F. H. U. Darex

Świebodzice

Opinie o F. H. U. Darex

anonim 2009-03-04 16:13
Praca w miłej atmosferze, dobrze płatna. Możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w tej branży.
=) 2009-04-28 08:35
Praca w darexsie jest bardzo oplacalna ale dla osob mlodych i majacych duzo czasu . pracowanie po 12 godzin a nie 8 w sumie moze to nie jest fajne ale jesli ktos chce zarobic to bardzo sie oplaca na miesiac mozna wyciagnac okolo 3 tys polecam
Krystian 2009-07-12 13:01
bardzo fajna praca polegająca na kontroli jakości. Zarobki lepsze niż na całej strefie. Szybka możliwość awansu. Polecam
marshall 2009-08-02 17:08
mozna wiedzieć na jakiej ulicy znajduje sie siedziba darexu? Z chęcia poszedłbym tam do pracy :)
Boniek 2009-08-11 21:34
Praca super zespół zgrany kasa ok a co najważniejsze zawsze na czas od kilku lat. Najlepsza firma zajmująca się sortowaniem na strefie to ASC WORKERS tylko kierownictwo bardzo wymagające . Polecam pracuję tam 3 lata i jest ok .
ola p 2009-08-17 20:36
Jak ktoś nie chce pracować to zawsze będzie narzekać .Praca bardzo ciekawa ( motoryzacja kontrola jakości ). Ja bardzo polecam można całkiem fajnie zarobić .
nowy 2013-06-01 14:48
Teraz firma nazywa się ASC WORKERS ul. Piłsudskiego 31C w Swiebodzicach. Polecam
anonim 2013-06-05 19:28
nowy- a dlaczego polecasz? :) pracujesz w tej firmie? mógłbyś napisać cokolwiek o warunkach, zarobkach? interesuje mnie np. czy podpisują umowy o pracę? w jakim wymiarze godzin się pracuje? jak atmosfera w zespole i relacje z szefem?;)
Zostaw swoją opinię o F. H. U. Darex - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. U. Darex