Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

Kiedyś na recepcji wychodziło jakoś 4,5 tys zł brutto? Tak przynajmniej ktoś podkreślił odnosząc się do dawniejszego zapytania. Jaką podstawę ma przy tym Przedstawiciel Medyczny? Szukają ich właśnie ale nie podają kwot

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Recepcjonista można liczyć na 4500 . Czy to prawda?

Kandydat Nowy wpis

Kwota brutto

Bogdan

Przeczytałem że pensje niskie i żadnego socjala. Nic się nie poprawiło od ostatnich wpisów? Przecież wszystko tak drożeje to kasa powinna być większa. Ktoś próbował zagadać na ten temat, bo sam nie wiem czy aplikować jak miałbym mało zarobić.

sergiusz Nowy wpis
@Bogdan

Powinna, ale chyba nikogo to nie obchodzi. Wypłaty stoją w miejscu.

Odradzam każdemu pracy w tej firmie.. Zarządzanie leży, komunikacja leży, znajomość produktów wśród lekarzy leży.. Plan pracy zmienia się średnio co tydzień lub dwa, w firmie panuje nerwowa atmosfera ze względu na spadki sprzedaży. Przedstawiciele medyczni są zmuszeni do pracy również jako przedstawiciele farmaceutyczni, nacisk na generowanie zamówień aptecznych i krytyka w przypadku ich braku. Moje doświadczenie: przedłużona umowa do końca roku 2020, podpisana pierwszego sierpnia- rm dzwoni po 3 tygodniach, że dziękuje z początkiem września :)

quaz
@.

Witam, Właśnie uczestniczę w procesie rekrutacji. Na jakie zarobki można liczyć? Jaka flota?

Tela
@quaz

I jak ?? Czy już coś wiesz ?

@quaz

Bardzo niskie :/ plus praktycznie zerowe podwyżki, a jeśli są to kierownicy je przydzielają wedle własnego widzi mi się i uznania nie patrząc na wyniki czy staż pracy :/

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w SymPhar występują paczki/bony świąteczne?

Haha, żart nie ma nic, nigdy nic nie było :/

Kolejny żart nie ma nic bonów, paczek dodatków absolutnie do niczego :/

Ilona

Może są chętni do aplikowania do SymPhar? Firma kładzie szczególny nacisk no to, aby wartości takie jak: uczciwość, otwartość, szacunek oraz przyjazna i nieformalna atmosfera połączona z pełnym profesjonalizmem, były regułą stosowaną na co dzień. Uważamy, że przestrzeganie najwyższych standardów etycznych i jakościowych przynosi korzyść naszym pacjentom, klientom, partnerom i pracownikom. Więcej informacji możecie znaleźć na ich oficjalnej stronie, do której Was odsyłam: https://www.symphar.com/kariera/ Tam też macie dostępne aktualne ofert pracy proponowane przez tego pracodawcę. Kto z Was widzi się w takim własnie miejscu? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie!

rep
@Ilona

co z brednie, ta firma od lat jest na równi pochyłej brak pomysłu na rozwój z wyjątkiem rozrywkowego charakteru szefa ....kto lubi zapraszam

@rep

Skąd taka opinia na temat SymPhar? Możesz napisać coś więcej? Jako wieloletni pracownik na pewno posiadasz kilka ciekawych informacji na temat atmosfery w zespole, warunków płacowych, systemu premiowego. Czy wraz z rosnącym stażem pracy można było liczyć na podwyżki? Daj znać, jestem ciekaw co masz do powiedzenia na ten temat.

R
@Ilona

Rekrutacje prowadzi szefowa co wogóle nie zna tematu... Żal...

@Ilona

Firma nie przestrzega absolutnie żadnych norm, zasad i standardów. Nie traktuje swoich pracowników z szacunkiem i godnością. Pensje są nie adekwatne :/ a premie nieosiągalne praktycznie wcale.

nowy

Hejka zgłosił się do mnie headhunter z propozycją pracy w nowym jak twierdzi dziale pulmo wie ktoś ... coś z Was na ten temat jak sie pracuje w SyP jaką plus minus kase moge dotać i takie tam wszelkie uwagi mile widziane

Wiola
@nowy

Nie polecam kompletnie. Mało kompetentni ludzie jeśli chodzi o osoby zarządzające i zupełnie nie miarodajne premie.

Jacek
@nowy

Nie polecam , RKS nie kompetentni, atmosfera tragiczna, produkty żenada

wrocław
@Jacek

produkty żenada? niedrogie generyki wolała bym wiedzieć co w nich jest żenującego

olo

tragedia woj.kujawsko-pomorskie rekrutacja na PM ,kompromitacja dla firmy :)

Ula

Trudno jest dowiedzieć się coś o pracy. Szkoda, że nikt nie zagląda na forum

cichy

CZy cos się zmnieniło na lepsze

Wislak

Jesli chodzi o poziom Rks to jedna byla ,,kierowniczka" prowadzi teraz bloga - to dobre podsumowanie jej kompetencji i innych rksow i managerow z tej firmy.

@Wislak

Tak zapytam - rozwiń swoją myśl o co chodzi.

Wislak

Jacka juz dawno pogonili zgadnij za co ....jak pracowales to sie domyslisz . Marketing na zenujacym poziomie(kalendarzyki w gino buaha ). Zero oryginalnosci ktora kiedys slynal Symphar .

PoCo

Czy Jacek jeszcze dyryguje całym tym cyrkiem?

Aneta

Obecnie SymPhar prowadzi rekrutacje na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się kandydaci? Czym SymPhar wyróżnia się na tle innych pracodawców? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy.

rt

W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.

nick

15.000 PLN rocznek premii :)

Przedstawiciel SymPhar

Jak płacicie takich macie pracowników ! :) Płacenie przedstawicielowi medycznemu mniej niż 5000zł brutto za robienie takich ilości kilometrów, użeranie się z pacjentami, płaszczenia się przed lekarzami i szarpania z aptekami oraz znoszenie fochów i ciśnień szefa to zdecydowanie za mało. Podsumowując...atmosfera gęsta, niejasna i nerwowa, pieniądze baaaardzo przeciętne, samochody spoko ale inwigilacja na chorym poziomie, leki bez pozycji i uznania na rynku a szefostwu wydaje się że to top brandy, plany oderwane od rzeczywistości, wsparcie marketingu na śmiesznym poziomie i jesteś zdany tylko na siebie. Czy watro pracować w tej firmie ? Tylko jeżeli nie masz innego wyjścia albo zaczynasz w tej branży i potrzebujesz doświadczenia a w innym wypadku zdecydowanie odradzam. CO prawda własnie zwolnili dyrektora więc może coś się zmieni na lepsze ale wątpię.

Była...

Nie polecam nikomu, tragedia z porażką.

Dj

Zastanawiająca rzecz pani kierownik jest juz na zwolnieniu lekarskim od 2 tygodni podobno chora ???? Albo przeczuwa problemy .

Ona

Nie polecam najgorszemu wrogowi

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar