logo Detal Partner sp z o.o.

Detal Partner sp z o.o.

Koszalin

Opinie o Detal Partner sp z o.o.

anonim 2011-10-18 21:58:59
A ja polecam. Jeżeli ktoś kradnie i wpadnie to nigdy nie będzie zadowolony z szefowej ani z pracy. Ja pracuję już piąty rok i jestem zadowolona zarówno z szefowej jak i zarobków oraz atmosfery.
XYZMMMMMM 2015-05-01 16:45:38
Żałosne są te opinie ....., A CO POWIECIE NA TO JEŚLI PRACOWNIK PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE BYŁ OSOBA UCZCIWĄ, LOJALNĄ ,I TYLKO TYLE ŻE POTRAFIŁ POWIEDZIEĆ SWOJE ZDANIE , ZOSTAŁ ZWOLNIONY .... NIGDY NIE LICZYŁO SIĘ JEGO ZDANIE, ZAWSZE WSZYSTKO ROBIŁ JAK NAJLEPIEJ ALE I TAK SZEFOWEJ NIE SZŁO DOGODZIĆ; W FIRMIE ZNAJDUJĄ SIĘ OSOBY KTÓRE CHOĆ BYWAŁY RZADKO NA SKLEPACH TO I TAK MOŻNA ICH ZALICZYĆ DO WYROZUMIAŁYCH OSÓB I POTRAFIĄCYCH ZMOBILIZOWAC PRACOWNIKÓW DO DALSZEJ PRACY ,JEŚLI KTOŚ IDZIE TAM DO PRACY TO NA WŁASNE RYZYKO.
łukasz 2016-05-04 20:47:28
@Monter, chyba czegoś nie rozumiem. Skoro to forum, to chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nawet ktoś, kto niestety pisze caps lockiem :) pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Detal Partner sp z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Partner sp z o.o.