Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Już w 2022 r. był tu komentarz, że właściciel nie zakończył działalności, tylko zmienił nazwę. Jak się w takim razie firma teraz nazywa? Żeby chociaż można było sprawdzić na forum w jakimś innym wątku, jak się dla niego pracuje?

aska

gdzie mozna zglosic sie do nich do pracy ?

Dzieci transa
@aska

Idiotko skończona Duda to szust i (usunięte przez administratora) Wielu przez niego się powiesiło.

Natalia
@Dzieci transa

Co Ty opowiadasz? Masz jakieś potwierdzone informacje na ten temat?

Janek Duda Nowy wpis
@Dzieci transa

Jakiś śmieć pisze epitety do innych

Barbara Nowy wpis
@Janek Duda

Takich skrajnych oszczerstw się przypadkiem nie zgłasza?

Bodzio Nowy wpis
@Dzieci transa

Duda nie zakończył działalność tylko zmienił nazwę, i dale (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

Dobrze wspominam lata przepracowane w Duda Transport pierwsza ekipa, najlepsza z jaką kiedykolwiek pracowałem

Aleksander

Ile lat tam spędziłeś i dlaczego zdecydowałeś się jednak odejść? Daj znać :D

Majka
@Aleksander

Ludzie odchodzą też na emerytury :D

@Majka

Czyli myślisz ze odszedł na emeryturę a nie się zwolnił? A jak tu jest z rotacją? Można się załapać na stały etat żeby zaraz za byle co nie zwolnili?

majk

Tego nigdy nie wiadomo.

Aleksandra
@majk

A dużo jest osób po stażu w firmie? :)

praocwnik

Wypłaty na czas, konkretna ścieżka kariery krok po kroku, wiadomo co należy do Twoich obowiazków.

@praocwnik

Skoro już wspominasz o terminowych wypłatach to może dodasz ile płacą? Więcej niż u konkurencji czy nie ma co liczyć na lepsze pieniądze?

buka
@Krzysztof

Tyle samo co u konkurencji wiec nie ma co szukać innej roboty.

@buka

Nie możesz podać konkretnej kwoty? Bo przydałoby się mi info przez wysłaniem CV, czy można dobrze zarobić. Wypłaty są objęte tajemnicą?

młody

Wszędzie płaca tak samo.

sajmon
@Krzysztof

Żadna tajemnica. po prostu na forum nikt ci nie napisze.

Pawel
@praocwnik

Panie to są (usunięte przez administratora) zobacz pań w internecie przecież oni już są zgubieni

byłī pracownik

Najlepsze lata z najlepszą ekipą! Szkoda, że to wszystko się skończyło ale wspomnienia zostaną juz na zawsze ;)

@byłī pracownik

Dlaczego się skończyło ? Co się stało ?

@Nowy

No właśnie. Ja tez jestem ciekawy. Pozwalniali wszystkich czy co? Jak teraz jest z rekrutacją do firmy? Przyjmują? Wiesz coś?

xyz

Tak przyjmują.

wypłaty zawsze były na czas, pozdrawiam wszystkich z ekipy Krzyśka, miło wspomianm

Dobrze wspominam pracę, szkoda, że juz dzisiaj nie ma ani firmy ani tej ekipy, no nic każdy poszedł w swoją stronę.

jacex

Fajna zgrana ekipa ! Można wiele się nauczyć ! Atmosfera w pracy idealna, każdy by chciał pracować w takich warunkach !

@jacex

polecam

polecam, nie wiem skąd te złe negatywne opinie, firma jak każda inna jezeli ktos dobrze pracuje i nadaje sie do tego to i dobrze zarobi, hejt byl i zawsze bedzie, ja jezdziłem i nie narzekalem moze byly i jakies male opoznienia ale to co moje to dostalem. ja polecam bo nie bylo najgorzej, zarobki spoko

balbina z orange

poczytajcie opinie o Orange Logistic na tym portalu, opinie masowo pisane przez pracowników-spedytorów, działających w dalszym ciągu w Katowicach

te wspaniale wpisy piszą (usunięte przez administratora)mi do dziś jest 500000 tys krewny z 1000000 tak tak

Kazimierz

gdzie można zgłosić się ? chciałbym zacząć współprace ?

anna

anonimowo

leszek

Polecam miałem z nimi dobry kontakt

bartek

kasa sie zgadzala, warunki dobre

LeRy46Ziel
@bartek

(usunięte przez administratora).Telefony -sekretarka i nie odbierają.. komórek w internecie nie znalazłem.. E-sad na dzieńdobry i niech ich komornik szuka.(usunięte przez administratora)

Polecam

janusz

moze macie zły numer ?

ha ha ha

te windykacje to maja niezła reklame , skad taka skutecznosc ? klamią przewoznikow jak dobrze pracujecie to po co wam windykacja ? trzeba sie narobic a nie gadac c...

MIREK72

Skąd ja się pytam te pozytywne opinie ? Podejrzewam ze tak jak ja większość osób z nimi współpracująca ma przez nich jedynie problemy finansowe!! Jeśli tak to się nawet nie zastanawiajcie tylko korzystajcie z windykacji.. Bo to nie przelewki. Inaczej będziecie się bujać z niewypłaconymi należnościami miesiącami.. Jeśli ktoś potrzebuje to polecam firmę która mi pomogła. (usunięte przez administratora)

eric
@MIREK72

czy tam jest az tak zle? ktos przeciez musi to zarzadzac, prowadzic. Podobno szykaja Kierownika nowego zarzadzania transportem

LeRy46Ziel
@MIREK72

Jaka to firma windykacyjna.. Nie płacą mi ...je. nie ma kontaktu żadnego, telefony tylko stacjonarne.. oni jeszcze nie upadli?600882532 proszę o sms z nazwą windykacji.

WUC
@LeRy46Ziel

a do czego Panu potrzebna firma windkacyjna? Oni nic nie prawnie nie moga niuż Pan sam. Wystarczy wysłać pozew przez e-sad na Dude i sprawa sie juz potoczy swoim biegiem.

Jak wygląda rekrutacja ?

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)