Firma handlowa

Łęczna

Opinie o Firma handlowa

oszukana 2010-08-04 18:43:47
nie polecam pracy w tej firmie.zero wolnych dni ,nie przestrzeganie praw pracownika,dyspozycyjność w każdym momencie-jeżeli się nie podporządkujesz zostajesz zwolniony.
anonimowy 2011-02-08 10:53:57
Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Nie dość, że pani H. traktuje pracowników jak murzynów to jeszcze zatrudnia Bogu ducha winne dziewczyny na okres próbny tygodnia lub dwóch (oczywiście jest to okres bezpłatny) po czym zwalnia je i jest do przodu sporo pieniążków.
Odradzam każdemu kto będzie miał okazję tam trafić.
anonimowy 2012-07-16 13:57:29
ja osobiście nie mam zastrzeżeń do tej firmy dobrze mi się w niej pracowało
Anonim 2013-01-17 20:58:30
Ogólnie nic nie mam do tej firmy ale pani[usunięte przez administratora] Ponieważ obojętnie jaka pracownica podejdzie do niej i nazmyśla róznych rzeczy ona w to wieży i mimo to że nie jest to prawdą jest dla nich nie miła i w konsekwencji ich zwalnia zdesperowana porzucona przez męża pracownica nie zawsze musi racje i czasami pani[usunięte przez administratora] powinna pomyśleć sama bo od tego dostała mózg od Boga
Anonim 2013-01-17 21:08:05
Pracowanie w tej firmie było istną męczarnią w obozach pracy mają lepiej bo przynajmniej mają niedziele i święta wolne i chociaż jest normalna szefowa a szef który pracował w kopalni walczył o wolne weekendy sam ich nie daje swoim pracownikom chyba jest jakiś pusty bo w tej czaszce napewno nie ma mózgu jeśli by miał nie wyklinałby pracowników

Anonim

Ps. a i jeszcze jedna rzecz niech może szef trzyma rączki przy sobie bo może ktoś kiedyś podać o molestowanie
pablo 2016-03-18 16:12:48
a co tu dużo mówić, pewnie coś przeskrobał i teraz jak każdy stara się zrzucić winę na firmę, a nie na siebie. Widziałem , że poszukują sporo magazynierów dla zainteresowanych takie info ;)
Zostaw swoją opinię o Firma handlowa - Łęczna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma handlowa