Auto Serwis WAMer

Jaworzno

Opinie o Auto Serwis WAMer

maluch 2013-12-22 22:18:40
Szczerze to odradzam. Płaca kiepska - mimo, iż oferują dość fajną stawkę, która jest oczywiscie zależna od wykonanej roboty - której często niema (brak klientów) to siedzi się długo w robocie. Trzeba się prosić o śrubki, nakrętki, opaski, smary itp - gdzie uważam, iż przy tak ponoć renomowanym warsztacie powinny być takie rzeczy od ręki (ułatwia i przyspiesza to pracę, a czasami jest niezastapione do poprawnie wykonanej roboty). Godziny np od 8 do np 17-18-21 - a za nadgodziny nie płacą dodatkowo. Często szef wzywa klienta, który stoi nad głową bo auto miało być na 17...a szef dzwoni i zaprasza klienta juz godzine wczesniej. W efekcie czego jest tylko nerwówka i pomimo zakazu wstepu klientom na warsztat szef ich zaprasza i oboje stoja nad głowa. Póki sie człowiek nie odzywa to jest najlepszy...odezwie sie i ma inne zdanie niz szef to juz się robi "mętnie". PAczek niema...dodatków niema... na wszystko łacznie z płatnosciami trza czekac.
Zostaw swoją opinię o Auto Serwis WAMer - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Serwis WAMer