Alterna Włodzimierz Ulicki

Wrocław

Opinie o Alterna Włodzimierz Ulicki

anonim 2009-03-04 19:13
[usunięte przez moderatora] źle taktuje swoich pracowników, obniża pensje co powoduje ze pracownicy zarabiaja grosze co im nie wystarcza na przeżycie, w rozmowie z pracownikami używa wulgaryzmów skierowanych do nich. Wynagrodzenie średnio wynosi 1300 zl stawka godzinowa to 5 zl/h dla osoby zaczynającej prace po miesiacu obiecuje podwyżke jednak można to nazwać obniżką nie wazne ile pracujesz kazdy jest [usunięte przez moderatora] i zwalniany jezeli ma swoje zdanie i w jakis najdrobniejszy sposób sprzeciwia sie szefowi. Pracownicy czuja sie jak w [usunięte przez moderatora] nie mając przerw nawet na zjedzenie śniadania. Obniżki płac tlumaczy "musimy utrzymać firmę(...)" i nie obchodzi go to czy pracownik ma za co żyć. NIe polecam tej firmy jako miejsce pracy i utrzymania ...... a pracując przy wodzie pojawiają sie problemy zdrowotne. A jeszcze jedno stwierdzenie[usunięte przez moderatora] " [usunięte przez moderatora] mnie obchodzi Twoja rodzina " ...... to chyba mówi samo za siebie ...
oooo 2016-07-31 15:10
dzięki bardzo bo miałem iść tam do pracy i obiecywał 2000zł miesięcznie dzięki jeszcze raz
nieDOGADAMYsie 2017-03-09 06:47
Zachęcam wszystkich kierowców jadących do ALTERNY z czekoladą, do oddawania kału w komore z czekoladą, podobnie jak robie to ja. Odbiorcą czekolady od "Alterna Włodzimierz Ulicki" życzę smacznego i wielu "dodatkow" w tej słodkiej przyjemności.

Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Alterna Włodzimierz Ulicki - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alterna Włodzimierz Ulicki