Naj International

Opinie o Naj International

we 2009-07-22 18:34:45
firma w której rekrutuje się znajomków. Wiele osób wysyła CV ale oni i tak rekrutują swoich. Proces rekrutacji sztuczny opierający się jedynie na suchych faktach. Wielu kandydatów dlatego nie ma najmniejszych szans. Współpracują głównie z sieciami handlowymi i na ich zlecenie ponieważ są firmą z ich profilu . taka przykrywka. żyłują wynagrodzenia.
LuisSeeMore 2012-06-06 18:48:02
dziadostwo i lachony mamroczące niewyraźnie formułki. rekrutacja znajomych, propozycje finansowe do bani. (usunięte przez administratora)
Adam 2014-08-29 20:35:49
To co mogę o niej powiedzieć to wysokiej jakości usługi, pełny profesjonalizm w tym co robią i przede wszystkim zaangażowanie. Dobra rekrutacja i szybka - to, to czym się kierowałem wybierając tą firmę. Nie zawiodłem się
anonim 2014-08-29 20:39:44
Ogólnie jestem zadowolona z usług. Bardzo szybka i sprawna rekrutacja.
Jakub 2014-10-10 23:32:19
Przedstawiciel Handlowy ds. Nieruchomości(Warszawa)

czy ktoś może powiedzieć coś na temat powyższego stanowiska w tej firmie ?
jakie warunki ? jak wygląda rekrutacja ?

arek 2016-05-18 12:57:13
Teraz są też ogłoszenia na Key Account Managera i jak dla mnie to słabo wygląda to ogłoszenie szereg tego co wymagają ale co oferują to już nie napisali
Zostaw swoją opinię o Naj International - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naj International