logo LUXPOL

LUXPOL

Częstochowa

Opinie o LUXPOL

anonim 2010-06-04 17:22:52
syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 1000 podstawa o premii zapomnij samochod zlom fiat panda na gazie jak ktos chce pracowac u tych [usunięte przez moderatora] to nie polecam
bunny -ona 2010-06-08 20:02:50
tak popieram pracowalam w tym [usunięte przez moderatora] niech was Bóg broni przed nimi
anonim 2010-06-10 12:37:44
beznadzieja przestrzegam
anonim 2010-06-24 10:22:24
to nie praca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przestrzegam
ja 2010-07-01 22:26:49
totalna beznadzieja! kasy nie płaca na czas! samochody totalne padło zero dbałosci o bezpieczenstwo! nie polecam
Były pracownik Luxpolu 2010-10-08 15:25:54
Trzeba przyznać produkty mają dobre, ale to jedyny + tej firmy. Pracowałem tam przez 6 miesięcy, z czego 3 [usunięte przez moderatora] jak się okazało po fakcie. Pieniądze najszybciej dostałem 13 (czyli 3 dni po terminie), przeciętnie 7 do 15 dni po terminie. Przychodziły SMS'y na komórkę że firma nie zapłaciła rachunku za tel. Co do auta, to Panda jak Panda, ale fakt jeśli chodzi o bezpieczeństwo to tragedia, w mojej wystawały druty z opon, "TO NIC, NIC SIĘ NIE STANIE NIECH PAN TYLKO SPOGLĄDA OD CZASU DO CZASU NA OPONY". Powiem tak jak ktoś chce sobie pojezdzić autem i podzwonić przez służbową komórkę, to polecam. Kariery w tej firmie się nie zrobi, a pieniędzy się nie dostanie.
Nowy 2016-01-24 08:23:54
Nikt już w tej firmie nie pracuje czy Tak się poprawiło bo z tego co czytam to jakaś straszna ta firma, dajcie jakieś info
berrren 2016-05-17 16:27:50
umowa o pracę na pewno jest cenna szczególnie w przypadku pracy fizycznej
Zostaw swoją opinię o LUXPOL - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUXPOL