Opinie o Madkom SA w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Madkom SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Madkom SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madkom SA w Gdynia

Czy rozmowa rekrutacyjna w Madkom SA odbywa się również w języku angielskim?

Dział HR

Cześć ME, dziękujemy za pytanie. Zachęcamy do zadania tego pytań bezpośrednio do firm, które prowadzą rekrutacje w językach obcych. Wtedy uzyskasz najtrafniejszą odpowiedź na swoje pytanie :) pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

Olcia

Hej, szukają - przynajmniej z tego co widzę na ich stronie - Młodszego specjalistę ds. wdrożeń i wsparcia klienta, ktoś napisze czy warto? :) W wymaganiach mają, że trzeba odwiedzać różne miejsca w Polsce, ktoś powie czy zdarzają się kilkudniowe delegacje i ile kilometrów od Gdyni są te wyjazdy? No i czy w takim razie zapewniają samochód służbowy?

@Wika

Cześć Wika, odpowiadając na Twoje pytanie: zgodnie z przepisami pracownik przebywający na delegacji ma wypłaconą dietę za każdy dzień przebywania w delegacji. Aktualnie jest to 45 zł /dzień. jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

A co to za projekt w Warszawie, wiem bo szukaliście dwóch React Developerów:3 Jakieś jeszcze plany kadrowe macie w Wawce na ten rok? Czy to jakieś wdrożenie vel integracja na wychodźstwie, ale już się nie powtórzy? ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Madkom SA?

Dział HR Nowy wpis

Cześć, staramy się, aby atmosfera w firmie była życzliwa i sprzyjała efektywnej pracy. Najlepiej przekonać się o tym aplikując do naszej firmy i doświadczając tego wszystkiego na własnej skórze :) Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie oraz facebooku. W razie dalszych pytań śmiało pisz hr@madkom.pl pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

Dział HR

Cześć Ksenia, w naszym zespole jest sporo młodych rodziców :)) w firmie świętujemy narodziny madkomowych dzieci, a na święta odwiedza nas Mikołaj. Jeśli tylko zakres obowiązków na to pozwala pracownicy mają możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej. Jeśli masz więcej pytań - zapraszamy do kontaktu bezpośredniego hr@madkom.pl Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia, Dział HR

Bartek
@Dział HR

Jeżeli hybryda to ile dni z tygodniu jest się na zdalnym? To jest ustalane indywidualnie i tylko w szczególnych przypadkach czy standardowo pracownicy mogą z tego skorzystać?

Dział HR Nowy wpis
@Bartek

Cześć Bartek, w naszej firmie podchodzimy elastycznie do czasu pracy. Forma współpracy ustalana jest wspólnie z pracownikiem. Jest możliwa praca zdalna w pełni, praca z hybrydowa lub okazjonalna praca zdalna, dla osób, które zazwyczaj pracują z biura. W przypadku pracy hybrydowej możliwe są różne rozwiązania np. są u nas w zespole osoby, które pracują w poniedziałek i środę zdalnie, a w pozostałe z biura. Są też takie, które przychodzą do firmy jeden lub dwa dni w tygodniu. Wszystko jest do ustalenia :) Jeśli masz więcej pytań to skontaktuj się z nami bezpośrednio - hr@madkom.pl chętnie odpowiemy na inne pytania :) pozdrawiamy Dział HR

Czy rozmowa rekrutacyjna w Madkom SA odbywa się również w języku angielskim?

Dział HR

Cześć, nie. Spotkania prowadzimy po polsku. pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

@Dział HR

A są jakieś szczególne stanowiska, w których język angielski jest wymagany? Wtedy jakoś na rekrutacji sprawdza się jego poziom? Czy tutaj języki obce w ogóle nieprzydatne?

Dział HR

Cześć KN, wszystkie wymagania dotyczące stanowisk znajdziesz w naszych ofertach pracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z nimi. Aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji, w której wymagane jest sprawdzenie znajomości języków obcych. Jeśli istnieje taka potrzeba to firmy zazwyczaj proponują kandydatom rozwiązanie pisemnych (lub on-linowych) testów językowych lub rozmowę w wymaganym dla danego stanowiska języku obcym. pozdrawiamy, Dział HR

@Dział HR

A te testy to są jakoś określone czasowo? Ile procent trzeba mieć wtedy poprawnych odpowiedzi żeby przejść dalej?

Dział HR

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Madkom SA po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy specjalista ds. wdrożeń i wsparcia klienta. Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Olcia

@Olcia

Cześć Olcia, dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą pracy. Osoba pracująca na tym stanowisku wyjeżdża czasem na delegacje jednodniowe, ale są to również wyjazdy kilkudniowe. Harmonogram wdrożeń jest ustalany odpowiednio wcześniej i nasi pracownicy wiedzą z wyprzedzeniem, gdzie i do jakiego Klienta będą wyjeżdżać. Odległości w km nie jesteśmy w stanie Ci podać, ponieważ obsługujemy Klientów w całej Polsce. Czasem są to urzędy w bliskiej odległości od biura/miejsca zamieszkania danego pracownika, a może się zdarzyć tak, że dojazd do Klienta zajmie klika godzin. Naszym pracownikom zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na danym stanowisku należą do nich mni. auto. Jeśli masz więcej pytań napisz do nas bezpośrednio hr@madkom.pl chętnie opowiemy o pracy u nas. pozdrawiamy Dział HR

@Dział HR

Rzetelne informacje! A ja jeszcze dopytam w kontekście tych delegacji, czy płacone są diety? Jeśli są to wyjazdy kilkudniowe, to czy firma opłaca nocleg pracownikowi, czy to już jest na własną rękę?

Dział HR

Cześć P., dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą pracy i pytanie :) Tak, są płacone diety, jeśli pracownik przebywa w delegacji. Firma również w pełni opłaca nocleg pracownikowi, jeśli są to wyjazdy kilkudniowe. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego - hr@madkom.pl pozdrawiamy i życzymy miłego dnia Dział HR

Wika
@Dział HR

Super, że firma jest w stanie zadbać o te wszystkie aspekty. :) Osobiście mnie ciekawi, czy jadąc na taką delegację ma się płacone więcej? Czy stawka jest niezmienna i zarabia się tyle samo?

@Wika

Urszula

hej, chciałabym do nich aplikować na Testera automatyzującego. Obowiązki są dla mnie zrozumiałe, ale nie ma nic napisanego na temat zarobków, ktoś mi może powiedzieć ile proponują? Jest szansa zamiast umowy o pracę podpisać z nimi kontrakt B2B?

@Urszula

Cześć Urszula, dziękujemy za odwiedzenie naszej strony kariera i zainteresowanie się naszą ofertą pracy :) W ofercie, o którą pytasz są dość szczegółowo wymienione obowiązki na stanowisku testera automatyzującego: dla przypomnienia są to: Dbanie o standardy testowania w całej organizacji Uczestnictwo w spotkaniach i planowaniach dotyczących zmian i rozwoju aplikacji Testowanie – konfigurowanie, utrzymywanie i rozwój środowisk testowych oraz wykonywanie testów, testowanie aplikacji, automatyzacja testów, projektowanie i utrzymywanie dotychczasowych testów automatycznych Udział w rekrutacji nowych pracowników, wdrażanie do zespołu, planowanie i prowadzenie szkoleń, udzielanie feedbacku Proponowanie, wdrażanie usprawnień w procesie zapewniania jakości aplikacji jeśli dalej masz wątpliwości, do któregoś z podpunktów skontaktuj się z nami bezpośrednio, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości. Jeśli chodzi o formę współpracy - jest ona dowolna, zarówno może być to b2b, jak i umowa o pracę. Natomiast, wynagrodzenie, które oferujemy jest zależne od kompetencji kandydata, obowiązków jak i również formy współpracy. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu mailowego i do aplikowania :) hr@madkom.pl

@Dział HR

Rozumiem ale jeśli chodzi o zarobki to można się dopiero coś dowiedzieć na rekrutacji? Widełki nie są wcześniej jawne żeby było wiadomo czy finanse są odpowiednie? Jakie firma ma do tego podejście?

@Artur

Cześć Artur, oferty pracy o które pytasz publikujemy zazwyczaj na stronach branżowych, w których podanie widełek jest obligatoryjne. Dodatkowo, też kandydaci na etapie aplikowania pytani są o swoje oczekiwania finansowe. Jeśli kandydat ma niezbędne kwalifikacje i jego oczekiwania finansowe mieszczą się w budżecie przewidzianym dla tej roli to jest przez nas zapraszamy na spotkanie. Jeśli masz więcej pytań i wątpliwości to zachęcamy do kontaktu bezpośredniego - hr@madkom.pl Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

@Dział HR

Czyli jakaś mała negocjacja zarobków jest możliwa. A dodatkowe benefity? Jest coś dodatkowo do pensji? Mam na myśli fundusz socjalny z którego są na to środki.

Dział HR

Cześć B, dziękujemy za pytanie :) Tak, są możliwe negocjacje dotyczące zarobków. Zawsze też, pytamy kandydatów na etapie rekrutacji o ich oczekiwania finansowe. Benefitów mamy sporo, wszystkie wymienione są na naszej stronie w zakładce kariera, na którą Ciebie zapraszamy :) https://madkom.pl/kariera/ Benefity, które oferujemy są one współfinansowane przez firmę. Jeśli masz więcej pytań to napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania - hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

Czy Madkom SA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dział HR

Cześć, dzięki za pytanie. Na większości stanowisk nie mamy ustalonych ścisłych godzin pracy. Są w naszym zespole osoby, które rozpoczynają pracę o 6, a niektóre o 10. Niemiej jednak, są takie stanowiska, na których wymagana jest praca w godzinach 8-16. Dotyczy, to tych osób, które bezpośrednio obsługują naszych Klientów. Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - hr@madkom.pl Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

Max
@Dział HR

Ok ale normalnie pracuje się 8 godzin czy więcej? Czas pracy prze to że jest elastyczny to też jest nienormowany? Czy można robić płatne nadgodziny jak się siedzi dłużej?

Dzień HR
@Max

Cześć Max, w naszej firmie raczej nie robimy nadgodzin. Poza wyjątkowymi sytuacjami, gdy trzeba wykonać pracę pilnie. Elastyczny czas pracy oznacza, że rozpoczynasz pracę o ustalonej godzinie i pracujesz 8 h. w razie dalszych pytań śmiało pisz na hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

Franciszek
@Dzień HR

Ja mam pytanie. Skoro zaczynamy pracę o której chcemy to czy są w tej firmie może stanowiska też zdalne? I czy godziny na dany dzień trzeba zgłaszać czy np. jutro można zacząć o 8 a kolejnego dnia np. o 9?

@Franciszek

Cześć Franciszek, odpowiadając na Twoje pytania: Tak, mamy w firmie osoby, które pracują zdalnie, ale również hybrydowo. Mniejsza część zespołu pracuje stacjonarnie. Godzimy pracy ustalone są w zespole i w tym godziny rozpoczęcia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to skontaktuj się z nami bezpośrednio - hr@madkom.pl chętnie odpowiemy o pracy u nas pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

Urszula

Hej, na ich stronie jest oferta pracy na specjalistę ds. marketingu, czy te ogłoszenie jest w dalszym ciągu aktualne? Chcą znajomości trendów branży IT, może ktoś mi doprecyzować co dokładnie ich interesuje w tym zakresie? Ile mogłabym oczekiwać od nich na tym stanowisku kasy i jaką proponują umowę? Bo nie napisali co oferują.

@Urszula

Cześć Urszula, zamknęliśmy rekrutację na to stanowisko. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert w przyszłości i aplikowania na nasze oferty pracy. Pozdrawiamy Dział HR

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Madkom SA? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dział HR

Cześć, do tej pory w nie redukowaliśmy zatrudnienia, wręcz przeciwnie cały czas zapraszamy do naszego zespołu specjalistów w różnych dziedzinach. To co możemy Tobie odpowiedzieć na to pytanie, to że obecnie mamy niewielką rotację wśród naszego zespołu. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

@Dział HR

Zapraszacie czyli firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje bo nic w sieci nie widziałem. Gdzie można znaleźć ogłoszenia i na jakie stanowiska? Chętnie dowiedziałbym się coś więcej.

@Artur

Cześć Artur, zapraszamy na naszą stronę i zakładkę kariera. Tam publikujemy nasze oferty pracy. pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia!

@Dział HR

Tak, właśnie znalazłem że jest oferta pracy dla programisty PHP. Czy można ją wykonywać zdalnie albo hybrydowo bo w ogłoszeniu nie ma takiej informacji.

@Artur

Cześć Artur, tak - pracujemy w różnych trybach: stacjonarnie, hybrydowo lub w pełni zdalnie. Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego - hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

Czy w Madkom SA są szkolenia zewnętrzne?

Dział HR

Cześć, tak, są szkolenia zewnętrzne. W zależności od potrzeb pracownicy biorą udział w szkoleniach zewnętrznych, konferencjach oraz organizujemy zamknięte szkolenia w firmie, na które zapraszamy zewnętrznych trenerów. więcej informacji znajdziesz na naszej stronie kariera.madkom.pl jeśli masz więcej pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu - hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

Czy urlop w Madkom SA jest płatny 100%?

Dział HR

Cześć, zasady dotyczące urlopów oraz nieobecności pracowników zatrudnionych w ramach umowy o pracę reguluje kodeks pracy. Wymiar urlopu wypoczynkowego zależy jest od stażu pracy pracownika wynosi od 20 do 26 dni w danym roku kalendarzowym. z pozdrowieniami Dział HR

eh
@Dział HR

to nie jest do końca odpowiedź na pytanie

Grażyna
@Dział HR

To jaki trzeba mieć staż pracy, aby mieć 26 dni urlopu?

@Grażyna

Grażyna, zgodnie z Kodeksem Pracy, wymiar urlopu wynosi: 20 dni - jeżeli pracownik jest zatrudniony krócej niż 10 lat; 26 dni - jeżeli pracownik jest zatrudniony co najmniej 10 lat. na długość okresu zatrudnienia ma wpływ również ukończona szkoła, którą się wlicza do stażu pracy Do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się z tytułu ukończenia: 1)zasadniczej lub innej równorzędnej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 3 lata, 2)średniej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, 3)średniej szkoły zawodowej dla absolwentów zasadniczych (równorzędnych) szkół zawodowych - 5 lat, 4)średniej szkoły ogólnokształcącej - 4 lata, 5)szkoły policealnej - 6 lat, 6) szkoły wyższej - 8 lat. pozdrawiamy Dział HR

Czy Madkom SA zapewnia kartę multisportu?

Dział HR Madkom

Tak, mamy kartę Multisport. Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmowa i zakładkę kariera. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego: hr@madkom.pl

Jerzy
@Dział HR Madkom

Jak obecnie wyglądają w Madkom relacje międzyludzkie? Czy ta manager, o której pisano, że zatrudniona została po znajomości, jeszcze jest w firmie i nadal źle traktuje pracowników? Jak sytuacja z rotacją personelu? Czy w jakikolwiek sposób zadbano już o te aspekty pracy? Jak z pozostałymi, typu szkolenia, zarobki?

Helena
@Jerzy

NIC się nie zmieniło...

Maja
@Helena

To może warto porozmawiać na ten temat z szefostwem? Próbowaliście? Jaka była reakcja?

@Jerzy

Cześć Jerzy, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu mailowego : hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR

Małgorzata
@Dział HR

A tutaj nie można odpowiedzieć, dlaczego? Transparentność i te sprawy takie modne słowo teraz… to tajemnica?

@Małgorzata

Małgorzato, Większość informacji znajdziesz na naszej stronie w zakładce kariera, naszych SM, lub w ofertach pracy, które publikujemy na różnych portalach. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, stąd też nasze zaproszenie do kontaktu bezpośredniego. Z naszego doświadczenia wynika, że lepiej porozmawiać bezpośrednio z osobą zainteresowaną, nawet krótka rozmowa pozwala poruszyć wiele tematów dotyczących pracy u nas :) Także jeśli Ty też masz jakieś pytania Ciebie również zapraszamy do kontaktu mailowego – hr@madkom.pl chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia Dział HR

Alicja
@Dział HR

A czy mogą państwo zdradzić coś na temat rekrutacji? :-) To sama rozmowa czy jest więcej etapów?

@Alicja

Alicja, staramy się, aby zamykać procesy rekrutacyjne jak najszybciej. Pierwszym etapem jest podesłanie do nas aplikacji, następnie wybranych kandydatów zapraszamy na spotkania w firmie lub on-line. Czasem naszym kandydatom dajemy zadanie do wykonania, które omawiamy podczas spotkania. Więcej informacji znajdziesz również na naszej stronie madkom.pl w zakładce kariera W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - hr@madkom.pl pozdrawiamy Dział HR Madkom

Grażyna
@Dział HR

Jakie to zadanie? :) Na czym ono polega?

@Grażyna

Cześć Grażyna, zazwyczaj jest to próbka kodu. pozdrawiamy Dział HR

zzz

można rozpisywać sięna kilka akapitów, ale kto to przeczyta. obiecują zatrudnienie, trzymają w takim zapewnieniu do ostatniej chwili, później i tak nie dotrzymują słowa - niestety taka moda teraz panuje. szkoda czasu.

Katarzyna

Czy ktoś z Was ma informację na temat zarobków na stanowisku telemarketera w Madkomie? (https://madkom.pl/offer/asystent-ka-dzialu-handlowego-telemarketer/) W ogłoszeniu jest napisane, że w grę wchodzi tylko umowa zlecenie, ale nie ma żadnej wzmianki o zarobkach i ewentualnych premiach.

Brawo Ty !!!

Brawo Koleżanko za powiedzenie prawdy. Przykro mi, że u progu kariery musiałaś doświadczyć takiej - powiedzmy wprost - podłości ze strony managera. Niestety tak bywa w firmach rodzinnych, gdzie osoby bez kompetencji otzrymuja stanowiska z przydziału. Cóż niektórzy wysoko lecą, nie dzięki skrzydłom lecz plecom... Ale co nas nie zabije to ukształtuje. Zapewniam Cie, że takie zachowanie w biznesie to jednak rzadkość. Żaden doświadczony manager nie prezentuje tak skandalicznie deprecjonującego stylu zarządzania i nie pozwala sobie na ten rodzaj komunikacji. Dbaj o siebie i do przodu! Trzymamy kciuki ????

Eee?

Ale o czym Ty piszesz?

@Eee?

Większość osób w firmie wie o czym jest wyżej mowa. Dobrze, że w końcu prawda ujrzała światło. Mam nadzieję, że w końcu się czegoś nauczą i zaczną: szanować ludzi i prowadzić biznes NA POZIOMIE. To ile osób odeszło z jednego pokoju mówi jedno!!

Manager

Wstydź się kobieto! Rotacja jak na dworcu głównym w Gdyni. Ciekawe kto następny rzuci papierami. Wyrazy współczucia Dziewczyny.

Proud of You
@Brawo Ty !!!

Koleżanko - przeczytaj to zanim zniknie. Macki pani manager HR zapewne i tu sięgną i długo nie powisi. Wczoraj odważyłaś się na coś czego brakowało po każdym odejściu z firmy czyli na wygarnięcie tego, co każdy w firmie zapewne od wieku lat widzi, wie i go to wkurza - ale boi się odezwać z obawy o zemstę wiadomej osoby. Niestety doszło do sytuacji, że osoba bez kompetencji, wsadzona na stołek dzięki relacji rodzinnej uprawia styl zarządzania (usunięte przez administratora) Nie jesteś pierwszą osobą, która w taki sposób była przez nią traktowana i odeszła, ba i tak długo wytrzymałaś. Nikt w tej firmie nie wie ile jeszcze dziewczyn się musi zwolnić by Prezes przejrzał na oczy i zauważył że to nie z dziewczynami jest problem a z niekompetentną manager. Kolejne ogłoszenie już wisi, więc możemy tylko się domyślać kto następny nie wytrzymał/nie wytrzyma. Przepraszamy, że nie zareagowaliśmy na czas, nasi przełożeni zapewne też niewiele mogą albo też się boją jej postawić. Jesteśmy z Ciebie dumni! Będzie nam brakować tego Twojego codziennego uśmiechu i ludzkiej życzliwości. Życzymy powodzenia a przede wszystkim abyś nigdy nie spotkała w dalszej karierze podobnej osoby. (usunięte przez administratora) wyjdzie ze wsi, wieś z (usunięte przez administratora) nigdy - z Twojej przełożonej ta wieś nie wyszła co brutalnie odczułaś na własnej skórze. Pozdrawiamy Twoi Fani

Devops
@Eee?

Eee widać że nie przeczytałeś maila. Za wcześnie wyszedłeś z pracy. Przeczytaj zanim pani HR nakaże adminom go usunąć, zrozumiesz o czym mowa.

Don't worry boys
@Proud of You

Koleżanka już dawno to przeczytała, gdyż wszyscy to czytają i tajemnica poliszynela jest to, co się dzieje w tym dziale. Trzeba mieć świadomość, że na takie rzeczy są paragrafy, a opinia idzie w świat. Może wolności wypowiedzi nie ma w firmie, ale tylko tam. Wszyscy wiemy jak gnebisz za zamkniętymi drzwiami.

TrueIsOn
@Don't worry boys

Paragrafy, no właśnie..i chyba to powinien być kolejny krok poszkodowanych!

@Devops

Aaaaa... Już rozumiem! Osoby z zewnątrz nie wiedzą o co chodzi, bo nie znają treści e-maila, który poszedł na całą firmę o 16:01. KTOŚ z pracowników wyciągnął wewnątrz-firmową korespondencję i wypuścił informację na zewnętrzną stronę internetową - na to jest odpowiedni paragraf, więc życzę powodzenia, bo bardzo szybko da się TĘ osobę wytypować.

Rambo
@Eee

Nikt tu nie wyciągnął ani słowa z maila, który poszedł na firmę, więc nie ma tu mowy o wyciąganiu korespondencji na zewnątrz, ale rozumiem, że góra musi się jakoś bronić.

@Rambo

To nie góra się broni, a zwykła wypowiedź pracownika, który nie godzi się na takie wpisy. Jak nie rozumiesz, to ja mogę się podpisać z imienia i nazwiska. Kumaty człowiek już dawno by się skapnął kim jestem.

Rambo
@Eee

Kumaty człowiek wiedziałby od początku o czym jest pierwszy komentarz, a odważny podpisałby się od razu. Śmiało, podpisz się, niech ludzie wiedzą z jakim człowiekiem pracują.

@Rambo

Dlatego podpisujesz się jako "Rambo" dzieciaku? Hahahaha PS. Treść TEGO e-maila krąży już nawet po byłych pracownikach.

TrueIsOn
@Rambo

Jestem za! Podpisz się z imienia i nazwiska. Dobrze wiedzieć kto jest jedynym obrońcą osoby, która źle traktuje innych!

X
@Proud of You

Na miejscu osoby, o której mowa chyba bym się już nie pojawił ze wstydu w biurze. Jeżeli do wszystko prawda, a zakładam, że tak, bo powietrze w tym pokoju gęste jak się wchodzi, to taki człowiek powinien mieć dożywotni zakaz pracy z ludźmi!

@TrueIsOn

Rozmawiajmy o faktach. Nie bronię "tej" osoby i nigdzie tutaj tak nie pisałem. Nienawidzę i gardzę ludźmi, którzy srają do własnego gniazda. Gdyby ode mnie to zależało, to wyπerdoliłbym z pracy wszystkich pracowników, którzy na GoWork wylewają swoje żale zamiast przyjść i powiedzieć wszystko w ryj. Kto mnie zna, ten wie, że mówię szczerze i otwarcie jak coś mi się nie podoba. A jak chcesz wiedzieć kogo unikać na korytarzu, to najpierw przyjdź do pracy fizycznie, a nie ciągle na HomeOffice się ukrywasz przed wirusem.

Eee

Pisałem już o tym wcześniej, ale skupiasz się nie na faktach, a na plotkach (ta najwidoczniej doszła do Ciebie z opóźnieniem).

@Eee

Jak się skupiasz na faktach, to nie zakładaj, że nic nie było mówione 'w twarz', bo tego nie wiesz. Na przestrzeni długiego czasu wiele osób próbowało się bronić. To nic nie dawało, przychodziły kolejne osoby i byly, tak samo zle jak nie gorzej traktowane. Szykanowanie jest bardzo trudnym doświadczeniem. Z takimi osobami jest tak, że jeszcze większej furii dostaja i sie odgrywaja jak zwroci się im uwage.

@abc

Wkładacie mi w usta rzeczy, których nie powiedziałem. Ja wiem o kilku osobach, które mówiły co im na serduszkach leżało. Dużo rozmawiałem z dziewczynami z HiperRotacji. Zgadzam się z nimi w wielu kwestiach, bo sam się natknąłem na pewne bariery. Niestety nie znam pewnych historii od strony "tej" osoby, więc nie mogę powiedzieć, że coś miało miejsce. Plotki zostawmy PiŚmakom!! Dyskusja tutaj (w takiej formie, jaką próbujecie tutaj prezentować) jest bez sensu i pozbawiona merytoryki. Chcecie pogadać rzeczowo? To przestańcie bawić się w Neostradowe Dzieciaki i skupcie się na faktach, a przede wszystkim rozmawiajcie na żywo, a nie na forach i portalach. W Internecie jesteście kozakami, a realu jak mysz pod miotła i głowa w kiblu. Wstyd mi za Was.

@Eee

Proszę, przeczytaj jeszcze raz, na spokojnie, to co wyżej napisałem..

@abc

"Jak się skupiasz na faktach, to nie zakładaj, że nic nie było mówione 'w twarz', bo tego nie wiesz." - z góry zakładasz, że ja nie wiem, smutne to (czytałeś co ja pisałem?) "Na przestrzeni długiego czasu wiele osób próbowało się bronić. To nic nie dawało, przychodziły kolejne osoby i byly, tak samo zle jak nie gorzej traktowane." - wiem, rozumiem, smutne to. Masz jakiś pomysł jak to rozwiązać? Ja mam, tylko do tej pory każda osoba machała ręką mówiąc, że to już nie jej problem. Tutaj brawa dla S-ki, że łamie zasady i mówi głośno. Zresztą często mówiła głośno co myśli i to mi się najbardziej podobało. :-)

ooooo
@Brawo Ty !!!

Ja niedługo też składam wypowiedzenie.

R.S.G
@Brawo Ty !!!

To prawda. Kierownictwo nie ma kompetencji do zarządzania ludźmi. Bycie szefem nie zobowiązuje do niczego. Nie powinno się tak przedmiotowo i zle traktować pracownika, to świadczy o braku kompetencji. Ta ciągła rotacja mówi sama za siebie. Wymagań milion za nic i podle traktowanie zależne od humorkow. Gdyby nie super pracownicy, którzy tam są to w tej firmie nie byłoby niczego co mogłoby utrzymać.

On
@Brawo Ty !!!

Całego kierownictwa nie można wrzucać do jednego wora bo jedna osoba jest "jakaś tam". Pozostali dyrektorzy są wzorami na tym stanowisku i na pewno nie jedna osoba się ze mną zgodzi jeśli miała z nimi styczność. Poza pokojem o którym mowa cała reszta jest jak najbardziej godna polecenia a madkom to "relacyjnie" najlepsze miejsce pracy w którym miałem okazję pracować. Nie ma ideałów, pamiętajcie

@Brawo Ty !!!

Już kilka lat mnie nie ma w tej firmie i czytając ostatnie komentarze widzę, że jest stabilnie, ******* ale stabilnie

@Były

czyli bez zmian? To masz na myśli? :)

@abc

Tak, wygląda na to, że nic się nie zmieniło od lat.

@Brawo Ty !!!

Ta dyskusja jest żenująca i raczej niezbyt dobrze świadczy o osobie, która ją zaczęła, jak i tych, którzy to pociągnęli dalej (o ile faktycznie to są różne osoby…) zamieszczając takie niefajne komentarze... Być może nawet nie jesteś nawet aktualnym pracownikiem firmy, a po rozstaniu pozostał jakiś żal, z którym radzisz sobie wylewając swój ból w Internecie. Zamieszczanie wpisów, które mówią o działaniach bezprawnych (jak mobbing czy nękanie psychiczne) jest zwykłym oczernianiem, które może mieć swoje konsekwencje – chyba powinnaś/powinieneś mieć świadomość, że w Internecie nie jest się anonimowym… A jeśli faktycznie takie działania miały miejsce i masz dowody czy świadków, to nie zachowuj się jak dziecko wypisując anonimowo posty, a podejmij stosowne działania. W firmie jest spore grono osób związanych z nią od wielu lat i to grono stale się powiększa, więc o czymś to świadczy. Oczywiście, jak w każdej firmie, ta także ma swoje wady i zalety – nie ma ideałów. Także tutaj trafiają się też osoby, które po jakimś czasie dochodzą do wniosku, że to nie ich bajka, nie ich klimaty, wyobrażali sobie pracę tutaj inaczej lub jednak po prostu decydują się pójść inną ścieżką. Nie rozumiem jednak takich jak Ty, którzy żalą się na takim publicznym forum, mówiąc jak im źle – przecież to nie jest (usunięte przez administratora) ani więzienie i jeśli faktycznie tu pracujesz i jest Ci tak niedobrze i nie masz przy okazji skłonności masochistycznych, to może po prostu poszukaj sobie takiego miejsca, w którym będzie Ci lepiej. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, i jeśli spotkało Cię jakieś rozczarowanie to wiadomo, że nie napiszesz przychylnej, ale z opinią nie ma nic wspólnego obrażanie i szkalowanie. Ludzie są różni, mają różne potrzeby i oczekiwania, ale nie można zaprzeczyć, że jest to firma solidna i stabilna, co w dzisiejszych czasach też ma niebagatelne znaczenie. Madkom jest dobrym miejscem do pracy, może być szkołą życia, może być odskocznią do dalszego rozwoju, jak też jest miejscem, z którym ludzie też chcą wiązać się na dłużej.

@Były

Ale przynajmniej już bardziej otwarcie o tym się mówi. W końcu!

Były

Policz medianę pod względem stażu - dlaczego? - ponieważ dużo osób z dużym stażem nie świadczy o super warunkach, ale też mówi, że osoby nie są na tyle dobre, aby umiały znaleźć sobie pracę na rynku, bo rynek weryfikuje poziom kompetencji. Jeśli mediana jest niska, to oznacza, że jest duża rotacja, a osoby z dużą ilością lat, to te, którym już się nie chce rozwijać i szukać pracy na zewnątrz, albo takie które pracy znaleźć nie potrafią/nie dostaną

@Były

Zapoznaj się z "Aon Hewitt „Actively Disengaged & Staying. Dealing with prisoners in the workplace.", bo w moim odczuciu byłeś "pracownikiem więźniem". Ja natomiast widzę tutaj świetnych specjalistów z doświadczeniem 15-letnim, którzy zdobywają super kontrakty, są przy tym mega zaangażowani, życzliwi i aktywni społecznie... i można na nich zawsze polegać i nie trzeba w żaden sposób kontrolować. To, co oPISujesz jest zauważalne w dużych korporacjach i w pełni się z tym zgadzam. Właśnie tam pchają się tacy ludzie. Tylko szybko zauważają, że nie mają wpływu na to co robią. Mają wykonać polecenie z góry, tak ma być i kropka. Dlatego ich staż pracy jest krótki, bo idą dalej. Zdobywają kolejne/nowe doświadczenie, ale już w nowej firmie. W finale, po kilku latach tułaczki, idą do mniejszych firm, gdzie jak mają ciekawy pomysł to następnego dnia go wdrażają. Cieszy to zarówno Prezesa jak i Pracownika. Taki człowiek chce się rozwijać w obszarze, który jego interesuje. Powstaje swego rodzaju symbioza, a właściwie to protokooperacja. :) Popracuj kilka lat w różnych firmach, na pewno dojdziesz do tych samych wniosków i ciekawe czy nadal będziesz patrzył na staż pracy w tak krytycznej formie. ;) PS. Zapisz sobie tą opinię, wydrukuj i schowaj na 10 lat, a później przeczytaj i sprawdź w jakim jesteś miejscu. Pozdro :)

@Były

@Były niestety prezentujesz postawę typową dla większości komentujących na tym portalu swoje byłe miejsca pracy - nieuzasadniona krytyka sfrustrowanego dziecka. Nie wiem jak wyglądała Twoja przygoda w tej firmie i jakie były powody rozstania, ale wygląda na to że chowasz jakąś urazę. Każdy myślący, potencjalnie zaintetesiwany tą firmą raczej będzie potrafił dostrzec różnicę między rzetelną opinią a zwykłymi złośliwościami byłego pracownika. Pracując w tej firmie widziałem głównie rozstania w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Widziałem też powroty - i nie były to jednostkowe przypadki. Ale jak to w życiu bywa, zdążają się sporadycznie też i rozstania mniej sympatyczne i raczej nie pozostawiasz wątpliwości jakie było Twoje. Być może masz teraz taką swoją mała misję, aby dowalić byłemu pracodawcy - żal mi Ciebie. Widać, że chyba nigdzie raczej dłużej miejsca nie zagrzałeś, ani też w czasie swojej pracy w tej firmie nie poznałeś ludzi pracujących tu od wielu lat, by wiedzieć, że nawet mając długi staż pracy u tego samego pracodawcy można mieć satysfakcję i rozwijać się (nawet w różnych kierunkach), a Madkom akurat zawsze chętnie w tym pomaga.

KtośTuZmieniaTemat

Powyższe komentarze dotyczące karygodnego traktowania pracowników i sygnały o tym docierające do innych działów były pisane przez aktualnych pracowników, a przynajmniej również przez takich i dotyczą konkretnego zespołu/ konkretnej osoby a nie całej firmy i wszystkich kierowników.

@KtośTuZmieniaTemat

Jeśli są karygodne zachowania, to się nie reaguje na nie pisząc komentarze na ogólnym forum, tylko podejmuje się stosowne kroki - tak robią poważni i odpowiedzialni ludzie. W innym przypadku, a szczególnie zamieszczanie komentarzy na takich portalach, jest zwykłą dziecinadą.

Ciekawy
@Brawo Ty !!!

I jak sytuacja po tych kilku miesiącach? Jakieś refleksje były czy nic się nie zmieniło i jak to ktoś napisał: "w pokoju nadal rotacja jak na dworcu głównym w Gdyni?" :)

@
@Ciekawy

Asystentka zwinęła sie szybciej niż przyszła widać nic się nie zmieniło odjazdy jak w Warszawskim Metrze XD

Izabela

Zgadzam się z Tobą, ale tylko połowicznie. Stosowne kroki to jedno, a wystawianie tu opinii Madkomowi - drugie, bo po to jest to forum. Przyznaję jednak, że w ferworze tej dyskusji praktycznie nikt tutaj nie napisał, jak wyglądają u Was zarobki. Poznam wiarygodne stawki?

@Izabela

Izabela, w naszych ofertach umieszczonych na rożnych portalach widoczne są widełki finansowe. Zachęcamy do zapoznania się. Jeśli interesują Ciebie nasze oferty pracy i masz więcej pytań - zachęcamy do kontaktu - hr@madkom.pl

A doczeka się odpowiedzi?
@Dział HR

A doczeka się odpowiedzi na maila? Czy zignorujecie tak jak w przypadku rekrutacji poinformowanie kandydatów o wyniku rozmowy?

Dział HR
@A doczeka się odpowiedzi?

Cześć, staramy się informować kandydatów po odbytych spotkaniach we wspólnie uzgodnionych terminach oraz przekazywać feedback po spotkaniu. Czasem zdarza się tak, że rekrutacje się przedłużą, o czym informujemy kandydatów, że informacja zwrotna będzie w późniejszym terminie. Być może o kimś zapomnieliśmy, za co przepraszamy, wtedy najlepiej do nas napisać i zapytać o to na jakim etapie jest proces rekrutacyjny :-) Pozdrawiamy i zachęcamy do zadania ewentualnych pytań bezpośrednio na maila: hr@madkom.pl

Żenada
@Dział HR

'Być może o kimś zapomnieliśmy' - brak szacunku do ludzi i tyle!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Madkom SA?

pracuś

z tego co mi wiadomo, to zdarzają się rekrutacje na stanowiska, na które nie trzeba mieć doświadczenia.

@pracuś

Cześć, co roku odbywają się w naszej firmie letnie praktyki, podczas których praktykanci mają możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych, po których większość z nich zostaje z nami dłużej i pracuje z nami na stałe. Cały czas się rozwijamy, stale poszukujemy nowych pracowników na różne stanowiska. W wielu ofertach doświadczenie na podobnych stanowiskach jest mile widziane, ale nie jest koniecznością :) Pozdrawiamy i w zachęcamy do zadawania innych pytań bezpośrednio z nami - hr@madkom.pl

@Dział HR

Wkradła się literówka - pozdrawiamy i zachęcamy do zadawania innych pytań kontaktując się bezpośrednio z nami - hr@madkom.pl

Paula

Jezu, patrząc po opiniach to kolorowo nie jest. Pytanie czy rekrutować się na Product Ownera czy olać? Dajcie znać...

Qba
@Paula

Nie zatrudniaj się, to ja przejdę ze stanowiska Senior PHP Developer na Product Ownera.

Paula
@Qba

Raczej pytałam o rzeczywistą atmosferę, a nie to kto pierwszy będzie na stołku :P

Qba
@Paula

Paula nie sugeruj się proszę opiniami z internetu (zwłaszcza na portalu, gdzie wypisuje się jedynie negatywne opinie). Przyjdź na rozmowę, porozmawiaj z ludźmi i oceń sama. ;-) Ewentualnie popytaj znajomych znajomych. -- Opcjonalnie wpadnij po prostu do firmy, do pokoju E5.21 to Ci pokażemy jaka jest atmosfera w naszym pokoju. :D

@Paula

Paula, zapraszamy do wysłania swojego CV i na spotkanie. Najlepiej samemu ocenić, a nie sugerować się anonimowymi opiniami :-) Jeśli masz jakieś pytania dotyczące oferty, klimatu organizacyjnego lub inne wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu hr@madkom.pl chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości ;-)

@Paula

Komentarze są anonimowe, ale prawdziwe... To co jest opisane nie dotyczy całej firmy, wszystkich działów i możesz trafić do fajnego zespołu (bo wielu ludzi jest bardzo O.K.), byle jak najdalej od osoby opisanej w komentarzach.

Aha - bo odpowiedź z Działu HR będzie obiektywna, w tym prawdziwa - jasne :D

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Madkom SA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dział HR :)

Cześć :-) większość naszej załogi spędza ten dzień na urlopie rodziną. Natomiast, jeśli ktoś nie chce lepić pierogów zawsze może przyjść do pracy. W tym roku w okresie świątecznym mamy inny dodatkowy wolny dzień w okresie świąteczno-noworocznym. Jeśli masz więcej pytań odnośnie naszej pracy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu - hr@madkom.pl

Serio?
@Dział HR :)

Wolny dzień w Wigilię sprowadzacie do lepienia pierogów? Serio??

A.

Tak, wszystko jest na stronie w ofercie :) Raczej standardowe benefity: opieka meidyczna, ubezpieczenie, karty sportowe, bilety do kina. W poniedziałki owoce w biurze.

Doszły do mnie informacje, że wrócił do firmy jakiś kluczowy programista. Potwierdza się, że to fajna firma skoro ludzie chcą tam być.

To ja

Niektórzy potrzebują sprawdzić, jak jest gdzieś indziej, żeby docenić byłego pracodawcę i nie mają problemu, by wejść drugi raz do tej samej rzeki. A i firma nie ma problemu jak widać, by przyjąć ponownie osobę, z którą się rozstała. Pokazuje to, że i rozstania mogą być w partnerskiej atmosferze. Niestety opinie w takich forach jak to dodają głównie osoby, które mają jakiś problem więc sugerowanie się ich opisami jest błędem. Nie ma ideałów i warto o tym pamiętać.

Zostaw merytoryczną opinię o Madkom SA - Gdynia

• Jak się pracuje w Madkom SA?

Zobacz opinie na temat firmy Madkom SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Madkom SA
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Al. Zwycięstwa 96 lok. 98
    81-451 Gdynia