Opinie o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radio Parada Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Parada Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Parada Sp z o.o. w Łódź

Bartosz z Łodzi. Ex-pracownik. Nowy wpis

Radio Parada jest miejscem,(usunięte przez administratora) Chyba każdy mieszkaniec Łodzi słyszał wiele historii na temat tego miejsca, a na dodatek bardzo wiele niewyobrażalnie brzmiących wiadomości okazywało się prawdą. Pracowałem w Radio Parada wiele lat i przez ten czas lista dziwactw, jakie miały tam miejsce zrobiła się bardzo, bardzo długa. (usunięte przez administratora) Apeluję do młodych ludzi - nie dajcie się omamić fałszywym komentarzom, które czytacie na tym forum. Praca w Radio Parada nie jest spoko, nie jest ok, nie jest w porządku. To miejsce po prostu złe.

Nick Nowy wpis

Dramat

stresik Nowy wpis

Kto co lubi :) ja preferuję komedie. Wpadnij kiedyś. Opowiem Ci żart może wyluzujesz.

Pracowałam w paradzie pewien czas, niedługi na szczęście - i muszę zgodzić się że kłótnia między byłymi a wyimaginowanymi pracownikami jest bez sensu.

ZULUS
@Karolina

O! Mądre słowa! Powinno chodzić o wyrażanie konstruktywnej opinii a nie o przekrzykiwanie się.

tak jest Nowy wpis
@Karolina

Różne opinie się słyszy, ale to dobre radio :) ja mam sporo pozytywnych wspomnień

Praca bez szału, dla mnie najważniejsze jest to, że warunki są uczciwe i czuję stabilizację, dobra umowa, a jeśli mowa o atmosferze to też jest ok

Dziennikarz

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Od razu wiedziałam, że mimo braku doświadczenia kończąc swoją karierę w tym radiu wyjdę z o wiele większą wiedzą i aspiracjami na przyszłość.

Podstawowe pytania zadawane przy takich rozmowach. Raczej nic nadzwyczajnego/dziwnego.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
opera

Muszę przyznać, że warunki jakie mi zaproponowali nie są, a miałem mieszane uczucia idąc na rozmowę. Dobrze, że się nie rozmyśliłem :) do osób, które wahają się tak jak ja - RYZYKUJCIE! WARTO! :)

@opera

Podpisuje sie obiema rękami :D trzeba lubić tą pracę, bo tylko wtedy człowiek daje z siebie wszystko i ma satysfakcję z tego co robi

wesoło mi

Polecam, praca w radiu od zawsze wydawała mi się ciekawa, więc cieszę się, że zdobywam doświadczenie z tak sympatycznymi ludźmi :) pozdrawiam cały zespół

ciekawy

Serio nie rozumiem z czego niektóre opinie wynikają. Pracuję w tym radiu i nie zauważyłem żeby komuś działa się krzywda, jak się starasz to jesteś doceniany, a atmosferę budujemy przecież sami, mi odpowiada

zniesmaczona

Widać ciężko jest zrozumieć, że nie wszyscy mają ból i lubią to co robią :)

pracuś

Pracuję i polecam, jedno z lepszych miejsc, w których się zatrzymałem i wiem, że zostanę na długo!

pracuś

Pracuję już dość długo i powiem szczerze, że w łodzi nie ma lepszego miejsca w tej branży, żeby móc się rozwijać, zdobywać doświadczenie :)

pracowity

Nie wiem kto pisze te głupoty, ale praca nie jest taka, żeby tak na nią narzekać, trzeba też zauważyć, że warunki nie są złe mi odpowiadają w większości

Praca w radiu była moim marzeniem, nie zawiodłem się i cieszę się, że mogę się spełniać zawodowo

Firma ma swoje mocne i słabsze strony, ale team to zdecydowanie ta pierwsza :D

młoda

Miałam praktyki i mi się podobało, była to okazja by sporo zaobserwować i zobaczyć jak wygląda praca w tym zawodzie

zirytowany

Nie przesadzajmy.. Szanujmy się wszyscy i zachowajmy choć trochę profesjonalizmu. Praca w radiu nie jest dla każdego jak widać, ja może nie wypowiem się w samych superlatywach, ale nie będę też wyolbrzymiał tematu. Polecam sprawdzić samemu jak się czuje w tej pracy. U mnie na początku było ciężko, ale bardzo polubiłem tą pracę i mimo, że są kwestie, w których mam odmienne zdanie to i tak chcę tu pracować. Pozdrawiam

Radio jak radio. Ale jakby nie patrzeć w Łodzi jedno z lepszych. Mi praca tutaj dała dobry start, więc tym, którzy dopiero stawiają swoje kroki w tej branży to polecam szczególnie

ambitna

Ja nie narzekam, robię to co lubię, więc praca nie jest dla mnie ciężka czy męcząca, wręcz przeciwnie ciekawi mnie to. Trzymajcie za mnie kciuki :D

lizzi

Fakt, potrafią docenić jak ktoś się stara, warto, więc dawać z siebie wszystko bo to plusuje na przyszłość, sama praca jest godna polecenia :) mi się podoba

wiewiórka

Warto si ę zakręcić wokół tego radia, szczególnie jeśli dopiero rozpoczynamy swoją karierę, dużo można się nauczyć i zyskać doświadczenie, a chyba każdy wie jak jest cenione na rynku

Atmosfera bardzo przyjazna, ludzie zgrani, więc wszystko sprawnie funkcjonuje. Dobrze mi się tu pracuję i polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę bo można na prawdę się dużo nauczyć!

Ok

Podejście do pracy w radiu każdy ma inne. Ja spróbowałam i nie żałuje. Zarobki zadowalające, a atmosfera pracy przyjazna.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radio Parada Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Radio Parada Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radio Parada Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 141
    92-318 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042