Opinie o OK Medical Systems w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OK Medical Systems. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OK Medical Systems o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OK Medical Systems w Poznań

Mario Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) nie zapłacili za duże tłumaczenie

Pentagos Nowy wpis

Ciekawym faktem jest , że firma ok medical systems bezkarnie okradla podmioty gospodarcze na serki tysiecy zlotych moze miliony. Działajac pod adresem Piatkowska 161 w Poznaniu. Teraz jest tam firma Ok Investments. Byc moze maja cos wspolnego??

Lena Nowy wpis

Mam zamiar aplikować ale szukam opinii pracowników. Możecie coś napisać?

Iwona Nowy wpis

@kxkxdalej pracujesz w OK Medical Systems? Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest ta firma. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

Przedstawiciel Handlowy

Wrażenie po rozmowie pozytywne. Bardzo mili ale i wymagający prezesi

Pytania różnorakie. Raczej klasyczne

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
kxkx

@aleksandra w firmie atmosfera jest przyjemna dość, zarobki wcale nie są złe, a co do przyjęć to teraz nie ma żadnych i raczej w najbliższym czasie nie będzie.

Pozyczony

Brak słów i zarzadzania. Nie nie nie. Wierz mi.

tom

Pamiętajcie, że ryba psuje sie od głowy.

neutralny obserwator

Tyle negatywnych i pozytywnych komentarzy w jednym miejscu? Z jednej strony potrafię zrozumieć pracowników ale w każdej firmie są lepsze i gorsze okresy. Pytanie czy wspiera się ją jak jest dobrze a obraca przeciwko jak jest źle? To pracownicy mają w dużej mierze wpływ na funkcjonowanie firmy więc wina leży gdzieś w połowie.

Rozbawiony do łez
@neutralny obserwator

Neutralny obserwatorze! Trzeba być bardziej inteligentnym, aby będąc mocno osadzonym w tej firmie, udawać że się pisze bezstronnie. Ale próbuj, bo udzielasz się często

pracownik2

Nie interesuje mnie @gaś nad czym się zastanawiasz. Skoro używasz tak pięknych słów jak "chwilowe i przejściowe" to może warto pokusić się o takie jak "pensja, wypłacana w połowie" czy "prowizja, której nie zobaczycie!". Nie warto dać Ci @gaś szansy. Wszystkie lata mojej pracy to było dawanie Ci szansy. Ty nie masz @gaś nawyku uczciwości :(

Nerwy mi już puszczają w związku z comiesięcznymi zawirowaniami płacowymi. A swój kredyt muszę płacić terminowo!!!

Okul Koza

I podpisales kolejną umowę smieciową? Przecież ta firma to przebiegli ludzie nastawieni na szybki zysk nawet za cenę ryzyka. Tworzenie kilku firm aby konkurowac ze sobą w przetargach. Stracili przedstawicielstwo firmy Samsung.Z firmy tej wyklulo sie medyczne centrum serwisowe z siedzibą teoretyczną w warszawie. Z warsztatem 50 km od Poznania. Chłopaki z serwisu nie mają pieniędzy na części. Krętactwa mogą wejsc prawcownikom w tył jak drzazgi. Siadasz do biurka i sie zastanawiasz jak oklamiesz klienta zeby nie stracic twarzy. Wiadomo też ze pozytywne komentarze są pisane przez zarządowe pomocnice. Firmy powiazane o innej nazwie ktore są we wladaniu tych samych ludzi to np. Xylion, e4b experts4businnes . medyczne centrum serwisowe i wiele wiele innych. Zycze jak najgorzej zarzadowi. O i nawet słyszałem ze kinia odeszla mimo tak grubej koperty.

pentagos

OK. Medical to banktrut, nawet nie odbieraja telefonów juz

Natalia

Powiem szczerze, że jestem z szokowana opinią, @Kuk Twój komentarz jest oparty na jakiś dowodach? Bo chyba nie do końca można oczerniać kogokolwiek na forum bez podstawie.

gogowin
@Natalia

no przecież napisał na jakiej podstawie tak sądzi...

Pewny

Powiem tak wszystkie to opnie negatywne są prawdą. POWIEM TAK NAJDALEJ

Kuk

Obecna sytuacja i ruchy w KRS wskazują, że podziurawiony okręt jest szykowany do kontrolowanego zatopienia

Taki Tam

Radzę trzymać się z dale od tej firmy.

abcedgh

Jestem zainteresowany, ale jest sporo negatywnych opinii które powstrzymuja mnie przed wysłaniem CV. Jak możesz mnie zachęcić?

pentagos

moja agencja Pentagos 3 razy wykonywała usługi dla tej firmy, niestety OK MEDICAL jest bardzo nieuczciwą firmą. Musiałem odzyskiwać pieniądze poprzez drogę sądową, aż doszło do egzekucji komorniczej, dziwię się , że taki mają burdel. Reprezentuja firmę SAMSUNG, który powinien zerwać z nimi współpracę, bo po prostu zawsze zamawiają na ostatni moment, firmę obsługiwałem na targach poznańskich - obsługa stoiska i zawsze wiedać , że na stoisku co roku inni pracownicy są, w dobrze zarządzanych firmach pracownicy się tak nie zmieniają, obsługujemy ok kilkuset firm rocznie, ale proszę mi wierzyć, że tak nieuczciwych klientów, to spotyka się może 1 na rk lub 2. Zawsze należy spisywać umowy. NUMER DO MNIE 501254024

Aneta

Te staże są tylko wakacyjne?

ktoś

Mogę powiedziec jedno - doświadczenie sie zdobedzie ale zła atomosfera ,mobing, stres- tak już nie powinno sie pracowac tylko z szacunkiem do pracownika- czego brak w OK i te wszytskie pozytywy to sa pisane przez specjalnie zatrudnione osoby. Spróbowac kazdy moze. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o OK Medical Systems - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OK Medical Systems?

Kandydaci do pracy w OK Medical Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OK Medical Systems
1.9/5 Na podstawie 64 ocen.

OK Medical Systems