Opinie o PwC w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PwC. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PwC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PwC w Warszawa

Inga Nowy wpis

Witam. widziałam ofertę dla na stanowisko Senior SAP S/4HANA Functional Analyst. Zainteresowała rozbieżność w widełkach płacowych, po wynosi 5 500 zł. czy to wynika ze stażu aplikującego? W opisie jest informacja, że wymaga się 3 lat

Związek Nowy wpis

Wszystkie osoby, które napisały tu opinie i są obecnie zatrudnione w PWC (bez względu na formę zatrudnienia) i chcą coś zmienić w PWC lub działać na rzecz poprawy sytuacji pracowników w PWC zachęcamy do zapisu do Związku Zawodowego Pracowników PWC. Gwarantujemy anonimowość i ochronę po wstąpieniu. Proszę szukać "Związek Zawodowy Pracowników PWC" na fb i linkedin. Niestety regulamin tego portalu zabrania podawania linków i adresów e-mail. Zapraszamy. Związek Zawodowy w PWC.

Cześć, chce poznać wasza opinie względem pracy jako konsultant w zespole Finance od the Future. ;) oferta z marszu mi odpowiada, ponieważ to model hybrydowy. tak po prostu mi wygodniej. Jak przy tym teraz zarobię?

n Nie mogę doprosić się o wynagrodzenie za pażdziernik nagle zaprzestano odbierać telefony i ignorują esemesy byłem zatrudniony bez umowy więc wydaje się im że jestem na straconej pozycji.Proszę o kontakt osoby które zostały oszukane przez firmę PWC. mój adres i mail majamesje@onet.eu wygląda to na (usunięte przez administratora)polegającą na (usunięte przez administratora) pracy przestępstwo to jest ścigane z urzędu wystarczy złożyć zawiadomienie.

@Adam

Powiesz mi przy tym jak do tego doszło, że „byłeś zatrudniony bez umowy”? co się stało, że zdecydowałeś się na takich warunkach a raczej bez nich podjąć współpracy? ja kiedyś przeglądałem oferty ale jakoś nie podjąłem się jeszcze wysłania cv. to jak rozmowa wyglądała u Ciebie ze tak się ugadałeś?

Adam Nowy wpis

Jestem na emeryturze więc zaproponowano mi pracę błagając że nie mają operatora a umowę w ciągu kilku dni mi przyślą do podpisu i tak przepracowałem trzy miesiące byli mili i bardzo przekonujący pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PwC? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Cześć, potrzebuje się dowiedzieć czegoś o pracy testera aplikacji. Po pierwsze czy faktycznie jest to hybryda tak jak podali w opisie w ofercie czy można przy tym liczyć na 100% HO? Nie mieszkam bezpośrednio w mieście, do którego docelowo mogę w teorii startować. Druga sprawa to niestety staż pracy, widzę ze wymagają min 2 lat doświadczenia. Co jeśli go nie mam? Czy istnieje szansa na staż / przeszkolenie? Lub po prostu dadzą mi szansę? :)

Magda

Pracowałam w dziale FCU dużo sterydów wszyscy menadżerowie znajdują się w Gdańsku. Zmiany wprowadzane dla pracowników z Polski które tylko obciążają realizację i wygodnosc pracy pomimo faktu że klient jest za granicy. Brak podwyżki nawet po roku pracy. Jeżeli robisz dobre wyniki target itd możliwy awans bez podwyżki i wtedy masz 2x więcej pracy niż Analityk przez co te osoby robią się nie Mile bo wykańcza ich codzienny stres. Jeżeli chodzi o Analityka to są lepsze oferty na rynku. Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PwC? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Potencjalny

Niestety jak dla mnie wielki minus za nieudzielanie informacji zwrotnej po rekrutacji. W trakcie rozmowy został ustalony termin na przekazanie przez firmę decyzji i informacji brak. Jest to denerwujące ze względu na fakt, że jak ktoś szuka pracy to zależy mu na czasie, a tu nie wiadomo co dalej robić i odpowiadać innym potencjalnym pracodawcom. Także HR na minus.

ricco

Zalety: -wypłata zawsze na czas -częste imprezy integracyjne -umiarkowanie luźne godziny pracy Wady: -slaba kadra managerska (małe kompetencje PMow) -bardzo napiete harmonogramy -monotonne projekty Podsumowujac firma w porzadku, dobra szczególnie na początku drogi zawodowej. Ludziom wymagajacym, z większym doświadczeniem, niektóre rzeczy moga nie pasowac.

Ryba
@ricco

wypłata to zaleta? serio tak nisko się cenisz? na plus to może być WYSOKA wypłata, łaski nie robia że zapłacą za pracę weź się (usunięte przez administratora) ogarnij trochę godności

Sylwia
@Ryba

Opinia sprzed ponad 10 lat? Dalej firma taka dobra na start jak tu opisano? Padła też wzmianka o tym, że niektóre rzeczy tutaj podobno mogą nie pasować osobom doświadczonym... O jakich konkretnie tu mowa?

J

Odniosłem wrażenie, że spółce zależy na tanich pracownikach, którymi można manipulować i wykorzystywać.

Ryba
@J

dobrze zauważyłeś, stawki poniżej widełek rynkowych

Ex pracownik

Niestety nie polecam tego pracodawcy. Układy, znajomości.... Traktowanie pracowników uzależnione jest od tego czy się kogoś lubi czy nie. Brak profesjonalnych managerów. Mobbing na porządku dziennym.Zgłoszenie tego "wyżej"powoduje zamiecienie wszystkiego pod dywan.

Madzia

Ciekawy jestem jakie trzeba znać języki i na jakim poziomie w tej firmie ?

That is me

Moja opinia dotyczy działu FCU Gdansk, AML and KYC. Pracowałem w FCU Gdańsk przez prawie dwa lata. Kwitnie tam kolesiostwo, zamiast promować bardziej doświadczone i pracowite osoby awansuje się kumpli, lizusów i tych, którzy bardziej przypadli do gustu menadżerom. Osobiście znam dwa przypadki, osoba bez żadnego doświadczenia w branży została ekspertem po roku, operując wiedzą na poziomie ucznia liceum, a kolejna została Team Leaderem po roku, wcześniej pracując w podrzędnym call center. Wymienione osoby nie potrafiły zdać wewnętrznych testów i certyfikacji, pokazując wiedzę mniejszą od przeciętnego analityka. Po prostu żenada. Po awansach te osoby swój brak doświadczenia i wiedzy zaczęły przykrywać chamstwem i nieprzyjemnym tonem głosu. Znam kilka osób, doświadczonych i wartościowych analityków, którzy musieli się zwolnić właśnie dokładnie z tego powodu, pomijania przy awansach osób które bardziej na to zasłużyły po to żeby promować swoich kumpli. Żeby być sprawiedliwym, muszę jednak dodać, że w odróżnieniu od wielu innych miejsc pracy w FCU nie ma miejsca na mobbing, w trakcie mojej pracy w Gdańsku zwolniono kilka osób z kadry zarządzającej za próby traktowania pracowników ocierające się o mobbing, więc tutaj zdecydowanie na plus.

Patrycja

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Nie ma idealnych firm, wszędzie mogą być lepsze lub gorsze momenty. Zastanawiam się dlaczego tak długo nikt n ie pisał?

oj
@Patrycja

Dlatego ze Outboxa już nie ma. Teraz to jest jedna z firm PwC

informatyczny supermarket

informatyczny supermarket. Tes....o dla informatyków. Co różni Indie od Polski? Trochę czystsze powietrze i trochę wyższe zarobki. To pasuje do outbox, a obecnie do firmy w ramach ktorej sie outbox lansuje. Niestety projekty przenudne jak były tak są.

nie wiem

na pewno pomyłka, bo widze, z etez szukają ludzi na stanowisko Business Consultant Salesforce.

Pracowałem w Outboxie ponad 3 lata i muszę przyznać, że przejście do tej firmy było strzałem w dziesiątkę. Sporo się w firmie nauczyłem, miałem okazję realizować bardzo ciekawe i różnorodne projekty w kraju i za granicą. Poza tym poznałem fajnych ludzi, z którymi do dziś utrzymuje kontakt. Jak w każdej firmie było kilka osób z którymi współpraca nie układała się najlepiej. Niemniej firma godna polecenia. Z innych plusów mogę wymienić. Imprezy i wyjazdy integracyjne Szkolenia i egzaminy finansowane przez firmę. Wyjazdy służbowe (jeśli ktoś lubi podróżować) Nauka j.angielskiego Prywatne ubezpieczenie Karta multisportu Pensja w granicach rynkowych wtedy to było ok 10-12K + VAT na B2B Możliwość pracy na umowę o pracę. Elastyczne godziny pracy Możliwość pracy zdalnej. Miła atmosfera.

Paqer

Pracuje w Outbox od 4 miesięcy i na razie mi się podoba. Pewnie trochę zależy od szczęścia do jakiego teamu się trafi i co się robi. Godziny pracy - normalne, rzadko nadgodziny. Atmosfera - bardzo spoko. Zarobki - moim zdaniem dobre, rynkowe. Moim zdaniem warto spróbować, firma cały czas się rozwija i szuka nowych ludzi.

CosWiemWTemacie

@pracuję i nie narzekam - jeśli dla ciebie możliwość porozmawiania na luzie z członkiem zARZĄDU (najczęściej miernotą, która nie zaczepiła się w konkretnej robocie) jest zaszczytem, to masz człowieku problem. Leczą to odpowiedni specjaliści. Partactwo outboxowych studenciaków znam, bo pracowałem w firmie, która przejęła utrzymanie rozwijanej przez nich aplikacji. Przez pół roku poprawialiśmy bugi. Firma ta przejęła również niektórych pożal się boże studenciaków. O niczym nie mieli pojęcia, a wydanie im polecenia wykonania jakiejś pracy traktowali jako ciężką obrazę majestatu. To co opowiadali o tym jak się tam pracuje i rozwija soft, woła o pomstę do nieba.

Pracuję i nie narzekam

Nadal pracuję, a jak czytam to co jest napisane to żal mnie bierze. Napisze kilka słów z wewnątrz - obiektywnie na plus i minus. Na plus: - atmosfera - mimo tego, że jest presja na projektach są tutaj naprawdę dobrzy i ciekawi ludzie. Co ważne ludzie traktowani są godnie co różnie bywa ostatnio na rynku - struktura - płaska, mimo wielkości można na luzie porozmawiać z menedżerem, dyrektorem, czy członkiem Zarządu - płaca - wiele osób się wypowiada, że mało płacą - przyszedłem z doświadczeniem, a nie po studiach i nie narzekam - płaca jest rynkowa Na minus: - firma się mocno rozwija i zmienia - jak ktoś szuka korpo to nie polecam, - godziny pracy - nie zawsze jest 9-17 - pracuje się dla klienta, więc zdarza się, że trzeba więcej godzin włożyć - podróże - tak jak w innych konsultingach IT - można się tego spodziewać, są projekty zagraniczne (dla tych, którzy mówią w innych językach), a czasami gdzieś w Polsce Generalnie polecam. Dodam jeszcze, żę większość kadry zarządzającej wyrosła w firmie - są dyrektorzy, którzy zaczynali jako programiści czy testerzy. Jak ktoś jest ambitny to może być naprawdę ciekawa opcja.

ewaluator
@Pracuję i nie narzekam

czyli bilans na zero. 3 za i 3 przeciw:) detka:)

assessor
@Pracuję i nie narzekam

Masz chyba problem ze zrozumieniem najprostszych spraw w funkcjonowaniu firm. płaska struktura właśnie oznacza, że nie ma odczuwalnego dystansu do przełożonego c wynika z charakteru stanowisk- więc jeśli "mimo tego" Twa rozmowa jest "na luzie" znaczy się w firmie jest problem:)albo firma zatrudnia inteligentnych inaczej:)

Zostaw merytoryczną opinię o PwC - Warszawa

• Jak się pracuje w PwC?

Zobacz opinie na temat firmy PwC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PwC?

PwC