brak logo

ARiMR

Przysucha

Opinie o ARiMR

MIEDZIANKA 2012-03-30 10:08
BIURO POWIATOWE W PRZYSUSZE ARiMR FUNKCJONUJE MOŻNA POWIEDZIEC IDEALNIE.OBSŁUGA BENEFICJENTÓW JEST SZYBKA I BARDZO DORZE JEST WYTŁUMACZONA.NATOMIAST CO DO PRACOWNIKÓW TEGO BIURA SA GDZIE NIEGDZIE MAŁE NIE DOCIĄGNIENCIA.JEDYNYM ATRYBUTEM W TEGO BIURA JEST UCZCIWY I PRACOWITY KIEROWNIK KTÓRY ZCALA I MOTYWUJE TA GRUPE DO LEPSZYCH WYNIKÓW W PRACY.
maly 2012-04-04 12:51
SZCZEGÓLNIE TO SCALANIE :) KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ
1
niunia 2012-04-04 18:29
WIEDZA PRACOWNIKÓW ZERO A KIEROWNIK OCZYWIŚCIE PIERWSZAK KLASA JAK STANIE NA KOŃCU KOLEJKI !!!!!!!
zły 2014-11-30 23:48
BP w Przysusze funkcjonuje jak każde inne zarządzane przez GUMIAKI czyli "idealnie". Oczywiście idealnie dla nich i ich lizusom. Premie tylko dla nich a dla małej reszty nie lizusów ochłap w postaci 200 zł brutto na kwartał żeby wiedzieli że premia była. Naprawdę koń by się uśmiał jak ktoś pisze że jakiś gumowy kierownik coś scala. Ta firma to dno mimo że państwowa. Ludzi ma za nic.
2
inne BP ARiMR, nie Przysucha 2015-01-10 14:32
Popieram w 100%. Też pracuję w tej firmie, ale w innym BP. Jednak gdyby tylko była możliwość innej pracy to zawijam wrotki w momencie. Zero perspektyw awansu, zero doceniania, choć wiem że dobrze, rzetelnie i sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Wszystko w terminach jak należy (np. raporty, druki, kasa) i obwarowane dokładnymi informacjami i pouczeniami niezbędnymi dla klienta (obsługa beneficjentów). A stanowisko chyba najbardziej niewdzięczne z możliwych-POK IRZ. Tłumy non stop, zero pomocy, jeszcze robota przy kompie na bieżąco bo przecież czekają na dokumenty... I tak wkoło dzień w dzień. A w wolnych chwilach archiwizacja. W dziale tylko 2 osoby, więc idzie się zarypać, bo rolników wcale niemało, niekiedy to drzwi się nie zamykają, a na POK tylko 1 osoba z działu, bo druga w pokoju, nawet stażysty nie ma. Niestety miasto małe, a bezrobocie olbrzymie, trochę strach ryzykować i się zwalniać jak nie ma innej pracy zapewnionej, bo jednak jakaś ta robota jest, a żyć trzeba. A kiedy szukać innej pracy jak połowę dnia się siedzi w tej, resztę dnia trzeba jakoś odpocząć, dojść do siebie i dom ogarnąć. Co to za żywot? Ogólnie nie polecam nikomu się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pakować, bo więcej stresu i nerwów niż cokolwiek to warte. A jeśli ktoś szuka dopiero roboty to szukajcie czegoś ambitniejszego z większymi zarobkami i mniejszym stresem. Jeśli liczycie w ARiMR na spokojną, ciepłą posadkę, z "nicnierobieniem", kawką na biurku i grubą forsą, to przestańcie śnić barany! No chyba że wylądujecie tam dzięki dobremu poparciu jakiejś szychy, a kierownictwo akurat byłoby takie że lubi liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szychom...
student 2015-02-11 20:37
W ARiMR byłem na stażu w jednym z oddziałów regionalnych, świeżo po studiach z kierunkowym wykształceniem. Praca bardzo odpowiedzialna, dla ludzi ambitnych z możliwością rozwoju. Niestety tylko po znajomościach, najlepiej z powiązaniem partyjnym. Wszystkim młodym stazy i praktyk stanowczo odradzam gdyż wiedza tam zdobyta przydaje się tylko w pracy w Agencji a szans na pracę nie ma.
2
Bezrobotny 2016-05-25 19:04
Te wszystkie postępowanie rekrutacyjne obojętnie czy w ARiMR Częstochowa czy MOPS czy UM Częstochowa to jedna wielka paranoja. Za wszelką cenę dąży się do tego, żeby go (za przeproszeniem) udupić i wykazać, że jak się nie należy do konkretnej partii politycznej to nie ma się szans na pracę. Ciekawy jestem czy obecny Pan Dyrektor ARiMR zna wszystkie ustawy i przepisy krajowe i unijne, skoro zmieniają się one praktycznie z dnia na dzień. Więc niech przestaną pieprzyć że jest to konkurs sprawiedliwy i wygrywa najlepszy.
4
Asia 2016-07-01 14:18
Jak ktoś ma kwalifikacje i doświadczenie to nad czym mają się zastanawiać @Bezrobotny zatrudnią i już
katarzyna 2016-11-14 16:50
Czy może się ktoś wypowiedz o pracy na stanowisku ds obsługi wniosków PROW i PB -2?
z góry dziękuję!
2
Klaudia 2017-06-14 14:11
podbijam temat dotyczący pracy na stanowisku ds obsługi wniosków PROW i PB - jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są zadania na takim stanowisku?
3
Marta 2017-08-08 11:45
Czy ktoś aktualnie pracuje na stanowisku ds. obsługi wniosków PROW i PB i chciałby zdradzić @Klaudia i @katarzyna jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są zadania na tym stanowisku?
s 2017-08-11 15:36
Zastanów sie powaznie gdzie chcesz pracować. Mnóstwo nadgodzin, praca w soboty i często w trybie dwuzmianowym np. do 22 wieczorem. Zarobki chyba najniższe z urzędów w Polsce, dosc powiedzieć, że po 13 latach pracy mozesz liczyć na 2700 brutto. Opinie sprawdź na forum związku zawodowego "Solidarność" pracowników ARiMR.
Marta 2017-09-11 14:03
@s w urzędach się pracuje do 22 i w soboty? Pierwsze słyszę? Czy to jest przypadek z jakiegoś konkretnego miasta czy to standard we wszystkich urzędach? Generalnie piszemy o województwie mazowieckim. Czy to właśnie o nim piszesz? Dużo jest ofert pracy: http://www.arimr.gov.pl/o-arimr/praca/oferty-pracy-w-arimr/or07-mazowiecki/ogloszenia-aktualne-or07-mazowiecki.html. Czy uważasz, że jest to spowodowane płacą i nadgodzinami?
Zostaw swoją opinię o ARiMR - Przysucha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARiMR