Opinie o Taurus Meble Sp. z o.o. w Dobrzeń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Taurus Meble Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Taurus Meble Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taurus Meble Sp. z o.o. w Dobrzeń

Danuta Nowy wpis

ktoś tu widzę o warunki na magazynie pytał ale do dziś nie dostał odp., wiadomo w sumie czemu? firma chyba normalnie do teraz działa, widziałam, że rok emu nawet kierownika szukali, wiadomo jak do dziś się sprawuje? praca w firmie jest dobrze zorganizowana? ile osób teraz pracuje i za jaką stawkę?

Maciek Nowy wpis
@Danuta

Firma nadal funkcjonuje, na produkcji jest kierownik i kilku brygadzistów, praca OK, zasadniczo na 1 zmianę, ale jak jest więcej roboty, to nadgodziny, normalnie płatne. Jak tam mieszkałem, to mieli w okolicy słuszną opinię firmy, która dobrze płaci, ale nie ma obijania się w pracy ;)

Brak Nowy wpis

Witam. Czy ktos pracował w firmie taurus w dobrzeniu. Jak to wygląda w dziale magazynowym

Piotr Nowy wpis

Ja pracuje w tej firmie i nie wiem o co chodzi w komentarzach. Dobry jednozmianowy system, nigdy nie ma problemu z wypłatą, jak potrzeba wolnego to zawsze można się dogadać z szefem, dla mnie jest ok,

Hej, miałem okazje pracowac tam 2 lata i muszę powiedzieć, że firma działa bardzo dobrze. NIe pojawiają się już żadne opóźnienia w wypłatach, tak jak to pisał ktoś tam 5 lat temu, jest spoko atmosfera i dużo roboty. Ogólnie polecam. Ja przeszedłem do innej firmy na timlidera dltego zrezygnowałem tutaj. Ale ogólnie to bym nie odchodził. Pozdrawiam Marek

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Taurus Meble Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
koko rpo

ta jakoś przyjacielu może wynikać po prostu z tego że mimo ewolucji firmy na rynku meblarskim i coraz większej ekspansji na nim nadal pozostają firmą rodzinną i zatrudniają tylko kilkadziesiąt osób, i dobrze że nie zrobiło się z nich jakieś dzikie korpo

ewa1504

tak,to prawda,te firmy to żenada, nie płacą nikomu,wynagrodzenia za 07.2012 do dziś nie otrzymałam,nie polecam,urzędom też nie płacą,wiem coś na ten temat

DobraRada

Ta firma jak również "DEKORDA" i "FABRYKA MEBLI DEKORDA" to firmy jednej rodziny.Omijajcie je szerokim łukiem, no chyba, że lubicie pracować za darmo nie tylko 8 godz. dziennie ale czasami dużo dłużej, nawet do rana dnia następnego. O wynagrodzeniu za swój poświęcony czas i zdrowie zapomnijcie. Zawsze was wykiwają. Zakładają nowe Spółki,żeby nie płacić kontrachentom i pracownikom. Zakład opuszczają najdłużej zatrudnieni pracownicy. Nie wytrzymali bez środków do życia.

Samarytanin..:D

Witam. Tak z całą pewnością mogę ocenić ten zakład na zero. Jest tam po prostu wręcz okropnie, nie dość że atmosfera taka sobie to płace są nawet po niżej średniej krajowej. Nie że bym dawała tą opinię na nie korzyść szefa tej że firmy, ale dla ciebie osoby czytającej tą opinię. Pozdrawiam..;D

Zostaw merytoryczną opinię o Taurus Meble Sp. z o.o. - Dobrzeń

Taurus Meble Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 34
    56-410 Dobrzeń