Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Oszukana

(usunięte przez administratora) Zostałam wybrana na pozycje Specjalista ds. Obsługi kandydata z językiem czeskim w Adecco Poland OPOLE. Obiecano mi rozpoczęcie pracy 21.06.2021. Zadowolona dałam wypowiedzenie u byłego pracodawcy, kiedy tydzień przed obiecanym rozpoczęciem, zadzwonił do mnie pracownik Adecco Poland OPOLE, z informacją o zmianie daty rozpoczęcia pracy na 05.07.2021 z powodu niedociągnięć organizacyjnych. Zgodziłam się, chociaż oznaczało to dla mnie 2 tygodnie bez zatrudnienia. Sytuacja powtórzyła się i znów ta sama historia. Kolejny tydzień albo 2 bez zatrudnienia. W końcu zadzwonili, że zdecydowali iż rozpoczęcie będzie na początku sierpnia a może w połowie sierpnia!!!!!!!! Kto tak robi????? Na pewno nie firma profesjonalna, szanująca pracownika. Ostrzegam przed podjęciem pracy w tej pseudo firmie.

@Oszukana

Za bardzo uwierzyłaś w adecco. Niestety ale pracownicy wyższego szczebla są tak oderwani, że potem każą tym z niższego robić właśnie takie głupoty.

Ola
@Oszukana

Dokładnie identyczne działanie. Zwolnij się i czekaj. Pierwszy termin, drugi termin i czekasz bez starej pracy, bez kasy i nowej pracy.

Zniesmaczona

To co się dzieje obecnie przy projekcie IQOS przechodzi ludzkie pojęcie, bo z godnymi warunkami zatrudnienia ma niewiele wspólnego. Nie słyszałam żeby w jakiejkolwiek poważnej firmie przełożeni wymagali grafiku, PRYWATNEGO czasu poza pracą - czyli planu zajęć na uczelni. Jeszcze dochodzi straszenie konsekwencjami w postaci kar pieniężnych za niemożność stawienia się w miejscu pracy. Sorry bardzo, ale to nie działa na śmieciowej UMOWIE ZLECENIE. Stanowczo odradzam i również będę stać uciekać, jak każdy rozsądny były pracownik.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Adecco Poland?

W Adecco udają świetną atmosferę wysyłając tonę bezsensownych e-maili typu "wszyscy jesteśmy miętowi", "liczysz się ty", ale nie ma to żadnego pokrycia w codziennej pracy.

Rekruter

Mam roczne doświadczenie w rekrutacji chciałabym się zatrudnić w ich biurze. Na jakie zarobki mogę liczyć jako rekruter w Adecco ? Czy jest system premiowy ?

Rekruter
@Rekruter

Niestety stawki są niskie ( 3500-4000 netto)

@Rekruter

Raczej brutto ;) z tą firmą na pewno nie zarobisz!!!!!

Ela123
@Nietak

Widziałam ich ofertę jak specjalista ds. Rekrutacji czy warto wogole się w to bawić mam 3 lata doświadczenia w małej firmie

@Ela123

Nie warto, jako jedna z większych firm z branży HR na świecie Adecco ma wyjątkowo najniższe stawki na rynku. Dodatkowo nie wypłaca regulaminowych premii. Zastanów się dobrze

Ela123
@Nietak

Byłeś/as ich pracownikiem ? Znana marka owszem jednak zastanawiam się jak jest ze stabilnością zatrudnienia.

@Ela123

Owszem, jednak każdy szanujący się pracownik po kilku latach pracy na tym samym stanowisku mimo zapewnień o awansie i przekładaniu na kolejną ocenę półroczną, bo zawsze coś, ma już po prostu dosyć. Perspektywy rozwoju oczywiście są, jednak w ocenie Adecco wygląda to w ten sposób że bez zapytania przeniosą Cię do struktury sprzedażowej, nie zapewnią szkoleń, tym samym narzucą związane z tym KPI, aneks otrzymasz po pół roku ale zapomnij o jakiejkolwiek podwyżce z tytułu zmiany stanowiska, to woła o PIP i sąd pracy!! A dopiero po pół roku zrobią Ci test i badanie Twoich kompetencji sprzedażowych, wszystko nie z tej strony. Ciśnienie na realizację celów i sprzedaż, zrobisz i przekroczysz: nie wypłacą Ci bonusu, a nie daj Boże nie zrobisz: wpadasz w plan naprawczy. Obecnie ze starej ekipy wyjadaczy Adecco nie został już prawie nikt, aktualnie następuje wymiana całej załogi. Zatrudnienie? Pierwsza umowa na 3 miesiące, druga na rok, trzecia jest umowa na czas nieokreślony.

@Nietak

Niestety premie wypłacane są z dużym opóźnieniem i w śmiesznych kwotach, nie ważne ile pracujesz, dostaniesz tyle samo ile ludzie których w ogóle nie obchodzi praca, nie wkładają żadnego wysiłku i zatrudniają tylko osoby które osobiście przyjdą do biura. Takie podejście jest bardzo demotywujące.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Beata

Osobiście mam bardzo mieszane uczucia względem tego pracodawcy. Wszystko na początku wydawało się bardzo przyjemne. Natomiast po paru latach pracy niestety wszystko zaczęło się rozpadać, szczególnie z wewnętrznymi relacjami, które są tak ważne, by razem działać i lepiej pracować, by po prostu móc pracować. Jest to bardzo smutne oglądać tak dużą rotację kolegów i koleżanek. Kończy się to tym, że zdecydowana większość osób tam pracujących to bardzo młode osoby, które dopiero muszą się nauczyć zawodu. Natomiast te osoby też same muszą się wszystkiego nauczyć, popełniając wiele poważnych błędów, ponieważ już nie ma za bardzo osób z dużym doświadczeniem, które mogłyby przekazać wiedzę nowym osobom. Te osoby sukcesywnie opuszczają tę firmę. Więc pod koniec dnia młode osoby uczą młode osoby zawodu, którego jeszcze same dobrze nie opanowały. Bardzo przykro też przeżyłam sytuację z komunikacją wewnętrzną, której no nie ma. Pierwsze dni wprowadzenia do firmy są rewelacyjne, pełne uśmiechów, żartów, dobrych słów, pozytywnych emocji, obietnic i marzeń, że razem zmienimy świat. Po pewnym czasie to co pozostaje, to więcej obowiązków, niż można zrealizować przez 2 etaty, samotna walka po godzinach i wieczorami, oraz pewność, że nikt nam nie pomoże. Natomiast to co mogę zaproponować osobom, które zastanawiają się nad wyborem adecco jako miejsca pracy, to ponowne przemyślenie sprawy. Wybór miejsca pracy tylko dla posiadania pracy to jest złe rozwiązanie. Jak też czytając inne negatywne komentarze, muszę się z nimi zgodzić. Ta firma zmienia życie ludzi i to bardzo intensywnie, ale niestety zmienia je w tę negatywną stronę. Proszę, zastanów się bardzo mocno, zanim wybierzesz pracę, gdzie chcesz spędzić parę lat, może dłużej, Twojego życia. W każdym dużym mieście w Polsce jest wiele wspaniałych firm, gdzie można się rozwijać, nawiązać znajomości, cieszyć się, że przychodzimy do pracy. Niestety to są elementy obce adecco.

minka
@Beata

Serio? To chyba certyfikat Great Place To Work po raz drugi z rzędu, który dostali - rok do roku spadł im z kosmosu. A jest to badanie przeprowadzane przez zewnętrzną firmę i głosują sami pracownicy, anonimowo.

@Beata

Dzień dobry, Czy mogłaby Pani powiedzieć w jakin dziale Pani pracowała?

Byly
@minka

Według mnie te badanie nie jest anonimowe. Wiem z pewno źródła że przełożeni wiedzą jak głosujesz, a i pracownicy też o tym dokładnie wiedzą stąd takie wyniki a nie inne.

Byly23
@Byly

Dziwnym przypadkiem od kiedy w firmie dzieje się nie najlepiej Adecco zrezygnowało z udziału w ów "konkursie" na zacny tytuł. Czyżby zostało to podyktowane innym wewnętrznym, cokwartalnym badaniem satysfakcji pracowników? Nie wiedzieć natomiast po co się odbywa skoro zacny zarząd ma ów uwagi za żadne i nie podejmuje żadnych kroków w kierunku zmiany no bo przecież głos pracowników jest dla nas najważniejszy i.....

@Byly23

Badanie Great Place To Work chyba tylko polega na zapłaceniu fakturyki i potem otrzymaniu certyfikatu. Badanie kwartalne, które już od długiego czasu spada jest mocno rozbieżne z tym certyfikatem. W tym roku chyba stwierdzili, że jak kolejny raz wyciulali ludzi na pieniądzach to warto zrezygnować bo może to wkurzyć ludzi mocniej.

@Beata

Beato, o jakim dziale firmy mówisz?

@Beata

Ta opinia dokładnie opisuje pracę w Adecco, firma ok na pierwsze doświadczenie, wewnętrzne relację po pierwszych miesiącach faktycznie nie są już ważne, masz tylko robić jak najwięcej i najlepiej nic się nie odzywać.

Karo

Bardzo nie polecam Adecco. Rekrutacja do Amazonu na przełomie sierpnia i września to była porażka. Chętne osoby zostały zaproszone na prezentację online,potem był test, następnie badanie lekarza medycy pracy. Badanie telefoniczne,trwające dokładnie MINUTĘ, zostałam poinformowana,że lakrz zadzwoni między 13, a 20, zadzwonił o 7 rano kolejnego dnia. Dwa,trzy dni później dostaje SMS,że rekru została wstrzymana i ruszy od października. Tylko zmarnowałam swój czas na prezentację,testy i czekanie na lekarza, po czym firma Adecco nawet nie zadzwoni poinformować o fakcie wstrzymania informacji, napisze SMS, pewnie w obawie o reakcje ludzi. Serdecznie nie polecam ????

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości - warto pracować na tym stanowisku?

Agata
@Marek

Praca na 3 zmiany 7 dni w tygodniu . Ciągłe nadgodziny do klijęty wymaga , a ludzi do pracy brak . Uciekaj.

PanMikrofonik

Śmiech na sali - otrzymałem propozycję współpracy odnośnie promocji wyrobów tytoniowych, w rozmowie z rekruterem był wspominany cały czas produkt bezdymny (IQOS) i w materiałach szkoleniowych jedynie na jakie informacje można było natrafić były one sugerujące wprost że zlecenie będzie dotyczyć promocji tego właśnie produktu. Na szkoleniu online po 30 minutach dowiedziałem się że dotyczy to jednak klasycznych papierosów, których jestem zagorzałym przeciwnikiem. To jest jawne wprowadzanie ludzi w błąd i dezinformacja. Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą.

Zainteresowana

Hej! Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej nt pracy jako prezenterka TV. Czy są tu osoby, które mógłby dać na ten temat jakąś opinię?

Gary

Adecco zalegalizowana zorganizowana grupa przestępcza, pracowałem w xpo nieuwegen przez 12 tygodni tydzień w tydzień brakowało mi kilku godzin na tygodniowym odcinku wypłaty, a w biurze zawsze mi wmawiali że jest dobrze... Nie polecam...

Kubeczek

Firma obecnie płonie i kto może to ucieka... Ciągły nacisk na zwiększenie sprzedaży, brak perspektyw na podwyżki czy nawet na zmianę nazwy stanowiska bo po co skoro i tak robisz głównie to co nie jest w twoim zakresie obowiązków? Nie podoba się to zawsze możesz odejść nowym damy 100 zł więcej niż tobie więc będą pracowali przez chwilę lepiej popracują 3 lata za taką samą stawkę i potem zdziwienie dlaczego zmieniają pracę O.o Ale spoko HR i zarząd ma rozwiązanie na wszystkie problemy! Wyślijmy ludziom kubki! Z napisem "Liczysz się TY"! A ty nie wiesz czy Bareja powstał z grobu czy po prostu ktoś u góry jest jego zbyt wielkim fanem.

Znalazłam ogłoszenie przedstawiciela handlowego w swojej miejscowości do Addecco :) polecacie ta firmę ?

job

tak

Zło Adecco

Nie ryzykuj bo potem ci nie wypłacą prowizji czy premii!

Pracownik biura

Bardzo nie polecam! Po prawie 3 latach zostalam potraktowana jak smiec! Naobiecywali zlotych gor, ciagle spamuja „ze jestesmy mietowi” robia durne konkursy, pisza propagande, podaja swietne wyniki a jak przygodzi co do OBIECANYCH podwyzek to jednak wyniki sa tragiczne. Szkoda tylko, ze na podwyzki dla kadry zarzadzajacej spora kasa sie znalazla! Zenujace jest to, jak mowicie jak to zle wyniki finansowe, podjezdzajac nowym autem z salonu.... Adecco jest chyba najbardziej rozczarowujaca agencja z ktora pracowalam. Nie dziwie sie, ze wszyscy po kolei sie zwalniaja albo szukaja nowej pracy. Totalne nieporozumienie i brak szacunku!!!!! Oszukaliscie prawie 400 osob klamiac od pol roku o podwyzkach lub premiach.

@Pracownik biura

Wyniki były dobre! Premie wypłacone, kto miał dostać podwyżkę to dostał w odpowiednim momencie a reszta siedzieć cicho i nawet nie szukajcie innej pracy bo przecież u nas jest miętowo!

Zło Adecco

Całkowicie nie polecam pracy w tej firmie. Zarząd wykorzysta a potem będzie zastanawiał się jak nie wypłacić bonusów czy marży. Chyba, że ktoś jest świeżo po studiach to warto zebrać 1 maksymalnie 2 lata doświadczenia i potem uciekać gdzieś indziej. Bez studiów też można się dostać ale to trzeba wystąpić w jakimś reality show czy innym śpiewaniu z gwiazdami a wtedy nie dość, że intratne stanowisko to i pensja dobra - wystarczy nie słuchać pracowników i uśmiechać się w momencie kiedy firma się pali. Perspektyw nie ma i nie będzie bo to kosztuje a jak wiadomo kosztów trzeba unikać. W sumie pracując w Adecco nauczysz się tego jak unikać kosztów więc udało się jest jakiś pozytywny aspekt tej pracy.

Szukam p....

Czy znacie firmę podgrzewacze.pl też zatrudniają ph do sprzedaży iqosa. Kto wie jak płacą? Jest podstawą i samochod?

Bartek
@Szukam p....

A czy to jest firma związana z Adecco?

Xdxd

Co krok są powtarzane informacje na temat tego jak mamy sprzedawać. Jeżeli ktoś kręci kasę na boku to nic dziwnego, że dostaję dyscyplinarkę.. I bardzo dobrze, bo mi osobie pracującej fair w takich sytuacjach właśnie motywacja do pracy wzrasta. A Pani Paulina K. jest najlepszym szefem w regionie

@Xdxd

Jak się ma układy z koordynatorem to wtedy jest spoko, co nie? ;)

Rzuć kamieniem
@Xdxd

Rzuć w nas wszystkich kamieniem, jeżeli nie zrobiłeś nic nie zgodnego z regulaminem pracy Iqos Coacha!

Gary
@Xdxd

Podstawiona osoba z biura, pracowałem przed adecco na xpo nieuwegein tydzień w tydzień ginęły mi godziny z pasków wypłat tu jedna tam dwie czasami nawet po 3-4 kontakt z księgowa adecco był specjalnie uniemożliwiały przez koordynatorow, padał tekst że nie możesz z nią rozmawiać jest zajęta. Lokacie miałem z pralka w pokoju będzie filmik na internecie tylko muszę poprosić kogoś ktoś się ja tym zna żeby wszystkie przekleństwa wyciszyć bo wątpię żeby ktoś chciał słuchać mojego kurwowania. Adecco to (usunięte przez administratora) dna nie polecam

@Xdxd

Pani Paulina K. jest niestety niekompetentna i bardzo nieludzka, jej szydercze i lekceważące zachowanie wobec pracowników z tym jej uśmieszkiem budzi wstręt wśród większości IQOS coachów. Nie raz potrzebowałem konsultacji, zawsze byłem zbywany i nie uzyskiwałem konkretnej odpowiedzi.

@Xdxd

Zgadzam się z Tobą. Jest dużo lepsza atmosfera i jak ktoś pracuje uczciwie może spać spokojnie. Co do Pani Pauliny K. to ten kto pracuje od początku projektu doskonale wie ile dla nas zrobiła i docenia. Kto nie wie to podpowiem że posklejała w całość to co było w rozsypce od samego początku a było tego sporo. W tej chwili stara się żeby było nam łatwiej pracować zapewniając odpowiednie narzędzia. Można do niej w każdej chwili zadzwonić w każdej sprawie i to się ceni. Myślę że określenie Najlepsza Szefowa jest centralnie w punkt.

Zwolniony

Cóż mam powiedzieć. Zwalniają ludzi dyscyplinarnie nie podając żadnych, ale to żadnych DOWODÓW. NIE POLECAM.

Vw
@Zwolniony

Jeśli Cie zwolnili dyscyplinarnie to musieli podac powod na "papierze"ktory dostałeś...

@Vw

Te powody na wypowiedzeniach to jakis absurd, sa idiotycznie napisane i zwyczajnie nie są prawdą. Ci wszyscy „uczciwi” co są na każdym kroku chwaleni i dostają nagrody, są naczelnymi wałkarzami w firmie, więc niech się nie wybielają na forach tylko siedzą cicho. Zastanawia mnie tylko jak to jest, że takie osoby od lat bezkarnie okradają firmę pod nosem swoich szefów i nikt nic z tym nie robi, a zwalnia się prawie 100 osób w całym kraju dyscyplinarnie żeby nie płacić odpraw za zwolnienie masowe podając jakieś idiotyczne zarzuty

Były IC
@SB

Ponieważ jest przyzwolenie na pewne działania od SV, tylko jak złapią to poleci IC, a nie SV z PMI. Ogólnie mocno też zastanawiające, że mają zwolnić 70% osób, zawsze na olx było pełno ofert na IC,a teraz cisza, jedynie oferty na wyspy. Zwolnienia i taka zmiana zapotrzebowania - przypadek ????

@Były IC

Po prostu nie jest im potrzebna taka ilość IC, są drodzy w utrzymaniu i teraz jest pd cholery punktow gdzie mozna kupic Iqosa, teraz prawcownicy zabek zostali wyszkoleni, projekt rozkrecony, a teraz podobno maja wychodzic z czyms nowym. Tylko, ze jak sie redukuje ilosc etatow, to trzeba sie liczyc z tym, ze ludziom trzeba bedzie zaplacic. A Adecco nie chce placic, wiec daje dyscyplinarki. To jest zalosne i nieetyczne.

Były IC
@SB

Zgadzam się z Tobą, pierwsze świństwo ze strony "sradecco" był aneks odnośnie promocji. Dodatkowo ponoć ma wejść akcyza na HEETSy, więc oferta nie będzie już tak atrakcyjna

Xyz
@Zwolniony

Do dyscyplinstki to muszą mieć dowody inaczej by jej nie dali

Duo
@Xyz

Dowodem jest to, że konsument poproszony o podanie nr podgrzewacza, go nie podał bo był w pracy i nie miał Iqosa przy sobie ???? podeszli do tematu jak PRL-owski prokurator (usunięte przez administratora).. " Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"

@Były IC

@Były IC @ SB @Duo to nie jest forum poświęcone pracy w PM (nawet jeśli Adecco jest pośrednikiem - nie jedynym zresztą - to i tak pracujecie / pracowaliście dla PMI a nie dla Adecco Poland Sp.z.o.o.). Wymieniajcie uwagi dot. pracy w PMI na forum poświęconym PMI Polska a nie tutaj !!! Ostatnio o pracowników Adecco Poland czy pracują jeszcze w oddziałach i czy oddział w Gdańsku będzie nadal czynny. Nadal nie uzyskałem odpowiedzi. A propos PMI powstał parę lat temu film pt. "I love you PM". Kto nie oglądał niech obejrzy (na (usunięte przez administratora) dostępny jest zdaje się).

kier
@Zwolniony

możesz isc do sądu pracy

MP
@Zwolniony

Nie mozna zwolnic kogos dyscyplinarnie ot, tak. Jesli juz ibczujesz sie niewinny to klania sie Sad pracy.

@Zwolniony

Czytając odnoszę wrażenie że musiałeś dobre wały kręcić skoro piszesz takie rzeczy. Jeżeli nie ma dowodów to sąd stanie po twojej stronie i będzie Pan zadowolony. Natomiast w tym przypadku chcesz się wybielić jaki to byłeś uczciwy. Nikt za darmo nie został zwolniony. Firma zwalniając dyscyplinarnie musi mieć bardzo twardy dowód i z pewnością ma. Myślę że każdej firmie w której pracowałeś wystawiasz taką samą opinie.

Pytajnik

Witam, czym jeżdżą przedstawiciele iqos ? Focusami? Jeśli tak to jakimi ? Dziękuje za odpowiedz

@Pytajnik

@Pytajnik "Przedstawiciele ds. sprzedaży produktu premium" jak określa to agencja pracy Adecco w swoich ogłoszeniach produkty IQOS jeżdżą chyba marką Hyundai model i20 (parę lat temu widziałem takie zaparkowane na parkingach paru Galerii Handlowych w Gdańsku m.in. Alfa Centrum, GB i Galerii Morena). Z rok temu (na początku roku) widziałem model i30. Na wyższy standard auta niż model i30 nie liczyłbym raczej. Wszystkie auta, które widziałem zaparkowane b. mało zadbane (brudne oczywiście, obtarte z każdej str. - rysy, małe wgniotki, przebarwienia lakieru, mikropęknięcia przedniej szyby, ślady uderzeń wózka zakupowego na listwach itp.). Śladów rdzy czy przegniłych progów nie zaobserwowałem aczkolwiek auta te musiały mieć już wysokie przebiegi (w handlu to norma akurat). W jednym z Hyundai i20 przedni zderzak wisiał na paru śrubach (zapewne po świeżej stłuczce) Odpowiedzi czy warto aplikować na to stanowisko musisz sobie sam udzielić.

Pytajnik
@Januzi

A w ogłoszeniu piszą ze focusy

hama
@Januzi

nie wiesz, to nie przypuszczaj, bo cały wywód z i30 możesz między bajki wsadzić. vw golf jest w tej pracy a nie i30.

@hama

A jaka generacja tego VW Golfa ? Tylko nie mów, że IV / V (ze wstydu możesz wtedy spalić się). Powinna być przynajmniej VI / VII. Przedwczoraj w programie motoryzacyjnym widziałem omówienie premiery elektrycznego (chyba w części) Golfa VIII. Ładny ma wygląd zewnętrzny.

Samochód
@Januzi

Czy naprawdę ktoś zwraca uwagę na to, jakim samochodem będzie woził się za pół darmo? Żeby pochwalić się przed znajomymi? Rozumiem, ze jak jeździlibyśmy Aygo to już wstyd.. Jak już tak bardzo ktoś musi wiedzieć to wydawane są zazwyczaj Golfy VII 2019/2020 1.0 TSI

@Samochód

Tak @Samochód niektórzy jeszcze cenią komfort jazdy brak awaryjności przede wszystkim aut, którymi jeżdżą nieraz po kilkaset km w ciągu m-ca. Dlatego tak ważne jest czy PH jeżdżą np. Fiatem 126 p lub zużytym Daewoo Tico (przesada zamierzona) czy właśnie Golfem VII generacji sprzed 2 lat, Passatem kombi z silnikiem TDI czy nawet 5 letnią Skodą Fabią w wersji kombi z obowiązkową czynną klimatyzacją. Twój przykład Toyota Aygo akurat to wg. mnie żaden wstyd. Po prostu jest za mała z praktycznych przyczyn. I nie (cyt. za pół darmo) bo w wielu firmach to PH płacą za naprawy firmowych aut i regularne serwisy. I to z własnej kieszeni (tak robi "oszczędności" firma) !! Wiem co mówię, bo do niedawna mój serdeczny znajomy był PH. Po pandemii ma zamiar rozkręcić własną firmę (teraz jest najgorszy czas wg. niego).

@Januzi

Jak się wykazujesz to i Passata dostaniesz. Tylko patrząc po Twoich priorytetach to raczej się do pracy nie dostaniesz. PH w innych firmach jeżdżą dwupakiem z kratą lub mocno zjeżdzonymi autami kilku letnimi z przebiegiem powyzej 250tys km i jakoś wstydu nie ma. Proponuję zejść na ziemię.

Aron

Jeśli chcecie być wykorzystani na miesiąc/ dwa , a następnie zwolnieni bez żadnego ważniejszego powodu to polecam Adecco.

Nie polecam. Obiecują, każą czekać na telefon a później nie dzwonią. Poczta głosowa. Mają w (usunięte przez administratora) klienta. Amatorka.

Aleksander
@Marek

O jakich pieniądzach piszesz? Bo Twoja wypowiedź sugeruje jakoby firma Adecco Poland miała jakieś problemy z płatnościami na rzecz pracowników bądź klientów. Niepokojące są to informacje, dlatego dobrze by było, abyś je Marku sprecyzował. Mogę na Ciebie liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 6 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland