BIUROWE.COM.PL s.c.

Katowice

Opinie o BIUROWE.COM.PL s.c.

Aga 2014-05-15 11:56:06
Zgadzam się z poprzedniczką. Kiedyś też tam pracowalam fakt ze wzgl. na problemy rodzinne tylko 3 m-ce ale gdybym mogła chciałabym tam wrócić. Szef w porządku, szczery czasami do bólu ale to dobrze. Polecenia i zasady jasne i konkretne. Ja polecam i nie narzekałam ani na warunki ani na płacę która była w terminie. Co bardzo wazne fajna ekipa i atmosfera pracy.
zniesmaczona 2014-10-06 22:27:24
tragedia.
anonim 2014-11-30 00:13:50
a ja lubię prezesa tej firmy :) super facet!!!!!
lol 2014-12-21 18:47:44
uwielbiam, super sklepik!
gość 2015-03-10 10:51:12
Słaba firma. Nierealne jest zarobienie chociażby średniej wypłaty.
niedołęga 2015-03-31 20:32:09
zwolnij się jak ja i idź na zasiłek
sprostowanie 2015-04-09 16:11:37
w ramach wyjaśnienia, "niedołęga" to nie osoba z biuroserwisu :-)
eddy 2016-05-19 23:21:30
dla poszukujących pracy ważne tez jest aby zatrudnić się na umowę o pracę i otrzymywać świadczenia @ cvbnm, Firma BIUROWE.COM.PL poszukuje specjalisty ds sprzedaży, niestety nie wiadomo jakie warunki zatrudnienia zapewnia
Anna K. 2016-10-26 10:43:31
Koszmar. W pracy w zasadzie nie ma czasu na zjedzenie śniadania... Szef beznadziejny - zwalnia bez podstawy, przenosi pracowników na inne stanowiska co jest prawie równoznaczne (z czasem) ze zwolnieniem. Nie polecam...
onowidziimysli 2016-12-09 20:17:38
Wyglada to tak idziesz na rozmowe ustalasz stawke a pozniej dostajesz najnizsza krajowa i premie uznaniowa!! dodatkow brak. Praca latwa, latwy produkt ale wyposazenie miejsa pracy tragedia, biuro zapuszczone, syf, brak cieplej wody w kranie, papier toatetowy pod kluczem, sprzet komputerowy tragedia, samochody masakra strach jeździć. Szef prostak z wielkim ego i niskimi kompetencjami. Wykorzystuje ludzi placi marne grosze i wciaz się cieszy ze udalo mu się nie zapłacić zusu za pracowników. Pracujesz miesiąc bez umowy pozniej z laski daja najnisza krajowa. Ludzie mili choc prosci, firm dla ludzi bez doswiadczenia i checi rozwoju lub na chwile jak podwinie ci sie noga. Nie polecam.
ewamowici 2016-12-09 20:22:12
Umowa o prace i swiadczenia czy dodatki to zaden larytas w 21 wieku. Wiecej pewnosci siebie i godnosci!! A bedzie mniej oszustow i wykorzystywaczy.
Pracowalemwidzialem 2016-12-18 11:59:56
Tragiczna firma najgorszaw jakiej byłem. Jeśli nic nie zrobia to nie wróżę im przyszłości. Tym bardziej ze sa firmy z branzy gdzie dba sie o pracowników. Płacą marne grosze najniższa krajowa, pomijajac płace i zarządzanie to wyposazenie biura to tragedia nadaje sie do tvnu Strasznie zimno!!! syf i brut. Komputery stare nie sprawne, samochody bez przeglądów, opon, Przecież to jest narazanie życia tym bardziej jak sie jest kierwca i duzo sie jeździ. Nie dbają o pracownikow i ich bezpieczestwo pracownikow. Wielkie NIE NIE NIE
Zostaw swoją opinię o BIUROWE.COM.PL s.c. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIUROWE.COM.PL s.c.