Vector Software Sp. z o.o.

Opinie o Vector Software Sp. z o.o.

anonim 2012-01-26 21:48
Co mogę powiedzieć. Pracują tam normalni ludzie... Firma OK
KB 2012-09-04 12:35
Lidzie normalni, nawet bardzo fajni, ale prezes.... Pan bez wyksztalcenia, prostak. Najchetniej zaplaci pod stolem a na umowe o prace da jak najmniej, reszte ewentualnie na umowe zlecenie, bo wszyscy u niego to programisci:) smiech na sali!!!!!!!
XX 2015-08-28 10:11
Co można powiedzieć, może i było fajnie pracować.
Ale zawsze jest jakieś ale...
-nieadekwatne zarobki do oczekiwań,
-brak możliwości dalszego rozwoju.
Czy polecam?? Nie wiem to już na pewno nie dla mnie...
Wars 2016-02-09 19:48
A czy ktoś wie cos wiecej na temat wynagrodzeń i ogólnie atmosfery w firmie?
Wars 2016-02-09 19:48
A czy ktoś wie cos wiecej na temat wynagrodzeń i ogólnie atmosfery w firmie?
nokurde 2016-03-09 21:18
zygzak skoro ty utrzymujesz rodzine za 2500 za mc, a biorac pod uwafe ze rodzina to minimum 2+1 to gratuluje.. To powiedz jeszcze ze kupiles chate za gotowke i nie masz zadnych rat do placenia i daj mi znac jak mozna za 2500 wyzyc za 3 osoby bedac samodzielna rodzina...
toja 2016-03-11 15:18
Na jaką pensję można liczyć na stanowisku handlowca? Powiedzcie coś na temat dyrektora handlowego i dajcie znać jak pozostałe osoby w dziale? Jest wsparcie i pomoc między pracownikami czy każdy pod drugim dołki kopie?
monia 2016-05-05 23:02
nom wiadomo, od sprzedaży personel zawsze sobie prowizjami górkę zarobi, ciekawe jednak ile zarobiłabym na takicm stanowisku jak Serwisant automatów biletowych i czy kobiety tam biorą do takiej roboty.
ja 2016-11-03 21:28
Brak możliwości rozwoju. Pensje jak w Biedronce. Zarządzanie personelem jak w Biedronce - jednym słowem polski kapitał :) Uwaga: wszystko trzeba mieć na piśmie, bo pamięć mają krótką ;) Jednym słowem: praca dla desperatów !
Dziki joe 2017-01-17 12:40
Fakt profesjonalnych szkolen brak. Atmosfera pracy dobra. Zarobki ok. 3000 netto. Tak kobiety tez zatrudniaja na roznych stanowiskach.
ddd 2017-06-27 11:55
Potwierdzam powyższe i nie polecam firmy jako pracodawcę. Szkoda czasu.
ppp 2017-07-10 16:42
Firma nie zawsze gra fair wobec pracownika. Jak nie masz ustaleń na piśmie, to lubią się wykręcać z wcześniejszych obietnic.
Emil 2017-07-19 15:21 [użytkownik zarejestrowany]
Odpowiadam jak aktualny pracownik firmy z 3 letnią historia w Grupie Vector Software.
Odniosę się po kolei do zarzutów:
1. Brak możliwości rozwoju. Totalna bzdura! Przykład obecnego dyrektora handlowego, który zaczynał jako zwykły specjalista.
2. Pensje jak w Biedronce. Kolejna bzdura. Proszę wpaść do naszej siedziby (obecnie rzędzińska 3) i popytać. Samochody na parkingu do najgorszych nie należą:P
3. Zarządzanie personelem jak w Biedronce - jednym słowem polski kapitał. Bzdura. Generalnie polski kapitał kojarzy mi się dobrze, a kwestie zarządzania w firmie też są na najwyższym poziomie.
4. Uwaga: wszystko trzeba mieć na piśmie, bo pamięć mają krótką ;) Ciężko się do tego odnieść, ale ja nie miałem wszystkiego na piśmie a firma zawsze sie wywiązywała. Nie znam przypadku zatem ciężko coś konkretnego odpowiedzieć.
5. Jednym słowem: praca dla desperatów! Desperatem nie jestem i nie będę z tym polemizował.

Generalnie polecam pracę u nas:) Jeśli są Państwo zainteresowani jak jest w firmie to proszę o kontakt na epiotrowski@vectorsoft.pl
Pozdrawiam
Emil 2017-07-19 15:23 [użytkownik zarejestrowany]
Tak wiemy:)
Jeśli interesuje Ciebie coś konkretnego napisz do mnie epiotrowski@vectorsoft.pl
Zostaw swoją opinię o Vector Software Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Software Sp. z o.o.