Opinie o NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość w Zamość

Michał Nowy wpis

Każdy w firmie ma umowę o prace ?

PILNE Nowy wpis

W jaki sposob firma dba o higiene swoich pracownikow czy maja oni mozliwosci PRZYNAJMNIEJ dezynfekcji rąk pracując na kasie lub innych stanowiskach???? Czy mają zapewnione podstawowe srodki higieny do pracy??? Bo z tego co widac w sklepach nic z tych rzeczy nie ma miejsca!

Katarzyna Nowy wpis
@PILNE

Jako potencjalna kandydatka na inspektora ds. BHP w Społem również chętnie się dowiem, jak tam jest obecnie z higieną pracowników. Są wprowadzone jakieś dodatkowe nakazy? Jakieś środki zapobiegawcze przed popularnym dziś zagrożeniem są stosowane?

Z dzis Nowy wpis
@Katarzyna

Nie ma zadnych nakazow. Pracownicy nie maja mozliwosci umycia rąk, zadne srodki dezynfekujace nie sa im zapewnione NIC. Nie dosc ze zwykle biuro i kierownicy robia co chca z pracownikami to przynajmniej raz mogliby stanac na wysokosci zadania!!! Tu chodzi o ludzi ktorych rekami tak lapczywie chca zarabiac!

Firma potrzebuje pracowników? Wiecie coś w temacie?

porada

Ale to jest forum pracownicze więc uwagi do firmy źle zostały skierowane.

Aplikowałeś do firmy NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zamość
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
xxx

Przede wszystkim chciałbym zapytać, czy w sklepie jest dostęp do wody. Następnie czy ktoś przeszkolił te panie pod względem BHP i higieny? Rozumiem że każdy wiek ma swoje prawa ale ja nie przychodzę po jałmużnę tylko po towar do jedzenia... Sprzedawczynie podają towar gołymi rękami, często wykonując inne obowiązki, np. mycie podłóg, ekspozycji itd... Jest to niedopuszczalne i obrzydliwe!!! Mięso można umyć, ale wędliny czy pieczywa nie. Odradzam.

Zbigniew

@Paweł z Zamościa, piszesz z perspektywy klienta NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość - tak wywnioskować można z brzmienia Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że nie jesteś i nie byłeś w żaden sposób związany z tym pracodawcą, tak? Jak sytuację w NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość oceniają pracownicy tego miejsca? Napiszcie proszę kilka słów na ten temat!

Paweł z Zamościa

Sklepy Społem to spożywczaki prowadzone na poziomie osiedlowego sklepu. W zarządzie zasiadają ćwo..i, które pozycji dorobiły się znajomościami nie wiedzą. W sklepie dominuje przepych. Wszystkiego jest za dużo kasz, ryżu, mąk , musztard, ketchupu. Ludzie z zarządu zastanówcie się co wy robicie. Tak nie prowadzi się sklepu w dzisiejszych czasach. Przejdźcie się do LIdla czy Biedronki, 1-2 produkty kasz, ryżu, katchupu, majonezu i koniec W społem jest każdego produktu po 10 firm i wszystko Drogie. Tak nie da się zarabiać w dzisiejszych czasach. Przez upośledzenie zarządu pracownicy zarabiają najgorzej w Zamościu i w Społem obsługa jest najgorsza i najwolniejsza. W sklepie jest zawsze kolejka, a parking zawsze pusty. Jednego co można być pewny to kolejki i drożyzny. Jestem Polakiem i moim marzeniem jest zrobić wszystkie zakupu w Społem. Ale ja nie jestem upośledzony i mimo że mogę troszkę drożej zapłacić to i tak nadal ceny w Społem są powalające. Skoda bo Ani Niemiec )LIDL) ani Hiszpan (Biedronka) nie śpią. Wszystko z Zamościa niedługo wywiozą bo zatrudnia się taki zarząd z PRLu wzięty. Z takimi pensjami pracownicy sklepu mają również PRLowskie podejście.

Linka

Wiem która to Pani i nie zgodzę się z tym komentarzem...Pani Edyta jest zawsze uprzejma i służy pomocą.....ten Pan ma prawo wyrazić swoje zdanie ale niech sie zastanowi zanim napisze cos co moze komuś sprawic przykrość......

linka
@Linka

no tak p.Edytka jest tylko dla Ciebie miła .Od cholery ona służy pomocą .Wylizaj jej (usunięte przez administratora) baranie .Ona jest taka sama lizara jak ty.cwoku.Ogarnij sie wiekszośc ludzi uważają że jest fałszywa .Ten jej uśmiech jest taki fałszywy.A ty jesteś ślepy i naiwny.

Zbigniew

@Linka, Możesz nam szerzej przedstawić atmosferę w firmie NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość? Twoja bardziej zbudowana opinia o tym aspekcie pozwoli lepiej poznać tego pracodawce. Proszę, opisz również jak ma się sytuacja dodatków pracowniczych u tego pracodawcy, będziemy niezwykle wdzięczni za twoje kolejne komentarze w tym temacie.

Bell

To co pani Maria pisała to prawda. Firma nie szanuj pracowników nie daje możliwość rozwoju nie docenia pracowników. Zastrasza.A o awansie to nie masz co liczyć mimo że oddajesz 100% siebie. Nie polecam.

suzi

również panią bożenkę polecam, przemiła kobieta, zawsze doradzi, zagada, podpyta i umie porozmawiać z człowiekiem - jak człowiek. poza tym sam społem w zamościu jest bardzo odpowiedzialny jeśli chodzi o jakoś produktów itp

dorota

witam jestem klientką PSS w Zamościu chcę wyrazić swoja opinię na temat jednej pracownicy która ma na imię Bożena to wzorowy pracownica która powinna być nagrodzona dodatkiem pieniężnym za miłą obsługę za swoje serce w dobro sklepu zwracam się z prośbą do Dyrekcji o dostrzeganie takich pracowników bo jest ich naprawdę mało,pozdrawiam

maria

Witam, chciałabym się podzielić opiniami na temat PSS-u zamojskiego. Kiedyś pracowałam w tej firmie i niezbyt miło wspominam te lata. Natomiast koleżanki które pracują nadal nie mają się z czego cieszyć i być zadowolone. Pensje na najniższym poziomie , pracownice z kilkunastoletnim stażem muszą pracować za "psie pieniądze" Kadry nie potrącają im z pensji nawet na ubezpieczenie w PZU bo gdyby to zrobiły kwota wynagrodzenia byłaby za niska żeby przelać ją na konto. Same sobie chodzą i opłacają z tych marnych pieniędzy PZU na życie . Ponadto dziewczyny skarżą się że przychodzą do pracy wcześniej i rozliczane są po pracy na kasie tez po czasie np powinno rozliczenie nastąpić do godziny 14.00 a pracownik wychodzi do domu dopiero o 14.30 i nikt im za nadgodziny nie płaci. W Biedronce przestrzegają czasu pracy rygorystycznie. Tu się tylko wymaga od pracownika rzuci się jakiś talon na święta żeby zamknąć ciemnocie usta. Manko jak jest to trzeba płacic , ale z czego te pensje są naprawdę ubogie. Czy Zarząd też ma wynagrodzenie w wys. 1280 zł miesięcznie netto. Niech obniżą sobie pensję do takiego poziomu i zobaczymy wtedy czy wystarczy im na miesiąc na przeżycie i opłaty. Biuro, Zarząd natomiast ma się dobrze tam nikt nikomu krzywdy nie robi i pobory maja wyższe. Pracownik w sklepie nie jest szanowany, wymaga się tylko a nic w zamian nie oferuje. Rynek jest jaki jest w Zamościu i ludzie pracują, bo nie mają wyjścia a firma to wykorzystuje i płaci grosze zgodnie z przepisami prawa oczywiście. Nie polecam pracy w tym kołchozie, a ci to tam pracują bardzo im współczuję, wiem że gdyby mieli gdzie odejść na pewno by to zrobili. Firma chwali się Pani Prezes na łamach magazynu dla "Vipów" pisze, że terminowo regulują zobowiązania wobec pracowników, tak a czego nie powiedziała jakie to sa wynagrodzenia. Skoro tak firma dobrze prosperuje to dlaczego wynagrodzenia szaraków są takie niskie. W Biedronce i Lidlu się więcej zarabia niż w PSS-ie Zamojskim.No chyba, że się w Biurze PSS-u pracuje to tak tam zarobki są porównywalne. Ponadto w Biedronce i Lidlu przestrzega się czasu pracy. Żaden pracownik się nie odezwie bo się boi o pracę. Może ten wpis coś pomoże obecnie zatrudnionym jak i kandydatom na pracowników. Może otworzy oczy tym w Zarządzie, Pani Prezes, może zacznie logicznie myśleć i postawi się w roli tego pracownika który pracuje na nią i całe biuro i zacznie ktoś ich doceniać i odpowiednio dofinansuje.

Zostaw merytoryczną opinię o NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość - Zamość

NSZZ Prac. Społem PSS Robotnik Zamość