Radio Parada Sp z o.o.

Łódź

Opinie o Radio Parada Sp z o.o.

On 2015-08-17 16:26
MASAKRA
miki 2016-02-18 19:34
Stawka, jaką proponują na początek pracy jest, co najmniej śmieszna, w przeliczeniu wychodzi 5 zł netto/h
seew 2017-01-20 23:16
Okropna atmosfera, wszyscy niemili i roszczeniowi
Boguś 2017-01-21 10:55
Miejsce, w którym pracownik jest obrażany, mieszany z błotem i traktowany jak śmieć! ! ! !
Damiano 2017-01-22 14:07
Radio Parada to po prostu złe miejsce. Redaktor naczelna jest osobą niekulturalną i wulgarną w stosunku do swoich pracowników. Skąd to wiem? Pracowałem tam kilka miesięcy. Dlatego kilka bo dłużej się nie dało. Odradzam!
PePe 2017-03-19 13:40
Odradzam wszystkim.
KeTi 2017-06-06 21:58
Omijajcie z daleka!
Bronek 2017-06-07 14:03
Polecam serdecznie. Szefostwo wymagające, ale to jest praca, a nie przedszkole. Mila i przyjazna atmosfera w firmie daje duży komfort.
Zulu 2017-07-10 13:42
1. Zła atmosfera 2. Marne zarobki 3. Sprzątaczka ma większe kompetencje od szefowej
DeeDee 2017-07-14 13:35
Masakra to za mało powiedziane. Radio Parada zdobyłoby główną nagrodę w konkursie na najgorsze miejsce pracy. Pani prezes Ewa Kubasiewicz obraża i poniża swoich pracowników.
renia 2017-08-11 13:44
Omijajcie!
nik 2017-08-14 17:52
Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym "radiu". Głodowa stawka, mobbing i wyzysk.
Krzysztof Kubasiewicz 2017-08-17 19:29
KRADZIEŻ UDZIAŁÓW W RADIU PARADA!!!
Ewa oraz Justyna K. sfałszowały nadzwyczajne zgromadzenie wspólników Frekwencja sp. z o.o. (100% krzysztof Kubasiewicz) udziałowca 50% udziałów w radiu parada sp. z o.o. ewa Kubasiewicz zrobiła się tam bezprawnie prezese fałszując dokumenty wraz z Justyną k. i sprzedały NOTARIALNIE U NOTARIUSZA ze Zgierza udziały krzysztofa kubasiewicza na rzecz justyny k.. w ten sam sposób fałszowały NZW innych spółek i ukradły majątek o wartości ok 20 milionów złotych. Krzysztof Kubasiewicz oddał sprawę do prokuratury, sprawę prowadzi prokuratura w Zgierzu bardzo nieudolnie.

EWA I JUSTYNA KUBASIEWICZ PODROBIŁY NZW FREKWENCJA SP. Z O.O. ORAZ RADIO PARADA SP. Z O.O. I BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA UDZIAŁÓW (KRZYSZTOFA KUBASIEWICZA) SPRZEDAŁY JEGO UDZIAŁY NA RZECZ JUSTYNY KUBASIEWICZ! WŁASNEGO OJCA OKRADAĆ! SKANDAL!
TO KRADZIEŻ I TRZEBA O TYM MÓWIĆ GŁOŚNO ! KRADZIEŻ I OSZUSTWO!

Marek 2017-08-26 00:59
Widziałem, że pojawiły się ostatnio ogłoszenia wedle których Radio Parada poszukuje różnych pracowników. Miałem zamiar wysłać swoją aplikację, ale po tym co tutaj widzę... Naprawdę jest tak źle?
Łodzianka 2017-09-01 19:50
Po tym co słyszę od pracowników - ja osobiście tam nie pracuję - to koszmar.
Polecam podpisać dokumenty - WSZYSTKIE - zanim rozpoczniecie pracę. Na piśmie godziny pracy (niektórzy pracują po 10-12 godzin - NIEOPŁACANYCH DODATKOWO), zakres obowiązków. Być może będziesz przyjęta/y na stanowisko prezentera a będziesz sprzątał/a biura.
Technics ST-GT650 2017-09-02 17:06
Radio Parada to biznes rodzinny: aktualna redaktor naczelna i prezes Ewa Kubasiewicz, córka Justyna Kubasiewicz a dawniej jeszcze ojciec i były mąż Ewy - Krzysztof Kubasiewicz, którego Ewa z Justyną skutecznie wydymali z radia i z pieniędzy po słynnej aferze z zaniedbanymi końmi z Prądzewa, o której huczały wszystkie media w Polsce w latach 2009-2011

Chciałbym się dowiedzieć, jak aktualnie wygląda sytuacja w radiu Parada. To że jest mobbing, wyzysk, nie płacenie za nadgodziny i wulgarna prezesowa to wiem, bo tak było od początku istnienia tej stacji a więc od 1993 roku i ówczesny redaktor Krzysztof również gnoił pracowników radiostacji. Z resztą wchodzili w konflikty z innymi stacjami radiowymi takimi jak Radio Łódź i funkcjonujące kiedyś Radio Classic. Kubasiewiczowie mieli liczne procesy w sądach za swoją "działalność" - można przeczytać różne artykuły na ich temat. Generalnie Kubasiewiczowie to krętacze, oszuści i kombinatorzy, którzy dorobili się ogromnych pieniędzy w bliżej nieokreślony sposób. Mają co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych - to bardzo dużo jak na lekarza ginekologa i jego żonę pielęgniarkę, w dodatku udowadniający swoim zachowaniem i słownictwem, że wywodzą się z najniższej warstwy społecznej. Ich córka Justyna Kubasiewicz od kilku lat pracuje w radiu na stanowisku marketingowca (chyba kiedyś tak było). najmłodszy syn - tegoroczny maturzysta słynie z chuligaństwa i podduszania kolegów w szkole do których później przyjeżdżało poogotowie. Rodzina Kubasiewiczów sarkastycznie określana jest przez byłych pracowników jako Rodzina Adamsów. To przez ich działania z radia odeszli kultowi prezenterzy, którzy przyczynili się do tego, że w latach dziewięćdziesiątych Radio Parada było najpopularniejszą stacją radiową w Łodzi - ci byli prezenterzy z Parady to teraz znane osoby w ogólnopolskich mediach.

Chciałbym się też dowiedzieć, kto w radiu najbardziej gnoi pracowników tego radia - Redaktor naczelna Ewa, czy jej córka Justyna ?

janusz 2017-09-15 00:44
Panie założyły nową firmę "coś tam reklama" i teraz tam piorą pieniądze. Stara jest prezesem, młoda dyrektorem. Więc jak się pojawi młody, pewnie będzie kierownikiem ;)
Z tego co wiem od ludzi, którzy tam pracują i pracowali, to młoda siedzi albo na instagramie albo na solarium i jest nieszkodliwa. Stara przechodzi menopauzę i jak od wielu lat wydziera się na pracowników: zapieprzaj, jesteś idiotą, nic nie potrafisz, jesteś beznadziejny/a są na porządku dziennym. Dodatkowo okradają pracowników na każdą złotówkę, która i tak nie należy do nich, bo jest z urzędu pracy. Warunkiem podjęcia pracy jest bycie zarejestrowanym w Urzędzie Pracy. Zresztą to chyba jedyne medium w Polsce, gdzie od wielu lat wisi ogłoszenie o pracę, ale jakoś nikt tam pracować nie chce... ;)
Technics ST-GT650 2017-09-16 14:14
Dzięki za opisanie sytuacji w radiu. Czyli w kwestii warunków pracy nie zmieniło się zupełnie nic. Jak było od początku istnienia tej zaśmiecarki eteru tak jest do dziś. A co do tej nowej firmy-widmo to nazywa się to "Reklama Radiowo Telewizyjna", gdzie w bazach danych Krajowego Rejestru Sądowego widnieje Ewa Cecylia Kubasiewicz i jej mamicórka Justyna Magdalena Kubasiewicz. Z resztą oprócz istniejącego realnie Radia Parada figurują one razem jeszcze w innych fikcyjnych firmach-widmo takich jak "Reklama J&E" (to J&E to pewnie od pierwszych liter imion), "Komercyjne Nieruchomości", "Junke Browar" i "Byszew". Stworzonych zapewne do legalizacji pieniędzy z przekrętów, bo z tego co widzę, to te "firmy" poza wpisami do KRS realnie w ogóle nie istnieją. Co do zachowania prezesowej Radio Parada Ewy Kubasiewicz w stosunku do pracowników stacji - albo faktycznie jest to ciężka menopauza kobiety po sześćdziesiątce, albo efekt przemocy domowej. Gdy w Radio Parada urzędował Krzysztof Kubasiewicz to z jego strony było identycznie - mobbing, groźby pobicia, niepłacenie pracownikom za ich pracę. Widać, że ta rodzinka to środowisko patologiczne. Co do mamicóreczki Justyny, to przejrzałem jej fotki, których jest całe mnóstwo na Instagramie i Facebooku. Moje osobiste spostrzeżenia - to ładna, długowłosa blondynka, ale strasznie pusta jak na 32-letnią kobietę, bo tyle dokładnie ma. Fotografie na poziomie gimbazy czy internetowych "dzieci NEO". Typowa dziewczyna z dowcipów o blondynkach, albo typowa pusta blondynka z podmiejskiej dyskoteki, będąca na utrzymaniu rodziców. Brakuje jeszcze "słitaśnych" opisów pod zdjęciami wykonanych pismem "pokemońskim". Ciekawe, czy potrafi obrać ziemniaki, czy samodzielnie ugotować zupę. Te wpisy jej danych do KRS czy stanowiska dyrektorskie to pewnie tylko wpisy od mamusi, a mamicóreczka jest tylko figurantką w tabelkach, bo raczej nie wygląda ona na kogoś, kto nadaje się na jakiekolwiek stanowisko kierownicze, o ile w ogóle nadaje się do jakiejkolwiek pracy, i pewnie sama w ogóle nic nie robi. Ogromne pieniądze które posiada, to nie pieniądze zarobione własną pracą, tylko takie które po prostu dała jej mamusia. Bo na nadającą się do jakiejkolwiek pracy to ona mi nie wygląda, i tylko dzięki majętniejszym rodzicom może jak dziecko poszpanować w internecie drogimi, markowymi ciuchami, Porsche, albo iPhonem w ekskluzywniejszej wersji obudowy.
Zostaw swoją opinię o Radio Parada Sp z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Parada Sp z o.o.