AWM SERWIS

Toruń

Opinie o AWM SERWIS

anonim 2012-05-25 07:12
W dziale handlowym proponują prace za 1700,00netto. Nie zatrudniają mężczyzn, wiadomo, żaden facet za takie pieniądze nie bedzie pracował. Nie ma opieki medycznej. Firma jest cieniutka. Mozliwości awansu też nie ma.
ja 2015-11-10 10:03
niesłowni, nie polecam
;-) 2016-02-19 16:40
Według mnie jest ok. Fajna atmosfera każdy wie co ma robić. Czy są nie słowni nie doświadczyłam tego faktu.Gdyby nie przeprowadzka to pewnie byśmy się lepiej poznali. Generalnie polecam. Co do zarobków każdy ma to na co go stać-taka jest prawda.Sama widziałam przychodzą na rozmowę lale a zdania sklecić nie potrafią dramat.Powodzenia i pozdrawiam.
wiko 2016-05-12 14:57
jak znacie język czeski to można aplikować na asystetnke do nich.
Julita 2017-07-31 12:43
W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Asystent/kę Działu Sprzedaży - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w AWM SERWIS? Jakie warunki zatrudnienia są gwarantowane na tym stanowisku? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o AWM SERWIS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWM SERWIS