ETL Finance Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ETL Finance Sp. z o.o.

anonim 2010-05-15 01:07:16
Bardzo fajny pracodawca! Super atmosfera w pracy i relacje pracownik-przelozony
awaktiro 2010-09-21 14:40:25
[usunięte przez moderatora] POTWIERDZAM!
Ktosik 2010-10-29 17:15:09
czyli jednym słowem firma polecana:) a jak z pakietem socjalnym??
Sampolis 2012-10-16 15:51:05
Pracowałam tam.
Fakt - fajni ludzie, dobre warunki zatrudnienia.
Umowy o pracę 100% pewności ze wszystkie należne prowizje będą wypłacone. Nie robią problemów z bzdetnych spraw. Co roku organizowane są 3 dniowe wyjazdy szkoleniowo-integracyjne (szczególnie integracyjne) Do tego jeszcze sponsorowane wyjscia na miasto -pub dyskoteka etc. Telefony bez limitów, auta, komputery... Polecam
julek 2013-05-29 08:56:34
Zarobki zależnie na jakim stanowisku pracujesz Jeśli jako handlowiec masz podstawę + premię zależna od efektów pracy. Jeśli jesteś dobry to i kilkanaście tysięcy miesięcznie możesz spokojnie mieć ale musisz robić :) A jeśli stanowisko merytoryczne -bez sprzedaży - to masz dobrą postawę, jeśli nie masz służbowego auta to oczywiście jest ona większa.
Co do imprez to są 2. Jedna w postaci imprezy na mieście w Łodzi no i jedna ta 3-dniowa -wyjazdowa. Ostatnio był spływ kajakowy w Borach Tucholskich.
anonim 2015-10-16 11:52:36
Plus to partnerskie podejscie przełożonych od pracownika.
Wszytko oparte na wzajemnym zaufaniu :)
Raz w roku wyjscie do pubu+jakieś atrakcje, dodatkowo wyjazd integracyjny 3 dniowy z super atrakcjami np skałki czy kajaki ect. DO tego wigilia przeznty.
Atmosfera jest b. wzna bo spedza się w niej ładny kawałek życia.
As. 2016-05-18 11:23:46
Ludzie na stanowiskach handlowych na kasę nie narzekają.
Jest i przypadek zakupu mieszkania za 1 wynagrodzenie.
Wszystko wedle zasług.
Nie robisz - nie zarobisz....
Oszukujesz - wylatujesz :)
Jm 2016-10-19 21:47:46
No przyda się w tym momencie do roboty jakiś Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami, ale też Asystentci zarządu są tutaj mile widziani, wiadomo przecież, że praca jest i to od zaraz, spoko rzecz
Zostaw swoją opinię o ETL Finance Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETL Finance Sp. z o.o.