Doran Security

Opinie o Doran Security

wiem 2015-01-15 12:12
Kasa nic się nie zgadza obiecanki i tyle ,zatrudnienie na czarno ,traktują cię jak śmiecia ,odradzam bardzo nie zatrudniajcie się tam odradzam .
Marek 2015-03-09 17:50
Bzdura, pracuję w tej firmie już kilka lat i piszesz głupstwa "wiem", nie psuj marki firmie, jedna z najlepszych w Wawie.
Artek 2015-03-09 17:53
Bardzo dobra firma, kasa na czas i to spora, szefowie są super, można się z nimi dogadać, osobiście polecam.
marcin 2016-02-21 11:38
nie pracowałem w tej firmie, ale wiem jedno że jeden z ochraniarzy w Ursusie to jeden wielki cham i prostak. Reszta ochrony jest super. Pozdrawiam
Były pracownik 2016-02-22 13:47
Nie płacą zaliczek na poczet podatku ukrywają dochody pracowników i swoje przed Skarbówką płacą tylko zaliczkę z umowy ZUS czyli 12 złotych z 200 złotych żaden Urząd Skarbowy nie uwierzy że pracujecie w firmie zarabiając miesięcznie tylko 200 złotych.
Były pracownik 2016-02-22 13:52
zgadzam się z tobą na 100% ukrywają dochody przed skarbówką.
haha 2016-03-05 11:54
Weź nie pierr...Tol Kaczorze KOORDYNATORZY idź dalej dzióbać do staruszka
stary wyjadacz 2016-03-07 18:52
Jak masz z Nim na pieńku to zmień pracę, firma godna polecenia, kasa na czas, szefostwo do dogadania, grafik można ułożyć pod siebie, z moim doświadczeniem uważam, że jedna z lepszych na rynku Warszawskim, a za spanie i chlanie w pracy jeszcze nikt nie awansował jak masz z tym problem to idź do marketu wykładać towar albo doły kopać.
juras 2016-03-07 18:55
zgadzam się z Tobą, pracowałem już w kilku i uważam, że tu jest najlepiej, a robię już sporo, jak się komuś nie podoba niech idzie do solidu, zobaczy jak jest fajnie, he, he
BYKU 2016-03-07 19:00
Juras ma rację, też u Nich pracuję i jest O.K, kasa na czas, stawki jak wszędzie, ludzie normalni, a że kontrole to wiadomo jak prowokujesz to nie mają do Ciebie zaufania i tak masz, ja robię to co do mnie należy i mam spokój, na szacunek trza sobie zapracować.
mocarz 2016-03-07 19:06
Robiłem już w kilku firemkach i co ? i kupa. W DS jest moim zdaniem najlepiej, normalni ludzie, forsa się zgadza, godzin można nałapać za byle co nie łoją, a robić trzeba, Ci co szkalują nie wiedzą co to inne firmy jak mają ochotę niech próbują ha, ha...
DUŻY 2016-03-07 19:24
STAŻ W OCHRONIE 12 LAT, DOPIERO TERAZ TRAFIŁEM NA DOBRĄ FIRMĘ, POLECAM DORAN, A CI CO WYPISUJĄ BZDURY NIECH IDĄ PO ZAPOMOGĘ, BANDA NIEROBÓW I CWANIAKÓW.
remo83 2016-03-07 19:33
"Były pracownik" napisz za co wyleciałeś, waliłeś wódę w robocie, spałeś, czy nie stawiłeś się ja mam na kogo pracować, przez ciebie wszyscy by stracili robotę frajerze, nadajesz się na ochroniarza jak ja na księdza, do rozrzucania gnoju idź konfidencie...
były pracownik 2016-03-08 11:58
Ja wyleciałem właśnie za uczciwość w pracy DS
remo83 2016-03-08 19:51
...znam uczciwszych...
Były pracownik 2016-03-10 13:20
to ich wskaż a uwierzę
gruby54 2016-05-28 18:34
Wiem, że mają nabór na apartamentowiec w centrum 7,00 zł. i dowódca 8,00 zł. + etat
Tomasz 2016-07-19 10:43
jednym pasuje ta firma,
innym inna
dlatego jest tyle firm na rynku
nikt nikogo na siłę nie trzyma
a ekipa musi się dopasować
i niekażdy garnitur, chociaż najpiękniejszy pasuje
normalka
i nie ma co drzećkotów :)
nie pasuje - no problem
jacol 2016-09-01 20:55
Dostałem tą robotę i na razie jest O. K. zobaczymy później ! Ludzie ogarnięci, Prezes super facet, koordynatorzy też się da wytrzymać.
pozdr.
wojak66 2016-09-01 21:00
jak to załatwiłeś ? Byłem na rozmowie, bo swojego czasu potrzebowali na koordynatora, a propos, jeden podobno nieźle im namieszał, ale nie dostałem się, było już po temacie, rozmowa w porządku, ale nici z roboty.
aktywny 2016-09-01 21:07
namieszał, namieszał i to poważnie, kawał ch...ja się okazał, wzbudził moje zaufanie, ale jego droga jest krótka... przez niego tylko kłopoty "nie szanujesz innych, nie szanują ciebie"
ONA 2016-09-01 21:11
Robię u Nich już jakiś czas, kasa na czas, grafik do dogadania, ciuchy dają jak potrzeba, zaliczkują i świat jest mój ...
ObamaYang 2016-09-25 19:02
Siemka firma zajebist@ wypłacalna koordynatorzy super można z nimi pogadać pożartować dogadać Siemka ;) młody prezes jest GIT Siemka
wert 2016-09-26 11:13
no ale wydae mi się ze teraz to chyba firma nie prowadzi zandej rekrtuacji dla pracowników mam racje? chyba ze może cos na swojej stronie interetowej maja
Putin 2016-12-01 20:09
Obama masz rację, tez pracuję u nich, nie jest źle, a doświadczenie mam, Prezes równy jest.
pozdr. wszystkich w firmie...
ziomek 2016-12-01 20:15
popracujcie w innych firmach to zobaczycie, robie u nich i jest O.K, forsa się zgadza, prezes nie dokucza, z koordynatorami też sie da dogadać generalnie atmosfera super, polecam !!!
lepsza zmiana 2017-01-25 16:04
Witam, jestem nowy w tej firemce, ale spoko, ludzie normalni, prezes OK, obiekt super, nie jest zle, na tyle co robiłem w innych firmach tą polecam jest dobrze.
Były pracownik 2017-01-26 11:45
Uważaj sprawdź czy płacą podatek z całości pensji bo zatrudniają na czarno ukrywają dochody swoje jak i zatrudnionych u nich pracowników. Ja już pracuję w innej firmie za 16 brutto i pod dachem....
Nowy 345 2017-02-07 21:36
ludzie obchodzcie ta firmę z daleka bo was wywala na kasę stary jeszcze był uczciwy w miarę ale Szymon wcześniej handlowal perfumami a teraz prezes śmiech to jest żenujące ale wasza wola panowie ochraniacze bez pojęcia o ochronie szkoda słów jak inna porządna firma ochronirsska nie przyjmie to doran przyjmie bo oni wszystko łapią aby jak najmniej zapłacić ich oferta na ochronę osiedla 7 zl brutto to ile tobie Panie ochroniarzy dadza może na chleb ci starczy ale nie będziesz miał za co to posmarować jak mi nie wierzycie sprawdźcie sobie jakie oferty finansowe o ochronę daje doran a ten co pisze ze ma 16 zl za godzinę to chyba się nacpal albo jest nawiedzony a może wasz prezes Szymon tyle z was ma kasy dla siebie za godzinę trochę panowie pomyslcie
Nowy 345 2017-02-07 22:05
Powiem jeszcze tylko tyle że mam nadzieję ze w końcu ktoś przejrzy finanse Dorana nie przekupny urzędnik których akurat o Andrzej Chrzanowski jaki i jego syn Szymon Chrzanowski doskonale znają tak jak i innych których sponsorowali aby im się wsystko zgadzalo. A wam ktorzy tam pracują współczuję bo robią was w walą a wy tego nie widzicie płacą wam grosza a sami się bawią i z was śmieją uwierzcie mi znam ich bardzo dobrze i mam na wszystko dowody
Były pracownik 2017-02-08 11:13
I ja się z Tobą zgadzam po tym jak mnie potraktował Szymon podałem ich do Urzędu Skarbowego o ukrywanie dochodów bo nie opłacają składek podatku od waszych zarobków. Co do tego że napisałem, że zarabiam 16 zł. to prawda ale brutto tzn. według nowej ustawy dotyczącej Umowy zlecenia po odliczeniu składek mam na rękę 11 zł za godzinę i max. 180 godzin w miesiącu.
Nowy 345 2017-02-08 22:10
to i tak masz dużo na rękę ale to nie wszystko co będzie potem gdybyś miał jakikolwiek wypadek czego Ci nie rzycze ale znam ten chleb też tam pracowałem za starych czasów gdy Andrzej był szefem a Szymon handlowal perfumami widziałem przewaly gdy pracownik poszedł do sądu uwierz to jest jedna wielki przewal pomysl jak startują na przetargi i dają kwotę 7 zl brutto to ile mają netto a jeszcze muza zapłacić pracownikowi widocznie długi tam już pracujesz i jesteś dobrym pracownikiem więc tak kalkuluja abyś zarobił ale gdzie twoje skladki i emerytura dostajesz pasek z wyplata?
Nowy 345 2017-02-08 22:23
I jeszcze jedno kolego przepraszam ale nie doczytałem że w nowej firmie masz 16 zl brutto a ja myślałem że tyle placi ci doran i przepraszam ze nazwałem Cię cpunem zwracam chonor . Tak jak pisałem wcześniej jeżeli z nimi walczyć to nie poddawaj się wiem że napewno robili Cię w walą z ubezpieczeniem idź do ZUSu oni potrafią robić dziwne zeczy nie mogę Ci napisać wprost ze nagle byłeś ale Cię nie było na obiekcie ze tu miałeś tyle godzin a gdy jest kontrolą miałeś połowę mniej zwróć uwagę na składki do ZUSu nie tylko skarbówka bo za jakiś czas będzie Ci brakowało do emerytury
Nowy 345 2017-02-08 22:36
chyba wchodzisz im nieźle w dupe bez wazeliny i donosisz na kolegów a może i starego pod biurkiem siedzisz i robisz mu dobrze
Były pracownik 2017-02-09 11:18
Nic się nie stało przeprosiny przyjęte teraz staram się znaleźć inną pracę na wózki widłowe i może z umową o pracę na terenie Warszawy...
Stalin 2017-02-18 16:39
Firma porządna wyplacalna
Gorbaczov 2017-02-23 08:22
Taka prawda, Stalin...
Lenin 2017-02-23 08:33
bez żadnego ale i tak nikt nie rozumie - lepiej iść na kawę zamiast wypluwać jad w internecie. litościwie nie kłąmcie chociaż...
Borys Jelcyn 2017-02-25 10:19
Ci co plują jadem to pewnie za alkohol wyleciało
Były pracownik 2017-02-25 20:24
Lepiej sprawdź jaką masz umowę dla ZUS na pewno masz kwotę 200 zł. brutto czyli zero emerytury i ubezpieczenia. Reszta płacy to na czarno.
Alicja 2017-03-30 14:59
@Stalin, to dobrze. Powiesz coś więcej o pracy w tej firmie?
Donald Trump 2017-04-30 16:31
Firma ok bez zarzutów pracuje sześć lat coś wiem
Alicja 2017-05-04 13:46
@Donald Trump, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki pracy czy ogólna atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Może powiesz więcej na temat pozytywnych aspektów pracy w Doran Security? Co Ci się szczególnie podoba w firmie? Czekamy na Twoją ocenę.
były pracownik 2017-05-05 22:29
Oficjalne zatrudnienie z ZUS na kwotę 200 złotych brutto z podatkiem skarbowym. Reszta wypłaty do ręki z ukryciem dochodu przed Urzędem Skarbowym, tzn. zatrudniają na czarno, nie wypłacają pensji na konta osobiste aby nie było śladu po zarobku.
Donald Trump 2017-05-09 04:55
Wyplacalnafirma niema nacisku wielkiego ,kar finansowych jak to bywa w innych firmach za lekkie podpadniecia oczywiście mam etat no jak na firmę ochrony w porównaniu z innymi jest ok
Donald Trump 2017-05-09 10:03
Ten były pracownik wyleciał za wódkę więc będzie narzekał
były pracownik 2017-05-12 13:28
Nie za wódkę tylko za widzimisie starego bez podania przyczyny nie znasz mnie bo ze mną nie pracowałeś więc nie oskarżaj kogoś bez powodu
Donald Trump 2017-05-12 17:12
Ok wporzo stary taki byl Ale ja nie narzekam
były pracownik 2017-05-13 12:53
Ok. ja chciałem się wykazać dałem propozycję jak usprawnić pracę stary wysłuchał dał zielone światło i było dobrze , a potem zadzwonił i podziękował za współpracę zostawił sobie starych dziadków którzy zamiast robić obchody oszukiwali na odbiciach chipów.
Alicja 2017-08-08 14:00
@byłypracownik skoro pracowałeś to może mógłbyś dać innym znać, jakie są aktualne warunki zatrudnienia? Czy trzeba mieć licencję żeby się do Doran Security dostać? I przede wszystkim jaka jest tutaj umowa?
Zostaw swoją opinię o Doran Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doran Security