PSS Społem Robotnik

Zamość

Opinie o PSS Społem Robotnik

maria 2015-06-25 11:47:01
Witam, chciałabym się podzielić opiniami na temat PSS-u zamojskiego. Kiedyś pracowałam w tej firmie i niezbyt miło wspominam te lata. Natomiast koleżanki które pracują nadal nie mają się z czego cieszyć i być zadowolone. Pensje na najniższym poziomie , pracownice z kilkunastoletnim stażem muszą pracować za "psie pieniądze" Kadry nie potrącają im z pensji nawet na ubezpieczenie w PZU bo gdyby to zrobiły kwota wynagrodzenia byłaby za niska żeby przelać ją na konto. Same sobie chodzą i opłacają z tych marnych pieniędzy PZU na życie . Ponadto dziewczyny skarżą się że przychodzą do pracy wcześniej i rozliczane są po pracy na kasie tez po czasie np powinno rozliczenie nastąpić do godziny 14.00 a pracownik wychodzi do domu dopiero o 14.30 i nikt im za nadgodziny nie płaci. W Biedronce przestrzegają czasu pracy rygorystycznie. Tu się tylko wymaga od pracownika rzuci się jakiś talon na święta żeby zamknąć ciemnocie usta. Manko jak jest to trzeba płacic , ale z czego te pensje są naprawdę ubogie. Czy Zarząd też ma wynagrodzenie w wys. 1280 zł miesięcznie netto. Niech obniżą sobie pensję do takiego poziomu i zobaczymy wtedy czy wystarczy im na miesiąc na przeżycie i opłaty. Biuro, Zarząd natomiast ma się dobrze tam nikt nikomu krzywdy nie robi i pobory maja wyższe. Pracownik w sklepie nie jest szanowany, wymaga się tylko a nic w zamian nie oferuje. Rynek jest jaki jest w Zamościu i ludzie pracują, bo nie mają wyjścia a firma to wykorzystuje i płaci grosze zgodnie z przepisami prawa oczywiście. Nie polecam pracy w tym kołchozie, a ci to tam pracują bardzo im współczuję, wiem że gdyby mieli gdzie odejść na pewno by to zrobili. Firma chwali się Pani Prezes na łamach magazynu dla "Vipów" pisze, że terminowo regulują zobowiązania wobec pracowników, tak a czego nie powiedziała jakie to sa wynagrodzenia. Skoro tak firma dobrze prosperuje to dlaczego wynagrodzenia szaraków są takie niskie. W Biedronce i Lidlu się więcej zarabia niż w PSS-ie Zamojskim.No chyba, że się w Biurze PSS-u pracuje to tak tam zarobki są porównywalne. Ponadto w Biedronce i Lidlu przestrzega się czasu pracy. Żaden pracownik się nie odezwie bo się boi o pracę. Może ten wpis coś pomoże obecnie zatrudnionym jak i kandydatom na pracowników. Może otworzy oczy tym w Zarządzie, Pani Prezes, może zacznie logicznie myśleć i postawi się w roli tego pracownika który pracuje na nią i całe biuro i zacznie ktoś ich doceniać i odpowiednio dofinansuje.
dorota 2016-01-06 15:10:30
witam jestem klientką PSS w Zamościu chcę wyrazić swoja opinię na temat jednej pracownicy która ma na imię Bożena to wzorowy pracownica która powinna być nagrodzona dodatkiem pieniężnym za miłą obsługę za swoje serce w dobro sklepu zwracam się z prośbą do Dyrekcji o dostrzeganie takich pracowników bo jest ich naprawdę mało,pozdrawiam

suzi 2016-04-24 17:46:01
również panią bożenkę polecam, przemiła kobieta, zawsze doradzi, zagada, podpyta i umie porozmawiać z człowiekiem - jak człowiek. poza tym sam społem w zamościu jest bardzo odpowiedzialny jeśli chodzi o jakoś produktów itp
Zostaw swoją opinię o PSS Społem Robotnik - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS Społem Robotnik