Kamis - przyprawy

Szczecin

Opinie o Kamis - przyprawy

ktoś........... 2013-02-04 22:07:21
A może wiziął byś się do roboty a nie ścimniał i ublizał innym ..... chcesz konfrontacji to ja ci ją zapewnie i dodam ze nie jestem pracownikeim firmu kamis. Więc co może podyskutujemy o tym jak kradłes palety z magazynu , jak kradłeś, kase za zaległe faktury i jak (usunięte przez administratora) uratowała Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed prokuratorem???? Całuj Ją po stopach za to że maiła dobre serce dla Ciebie mój przyjacielu bo teraz bys byś walony w zad za oczernianie .......
yogi........ 2013-02-04 22:14:02
Zajmij ise brzękaniem na bębnach bo może Ci to w zyciu najlej wychodzi, bo kierowca z Ciebie marny a i wniosek że nie lubisz się degustować kawą w tak zacnym towazystwie jakim jest szanowna (usunięte przez administratora) .
Wracaj tam z kąd jesteś cieniasie.....
Emperor1978 2013-02-11 20:43:23
Oczerniasz ludzi z imienia i nazwiska, a sam nie masz jaj, żeby się przedstawić. Jesteś, Gallu Anonimie, poniżej wszelkiej krytyki. Jesteś tak mały, że przez mikroskop elektronowy byłby problem, żeby Cię zobaczyć. Zastanów się nad swoim postępowaniem, bo jak na razie lecisz z prędkością dźwięku na spotkanie ze starą, poczciwą, (usunięte przez administratora)
Filip 2016-04-21 11:33:31
Dzień dobry, chętnie podejmę współpracę z firmą Kamis, póki co znam ich tylko z ich produktów, które bardzo sobie chwalę. Jednak pomyślałem, że moje doświadczenie w podobnej branży umożliwiłoby mi pracę u nich, nie widzę jednak ofert pracy, pomoże ktoś?
Zostaw swoją opinię o Kamis - przyprawy - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamis - przyprawy