Drukarnia Grafkarton

Kraków

Opinie o Drukarnia Grafkarton

obiektywny 2010-01-20 12:31:46
Firma niekompetentna - terminowość? Nie istnieje. Profesjonalizm - tylko na pokaz - w rzeczywistości nawet najprostsza praca przewyższa ich możliwości, a wszystko nie przez złe maszyny, czy niewykwalifikowanych pracowników, ale sposób nią zarządzania przez pana A.M.
Nie polecam.
wieloletnia 2012-02-24 11:43:36
Pracuję w tej drukarni od kilku lat, wspaniała atmosfera, symatyczny właściciel, wiarygodny. Bardzo dobre warunki pracy, czasami nie najlepiej dobrane kierownictwo, ale to się zmienia na lepsze
john 2013-10-31 22:09:49
PODSUMOWUJĄC PRACĘ W TEJ FIRMIE : BAŁAGAN (usunięte przez administratora) I WIECZNA NIEPEWNOŚĆ
gość 2015-07-17 12:54:32
kompletny brak organizacji pracy , grupa emerytek i studenci na telefon , nic się nie zmieniło od lat ,niestety postęp omija to miejsce pod każdym względem,
henoro 2016-04-18 19:44:33
Też uważam, że to, że zatrudniają studentów nie jest wcale czymś złym, bo dają im szansę na zarobienie dobrych pieniędzy i zdobycie doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Grafkarton - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Grafkarton