Creative Future

Kielce

Opinie o Creative Future

modello111@interia 2015-03-28 19:23:38
A ja nie narzekam. Płacą. Solidni. Konkretni. Mają zlecenia z zamówień publiczmych wiec pieniądze nie aż takie duże za usługi ale przynajmniej pewne. A poza tym konkurencja w branży jest bardzo duża i popieram prezesa, że nie płaci za fuszerke. Te czasy już się skończyły.Polecam
wiktorro 2015-06-26 09:47:23
popieram kolege wyzej. Robie u nich dluzszy czas, z kasą problemow nigdy nie bylo. Co obiecane to dane. Fuszerki nie odwalaja, jak się komus nie chce robić to niech siedzi w domu. ogolnie Polecam.
ed 2016-06-19 22:24:30
@Wojtek o no to widze ze fatkycznie calkiem sporo mozna zarobic poza tym sa pewnie jakies premie do tego
Zadowolony 2016-10-31 19:09:40
Nie zgadzam się z takimi opiniami o tej firmie. Zawsze byli za pracownikami w każdej sytuacji. Konkretnie egzekwowali warunki umowy. Jeśli ktoś podjął się wykonania zadania to musiał mieć świadomość, że musi je skończyć. Wielu chciało na początku a później uciekali bez żadnego powiadomienia. Pseudo pracownicy.
Pracownik 2016-10-31 19:12:51
Za jakie deski nie zapłacili. Chyba pomyliłeś kolego firmę. zawsze płacą.
Pracownik 2016-10-31 19:15:26
Jak nie robiłeś pracy sumiennie i właściwie to pewnie nie umiales jej sprzedać, a teraz jeszcze jakieś bezzasadne pretenske masz. Spójrz najpierw na siebie a później oceniaj innych.
Pracownik 2016-10-31 19:16:51
Zostaw swoją opinię o Creative Future - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creative Future