Opinie o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MOSTOSTAL Słupca. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOSTOSTAL Słupca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Frugo Nowy wpis

Witam. Chciałbym aplikować na stanowisko spawacza. Wiem że przed przyjęciem trzeba zrobić próbkę spawalnicza, miałem kilka lat przerwy w spawaniu i nie wiem czy aby napewno uda odrazu mi się taka próbę wykonać. Czy ktoś wie jak wygląda proces zrobienia próbki i czy jest ona oceniana tylko wizualnie czy idzie też odrazu na rtg. Wiadomo że praktyka dużo daje ale ja miałem spora przerwę. Jeśli ktoś ma jakieś informacje to bardzo bym prosił.

Kama

Widzę, że na spawacza nikt nie udzielił odpowiedzi, może z monterem się uda? Szukają właśnie. I już pierwsze co mi się rzuca w oczy to te widełki od godziny (25 – 50 zł) omówicie różnice? i ogólnie to jaka macie ocenę z pracy? warto bym podesłała te ofertę swojemu chłopakowi? Ma doświadczenie z tego co wiem

Pracownik Nowy wpis
@Kama

Widełki zależą od tego czy jest się zatrudnionym bezpośrednio w firmie czy przychodzi się na własnej dzialalnosci

Wiolka Nowy wpis

Czyli chodzi o te jakieś wyliczenia netto, że na kontrakcie niektórzy sobie sami składki opłacają? Partner na umowę o prace by chciał przyjść, widzieliśmy, że wczoraj dodano ofertę ze stawki od 30 do 59 zł. czyli on na umowie o prace w jakich widełkach będzie się mieścił?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MOSTOSTAL Słupca? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Witam. Mógłby ktoś szczerze napisać jak wygląda praca w Mostostalu? Ogłoszenie o pracę wisi już bardzo długo.jest aż tak źle? Chce tam złożyć papiery na stanowisko spawacza. Prosiłbym jedynie o jakieś konstruktywne opinie . Pozdrawiam.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Halina

jak działalność samych związków w kontekście warunków zatrudnienia teraz się przedstawia? jeszcze parę miesięcy temu ludzie na forum wyrażali co do tego większe wątpliwości. jak aktualnie praca się układa? warto, żeby mój partner reflektował przyjęcie się? niedługo będzie czegoś sobie szukał

Czy MOSTOSTAL Słupca zapewnia kartę multisportu?

Nie idzie do tej firmy, nie szanują pracownika, zwalniają za byle co i to z artykułu 52. Ostatnio zwolnili nawet Przewodniczącego Związków Zawodowych bo nie ogrzewali hali produkcyjnej. Przewodniczący wezwał PIP (usunięte przez administratora). Atmosfera teraz to żenada, tylko nie Mostostal.

Gabriela
@1234

I naprawdę nie było jeszcze jakiegoś innego powodu do podziękowania za współpracę? można też dopytać o ostateczny efekt o ile faktycznie Inspekcja przyszła? Grzeją? jakie warunki mają tutaj teraz na produkcji?

@Gabriela

PIP był i temperatura odpowiedna byla. A teraz jest zimno. Podziękowania nie było bo się stawiał i nienadawał na jednakowych falach z Prezesem. Atmosfera dajcie spokój. Nie podejmujcie tutaj pracy, młodzi nie przychodzą, umrze ta firma śmiercią naturalną.

Gienio

W tej firmie to nic nowego narażają ludzi wyzbywają się dobrych fachowców sami będą pracować na stanowisku za marne grosze .Ludzie obudzcie się nie ma związków to nie ma ludzi i zakładu (usunięte przez administratora)

Arbuz

Dlaczego dyrekcja nic nie robi? Odpowiedz jest prosta, ich nie obchodzi zwykły pracownik. Szkoda więcej tracić czasu na pisanie o nich.

Kandydant

Nie pracowałem, nawet nie składałem papierów żeby zaoszczędzić czas, ale obserwację prowadzę, co zauważyłem od wielu lat ogłoszenie wisi i nie znika nawet na dzień, widziałem zakład istny kataklizm jak wybudowali to X lat temu od tej pory zero remontu, bał bym się tam wejść czy pracować że zawali mi się na głowę, pracownicy mają ciuchy zajechane więc domyślam że dostają raz na ruski rok nowe, pewnie jeszcze dodatek na pranie 3.5zł netto Te punkty które wymieniłem wyżej świadczą tylko o tym że firma nie dba o pracowników i płaci tyle ile musi (nie za sumiennie wykonaną pracę) czyli jak to się w tym regionie konińskim przyjęło "ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE" wynoszące najniższą krajową w porywach do 200 zł podkreślam BRUTTO Te wszystkie firmy powinny być już dawno zamknięte żeby ludzie w końcu się obudzi i wyjechali, zaczęli siebie docenia i robić za godne wynagrodzenie. Ale jak ktoś ma na czole napisane bediun i to lubi jego sprawa tylko później niech nie marudzi jak to źle i na nic mu nie starcza.

Jak w MOSTOSTAL Słupca wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

TakZCiekawoaci

Czy może być awans na niższe stanowisku?

Opinia

Jak wyglada teraz sytuacja w mostostal slupca? Pytali mi sie czy chce przyjsc do pracy

Gremlin

Jak wygląda sprawa w naszej firmie w tak dla nas trudnej sytuacji (epidemii).Większe zakłady w naszej okolicy zawieszają produkcję na 2 tygodnie.Tam się dba o pracowników .Pozdrawiam

@Gremlin

Będzie to widać przy wypłacie.

Ile jest zmian w MOSTOSTAL Słupca?

Kris

Dwie zmiany na produkcji.

Mietek

Widzę, że trwa do was rekrutacja na stanowiska spawalnika. Można wiedzieć co się stało z poprzednikiem (z jakiego powodu odszedł, został wyrzucony) ??

Mike
@Mietek

Firma zwalnia co miesiąc po 10-20 osób tylko po to aby uniknąć zwolnień grupowych

Bogdan

Czy w firmie poza podstawowym wynagrodzeniem proponuje się pracownikowi jakiekolwiek dodatki lub chociażby premię, uzależnioną np. od wyników pracy? Jak z możliwościami rozwoju w strukturach firmy?

Gremlin
@Bogdan

Jak mogą dać coś więcej jak wszystko zabrali.

Jak wygląda ścieżka awansu w MOSTOSTAL Słupca?

Kris

No cóż firma ma problemy,jakieś plany naprawcze,podobno będą zwalniać.O finansach lepiej nie wspominać,nie wygląda to ciekawie pewnie trzeba będzie szukać innej pracy,zobaczymy.

@Kris

Tu masz aktualności na temat restrukturyzacji: http://zimmermanfilipiak.pl/postepowania/mostostal-wechta.html W zamian chętnie się dowiem, co z finansami. Co masz na myśli pisząc, że lepiej nie wspominać? A zatrudnienia - są wstrzymane?

@Iza

Jeśli chodzi o szczegóły to jedynie prywatnie możemy porozmawiać.

Kris

Co konkretnie masz na myśli?

Giertych

Witam, ludzie mam pytanie jak wygląda sytuacja obecnie w firmie? Wypłacają pieniądze na czas? Jak atmosfera wygląda na monterce/spawaniu ?? Dobra robota ogólnie tam ?

@Giertych

Pieniądze są zawsze 10-tego,trochę socjalu jest,nadgodziny setki i jak na razie jubileusze też są wypłacane.

@Kris

A jaki jest rodzaj umowy dla nowych? Gdzieś niżej widziałam, że pisałeś, że stawka to sprawa indywidualna. Czyli jest uzależniona od doświadczenia i zaangażowania i nie wszyscy pracownicy w MOSTOSTAL mają taką samą? Dzięki za informacje.

@Iza

Można na normalnej umowie z pełnym ubezpieczeniem lub na działalności.Co do stawek to tak jak wszędzie są rozbieżności.

Z tego, co wyczytałem w internecie, firma nie prowadzi aktualnie żadnej rekrutacji. Na stronie MOSTOSTAL Słupca widziałem ofertę pracy na stanowisko spawacza oraz montera, ale prawdopodobnie jest już nieaktualne: https://mostostal-slupca.pl/pl/mostostal-wechta-sp-z-o-o-zatrudni/ Wie ktoś może czy poszukiwani są pracownicy na inne stanowiska?

@Andrzej

Przyjmuje firma monterów i spawaczy. Ogłoszenia są na OLX.

@Kris

Dzięki za informację! Możesz napisać na jakie stawki można liczyć na tych stanowiskach? Polecasz aplikować do pracy w firmie MOSTOSTAL Słupca?

@Iza

Co do stawek to spraw a indywidualna i publicznie nie będę się rozpisywał,ale proszę dzwonić bezpośrednio do pani Magdy

Olo

Dzieje się coś interesującego we firmie? Warto cv zostawić?

Gogol

A ja sądzę, że wiele osób z tych narzekających po prostu nie mają po drodze z dobra pracą więc zostaje narzekanie.

Zostaw merytoryczną opinię o MOSTOSTAL Słupca - Słupca

• Jak się pracuje w MOSTOSTAL Słupca?

Zobacz opinie na temat firmy MOSTOSTAL Słupca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOSTOSTAL Słupca?

Kandydaci do pracy w MOSTOSTAL Słupca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOSTOSTAL Słupca
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 41
    62-400 Słupca