Opinie o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vicim Poland sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vicim Poland sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Miciw

W firmie panuje taki (usunięte przez administratora) że dziwię się, że jeszcze nie dostała zbiorowego pozwu. Osoby zajmujące ważne stanowiska masowo odchodzą, a odpowiedzialni za to są osoby na górze, bo swoje kompleksy i frustrację rozładowują na podwładnych. Mm jest socjopatką z przyklejonym uśmiechem .

konik
@Mika

nie patrz na opinię tych ludzi. zobacz sam/sama ja polecam !

Firma Vicim Poland sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko operator produkcji. Warto składać swoje CV?

Maja
@Twardy

Mówimy tutaj o produkcji co do tych zarobków i 4 zmian, wiesz jakie to są dokładnie godziny? Z tego co piszesz to się zastanawiam czy to prawda, ale nie można iść do toalety za potrzebą stojąc przy maszynie, tylko w przerwach? Czemu tak jest, dla bezpieczeństwa żeby maszyna nie zostawała 'sama'?

Julia

Mam szybkie pytanie :) Gdzie są lepsze warunki w firmie, na produkcji czy na magazynie? Czy może nie ma żadnej różnicy? Albo gdzie jest wieksza rotacja pracowników? To tez mnie ciekawi

Radzio
@Krzychu

Cały czas - i to również na magazynie - robicie na 3 zmiany? W jednym z dawnych ogłoszeń tak pisano. Poza tym, że trzeba uprawnień na wózki i umiejętności (usunięte przez administratora) w zespole.

Jaga Nowy wpis

A ktoś wypowie się o etacie dla pracownika utrzymania ruchu, bo mąż chce podesłać cv do firmy? Jest to praca od zaraz i mąż jest zdecydowana, tylko kiedy miałby być pierwszy dzień pracy? Dużo benefitów jest wypisane w ogłoszeniu, ale mnie interesuje ten punkt, gdzie piszą o dodatkowych świadczeniach socjalnych, może ktoś wymieni...

B Nowy wpis

Rekrutacja na stanowisko biurowe niestety na niskim poziomie. Przed spotkaniem miałam otrzymać smsa z datą, godziną i adresem, nigdy go nie dostałam. Na szczęście godzinę zapamiętałam sama, a adres sprawdziłam w internecie, jednak nie tak to powinno wyglądać. Sama rozmowa dość niezręczna, moje wybory życiowe sprzed kilku lat był komentowane przez rozmówcę, a podczas testu z Excela byłam zagadywana, "specjalnie, żeby sprawdzić podzielność uwagi". Na koniec nawet nie otrzymałam możliwości zadania własnych pytań - coś takiego jeszcze na żadnej rozmowie rekrutacyjnej mi się nie zdarzyło, nawet w największych januszexach mogłam zadać pytania. Po rozmowie szybko wyprowadzono mnie z budynku, zanim jeszcze założyłam płaszcz, chyba dlatego, że dochodziła 16 i pora do domku. Dlaczego w takim razie tak długą rozmowę z testem włącznie zaplanowano tak późno, tego nie rozumiem. Oczywiście obiecano mi kontakt niezależnie od wyniku rekrutacji i oczywiście kontaktu nie ma, a minęły już prawie trzy tygodnie. Po przebiegu całego procesu byłam już na 100% pewna, że to tylko takie gadanie i nie myliłam się. Dla jasności - wiedziałam już po rozmowie, że oferty nie dostanę, bo nie byłam dobrą kandydatką, a kilka dni później otrzymałam ofertę od innej firmy, ALE nawet gdybym nie miała nic innego w zanadrzu, to ewentualnej oferty od Vicim i tak bym nie przyjęła, gdyż nieprofesjonalne podejście do kandydata zapowiada jeszcze gorsze podejście do pracownika. Może to pochopna ocena, ale kandydat ma do dyspozycji jedynie opinie na tej stronie (a te są negatywne i nie było możliwości dopytania o wymieniane tu problemy) i swoje własne doświadczenie z procesu. Jeśli firmie zależy na jakości kandydatów, to powinna przemyśleć proces rekrutacji.

Julia

Michu
@Julia

Na produkcji gonią Cię na ilość sztuk, maszyny podkręcone, musisz zapieprzac. Na magazynie też jest sporo pracy, chociaz na ogarniętej zmianie jest luźniej. Rotacja większa na produkcji, nawet teraz szukają ludzi do pracy. Na magazynie jak już zalapiesz o co biega i masz chęci do pracy, to zatrzymasz się na dłużej

Irek
@Michu

Jak wygląda tam praca magazyniera? Jakie zarobki?

Dora
@Michu

Na produkcji ile trzeba mieć minimum sztuk wyrobionych, żeby spać spokojnie? Z tego co piszesz to magazyn jest lepszy, tylko powiedz, na którą zmianę najlepiej trafić żeby nie było aż tak ciężko? Po jakim mniej więcej czasie można dostać stałą umowę na magazynie, jest jakiś minimalny czas pracy?

@Michu

Widzę że szukają w waszej firmie kogoś z udt Jacy są kierownicy ludzie też Spoko czy po prostu unikać takiej firmy i się poświęcić wyjechać na zachód przyzwoity?

Krzychu Nowy wpis
@Julia

Na magazynie są lepsze warunki i mniejsza rotacja, ale to raczej przez specyfikę pracy i to, że na magazynie ilość pracowników jest znacznie mniejsza

Radzio Nowy wpis
@Krzychu

Irek

Jak aktualnie wyglądają zarobki operator wózków, magazynier?

A co z uprawnieniami na wózki, są tu potrzebne, by pomykać wózkiem? Może też kto wyjaśnić, jakie godziny pracy i pieniądze za robotę na magazynie? Ale tutaj, nie w innych firmach.

Mlody

W Visopack najsza krajowa rozmowę przechodzisz z ukraincem nie kompetentym który nawet nie wie co to UDT .A TYM BARDZIEJ WJO II on od ciebie zada certyfikatu na wozki widlowe no śmieszny człowiek certyfikat to możesz sobie załatwić do Niemiec na magazyn nie w Polsce że oni mają kupione papiery na wszystko to nie znaczy że są ważne tu ...Zatrudnienie za 3 miesiące 3 zmiany 4 brygadowka ty zapierniczasz na nich a oni co chwile na papieroska chodzą sobie ty nie możesz bo on uchodźca wojenny jest ...

Siwy
@Mlody

Bo Visopack to takie "międzynarodowe przedsiębiorstwo"hahaha zarządzane w 95% przez przybyszów ze wschodu. Zatrudnienie z reguły na trzy miesiące.Co byś nie zrobił to i tak powiedzą że źle :))).Zwalniają pod przymusem porozumienia stron. Poblokowali wszystkie strony gdzie ludzie mogliby napisać swoją opinię na ich temat. Na opinie gowork ich nie znajdziesz

@Siwy

Dlaczego tylko na 3 miesiące? Wydaje się to mało opłacalne żeby kogoś zatrudniać na taki krótki okres czasu i potem szukać kogoś nowego na to miejsce. Jaki powód zwolnienia podają w takim przypadku? I w jaki sposób niby przymuszają do porozumienia stron?

Siwy

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Ciekawe dlaczego nie można znaleźć w necie strony gdzie ludzie mogliby napisać opinię o tym pracodawcy,jaki jest tego powód?.Czy to nie daje do myślenia?.Z tego co wiem pierwsza umowa jest na umowę zlecenie.Ich ogłoszenia wiszą już od bardzo dawna i ciągle szukają tych samych pracowników,więc rotacja w tym zakładzie jest bardzo duża od sprzątaczek,mechaników,operatorów,po kadrę kierowniczą.

Były formiarz Radek

Witam wszystkich serdecznie. Czytając opinie o tej firmie widzę, że nic się nie zmieniło, a jest gorzej. Pracowałem w tej firmie 8 lat, na początku jako operator wtryskarki, po 4 latach jako formiarz. Miałem dwóch brygadzistów, pana Jarka i pana Krzysztofa, których dobrze wspominam i z którymi miałem dobrą współpracę. Jest/był jeszcze pan Darek który ma bardzo złe opinie, ale nie byłem w jego brygadzie więc nie mogę się wypowiedzieć. Jeśli chodzi o kierownika z moich czasów był na początku pan Cezary, fajny gość który jak trzeba było opierdzielil a jak trzeba było to nawet pochwalił. Wiadomo kierwnik czy brygadzista Jeśli ma dobre stosunki z pracownikami, to pracuję się lepiej i efektywniej! Zwolniłem się z tej firmy, z resztą nie tylko ja, z powodu nowego kierownika który jest wszechwiedzący i pozjadał wszystkie rozumy! Dla niego nie liczy się pracownik tylko ile wyprodukuje, jeśli chodzi o ustawienia maszyn wie lepiej chociaż nie wie i nie ma pojęcia gdzie są ciśnienia itp. Dlatego szanowni państwo jeśli kierownik się nie zmieni, bądź nie zmieni podejścia do pracowników to nie warto tam pracować. Chciałbym jeszcze dopisać, że jeśli chcesz tam pracować to musisz podpierdzielac innych pracowników, taka polityka kierownika. Jeśli nie podpierdzielasz zeolnij się albo sami to zrobią!!! Ogólnie nazwisko kierownika samo przez się mówi kim jest więc, nie podawać mu ręki! Chyba że ktoś sięga dna!!!!! Szacunek i pozdrowienia dla brygadzistów wyżej wymienionych i pana Czarka :)

@Były formiarz Radek

Czy zmieniając stanowisko dostałeś jakąś konkretną podwyżkę, była ona znacząca? Ten nowy kierownik nadal pracuje we firmie, bo trochę się wystraszyłem, a miałem na dniach wysyłać dokumenty? Jak donosi się na innych, to co się z tego ma? I tak w ogóle jakich informacji wymaga kierownictwo?

Jak często w Vicim Poland sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 lutego na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Urszula

Ja mam pytania o rekrutacji. Widziałam ogłoszenie od nich na stanowisko project leader i to ogłoszenie jest opublikowane po angielsku. A czy cała rekrutacja jest po angielsku? Wszystkie rozmowy i zadania, jeśli są? Szczególnie że na liście wymagań nie ma podane, że trzeba znać angielski. Na co dzień w pracy w jakim języku się pracuje i rozmawia w firmie?

Ryba psuje się od głowy

"Kiepscy menedżerowie uwielbiają spoglądać na statystyki i wskaźniki wydajności poszczególnych działów w firmach. Pozwala im to podejmować decyzje na odległość, bez konieczności integrowania się z zespołem czy omawiania problemów w siedzibie firmy. A jeśli dana organizacja zacznie podążać w złym kierunku, to łatwiej jest zrzucić odpowiedzialność na zastępców, którzy byli na miejscu i mogli zareagować. Mają przygotowanych wiele wymówek usprawiedliwiających brak sukcesów. Zrzucają winę na nieprawidłowo przygotowane raporty, które zawierają błędne wnioski. Wina może również leżeć po stronie warunków zewnętrznych. W końcu dostaje się podległym pracownikom, którzy w oczach menedżera są niekompetentni. Komunikacja w jedną stronę to częste zjawisko. Menedżerowie mogą tworzyć pozory współpracy, organizując fora wymiany opinii z pracownikami, ale zwykle jest to tylko atrapa. Kiepscy kierownicy nie są zainteresowani postulatami czy sugestiami pracowników, ich jedynym celem jest trzymanie się planu. Pojawienie się sygnałów mówiących o niezadowoleniu skłania złych menedżerów do wyciągania dział o największych kalibrze (np. oskarżenia o skłócanie pracowników)."

Pozytywny
@Miciw

Jakie niby osoby zajmujące ważne stanowiska odchodzą ?Chyba masz sprzeczne informacje. A pozwać to powinni Ciebie bo znowu zaczynasz swoje gadki a już był taki spokój jak się wyniosłeś/łaś

@Pozytywny

@Pozytywny sądząc po Twojej interpunkcji, to nie zajmujesz stanowiska, dzięki któremu miałbyś informacje z pierwszej ręki. Nie martw się, dowiesz się wszystkiego w swoim czasie ;)

Pozytywny
@Miciw

Haha dobre , ale ja chociaż nie pisze z błędami tak jak Ty. I zdania mają sens nie to co w Twoim przypadku. Masz interpunkcję. Najważniejszymi stanowiskami są stanowiska kierownicze , resztę da się zastąpić. Więc nie ma co robić większego szumu.

Prawda się obroni
@Pozytywny

Kierownik jest czy go nie ma, nie ma żadnej różnicy. Dział propagandy już tego nie zakryje, od kilku lat Vicim to Titanic.

MH
@Miciw

Z jakiego powodu według Ciebie powinna dostać zbiorowy pozew? Nikt kogo firma chce faktycznie zatrzymać zatrzymać, nie odszedł - przydałyby się jakieś konkrety. Może Twoje stanowisko nie jest po prosu tak ważne, albo nie potrafisz pracować w zespole? Sądząc po godzinie dodania wpisu i formie, proponuje na następny raz redagować takie wpisy rano kiedy kurz imprezy poprzedniego dnia już opadnie.

Mika
@MH

Chciałabym aplikować na jedno z ogłoszeń o pracę, ale widąc co piszą wszyscy zastanawiam się czy to nie będzie strata czasu. MH co się wydarzyło? Proszę o konkrety.

@MH

Zazdrościsz mi, że mam z kim imprezować? Trzeba było ludzi lepiej traktować, to i znajomi by się znaleźli. Firma ich nie chce zatrzymać, ale oni bez powodu z firmy nie odchodzą ;)

MH
@Miciw

Jakiejkolwiek zazdrości z mojej strony brak. Zakładam, że jeżeli będziesz w nowej pracy ładował(a) tyle pozytywnej energii w pracę, co teraz w szukanie kompanów do imprezowania to i nie będzie trzeba po północy wylewać swoich smutków na goworkach :)

@MH

Myślałem, że to ktoś inny pisze, ale jednak się rozczarowałem. Nie będę wchodził w niemerytoryczne dyskusje bez celu. Chcę jedynie zostawić tu opinie na temat firmy. Jeżeli chodzi o pracowników, to nie ma znaczenia, że firma nie chciała ich zatrzymać, ale o to co było powodem ich odejścia i nie zwracajcie uwagi na plotki przeciwko tym osobom, które się rozchodzą po firmie. Słabo to świadczy o ich zwierzchnikach, a gadają takie bzdury mimo, że to nadal pracownicy i dotyka ich to bezpośrednio.

Wojtek
@Miciw

Bo znam tę firmę bardzo dobrze. Także osobę o inicjałach MM.

Agata
@Wojtek

I co z tego tak w sumie? Masz coś do powiedzenia w tej kwestii?

konik
@Mika

nie patrz na opinię tych ludzi. zobacz sam/sama ja polecam !

Anty ukrainiec

Odradzam wszystkim co chcą aplikować do tej firmy 98% to zatrudnieni Ukraińcy z mania wyższości przychodzi taki ala brygadzista i ci wytyka twoje wykształcenie czy doświadczenie beszczel jednym słowem.(usunięte przez administratora) Ta firma już naprawdę padła na gębę ja się nie dziwię ze później szukają i płaczą że rąk do pracy nie mają jak tak swoich rodaków traktują jak (usunięte przez administratora).Odradzam każdemu co szuka tam pracy w tej firmie darujcie sobie aplikowanie do niej !!!

Misiu

Szukam pracy na wózek widłowy z doświadczenie na nim udt plus unijny certyfikat

ktoś

Witam czy był ktoś na rozmowie Jak ona wyglada

Dekarz

A jak jest w firmie z Utrzymaniem Ruchu ? Ogarniają ? Jak mechanicy ?

Młody
@Dekarz

Też jestem ciekawy bo dosyć długo wisi ogłoszenie

Jaki system pracy jest w vicim 3 zmiany 4 brygadowka czy tylko 3 zmiany od niedzieli do soboty pierwsza zmiana czy też w sobotę idą 3 zmiany?Gdyż na 4 brygadowce wychodzi 7 dni w tyg praca 2 dni wolne według grafika

Becia
@Nowy

A o jakim w ogóle mówisz stanowisku pracy? Bo wszędzie by był taki sam system, nawet w biurze? Bo ja właśnie bym chciała w sumie wiedzieć, czy tam coś jest na jedną zmianę, w stałych godzinach? Np. Biuro?

Operator
@Nowy

Na produkcji praca jest na 3 zmiany od poniedziałku do piątku. Czasami nadgodziny w sobotę.

@Operator

Jeśli ktoś się zdecyduje pracować w soboty to wtedy na którą godzinę musi się stawić? Czy wcześniej trzeba się zdeklarować czy ktoś jest chętny na soboty? Ile właściwie jest płacone za nadgodziny? Za nocki też jest wyższa stawka?

Coś wiecie o pracy jako Project Leader?? Obowiązkiem jest np. monitorowanie zadowolenia klientów i jakby dbanie o te relacje. ALe czy te obowiązki związane są z jakimś dress codem? Czy na te spotkania trzeba być tak biznesowo ubranym, czy nie trzeba mieć tu konkretnego stroju?

Ilona

Znajdę na forum pracownika zatrudnionego jako operator produkcji? Ile aktualnie wychodzi wynagrodzenia? Pisaliście w ubiegłym roku, że najniższa krajowa, zmieniło się coś? Jaka umowa na start?

Nowa
@Ilona

Wynagrodzenie to najniższa krajowa na okresie próbnym. Potem podwyżka. Na początek umowa na okres próbny 3 miesiące.

JoLo

Praca za najniższą krajową na 3 zmiany + dodatek niccny ok 20%

@JoLo

Zapowiada się na jakieś podwyżki czy nie bardzo? Albo może jakieś premie się dostaje do tego? No bo wiadomo, chciałoby się trochę więcej. Poza tym jest opcja dogadania się żeby tylko nocki robić?

@Karolina

Niestety nie ma takiej możliwości. Najniższą krajową 3 zmiany premia frekfencyjna i 20% dodatku za nocki. Smutne lecz prawdziwe.

Bul
@Karolina

Ta firma to (usunięte przez administratora) koncentracyjny.Traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) to mało powowiedziane.Dyrektor czy prezes chyba nie ma świadomości że nie jesteśmy (usunięte przez administratora) by za najniższą zapierdalać.A jak są tak wspaniali to bym go postawił do maszyny i z batem stał i za mało za wolno to by sprawdził jak pracownik w tych sszystkich (usunięte przez administratora)na elanie sie pracuje

Agata
@Karolina

w sumie to czemu nie idzie się tak dogadać? nawet jak ktoś by chciał oddać swoją zmianę? bo zastanawiam się jaka im z tego różnica skoro pewnie tylko o ręce do pracy tu chodzi?

Ziomel
@Agata

Nie czytaj tego. Idź i sam zobacz . Nie jest tak jak piszą . Polecam

Twardy
@Bul

Nic widze sie nie zmieniło prezesik z dyrektorem sa chorzy psychicznie mogging i najlepiej z batem by stali nad toba bys za te 3490 bruutto na 4 zmiany zapierdzialał jak pojebany ale tak jest na kazdej gownianej firmie na terenie elany masz jebac i sie nie odzywac ale macie problrm bo ludzie maja dosc i takiego frajera sam bym postawil do maszyny i darł ryja co 2 sekundy ca wolno nie gadaj nie sraj nie sikaj nie mozesz.Wy zasrane prezesi jestescie debilami

Honorata
@Ziomel

A jak jest naprawdę? Bo fakt, że jest sporo negatywnych komentarzy jednak odrzuca od firmy. Więc może powiedz jakie są pozytywy pracy tutaj? Ludzie przestali odchodzić? Bo wspominano tutaj o zwolnieniach przez atmosferę. Co zrobiła firma, żeby zatrzymać pracowników?

miekki
@Twardy

cóż za elokwentne słownictwo. nie wszyscy maja takie zdanie jak TY. firma się rozwija, gdyby ludzie nie chcieli tu pracować, to by wszyscy odeszli, jednak tak nie jest. A widzę, że zawsze komuś coś nie pasuje i musi się wyżalić właśnie tu, bo nie ma odwagi powiedzieć tego komuś prosto w twarz. Jeśli ktoś chętny do pracy, nie zrażajcie się opinią niezadowolonych jednostek, widocznie im nigdy się nie dogodzi. Nikt was na siłę nie trzymał..

Maja

Rafal

Szukam pracy jako kierownik.Podkreśle sze szanuje ludzi bo oni są najważniejsi dla firmy nie kadra nad nimi bez nich nie ma produkcji i zysku dla firmy.Szanuj ludzi.Masz przychodzić do pracy z perspektywą a nie z musu. Jak to się mówi z (usunięte przez administratora) nie będzie pracownika ....!

Zofia

Na stronie firmy jest informacja na temat zatrudnienia na stanowisko Pracownika Produkcji. Widzę z poniższych opinii że wynagrodzenie jest na poziomie najniższej krajowej na tym stanowisku. Czy jest szansa po czasie na awans i większe zarobki? W ogłoszeniu jest taka informacja dotycząca rozwoju ale co za tym idzie? Czy pracownik jest wysyłany na szkolenia?

Weronika

Wspominacie o jakichś zachowaniach kadry, które wam nie odpowiadały. Ale nic o tym, czy coś z tym zrobiliście. Zastanawiam się, firma nie ma żadnej opcji dla osób chcących zgłosić problemy?

Forhand
@Weronika

W tej firmie jest jedna zasada albo jesteś z nami albo przeciwko nam (problemy nie istnieją w tej firmie)...

Emilia
@Forhand

Z nami, czyli z kim? Z firmą, szefostwem, współpracownikami? A jak ktoś jednak zgłosi jakieś nieprawidłowości np. do działu hr, to co wtedy? Zwalniają? Wobec takiej osoby są jakieś negatywne konsekwencje, za takie zachowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Vicim Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Vicim Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicim Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicim Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vicim Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vicim Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vicim Poland sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 61 C
    87-100 Toruń