Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Banda Chuj*w

W ogóle nie uczą się na błędach. Opóźnienia w wypłatach, tak jak były tak i nadal są. To jest trzeci raz z rzędu, kiedy ta jakże „poważna firma” nie potrafi wypłacić dla pracowników należytego wynagrodzenia. No a co delta na to? No oni mają to głęboko w nosie i postanowili zamówić dziś multum pizz. W sumie to już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać na to, co się odwala w tym gnojowisku. Mówią, że nadzieja matką (usunięte przez administratora) ale mi jakaś tam resztka nadziei została, że w niedalekiej przyszłości to barachło zostanie zamknięte.

Wadim
@Banda Chuj*w

Podpisuje się. Nie płacą, ludzie odchodzą, niech to już zamkną. Omijajcie to kłamliwe miejsce.

Ddrrr
@Wadim

Płacą z kilkudniowym opóźnieniem, niechcesz nie pracuj.

Ehhh
@Ddrrr

Do tej pory nie ma wypłaty, a dzis mamy nowy miesiąc ... zapominasz chyba ,ze człowiek pracuje by dostać pieniądze tez trzeba na czas rachunki opłacić rachunki nie czekaja to nie zgodne z prawem . Nawet samo to ,ze do 25 maja wypłacać rozmawialam z radca prawnym ,

Ehhh
@Wadim

Zgadzam się z Toba pora zająć się tą firmą...

Walentin

dla mnie kozak robótka, najważniejsze że są owoce czwartki a także niedzielę

Woodyallen

27.05, wypłata na umowie do 25. Jak nie było tak nie ma, informacji też nie... Podobno pracodawca ma taka informacje zagwarantować... (usunięte przez administratora) ani informacji ani pieniędzy.

I tyle, 3 miesiace z rzędu brak wyplaty na czas. Umowa która dają do podpisu to jedno wielkie kłamstwo.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dzień wyplaty

Czekamy, bo ostatnie 3 miesiace na czas nie było :)

Ktoś

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie tego czy wypłaty będą na czas?

Przez żadna firme

Nie zostałam tak (usunięte przez administratora) Przez żadna...na pieniądze czekać 2 miesiące. Chore.

Weronika
@Przez żadna firme

Czym sa spowodowane te opóźnienia? Firma ma jakieś kłopoty finansowe?

Pomada
@Weronika

Jak widać tu tak

Wiktoria
@Pomada

A wiadomo co konkretnie się dzieje? to jakiś skutek sytuacji zewnętrznej czy są problemy wewnątrz np., z zarządzaniem czy coś?

Pomada
@Wiktoria

Klient nie przelewa na czas firmie pieniedzy i firma nie ma z czego robic wyplat, tłumaczyli się brakiem przelewu od Ich klienta.

I była pracowniczka

Wypłata za marzec w maju... Kpiny.. To nawet nie żart...brak po prostu słów.

Omijać z daleka!!! Nie wypłacają pieniędzy!!!! ta firma to dno!!! Trzeba dwa miesiące czekać na wypłatę i to jej nie dostaniesz!!! DNO!!!

Wolontariusz

Pracą to ciężko nazwać ale wolontariat pasuje idealnie bo wynagrodzenia za swoją prace nie dostaniesz. Firma cię nauczy oszczędności jak nikt inny. Wypłatę która dostanie po prawie dwutygodniowym opóźnieniu musisz rozdysponować na kolejne dwa miesiące. Jeżeli chcesz się spełniać charytatywnie ta firma jest idealna dla ciebie :)

Hiacynta

Zwykłe pazerne zaklamamane (usunięte przez administratora) , obietnice bez pokrycia, ciagle klamstwa i manipulacje, (usunięte przez administratora) i wyzyskują ludzi. Odradzam!!!!! Jak można nie wypłacić pracownikowi przed majówka wyplaty która miała być do 25.04!!

Majowka

Po weekendzie a oni dalej pieniędzy nie wypłacili... Zwykli złodzieje. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem, mam nadzieję że ja zamkną. To nie jest nawet brak szacunku do pracownika, to jest całkowita pogardą w jego kierunku. Złodzieje złodzieje złodzieje, nie chcą mi zapłacić za mój przepracowany czas!

Wstyd

Żeby wypłaty nie było przed majówką? Wstyd.

Kakroć

Zapraszam jutro o godzinie 9.00 pod siedzibę delta contact tzw.kurwidołek na zbiorową wędrówkę do Państwowej inspekcji pracy.

Firmakrzak

Bo inaczej się tego nazwać nie da, zostawili pracowników bez grosza, na lodzie i informacji kiedy wypłata będzie. Po prostu niewyobrażalne.

Basia

Przede Wszystkim Delta center wykazuje brak szacunku do swoich pracownikow i nie potrafi wypłacić terminowo wynagrodzenia za pracę. Nagminnie. Obiecywane premie i prowizje - nie widziałem ich nigdy na oczy. W calej firmie wcale nie panuje super pozytywna atmosfera, to zwykłe call center dla (usunięte przez administratora). Siedź i rób i nie zadawaj zbędnych pytań. Na rozmowie rekrutacyjnej słyszysz że będziesz sprzedawał szwajcarskie produkty, następnie okazuje się że chodzi o bawełniane figi, które musisz wciskać starszym paniom opowiadając o nich jakby były ósmym cudem świata. Z(usunięte przez administratora) Na szczególną uwagę zasługuje liderka(usunięte przez administratora), która z niezwykłym zacięciem oczekuje wysokich wyników i merytorycznych rozmów z klientami(usunięte przez administratora) Wymaga od swoich pracowników umiejętności (usunięte przez administratora) najważniejszy jest przecież wynik a nie dobra renoma firmy. Nie polecam pracowania w tej firmie, jeżeli macie do siebie szacunek uciekajcie, ja wytrzymałem pół roku i idę pracować do żabki pozdrawiam.

Angela

Witam pracowałam już rok i wypłata 2 miesiąc się spóźnia a liderka to jakiś żart ciągłe pretensje do pracowników nie ważne czy robisz swój cel czy nie i tak będzie Ciebie "szkolić" metodami które nie działają. Po za tym atmosfera świetna atmosfera. Naprawdę elastyczny grafik. Ale to za mało by utrzymać pracownika. Zgłoszenie do pip zgłoszone. Nie zachęcam pracownik Białystok.

DeltaWarszawa

Firma wcale taka zła nie jest. Taka obsuwa z wypłatą zdarzyła się po raz pierwszy. Poza tym zazwyczaj była na czas. Zdaję sobie sprawę, że każdy mógł się wkurzyć, sama byłam wkurzona, ale niektóre opinie, które tu ktoś pisał, są aż dla mnie wręcz szokujące. Poza tym atmosfera na projekcie i koordynatorzy, na którym ja pracuję, są bardzo spoko. Myślę, że mogę polecić.

Była pracownica
@DeltaWarszawa

Ja niestety też miałam spóźnienie z wypłata ,miała być 25-tego ,dzwoniłam prosiłam ,pytałam ,nikt nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi kiedy będzie ,dopiero po zastraszeniu ze zgłosze to gdzieś dostalam 29-tego ,masakra jakas.

@DeltaWarszawa

"Zazwyczaj były na czas..." w moim przypadku na czas było, jak pieniądze były 12 na koncie..

Kierowniczka
@DeltaWarszawa

Czyżby komentarz od kierowniczki P. Marty? Żaden z pracowników nie mógłby chyba napisać takiego przekłamania na temat spóźnień w wypłacie. Są całkiem spoko... XD

Kubuś puchatek

(usunięte przez administratora) kłamcy i wyłudzacze - to ta firma, Drugi miesiąc z rzędu nie ma wypłaty na czas, a tłumaczą to brakiem przelewu od klienta.. Żałosne.. Pracownik musi walczyć o coś co mu się należy, przykre. Sprawa zgłoszona do pipu, a zastanawiam się nad sądem cywilnym..

Liderka delta

Sytuacja nie jest już nawet absurdalna, to już dramat i dno całkowite. Jest 27 a wypłaty do 25 nie było, nie ma, informacji konkretnej kiedy będzie też nie ma. Uciekać jak najszybciej, sprawa zgłoszona.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact