Hotel Alex

zamośc

Opinie o Hotel Alex

Tytus 2012-06-20 23:31
Reklama tego hotelu w Internecie z rzeczywistością ma niewiele wspólnego, nie polecam.
cksa 2016-07-18 22:15
zdecydowanie nie polecam, w pokojach duszący zapach, w pokoju w którym przebywałam nie dało się do końca otworzyć okna, brak jakichkolwiek zasłonek, rolety nie pomagały po otwarciu okna także każdy mógł z ulicy zobaczyć co się dzieje w pokoju, w łazienkach niezbyt czysto, nie za miła obsługa, do tego po przyjeździe okazało się ze nie zameldowali nas i gdyby nie było wolnego pokoju spalibyśmy w samochodzie także zdecydowanie na nie!
jeśli zastanawiacie się pomiędzy tym a innym hotelem zdecydowanie wybierzcie inny
Grupowicz 2017-07-23 02:53
W pełni zasłużony negatyw. Pani na recepcji( właścicielka) bardzo nie miła a wręcz odstraszająca klientów. Nie można o nic zapytać bo we wszystkim widzi problem. Recepcja jest sercem hotelu a więc z podejsciem nastawionym wyłącznie na pieniądz e kiepską przyszłośc tego ośrodka.
Zostaw swoją opinię o Hotel Alex - zamośc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Alex