Meble Taurus

Dobrzeń

Opinie o Meble Taurus

Samarytanin..:D 2009-11-13 20:32
Witam.
Tak z całą pewnością mogę ocenić ten zakład na zero.
Jest tam po prostu wręcz okropnie,
nie dość że atmosfera taka sobie to płace są nawet po niżej średniej krajowej.
Nie że bym dawała tą opinię na nie korzyść szefa tej że firmy, ale dla ciebie osoby czytającej tą opinię.
Pozdrawiam..;D
DobraRada 2011-03-02 21:22
Ta firma jak również \"DEKORDA\" i \"FABRYKA MEBLI DEKORDA\" to firmy jednej rodziny.Omijajcie je szerokim łukiem, no chyba, że lubicie pracować za darmo nie tylko 8 godz. dziennie ale czasami dużo dłużej, nawet do rana dnia następnego. O wynagrodzeniu za swój poświęcony czas i zdrowie zapomnijcie. Zawsze was wykiwają. Zakładają nowe Spółki,żeby nie płacić kontrachentom i pracownikom. Zakład opuszczają najdłużej zatrudnieni pracownicy. Nie wytrzymali bez środków do życia.
ewa1504 2012-12-02 14:05
tak,to prawda,te firmy to żenada, nie płacą nikomu,wynagrodzenia za 07.2012 do dziś nie otrzymałam,nie polecam,urzędom też nie płacą,wiem coś na ten temat
koko rpo 2016-04-29 14:21
ta jakoś przyjacielu może wynikać po prostu z tego że mimo ewolucji firmy na rynku meblarskim i coraz większej ekspansji na nim nadal pozostają firmą rodzinną i zatrudniają tylko kilkadziesiąt osób, i dobrze że nie zrobiło się z nich jakieś dzikie korpo
Marek 2017-07-12 10:10
Hej, miałem okazje pracowac tam 2 lata i muszę powiedzieć, że firma działa bardzo dobrze. NIe pojawiają się już żadne opóźnienia w wypłatach, tak jak to pisał ktoś tam 5 lat temu, jest spoko atmosfera i dużo roboty. Ogólnie polecam. Ja przeszedłem do innej firmy na timlidera dltego zrezygnowałem tutaj. Ale ogólnie to bym nie odchodził.
Pozdrawiam Marek
Piotr 2017-07-18 12:28
Ja pracuje w tej firmie i nie wiem o co chodzi w komentarzach. Dobry jednozmianowy system, nigdy nie ma problemu z wypłatą, jak potrzeba wolnego to zawsze można się dogadać z szefem, dla mnie jest ok,
Zostaw swoją opinię o Meble Taurus - Dobrzeń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Taurus