Stangl Gemuese GmbH Niemcy

Simbach

Opinie o Stangl Gemuese GmbH Niemcy

tymba 2009-10-23 22:48
bylem nie polecam, zarobilem na bilet powrotny
luliguz 2017-03-26 12:36
tymba bo tam trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie myśleć że sie samo zarobi. Osobiście byłem tam 3 razy po 2 miesiące i jestem mega zadowolony. Warunki jak wszędzie niestety, ale za to kasa cud miód malina. W ciągu dwóch miesięcy 4220 euro co jest mega dobrym jak dla mnie zarobkiem.
wuet 2017-05-28 11:10
można jakiś kontakt do ciebie?
Unguided1989 2017-09-09 11:50
Byłem na wakacje kilka lat temu.
Są dwa hotele, pokoje 4x4m w pokoju trzy łóżka 3-osobowe czyli 9 osób na pokój, w pokoju zlew i kuchenka plus sól i krzesła ogólnie miejsca bardzo mało warunki krótko mówiąc tragiczne.
Ktoś wcześniej napisał że zarobił 4220e w dwa miesiące, jest to prawda, ale praca jest po 12-13h 7 dni w tygodniu nie ma żadnego dnia wolnego także miesięcznie ponad 300h stawka jest niska, godzin za to bardzo dużo, na słoikach praca na akord także jak słabo wkładasz ogórki to nie zarobisz. Na dole praca na magazynie słoiki idą z pieca dlatego jest bardzo gorąco około 40c, dlatego nazywają to miejsce "piekiełko". Nie powiem, przez wakacje zarobiłem sporo, ale jest to obóz pracy straszny, jak komuś nie przeszkadza ciężka praca i okropne warunki na hotelu to może jechać w akcie desperacji:)
Zostaw swoją opinię o Stangl Gemuese GmbH Niemcy - Simbach
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stangl Gemuese GmbH Niemcy