BELLA Sp. z o.o.

Czosnów

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

areckis 2013-12-20 15:56:44
Odradzam prace w tej firmie. Nie dotrzymują zobowiązań finansowych
IVONN 2014-04-01 09:05:20
P.Areckis chciała bym cos blizej wiedziec o tej firmie poniewaz wybiera sie o niej mój narzeczony czy powinnismy o czyms wiedziec?
pomoc 2014-06-12 17:50:48
jasne, nie warto, jak chce zarobic 1450 netto to prosze bardzo, pewne 100%info pozdr
anonymus 2015-06-04 13:04:11
Swoją opinię napisze w przyzwoity sposób, tak aby administrator nie miał powodów do usunięcia.
Bella Zakład Kompozytów, to jedno wielkie dziadostwo.
Można napisać całą książkę na temat tej firmy, tutaj nawet rozcieńczają mydło w łazience.
Praca w akordzie, czyli powinieneś mieć zapewnione materiały, a okazuje się że zapomnieli zamówić itp, jeżeli coś potrzebujesz z magazynu, to jest dopiero masakra, ile musisz się nachodzić, nagadać żeby Ci wydali materiał.
Tutaj nie ma podstawowych materiałów do produkcji, a narzędzia, narzędzia to rarytas w tej firmie, najlepiej jak przyniesiesz swoje. Kierowników, koordynatorów, kontrolerów więcej jak pracowników produkcyjnych. Jeden drukuje, drugi przynosi a trzecie nakleja nalepki.
Co do zarobków, to jest dopiero dno, lepiej płacą w markecie na kasie, czy jako ochroniarz w Biedronce. Tutaj nie zarobicie, a jak by mogli to kazali by Ci dopłacić. Brak jakich kol-wiek premii, premią jest to że nic nie zabrali, a zabierają często. Ci ludzie nie mają pojęcia o Kompozytach, jedna wielka garażówa. Brak jakiego kol-wiek szacunku do ludzi. Tutaj są takie barany że szok, wymierzą bramę na wszystkie możliwe sposoby, wy spawają stelaż a potem nie mieści się w bramie haha. Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie. Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO.
hania 2016-05-17 09:14:26
Zależy czy jeździsz po kraju czy za granicą głównie ale myślę, że grubo ponad najniższą krajową @hajko jest
Zostaw swoją opinię o BELLA Sp. z o.o. - Czosnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELLA Sp. z o.o.