Alfa-Logis Sp. z o.o.

Błonie

Opinie o Alfa-Logis Sp. z o.o.

admin 2015-07-15 02:00
Chcesz pracować w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
Były pracownik 2017-08-21 21:19
Parę zdań o firmie Alfa Logis:

Polecam tą firmę z całego serca ale pod warunkiem, że:

1. Lubisz pracować 10h dziennie (czasem i dłużej)
2. Chcesz zaczynać zmianę o 4 rano lub kończyć o 24
3. Pragniesz jeździć po magazynie na którym na podłodze w alejkach regałowych stoi kilkadziesiąt a może i więcej palet tak że wjeżdżając wózkiem masz z każdej strony po 2cm miejsca. Mogły by nie stać ale nie ma kto i często gdzie tego wstawić
4. Chcesz pracować w każdą sobotę a może nawet w święta państwowe i niedzielę bo pracy zawsze za dużo a ludzi za mało.
5. Dodatkowo licz się, że nie wszyscy koordynatorzy mają minimalne kompetencje do tego co robią
6. Kochasz wysłuchiwać pretensji, że jest bajzel na magazynie, opóźnienia w wysyłkach, błędy itp. i oczywiście nie jest to wina za małej liczby pracowników
7. A dla osób z góry i tak najważniejsze jest wymyślanie coraz to nowych pomysłów typu zakaz pracy na wózku w krótkich spodniach (za to butów ochronnych mieć nie musisz, najważniejsza jest czapka ochronna), zakaz wychodzenia na fajka w parach (bo niby wtedy dłużej się pali) i tym podobne bzdety... A że brakuje miejsca na magazynie? Radz sobie sam...
8. Będziesz mógł mieć też zaszczyt robić przez agencje 1.5 roku i ci nie zaproponują umowy ale za to niektórzy szczęśliwcy dostaną po miesiącu i nie licz na wyjaśnienia dlaczego ty nie dostałeś.
9. A na końcu zawsze cie mogą zwolnić od tak bo nie chciałes/nie mogłeś przyjść w sobotę i nie ważne że w tygodniu robiłeś 50h...
10. No i pamiętaj, że zawsze robisz za wolno i za mało dokładnie, bo przecież koordynatorzy zza biurka by to zrobili lepiej/szybciej
11. Jedyni zadowoleni w tej firmie to chyba Ukraińcy co robią i po 16h dziennie.

Tak więc jeśli podoba Ci się to będzie to idealna praca dla ciebie :)
Zostaw swoją opinię o Alfa-Logis Sp. z o.o. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Logis Sp. z o.o.