Kawiarnia "i coffee"

Opinie o Kawiarnia "i coffee"

mmim 2012-08-29 01:12:23
Ogólne wrażenia mam pozytywne, ale wspomnę też o negatywach
- 10 zł brutto za godzinę + 5% od kwoty netto tego, co sprzedasz
- spory nacisk na czystość i wymogi sanepidu, HACCP - to na plus, jednak dziewczyny, które nie mogą się obejść bez biżuterii niech sobie odpuszczą - niedozwolone pomalowane paznokcie, nawet lakierem bezbarwnym, no i nic kompletnie z biżuterii
- umowa zlecenie z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia (absurd, to naruszenie prawa - Art. 746 Kodeksu Cywilnego), na szczęście podpisywana już pierwszego dnia pracy
- rygorystyczny ubiór - czarne eleganckie spodnie (zabronione legginsy i dżinsy), czarne zakryte buty (balerinki/tenisówki/inne), biały stanik (ze względu na białe prześwitujące bluzki)
- śmieszne i zarazem żałosne jest to, że firma nie daje żadnych zniżek pracownikom kawiarni na kawę lub cokolwiek z asortymentu, natomiast pracownikom galerii handlowych, w których mieszczą się kawiarnie, przyznawane są karty rabatowe 50%; pracowałem w wielu kawiarniach i pierwszy raz spotykam się z czymś takim
Zostaw swoją opinię o Kawiarnia "i coffee" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarnia "i coffee"