Krakowskie Zakłady Armatur, Armatura s.a.

Kraków

Opinie o Krakowskie Zakłady Armatur, Armatura s.a.

sibex 2009-03-04 17:25:55
Słowa kojarzące się z Krkowskie Zaklady Armatur, Armatura s.a. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako rezwojawa.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobrzy .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Krkowskie Zaklady Armatur, Armatura s.a.: sama praca
Najbardziej nie podobało mi się w Krkowskie Zaklady Armatur, Armatura s.a.:
Lajkonik 2009-10-15 13:53:46
Proszę o kilka informacji>
- jaka atmosfera w pracy,
- czy poszukują pracowników ( umysłowych )
- czy to prawda, że zakład w Krakowie jest stopniowo likwidowany?
andy 2009-11-04 13:55:33
Pracuje tam ktoś? Czy magazyny/logistyka poszukuje pracowników?
krakus 2009-11-13 19:10:52
Raczej nie polecam tej firmy bardzo małe zarobki dużo głupiej pracy (to jednak pozostałość po czasach komuny). Wiem ze raczej teraz też zwalniają z tego zakładu i nie przyjmują. Sam pacowałem tam ale mile nie wspominam tego....
Gul 2009-11-16 17:57:51
Logistyka/ Magazyny - przenoszą, ludzi też zwalniają, ( również w innych działach )
` 2009-12-01 10:26:40
Pojawiło się nowe ogłoszenie 01.12.2009 - specjalista ds. eksportu, czy ktoś coś wiecej wie w temacie:
- czemu szukają ( gość uciekł im, czy tak często zwalniają ...)
- jakie stawki ( widełki )
- umowa ( jaka - określona, nieokreślona )
Za wszelkie info b.dziękuje ;)
mel 2014-08-18 21:31:01
totalnie nie polecam pracy w tej firmie!!!mnóstwo niekompetencji, przerost formy nad treścią
xyz 2014-10-25 17:20:12
Miałam przyjemność pracy w Armaturze Kraków S.A w dziale eksportu. Moja subiektywna ocena to 3 z małym minusem. Firmę polecam ludziom, którzy chcą zdobyć doświadczenie w dziale eksportu. Ogólnie atmosfera w dziale wydaje się w porządku ( ma się wrażenie, że pracują właściwi ludzie na właściwym miejscu, co niestety w wypadku niektórych okazuje się kompletnym nadużyciem a szkoda). W firmie można zdobyć naprawdę rzetelne doświadczenie, biorąc pod uwagę obowiązki jakie wykonuje się na stanowisku specjalisty ( te zarówno sprawiające przyjemność i czarną pracę). Niestety idzie za tym bardzo przeciętne wynagrodzenia + marna kwartalna premijka ( no cóż nie dziwne skoro firma ma 3 prezesów), ale tyle ci się należy i koniec, a "odwalasz" całą czarną pracę oraz wykonujesz, niektóre obowiązki export managerów ( niestety jak się ich o coś poprosi, to pierwszą odpowiedzią jest, to nie należy już do moich obowiązków. Podsumowując, to można tam zdobyć cenne doświadczenie, ale po roku już lepiej szukać innej pracy,
xyz 2014-10-25 17:30:20
Generalnie wymagają wyższego wykształcenie, ale to zależy od stanowiska.
jk 2014-11-02 13:23:17
Magazyn znajduje się w Nisku. Nie wiem na jakie stanowiska nie wymagają wyższego wykształcenia, zależy to od ogłoszenia. Od płacy niewiele wyższej niż najniższa krajowa nie uciekniesz. Jak dadzą ci 1800 na rękę, to będzie dobrze, choć wiem że ludzie mniej tam zarabiają.
kjh 2014-11-21 09:03:42
W Nisku jest tylko jeden.
mia 2014-11-23 13:01:53
do xyz: witam, czy orientuje się Pani, czy jest zapotrzebowanie na pracowników eksportu
NICK 2014-12-03 22:45:47
Chodzą słuchy, że szukają teraz ludzi do pracy w eksporcie, bo to żeby zaczęli ogarniać cały syf, zostawali po godzinach i nawet w soboty - oczywiście charytatywnie
ona 2014-12-12 20:45:45
Xyz odezwij sie jeszcze :) mialas doswiadczenie w pracy w exporcie przed armatura?
nick 2014-12-27 16:34:54
W Armaturze zaczyna się pracę bez doświadczenia, dla osób z doświadczeniem radzę lepiej innej pracy poszukać.
ona 2015-01-10 09:56:02
dzięki za info!
xyz 2015-01-20 09:42:28
Precyzując, to jest tak, że jeśli masz doświadczenie w eksporcie, a nie masz noża na gardle to radzę poszukać innej pracy głównie ze względu na niskie zarobki.
cxzczxcxz 2015-02-11 22:56:07
ile tam mozna zarobic jako specjalista ds. Zakupów, wymagaja roczne doswiadczenie, rekrutacja widzę trwa. miedzy 2,5-3 tys na rękę zapłacą?
ala 2015-02-20 23:24:23
Z doświadczenia myślę, że do 2 tys maks na rękę plus premia kwartalna do 1300 na rękę.
ala 2015-02-20 23:29:07
Co do 3 tys, to nie w tej firmie jeśli chodzi o specjalistów. Owszem można by było tyle zarabiać bo tam sprzedawca zwraca się 100 razy, ale Armatura to firma gdzie mentalność jest jeszcze za komuny, więc tam tylko prezesi, niektórzy z eksportu i kierownicy mają high life. Zresztą jak ma być dobrze w firmie gdzie jest 3 prezesów ? !
cxzczxcxz 2015-02-23 21:59:16
specjalista ds. zakupów rozni sie od specjalisty ds. sprzedazy. ja z doswiadczenia wiem ze przewaznie kupiec ma pensje stala i bez premi lub mala premia. natomiast handlowiec mniejsza pensja stala , a mozliwosc zarobienia premi, w koncu on sprzedaje i zarabia na firme. zatomiast kupiec ma wazna fuche bo musi kupic w dobrej cenie i dobrej jakosci produkt...takze watpie zeby ktos z doswiadczeniem tam poszedl za mniej niz 2 tys. jak piszesz...1800-2000 to daja podstawy na handlowca , chyba ze jakies pyciarskie firmy od najnizszej krajowej do ok. 1500.
ala 2015-02-24 10:29:18
Tak tu masz rację, ale z tego co wiem, to specjalista ds zakupów ma około 2 tys złotych na rękę + premię kwartalną 1300 pln netto.
cxzczxcxz 2015-03-02 23:34:40
mało wiesz... za taką jałmużnę nikt Ci z doświadczeniem nie przyjdzie,
heheh 2015-03-14 21:34:39
dziwna firma. ogloszenie na zakupy od stycznia, skonczylo sie jedno wystawili wlutym nastepne, rekrutacja do usranowa trwa nie wiadomo ile. najpierw rozmowa z Panią z zakupów, gdzie nie mozesz sie dokonca wypowiedziec bo wchodzi Ci w zdanie i widac ze sie jej spieszy, pozniej kolejny etap zadania do rozwiazania plus spotkanie z Panią Dyrektor, pożniej 3 etap. test psychologiczny do rozwiazania. i nie wiem czy do maja kogos zatrudnią.....
kali 2015-03-19 15:51:39
3 etapy ? ! U mnie swego czasu były tylko dwa obecnie tam już nie pracuję, pracę wspominam ok, dla mnie praca na tzw "przetrwanie" żeby w trakcie szukać czegoś innego. Ile ci zaproponowali na rękę ?
akai 2015-03-28 13:37:27
Dział eksportu w tej firmie to teraz prawdziwa porażka. Dział został teraz rozdzielony, pomiędzy specjalistów, którzy oficjalnie nie zajmują się eksportem, a robią całą czarną pracę. Siedzi teraz z nimi Pani kierownik ( podlega ona pod szefa sprzedaży krajowej), która mogła by wiele zmienić,ale jest zapatrzona w eksport managerów ( szczególnie w jednego Pana, który lubi kablować, a wprost ci nie powie co się nie podoba). Export managery siedzą w ogromnym pokoju sami, gdzie od czasu do czasu ma ich wizytować szef eksportu z Niemiec oczywiście zatrudniony na niemieckich warunkach. Generalnie z firmy w której można by było zarabiać fajne pieniądze i się rozwijać zrobiono pseudo komunistyczny zakład pracy dla wybranych, zapewne założyciel firmy przewraca się w grobie.
jejeje 2015-03-30 23:12:50
ogólnie jałmużna.... i dalej sie zastanawiają, a praca miała być od początku marca..
szczególnie jeden Pan 2015-04-21 23:17:56
A w damskiej ubikacji napisane jest "I love you, ale dzieci chcę mieć z mężem".
@ 2015-04-22 01:44:12
Nic się nie martw, bo jeszcze trochę to potrwa ;-).Ps. Sam kiedyś od CV do zatrudnienia "bujałem się" 5 miesięcy ....
Beginner 2015-11-19 18:22:35
Mam pytanie: jakie podejscie jest w tej firmie jesli chodzi o socjal i nadgodziny?
Lac 2016-10-12 23:09:17
Ogólnie to wydaje mi się, że firma jest w porządku, bardzo fajna sprawa i na pewno mocno rozwijająca
Zostaw swoją opinię o Krakowskie Zakłady Armatur, Armatura s.a. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowskie Zakłady Armatur, Armatura s.a.