, tj. Buty wzmacniane, spodnie, bluza, kurtka.

@O

Co jaki czas na takie rzeczy można liczyć? Bo wiadomo że wszystko z czasem się zużywa. Dbają tu w ogóle o pracowników tez dając jakieś premie albo benefity pozapłacowe?

prawda czy fałsz

ludzi pracowałem w prowamie jako pomocnik po niecałych 2 latach odzedłem pojechałem za granice nie wyszło przyjechałem spowrotem i bez dwóch zdań przujeli mnie do prowamu robie tam dalej to jest naprawde dobra praca jeśli ktoś lubi na codzień uzywac elektro narzędzi atfosmera jest jaka jest czsami żle czasami dobra wiec nie piszcie bzdur na temat prowamu. idzcie se lepiej poszukać jakiś ogłoszeni pracy na olx :)

Former
@prawda czy fałsz

No i fajnie, no i git! Jak widać, plusem jest to, że firma nie wymaga od pracownika znajomości języka polskiego! Komunikacja niewerbalna musi być na wysokim poziomie, nie to co u przysłowiowego „Niemca”.

Ilona
@prawda czy fałsz

A jakich narzędzi konkretnie używasz? Uczą na początku ich obsługi,są jakieś szkolenia? Atmosfera to chyba kwestia personelu, prawda?

Danuta

Na stronie firmy jest oferta na konstruktora. Piszę, że oferują atrakcyjne zarobki. Można wiedzieć mniej więcej jakie to? Dla każdego to może znaczyć coś innego przecież. Będę wdzięczna za informacje!

a

3,5 na rękę powinni dać inaczej nie warto pchac się

Kons
@Danuta

min 5 na rękę , pamiętaj że musi ci to starczać przez 3 lata, potem następna podwyżka

Urszula
@Kons

chodzi Ci teraz o tę indywidualną? ile po 3 latach wyniesie tak na oko? no i co z inflacyjnymi, jak one się tu przedstawiają, są zależne od stanowiska czy równe dla każdego?

2 miesiące

(usunięte przez administratora) i kiła, Brygadziści i kierownicy kpią sobie z bhp, praca w tym zakładzie grozi śmiercią. Trzeba mieć oczy na 360st. Bo zginiesz marnie pod wózkiem lub suwnica. Albo stracisz wzrok bo szlifowanie stali w przejściach i przy drzwiach to norma. Wszędzie ciasno, ciężko dostać się do kibla na hali bo wejście zastawione zbiornikami. Maszyny stoją tak ciasno, że nie miniesz się z drugą osobą. Wytrzymałem 2 miesiące, dawno w takim ruskim bajzlu nie byłem.

Honorata
@2 miesiące

No to napisałeś głównie o warunkach behap, a co z wypłatami? Skoro nie pracujesz to już chyba możesz swobodnie pisać :)

damian
@2 miesiące

dokładnie tak było jak ja pracowałem również

Czy poziom wynagrodzeń w Pro-wam Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 2 października.

Poziom wynagrodzenia jest zależny od umiejętności i doświadczenia. Wiadomo że małolat po szkole dostanie najniższa krajowa, najpierw trzeba pokazać co się potrafi i wtedy rozmawiać o pieniądzach.

Danuta

Ale Twoim zdaniem wynagrodzenia są sprawiedliwe w tej firmie? Własnie jest tak jak mówisz, że trzeba sobie zapracować na dobrą pensję? jest konkurencyjnie jeśli chodzi o podobne firmy?

Znowu ja
@Danuta

Czy sprawiedliwe tego nie mogę ocenić. Jeżeli chodzi o konkurencyjność wynagrodzeń w podobnej branży to jest na pewno.

@Znowu ja

Możesz zdradzić po ilu latach doświadczenia można się starać o lepszą pensje? Warto tam zacząć od zera czy jednak lepiej poszukać innego miejsca? Będę wdzięczna za poradę

Co jaki okres czasu w Pro-wam Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracuś

ubiegać możesz się nawet codziennie :D ale dostaniesz jak złożysz wypowiedzenie. Kierownictwo w biurze boi się iść do prezesa, na produkcji nie chcą dawać więcej bo każdy będzie chciał. Lepiej na starcie sobie wywalczyć dużo bo później jest już źle.

Prawda. W momencie złożenia wypowiedzenia zarząd przypomina sobie o podwyżkach. Poza tym zero kultury pracy, prezes nawet w stosunku do kobiet używa wulgaryzmów. Pieniądze kultury nie zastąpią....

Haha ludzie bądźmy rozwazni

Na żaden idz najsc se lepsza pracę tutaj nie zarobisz na siebie a co dopiero o dzieciach można mówić na dzieci zapomnij najlepiej na truskawki do Niemiec 2 razy tyle co dostaniesz tutaj

Ex

Potwierdzam.

To chyba są jakieś jaja. Mamy ponad 30 stopniowe upały a narzędziownia nie zapewnia wody do dystrybutorów. Walają się tylko puste baniaki i nikt nie wie kiedy będzie woda.

Urszula

Jak to nikt nie wie? A szefostwo? Ktoś pytał?

Anonimowy

Nie polecam.

Helena
@Anonimowy

A konkretniej? Bo tak to każdy może napisać:)

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-wam Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Pro-wam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-wam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-wam Sp. z o.o.?

Pro-wam Sp. z o.o.