Fabryka Galanterii Czekoladowej „EDBOL” Z.P.Chr. Bogusław Dudziński

Bydgoszcz

Opinie o Fabryka Galanterii Czekoladowej „EDBOL” Z.P.Chr. Bogusław Dudziński

raven6 2011-01-06 19:27:10
magazyn: wydawanie towaru (rano), przygotowanie towaru (nocka), rozkladanie towaru (popoludniu). Nocka od 15 do oporu, ile trzeba zrobic tyle musisz zrobic czasem do 22 a przewaznie do rana 4-5.. nikogo nie obchodzi czy padasz na twarz czy jeszcze stoisz jest robota i musi byc zrobiona czy zajmie ci 6h czy 20h a wyplata taka sama lub tez wpis od kierownika czerwonym dlugopisem w zeszycie niczym w szkole podstawowej "- wyplata" no i 100zl mniej od wyplaty.. zarobki? 700 + premia (czyli jak cie kierownik polubi albo jestes jego kolega dostaniesz nieco wiecej).. na kwitku 160h miesiecznie a pracuje sie duzo wiecej.. ranna zmiana 5-13 ale przewaznie zostaje sie nieco dluzej (14) zalezy ile towaru do wydania.. nadgodziny pewnie fajna sprawa kierownik wpisuje do swojego zeszyciku tylko czy dostaniesz za nie pieniadze? watpie bo jak doliczyc sie z premii czy dostalo sie za nadgodziny?.. krotko mowiac 1400-1500 na reke mozna dostac jak sie dobrze pracuje i nie podpada.. szczere pozdrowienia dla kierownika!
raven6 2011-01-07 12:38:39
szczere pozdrowienia dla kierownika! - zapomniałem dodać: "zapomniał wół jak cielęciem był" to nie tylko moja opinia..
anonimek 2014-05-11 21:03:05
edbol to beznadzieja! prześladowanie i mobbing.za nadgodziny prawidłowo powinno się placić sto procent a tam płacą normalną stawke i 50 zl do tego albo na kwitku jest tak zamotane ze do ladu dojść nie można oszukują jak się da . wyzyskiwacze . szef plawi się w luksusie, a niewolnicy robią na niego i jego rodzinę sama takim niewolnikiem byłam.atmosfera poniżej krytyki zwłaszcza na kijowskiej . ludzie którzy tam pracuja są tak bezczelni i nie sympatyczni ze szok a prostactwie juz nie wspomne.ludzie omijajcie ten zakład szerokim łukiem. pozdrawiam.
nieistniecz 2016-05-02 19:32:00
ta firma juz nie istnieje
Zostaw swoją opinię o Fabryka Galanterii Czekoladowej „EDBOL” Z.P.Chr. Bogusław Dudziński - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej „EDBOL” Z.P.Chr. Bogusław Dudziński