Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

X

Zapomnieliście dodać , że prowadząc stacje nie można zachorować. Nie daj Bóg znaleźć się w szpitalu. Bo cię zjedzą - przecież masz się potroić a stacja ma być na tip top. Kobietom współczuć tylko bo dzieci nie można rodzic. Inaczej na na L4 i macierzynskim trzeba łamać przepisy i przychodzić do pracy bo KRy, dyry i inne myślą że kołyskę wstawi się do biura i będzie tak spać. Książka o prowadzeniu stacji byłaby hitem w Polsce. Dość przychodzić nawet z dziećmi itd będąc na zwolnieniach to i tak powiedza że źle bo za krótko . Nie doceniają że człowiek stara się i choć nie powinien i tak stałe dogląda interesu by było ok .Mimo że w umowie mamy własną działalność a co za tym idzie brak normowanych godzin pracy.

@X

A co mnie to interesuje chyba wiedział i czytał...co podpisuje. Lepiej niech powiedzą jak to w krótkim czasie kupują nowe mieszkania, dwa razy w roku jak nie więcej wyjazd za granicę na wakacje, nowe autka a ty zastanawiasz się czy możesz wyjechać na weekend nad morze, bo najniższa krajowa. Śmiechu warte... żenada

Zróbcie coś

Zróbcie coś z menagerami - każą pisać plany poprawy i wyjaśnienia za wynik tajemniczego poniżej 90% . W regulaminie firmy kontrolującej wyraźnie pisze że nie wolno im karać i wyciągać konsekwencji - ma to być narzędzie do polepszenia pracy i weryfikacji dla prowadzących. Mobbing ? Niech sobie zmienia firmę albo tego co wagi ustala . Kontrola ma 3 strony a4 podpunktów masa a przy dwóch np brak pożegnania bo klienci między sobą się pchają jak dziki w żołędzie jest wynik do wyjaśnień ? To nawet nie jest śmieszne. Mamy te e-maile przekazać do tv ? Pomocy brak , do gnębienia który powoduje brak chętnych do pracy - wszyscy

@Zróbcie coś

Nie tylko zrobić porządek z menadżerami!! Że wszystkim którzy ciągną i głabią do siebie nie licząc się z pracownikami dając najniższa krajowa a wymagania głowa mała. W końcu niech usłyszą wszyscy zgłaszając to tematdlauwagi. Zrobią porządek tak jak z Biedronką i może w końcu dadzą to ile powinien zarabiać każdy pracownik na stacji w światki i niedzielę. A nie wciąż zastraszać i karać ...czasy (usunięte przez administratora) skończyły się bardzo dawno. Bo inaczej sami będą zapieprzac na podjeździe i za kasą. Takie są fakty

Doris

Wspaniała firma, wspaniała praca, regularne podwyżki dwa razy w roku ???? (najniższa krajowa) plus ewentualna premia, którą na każdym kroku "sępy" próbują ci z każdej strony wyszarpać , żebyś przypadkiem nie zarobił więcej niż najniższa krajowa. Podwyższanie planów, zabieranie etatów a napuszczania jakiś Tajemniczych klientów z ich chorymi kryteriami to już apogeum tego (usunięte przez administratora) Najgorsi są imbecyle, ameby umysłowe które przychodzą na stację i obrażają pracowników stacji bo im się rząd nie podoba; Przepraszam ale co mnie to obchodzi? Ja tu tylko pracuję, nie obchodzi mnie ani Obajtek ani prezes czy też jego kot. Tak więc, tankujesz gaz(bo są Panowie którzy nie potrafią w dziurkę trafić lub mają za ciasne spodnie żeby się schylić i podpiąć pistolet), kasujesz klientów, dokladasz towar, zamiatasz, myjesz podłogi , odśnieżasz, czyścisz fugi, pilnujesz terminów, przyjmujesz dostawy, robisz banka, myjesz osrane kible (bo ludzie to świnie I czasem specjalnie osrają czy oleją ) Tak więc Polecam za te pieniądze jest wręcz praca marzeń! Mam nadzieję że niedługo managerowie będą musieli wypełniać luki po ajentach którzy odejdą i sami będą musieli zająć sie tym syfem za te psie pieniądze

Aleksandra
@Co???

Zmień facet leki albo dilera . Pasjonacie bzdur . Ambitni i tak mocno pomysłowi że prowadzę stacje 11 lat . I nie doświadczyłan żadnej pomocy. Najczęściej slyszalam bezczelne odpowiedzi ja nie znam systemu , to wy macie regulaminy i instrukcje to je czytajcie . Za taką pomoc dziękuję . Potwierdzam jak wyżej, że kończy się ich praca na wykonaniu ankiety . Patrzą na swoje wyniki a stacje mają głęboko. Jeżeli nie napiszesz bezpośrednio wyżej to łaskawie się nie zainteresują etatami , planami, konkurencja itd .

Stacja PKN

Prowadzę stację około pół roku. Napiszę tyle, że obowiązki są adekwatne do zarobków. Jako prowadzący mógłbym zarabiać minimalną, bo jako prowadzący zarabiamy sporo. Co do partnera biznesowego zawsze otrzymuję wsparcie albo przez telefon, albo osobiście przyjeżdża i wspólnie rozwiązujemy problemy. Fajnie jest też to, że można pracować na nocki przez co grafik nie jest monotonny. Polecam prowadzić stację. Fajna przygoda, rozwój oraz różne ciekawe obowiązki.

@Stacja PKN

Ale fajne obowiązki na nocki! Zamiast spania i normalnego dla zdrowia rytmu życia... jej, jakie to musi być ciekawe! (Sarkazm)

Psp

Napiszę jeszcze raz. Nie jesteś żadnym prowadzącym, prowadzaca, menadżerem, benzyniarzem, stacjarzem, statystyka i innymi upośledzonymi nickami tylko jesteś zwykłym propagandowym (usunięte przez administratora) Dobrze widzisz forum co uważają ludzie na temat pracy i firmy. I zamiast w tej swojej centrali ruszyć temat poprawy warunków to wolisz pisać bzdury na forum o dobrych warunkach które nie ma oraz o dobrych opiniach na forum których nie ma . Może masz żółte papiery ? Bo tak się zachowujesz. Jak tu jeden napisał pięknie firma KRZAK która woli cisnąć dalej niż poprawić warunki co by pozytywnie wpłynęli na wizerunek firmy , jakość pracy , wyniki i przede wszystkim nie zwalnioloby się wam tyle prowadzących. Wstyd. Pokażcie druga firmę w której ludzie uciekają z kadry zarządzania.

Psp

Frustratem to będziesz ty jak lada chwila nowy rząd zrobi porządki i wywali takich troglodytów jak ty. Jedyne co potrafią to pisać propagandę a w centrali nie robią nic. Niestety twój niski poziom cię zdradza i widać że jesteś jednym p*a*j*acem na tym forum pod różnymi nickami z tymi samymi bzdurami. Trzeba było iść na studia a nie robic papiery u Rydzyka i przychodzić po znajomości. Na każdym kroku wychodzi poziom więc powtórzę :

Psp Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Tego się czytać nie da . Dość że przez 8 lat firmę roz... W 2021 pobili rekord gdzie ponad pół Polski prowadZacych im się zwolniło , (usunięte przez administratora)obcinając etaty po remontach na stop cafe 2.0 później już legalnie nawet co kwartał , plany zawyżali nawet o ponad 50% , tneli środki czystości i artykuły biurowe , powszechny był cichy(usunięte przez administratora) w dodatku od kilku lat mają parę osób na krzyż która próbuje pisać prymitywna propagandę ale na szczęście jest tłumiona. Co za kraj , skąd wy się bierzecie ? Z tych mba od Rydzyka w Toruniu .(usunięte przez administratora)

Franc Nowy wpis
@Psp

Kolo ma rację. CBA wsiadło na monitoring stacji MOP prowadzonej przez kobietę w województwie dolnośląskim blisko miasta stołecznego jako pokłosie afery VAT i przestępstwa skarbowego jak również (usunięte przez administratora) , fałszowania dokumentów na szkodę pracownikiów i skarbu państwa. Pewna prowadząca za cicha zgodą MS i KR dokonywała fałszowania listy plac w celu osiągnięcia korzyści majątkowej a poszkodowanymi byli jej pracownicy . Ponieważ wykonywała założenie plany sprzedażowe i inne cele wyznaczone przez MS była traktowana po macoszemu. Mimo donosów anonimowych MS ani KR nie uznali za słuszne zakończczyc współpracę z tą panią. Co do sedna sprawy , poszkodowanych jest kilkadziesiąt osób/ pracowników którym obniżano wynagrodzenia a zysk trafiał do PSP . Sprawa jest rozwojowa . Wobec PSP Sąd wyznaczył poręczenie majątkowe grubo ponad 100 tys złotych. Poręczenie jak wiadomo wyniaka z dochodu w który wlicza się zgromadzony majątek . Teraz co do zali POK że mało zarabiają , że PSP co chwilę ma nowy samochód itp . To w większości prawda , tylko czy normalnego uczciwego PSP z kwota 5000 netto na czysto stać na to wszystko.?

Anka Nowy wpis
@Franc

A później obudziłeś się z snu ? Jest takie coś jak leasing i odliczanie kosztu leasingu w podatkach. Z resztą po co się tłumaczyć na durnym forum. Od razu widać że to sfrustrowany pok który pewnie kilka razy nie przeszedł rekrutacji i nie ma pojęcia albo kolejny Menager który boi się co będzie po zmianie władzy i widząc jak ludzie piszą o ms i KR prawdę zaczyna dziać ferment. Menadżerowie pojęcia nie mają o podatkach i jak to jest liczone. Od lat szczypie ich w oczy ze prowadzący mają leasingi a nie są wstanie pojąć jak to jest liczone buhahaha. Mało tego non stop nasylacie audytorów, cuk do kontroli prowizji , inspekcje pracy a piszesz takie bzdury. Jeśli naprawdę taki przypadek wystąpił to musiałbyc skrajny gdzie PSP musiałby być dobrze powiązany z centrala bo KR nic nie ma do kontroli prowizji i nie był y wstanie tego zatuszować przed kontrolami. Poza tym po takim czymś byłoby głośno nie tylko w firmie ale i tv bo to spore kwoty. Więc daruj sobie propagandę bo dzis w internecie nie jesteś anonimowy i szybko możesz odpowiedzieć karnie za oczernianie innych PSP .

Psp Nowy wpis
@Franc

Hahaha widziałeś gdzieś na stacji kilkadziesiąt pracowników ? Od kiedy po monitoringu idzie stwierdzić takie rzeczy. Ja pikole już padły wam pomysły na żenująca propagandę psudo dobrych warunków to teraz próbujecie z PSP. Hahaha. Na średniej stacji PSP z dobrymi planami zarobi 7-8 na małej 5 na mop pewnie z 10. Więc biorąc w leasing 3 letnie auto warte 90 koła wplacajac 30% wartości netto to zostają grosze na 3 lata lub 5 leasingu. Jak ameby umysłowe nie mają pojęcia jak to działa to piszą takie bzdury. Nie wspominając o tym że leasing wrzuca się w koszty i legalnie jak każdy przedsiębiorca odlicza się od tego VAT i dochodowy. Tsk wypowiadają się tylko pseudo eksperci którzy w życiu nie mieli leasingu i nie mają pojęcia co to jest haha. Więc na średnie autko bez problemu stać prowadząca nawet z małej stacji jeśli zarobi 6 koła a rata na 5 lat będzie ,700 zł z czego odliczy jeszcze VAT i dochodowy. Banda ludzi bez kompetencji na tym forum . Upośledzeni już nie wiedzą co pisać z propaganda. Poczekajcie jeszcze chwilę. Liczymy że prezes zrobi porządki z kr, ms i najważniejsze dyrektorami którzy rządzą KR bo to oni zrobili własne folwarki. Nie wspominając o propagandzie na forum. Lepiej napiszcie o oszustwach i przekrętach na miliony ludzi z wysokich stanowisk w Orlenie które codziennie to nowe wypływają w tv. Co parę dni nowa afera. Grube miliony a ameby umysłowe będą pisać o leasingu buhahaha. Nawet wczoraj nowa afera w sprawie jednego mądrego co wymyślił zakaz pytania o paliwo na stacji. To tak jakby w sklepie obuwniczym nie można spytać o buty. No ale cóż w tv wychodzą skąd się ci ludzie przez 8 lat brali i jakie pieniądze wyprowadzali .

Psp
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Nie ma partnerów biznesowych. Nie pomagają robią ankietę i jadą dalej bo mają gdzieś bądź nie chce im się bo ich regionalni j dyrektorzy wymyślają coraz to głupsze rzeczy że nawet ci pseudo menadżerowie mają ich dość. Przecież widać że to ta sama jedna osoba która pisze propagandę. Hahahaha. Nawet zdań nie potrafisz złożyć. Żenująca jest ta prymitywna propaganda. Mamy się śmiać czy płakać ? Z powodu jak tepi ludzie pracują w centrali. Ręce opadają. Kiedy wreszcie nowy zarząd powstanie i zrobi porządki z takimi jak ty . Tego się czytać nie da . Dość że przez 8 lat firmę roz... W 2021 pobili rekord gdzie ponad pół Polski prowadZacych im się zwolniło , kradli obcinając etaty po remontach na stop cafe 2.0 później już legalnie nawet co kwartał , plany zawyżali nawet o ponad 50% , tneli środki czystości i artykuły biurowe , powszechny był cichy (usunięte przez administratora)i w dodatku od kilku lat mają parę osób na krzyż która próbuje pisać prymitywna propagandę ale na szczęście jest tłumiona. Co za kraj , skąd wy się bierzecie ? Z tych mba od Rydzyka w Toruniu . (usunięte przez administratora) Żenada

Pozytywna stacja

Jestem bardzo dumna z tego, że dzisiaj mogę pracować na stacji. Czuję się tym wyróżniona, bo jest to dla mnie służba jak inne. Wielu pracować nie może,a dzięki mnie wielu może dojechać bezpiecznie do domów tankując benzynę. Sama się zgłosiłam na ochotnice w święta.

@Pozytywna stacja

U mnie na stacji wszyscy chcieli pracować w Wielkanoc dlatego ciągnęli losy. Ja sama poczułam się w obowiązku być na stacji.

Zwykła stacjara
@Prowadząca

Zazdroszczę wam. Ja idę dopiero we wtorek idę na stację :(

Dystrybutor
@Pozytywna stacja

Nie ma co się dziwić, że jest wielu chętnych do pracy w święta. Jest ogólnie spokojnie i luzik dlatego formalnie odpoczywa się na stacjach.

Śmiech prowadzenia stacji

Dość propagandy na forum. Prowadząc stacje ma się własną działalność więc ma się multum obowiązków ze strony państwowej + kolejne multum od Orlenu. Czyli tak jakbyś był prezesem swojej firmy a w dodatku ktoś na siłę ci mówi jak masz tą firmę prowadzić. Pieniądze śmieszne. Na małej stacji za prowadzenie zarobi się z 5000 na dużej może cudem 8000. A umowa tak skonstruowana że wg indywidualnego podziału to na malej stacji pracownik zarobi z 3500 a na dużej z 4000. W porównaniu z osobą prowadząca która nie ma urlopu, wszystko na głowie osoby prowadzącej. Od rodo po BHP lekarzy , iso,Haccp po zbiorniki urządzenia odmierzacze i setki innych. Jeśli chodzi o pomoc to mogą sobie pisac że są instrukcje ale są ich setki i każda jedna ma masę stron. Pomocy ze strony menadżerów czy kierowników regionalnych bądź dyrektora NIE MA ZADNEJ. To jest trójca w spółce która tylko odwiedzajac stacje robi ankietę jak zwykły kontroler i jedzie dalej. Jeśli na stacji jest w porządku to na siłę wpisują coś żeby ankieta nie była na 100% bo dyrektor nie pozwala. Śmieszny cyrk. Z jednej strony to wkurza z drugiej rozumiemy menadżerów bo nie postawią się dyrektorowi ale jest to nie w porządku gdy wpisuje się że jest coś niepoprawnie i jedzie dalej nawet tego nie mówiąc ani nie pokazując bo w rzeczywistości tego nie było. Plany wysokie. Ubiegły rok większość kraju nie realizowała vervy. Teraz obniżyli verve to zawyżyli sklep i suma sumarum jest się bardziej w plecy. Etatyzacja niemierzalna na stacjach co chwilę w mikrorynkach cięcia etatów. Inspekcja pracy przy kontrolach podaje że za mała osób pracuje ale Orlen twierdzi że jest ok. Nie ma na urlopy , L4 itp. Non stop ktoś najeżdża w celu kontroli. Nie można spokojnie prowadzić firmy. Stworzyli rzekomą komórkę DJW do pomocy gdzie w rzeczywistości kontrola trwa około 8 h z 500 pytań i za najdrobniejsza (usunięte przez administratora) traci się punkty. Punkty są na wagi w pytaniach. Niemierzalne oczywiście. Wynik gdy jest średni ma się problemu u regionalnego , dyrektora i przez to j menadżera. Pracownicy mają multum obowiązków od kroków obsługi po obsługę sprzątanie , towarowanie multum papierologii po przejęciu zmiany. Jednym słowem jak chcesz być astronauta to idź na stacje - jest tyle obowiązków jakby to była rakieta startująca w kosmos. Gdy masz problemy związane ze stacją piszesz sobie dzień za dniem ponawiasz e-maile do menadżerów którzy niby mają być parterami a są kontrolerami gdzie znają tylko swoją ankietę i nic więcej. Często nie masz żadnej odpowiedzi. Czasami poradzisz sobie dzwoniąc do innych kolegów lub od człowieka do człowieka w centrali. Jednym słowem prowadząc stacje jesteś osobą zdana sama na siebie. Pomoc jest znikoma. Odpowiadasz za wszystko od A do Z . Orlen na wszystko będzie miał podkładkę że wina jest osoby prowadzącej. Do tego dochodzą ci ludzie , każdy wie jak wygląda praca z ludźmi. Będziesz miał beznadziejny zespół to już jest dno. Jeśli jesteś kobietą nie zajdziesz w ciążę bo będą cię najeżdżać dyrektorzy regionalni i mówić gdzie jesteś. Mimo to że będąc na macierzyńskim powinno się być w domu każdy ajent j tak dba o stacje więc na kilka godzin dziennie przyjeżdża dogląda stacji ale oni tego nie docenia choć jest to zmuszanie do łamania przepisów i zwykły (usunięte przez administratora). Pod telefonem 24 H. Jednym słowem za te pieniądze nie warto. Może gdy nowa władza usunie tych ludzi bez kompetencji z centrali i zastąpi kimś wartym zawodu to poprawi się atmosfera. Do tego zarobki. Jeżeli się nie zwiększa lada chwila będą mieli jak w2021 gdzie się prosili czy na stacji jest choć jeden ogarnięty pracownik który poprowadziłby zostawiona przez poprzednika stacje. Tak będzie gdy góra patrzy na siebie a zarządzanie ma głęboko razem z atmosferą i ludzkim podejściem. Obecnie tylko wyjaśnienia i kary nota za nota o byle co żeby tylko zapłacić. Po nowym roku mówili że prowadzącym podnieśli parę stów pensje a okazuje się że prawie całość poszła na ZUS który wzrósł od nowego roku. Firma krzak na tą chwilę .

Świeży psp
@Śmiech prowadzenia stacji

No nie do końca się z tym zgodzę. Prowadzę stację już trzeci miesiąc i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Prosta i przejrzysta umowa. Menadżer przez parę dni sam pomagał prowadząc ze mną stację jako zwykły pracownik. Rzetelnie mi opisał stację, pokazał jak się obsługuje kasę i dystrybutory. Pomógł również przy papierach urzędowych. Jest na tyle w porządku, że jeszcze zamiatał podłogę, żeby pokazać, że stacja ma być czysta. Sam przyjedzie jak najszybciej, jeśli poprosi się go o pomoc. Fachowa wiedza oraz praktyczna pomoc spowodowała, że fajnie prowadzi się stację. Nie wiem gdzie wy pracujecie, że tak narzekacie.

@Świeży psp

Opuść to forum. To nie miejsce na propagandę. Wypowiedzieć się można prowadzac po kilku latach. Po 3 miesiącach to ty dalej swojej 59 stronnej umowy nie przeczytałeś z zrozumieniem. Menedżer jako pracownik ? Tak tandetny kicz. Nie ma takiego czegoś w Polsce. Oni mają to głęboko w .... Zgodziłeś się prowadzić to się mecz . Ponadto nie biorą na prowadzącego kogoś kto nie pracował na kasie i nie zna obsługi . Hahaha .Dalej nie chce mi się odpisywać. Bzdury jakich mało. Jesteście opłacani za propagandę czy tak tępi ? Jakieś ostatki widzę poprzedniej władzy . To właśnie jest ich kompetencja w komentarzach. Żenada. Natomiast właścicielowi głównego postu gratuluję,ponieważ trafione w sedno. Sama prawda .

@Świeży psp

Ile ci płacą za te kłamstwa ?! Prawda jest inna i wiesz o tym doskonale.Za chwilę będzie jak na shellu że menadżer (usunięte przez administratora)na podjeździe bo wszyscy odeszli . Dajcie w końcu zarobić ludziom a nie najniższa krajowa za ful obowiązków...i kary za wszystko mimo że jest ok . Weźcie się za czystki tych skorumpowanych z góry.

@Psp

Większych głupot nie czytałam. Uważam, że firma dobrze jest zarządzana, bo gdyby nie była to dawno by padła. Dzięki ogromnej wiedzy i kompetencji menadżerskiej oraz dyrektorskiej firma jest kluczowym potentatem na rynku. Bez nich nie byłoby stacji i byście jako prowadzący nie istnieli. Liczby i procentowe diagramy mówią same za siebie.

Statystyka

Nepotyzm? Może jeszcze kolesiostwo? Tam ludzie, którzy zarządzają na pewno nie są po znajomości, tylko dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz kompetencjach. Zasłużyli żeby być wysoko za swoje umiejętności logicznego myślenia i kierowania zasobami. Wielu prowadzących jest wdzięczna za to, że może prowadzić stację paliw. To dzięki tym ludziom zarządzającym na górze, którzy zasługują nie tylko na uznanie i szacunek, ale również na godne gratyfikacje finansowe, stacje się rozwijają. Dziękujemy, że jesteście, daliście nam sens życia. Takie listy sympatii często przesyłają prowadzący swoim partnerom biznesowym.

Haha
@Statystyka

Hahaha. Widać. W momencie gdy się zmienia władza lecą te wały po nepotyzmie. To dzięki prowadzącym i ich ludziom takie wały jak menadżer mają pracę. Nie robią nic tylko jadą służbowym autem bez limitów km robią ankietę bo tylko tyle potrafią w dodatku złośliwa szukając na siłę choćby papierka za stacją żeby tylko cię wpisać. Jesteście tak (usunięte przez administratora) że śmieszni z tą propaganda. Dzieci w przedszkolu by lepsza napisały ale cóż poprzednia władza właśnie taka była. Tępa propaganda (usunięte przez administratora) , kolesiostwo , nepotyzm i grabienie prowadzących za pomocą cięcia etatów niemierzalnych planów cięcia na środkach czystości i artykułach biurowych a w zarządzie premie kwartalne roczne i konkursy. Oby jak najszybciej się zabrali za resztę i zniszczyli trwające latami (usunięte przez administratora)z średniowiecza między dyrektor-kierownik regionalny- menadżer. Dopóki z nimi nie zrobią porządku to zarządy mogą się zmieniać s oni dalej będą robić swoje. Karanie notami prowadzących za pomocą białych rękawiczek. Całe forum grzmi od lat, do tego stowarzyszenia prowadzących i to również dowód na to że firma ma prowadzących i stacje głęboko w . . . A nawini prowadzący zgadzają się na warunki jak w Lidlu. Mając na głowie cała firmę i bezkompetencyjne widzi mi się podczas wizyt. Ludzie z niską samoocena bez ambicji którzy podnoszą poczucie własnej wartości gnębiąc prowadzących i robiąc z nic (usunięte przez administratora)za pomocą ankietki. Jeśli jest w porządku to jest ok jeśli jest źle to źle a nie wpisywać bzdury których w rzeczywistości nie ma na stacji bo menadżerowie boją się dyrektora. CHORE

Prowadząca

Dobra praca. Godne zarobki prowadzącego przy niewielkim stresie i obowiązkach. Możliwość szybkiego awansu na menadżera. Rozwojowe szkolenia oraz premie i nagrody. Nie wiem jakim trzeba być nieogarem żeby nie dostać premi za prowadzenie stacji. Ja zawsze dostaję i menadżer gratuluje mi uściskiem dłoni z uśmiechem na twarzy.

@Świeży psp

Niech Pan się nie słucha tych ograniczonych ludzi. Prawda jest taka, że niektórzy menadżerowie zazdroszczą pracy zwykłym prowadzącym, bo jest o wiele prostsza niż praca menadżerska. Niech Pan się trzyma i nie czyta tutaj tych frustratow. Statystyki mówią wyraźnie, że jest coraz lepiej na stacjach.

Statystyka

Pan za to zabłysnął ignorancją. Tłumaczyłam już panu, ale pan nie rozumie żadnych argumentów nie mówiąc już o statystyce gdzie występują diagramy kołowe. Pana wiedza wrencz poraża niewiedzą. Co do wpisów, które krytykują plany, to stwierdzam, że są one do zrealizowania tylko trzeba chcieć i nie jest to trudne. Stacje funkcjonują dzięki organizacji zarządu i dzięki niemu prowadzący mogą spokojnie prowadzić stacje.

Nie pisz bzdur

Człowieku co ty wypisujesz za bzdury? Jakich przewodników? Większość prowadzących musi radzić sobie sama, a przewodnikami dla nich są inni prowadzący z większym doświadczeniem. Nam wisi czy są zwalniani ludzie w biurach, bi jedyny wpływ jaki mają na stację to ich niewydarzone pomysły które musimy wdrażać choć są odklejone od rzeczywistości.

Już niedługo byly - już były

Teraz jest czas by zmienić sytuację na stacjach paliw PKN Orlen. Nie ma gwarancji, że się zmieni na lepsze. Jest szansa lecz prowadzący muszą walczyć o swoje. Jeśli zmienią się tylko prezesi a reszta zostanie ze starego rozdania to nic się nie zmieni. Popatrzcie na rolników, oni nie odpuszczają. Wy macie posłów i senatorów u których możecie interweniować, niech wreszcie zacznie pracować rada ajentów. Powodzenia.

@Śmiech prowadzenia stacji

Ta propaganda rzekomo doświadczonych PSP jest na poziomie dziecka z przedszkola. Mało tego pisze to jedna i ta sama osoba. Kilka postów później przyznaje cię na temat centrali. Ubaw po pachy. Poziom inteligencji z poprzedniej 8 letniej partii. Właśnie takich upchali tam w centrali na ciepłe stołki. Dostają premie kwartale, roczne , nagrody a robią tyle co wcale. Przejażdżka na stacje , zrobienie kretyńskiej ankiety i jadą dalej. Kiedy w końcu materiał wyląduje w tv ? To trzeba nagłośnić i zakończyć. Niech polska zobaczy co oni od lat wyprawiają. Sami widzicie że jest na to idealny okres tylko musi podać do TVN więcej osób na email !!!

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Już niedługo byly - już były

Proszę mi wyjaśnić na jakiej podstawie uważa się pani za doświadczoną PSP? Z opisu pani zachowania, którą pani napisała to w czasach jak ja pracowałem dla Orlenu to pani by nie przeszła pierwszego etapu rekrutacji na PSP. Mam nadzieję, że jest mało takich PSP na orlenie.

Obsługa dystrybutora

Robiłem na stacji 44 lata i tylko tyle, bo przyszła nowa władza. Najlepiej mi było za rządów (usunięte przez administratora) kiedy stacje się rozwijały a prowadzący otrzymywali awanse do biur oraz menadżerów. Niestety teraz wszystko jest po znajomości, a wielu dobrych menadżerów odeszło

Statystyka

0 awansów?(usunięte przez administratora) Dzięki rzetelnej pracy na stacjach wiele osób dostało awanse i wyższe stanowiska. Potwierdzają to badania statystyczne, których jak widać nie rozumie zwykły zjadacz chleba.(usunięte przez administratora)

Statystyka

Prowadzenie stacji jest proste i przyjemne dla osób, które kochają pracę.Stwtystycznie jest więcej chętnych nawet na zwykłego pracownika nie mówiąc o prowadzących, którzy walczą o tak zaszczytne stanowiska. Niezależne badania i opinie to potwierdzają.

Pspp

Opinie różne. Zastanawiam się nad prowadzeniem stacji. Są różne opinie. Większość jest negatywnie nastawiona. Z opowiadań wiem że stacje opłaca się prowadzić. Dlatego nie wiem skąd tyle nagatywnych opinii do PSP.

Psp 1

Sama prawda. Narzekają zamiast wziąć się do pracy. Ja prowadzę stację 37 lat i nigdy nie miałam problemu z planami. Jak dla mnie są jasne przejrzyste i łatwe do zrealizowania. Tam na górze wiedzą co robią. Pełen szacunek dla prowadzoncych ze strony Ma i Kr. oraz zrozumienie i pomoc.

Psp 1

Sama jesteś kaumukiem. Gdzie ja napisałam, że pracuję na Orlenie 37 lat? Pracuję na stacji paliw 37 lat, a to różnica. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jak tego nie potrafisz to nie dziwię się, że masz problemy z prowadzeniem stacji i nie potrafisz ogarnąć realnych planów tworzonych przez wyższą inteligencje, ludzi o szerokich horyzontach i ogromnej wiedzy, a także doświadczeniu jakiego my nie mamy zwykli prowadzący.

@Psp 1

Proszę przeczytać swój wcześniejszy wpis. Faktem jest, że PKN jest od roku 2000. Faktem też jest, że pani napisała, że prowadzi pani stacje a nie że pracuje od 37 lat. Proszę mi napisać jaką stacje pani zaczęła prowadzić a nie tylko pracować w socjalistycznym (usunięte przez administratora)w 1987roku. Stacje CPN, Rafinerii Gdańskiej, Rafinerii Płockiej, STW, PGR? Ciekawi mnie to bardzo.

Psp

Szanowni Prowadzący. Widzieliście aneksy ? Firma przechodzi samych siebie. Podnieśli parę zł prowadzącemu a obcięli etaty. Mało tego w tej rzekomej podwyżce zostanie niewiele bo rosna podatki w 2024 ZUS itd i to na to jest !!!! Jesteście bezczelni na koniec swoich rządów Oby jak najszybciej zabrali się za was i zrobili czystkę z tych partyjnych ludzi bez kompetencji którzy doją prowadzących i stacje od 8 lat !!!. Mamy was serdecznie dość. Dla was miliony , pochwały , premie kwartalne i roczne a dla prowadzących i ich ludzi robienie z nich (usunięte przez administratora)za pomocą propagandy. Oby jak najszybciej zrobili z wami porządek jak w innych spółkach !!!! Jak wam nie wstyd spijać pieniądze i obcinać nas do ostatniej kropli przed odejściem .

@Psp

Dobrze, że wogule coś dali. Dla mnie to i tak sporo, bo mogli nic nie dać. Jestem wdzięczna firmie za to i za 8 lat rozwoju na stacji.

Prowadząca

Pensja około 5 na rękę . Żenująca na dzisiejsze czasy. Obowiązków 59 tron a4. Menadżer to zwykły kontroler robi listy kontrolne i jedzie dalej. Resztę mają głęboko w życi.... Prowadząc stacje jest się zdanym sam na siebie. Jest się parobkiem którego gnębią partyjni ludzie bez kompetencji . Czas na zmiany . Błagamy zróbcie czystki i zlitujcie się nad nami. Mamy serdecznie dość cyrku po 8 latach ich (usunięte przez administratora)

....
@Psp

Jak nas grabili tak dalej Grabia. Gadają głupoty że dorzucili ale o zusie w górę i podatkach nie wspominieli. Czyli standard inflacja w górę , krajowa w górę a ty jako osoba prowadzaca dostaniesz parę zł i z każdym rokiem jako PSP staje się biedniejsza osoba. Z 10 lat wstecz prowadząc stacje było się kimś. Pensja znacznie wyższa niż krajowa , premie od sprzedaży a nie od planów które często są nierealne, etatyzacja zgodna z tym co sprawdza inspekcja pracy , obowiązków o wiele wiele mniej. Teraz wstyd prowadzić stacje pensja warta śmiechu , etaty obcinają że brakuje na urlopy i wychodzą nadgodziny gdzie później nie ma jak tego wytłumaczyć inspekcji , premie od narzuconych planów nieważne że czasami plan 50% większy i zdarzało się i 100% . Nikt chyba tego nie sprawdza. Obowiązków tyle że jak ktoś tu pisał czujemy się jak człowiek lecący na księżyc. Chore. Z resztą widać to po rekrutacjach kiedyś jedna na ileś miesiecy teraz kilka czasem naście dziennie bo ludzie nie dają robić z siebie (usunięte przez administratora) Oby jak najszybciej się zabrali za zarząd i dyrektorow bo inaczej nigdy się to nie zmieni. Jest coraz gorzej a oni śmieją nam się w twarz i pławią. Wyzysk . Do tego kary noty obciążeniowe dosłownie o byle co żeby zasilić budżet a jak oni postępują niezgodnie z procedurami to PSP ma się nie odzywać tylko dostosować.

@Psp

Święta prawda !!! Tną etaty wszystko ! Ryczałt jak zza 2012 r ! Na księgowa 300 zł od umowy to kpina jak biura rachunkowe biorą 1500 zł to co napisane na forum to prawda . Umowa 59 stron tylko kary i kary plany byly przez lata nierelane. O vervie można było pomarzyć !!!

Statystyka

Pani pisze głupoty. Ankiety są potrzebne i są efektywne dzięki temu stacje pracują lepiej i są efektywne. Prowadzący dobrze zarabiają i z tego co wiem są szczęśliwi z pracy. Tak naprawdę więcej jest chętnych do prowadzenia stacji niż stacji. Nie ma pani zielonego pojencia o czym pani pisze.

Jj
@Statystyka

Gdyby chętnych do prowadzenia stacji było więcej niż ofert, to by się oferty co chwile nie pojawiały i się nie powtarzały po 2miesiace, a po pół roku znowu na tę samą stację, czyli ktoś się zwolnił po 6mc. A oferta pracy dla sprzedawców z wynagrodzeniem 4400-5000brutto to dużo ?? Jeśli tak to sami róbcie za takie pieniądze. Zobaczymy czy MM, KR i cała reszta będzie zadowolona po 6lutym jak się nowa władza za was wezmie

Osoba prowadząca
@Jj

Nie przejmuj się . To słaba propaganda na poziomie poprzedniej władzy. Jaka statystyka. Jaka pomoc. Jacy szczęśliwi hahaha co chwilę nowe oferty nikt normalny nie chce mieć tyle na głowie za 5 tysięcy. Sami do tego doprowadzili ciągle plany niemierzalne , gnębienie ankietami szukanie na siłę, nawet jak jest w porządku to wpisują że niby coś jest źle bo się boją dyrektora. To jest chore. Mamy 21 wiek a zarządzanie zatrzymali się w (usunięte przez administratora)

@Osoba prowadząca

Nie masz pojęcia o prowadzeniu stacji. Mój znajomy prowadził dwie stacje i po pół roku dostał awans na menago. Każdy może, ale nie każdy potrafi. Stąd te żale frystratow

@Jj

Czy poprzednia czy obecna władza wciąż (usunięte przez administratora) zwykłych pracowników, te podwyższanie planów, kryteria , kontrolę , tajemniczy klient... brak słów jeszcze trochę a nikt za te psie pieniądze nie będzie chciał pracować. Weźcie się w końcu za czystki od góry bo im wciąż mało...zwykłych pracowników macie gdzieś a wymagania że głowa mała . Potrafią tylko karać i ciąć etaty a obowiązków dodają. To jest tematdlauwagi niech wszyscy dowiedzą się co dzieje się na Orlenie może w końcu docenią ludzi albo sami będą menadżerowie zapieprzać za te psie pieniądze na podjeździe i za kasą... oczka zaraz by się otwarły co niektórym

Już niedługo byly - już były

Coś forum nagle ucichło. Jak sytuacja na stacjach po zmianach władzy na szczycie Orlenu?

Jerzy
@Już niedługo byly - już były

Nic się nie zmieniło, bo dyrektorzy wciąż Ci sami. A z ich strony dalsze cięcia etatów i podwyższanie planów, żeby przypadkiem premii nie zarobić sensownej. Dopóki oni pozostaną, będzie tylko gorzej wciąż.

Prawda

Nic się nie zmieni. Nawet gdy zmienia zarząd. Są dyrektorzy którzy przetrwali kadencję różnych władz. Oni sterują tym , regionalnymi i menadżerami. Przez nich plamy są zawyżone, etaty zaniżane, koszty cięte. Prowadzącym nie wolno działać. Karani są za wszystko. Na stacji nie może być wynik100% bo sila będą szukać ci głupot typu pajęczyna guma do żucia na podjedzie. To jest chora firma i nie zmieni się to dopóki dopóty będą zarządzać ludzie z kompetencja zarządzania jak za (usunięte przez administratora). Tylko kary. Nie potrafią przyznać racji gdy naprawę jest wszystko w porządku bo byłaby ujma na honorze. Nowy zarząd powinien anonimowo przepytać prowadzących jak to wygląda. Jest też niewielka część menadżerów którzy to nam mówią. Ale niewielka. Reszta trzyma ich stronę . W końcu muszą mieć premie.... Wstyd za ta firmę. Dziś się ucieka od (usunięte przez administratora)a tu działają w białych rękawiczkach a prowadzący i ich ludzie są nikim. Ich poziom zarządzania udowadniany jest na każdym kroku gdy w latach 2021 odeszło pół Polski z prowadzenia stacji. Do tej pory mało kto chce w dużym mieście zgodzić się na umowę 59 stron a4 niska pensje , obowiązków jak statek startujący w kosmos i kompromitujące ankiety oraz podejscie kierowników regionalnych i menadżerów gdy za wszystko karają prowadzących a sami wywiązują się z umowy z prowadzącymi w jednym procencie Żenada jakich mało . Zapytajcie gazety wyborczej . Wiele lat były donosy i z dowodami

Doświadczona z długim stażem

Niech się pan nie obawia. Tam w biurze pracują bardzo zaradni i inteligentni ludzie, którzy sobie poradzą. Bardziej obawiałabym się o prowadzących, bo raczej wiedzą i umiejętnościami nie dorównują menadżerom i tym z biur.

@Doświadczona z długim stażem

Droga pani ja się nie obawiam ja znam życie. Jeśli chodzi o prowadzących to oni zostali wybrani w konkursach przez ms i kr. Prowadzacy spełnia standardy Orlenu i jeśli był nieodpowiedni to nie powinien pracować i za to odpowiada ms i kr. Jeśli chodzi o tych wyżej prowadzącego to większość spełnia wymagania ideologiczne władzy, która teraz straciła władze, kompetencje były na drugim planie.

Taka jedna
@Już niedługo byly - już były

Wątpię czy jest ktoś w stanie zastąpić tych wyżej. Jeżeli ich pozwalniaja to firma się rozleci jak dom z kartek. Nie spotkałam bardziej kompetentnych ludzi jak ms czy mr. Oni budowali pozycję firmy i dzięki ich logistyce wszystko działało dobrze planowo, a stacje zarabiały i prowadzący się bogacili.

Już niedługo byly - już były

Ty znajdziesz pracę u prezesa Jarosława na Żoliborzu. Nie musisz nic zmieniać prócz adresu pracodawcy.

Już niedługo byly - już były

Jeśli wypowiadasz się jak (usunięte przez administratora) to tak cie podsumowuje. Orlen nie rozsypie się jak wylecą ludzie beż kompetencji a tylko z nadania partyjnego, takie czystki wcześniej były przy każdej zmianie rządów a stacje pracowały jak zawsze i logistyka też. Jak pojawiła się "dobra zmiana" to się degradacja obniżyła do poziomu stacji gdzie zaczęto tam autorytarnie psuć. Ciągłe ankiety, langusta, audyty i wiele innych działań które utrudniały pracę oraz dawały podstawę do mandatów, które są nota księgową a nie fakturą, która nie można odliczyć jako koszt. Rząd utworzył monopol, który może doić klientów to nie jest sukces Orlenu(usunięte przez administratora)

Trol

Trol opłacony przez partię stara . Nikt was nie chce (usunięte przez administratora) . Grabicie etaty , plany wysokie itd książkę można pisać . (usunięte przez administratora) . Oby jak najszybciej was zmienili bo prowadzący mają dość. Już pokazaliście w 2021 gdzie pół Polski przez was się zwolniło bo nie gwarantowaloscie nawet najniższej krajowej . (usunięte przez administratora)

@Prawda

Poleciała rządowa miotła czekamy dalej. Może wreszcie wezmą się za cwaniaków którzy dokładają tylko reguły i mandaty a pomocy w firmie totalne 0. Człowiek jest zdany sam na siebie. Cyrk a nie ajencja. Zaraz zobaczycie jak się odpali daremna propaganda na forum bo boją się o swoje posadki. Najwyższy czas na porządki. Pensja osoby prowadzącej warta śmiechu, kary za wszystko co chwilę o coś, pomocy brak , menadżer to zwykły kontroler robi ankietę jedzie dalej i ma wszystko gdzieś , na księgowa dają parę zł gdzie księgowa teraz kosztuje 1000-2000 zł zależy od miasta i wielkości firmy możnaby wymieniać i wymieniać. Na swoje premie roczne i odprawy mają a stacje tną do zera. Lepiej prowadzić żabkę niż Orlen. Pieniądze większe , święty spokój nie ma tyle kretynstwa z regułami jakby stacja miała startować na księżyc. Do tego w żabce ty decydujesz ile zatrudnisz osób możesz stać na kasie ale zostawić 2 etaty i zarabiać jak człowiek prowadzacy firmę. Tablety mają z dostawami aktualizowane nie muszą grzebać w terminach jak jaskiniowcy na stacji tylko wiesz w systemie ile sztuk zostało z jaką data. Już im nie chce nikt prowadzić stacji zobaczycie lada chwila jak umowy zmienia. Wtedy dyrektorzy sami wejda na kasę. Brać 2 zabki w ajencje a nie męczyć się z ludźmi bez kompetencji obsadzonych po kolesiostwu poprzedników

A więc tak...mamy nowy rok. Bez zmian, kierownicy nie przekazali aneksów. Nawet nie kłamali obietnicami. Decyzja kilkudziesięciu kierowców jest taka że nadal nic się nie zmienia i czas zareagować. Wytyczne: Począwszy od 06-07.01 zwolnienie lekarskie kierowcy z nieparzystym nr ID. Kto pilnie potrzebuje pracować niech pracuje. Komu nie odpowiada polityka firmy L4. 13-14.01 L4 osoby z parzystym numerem id kierowcy . Jeżeli będą jasne sygnały tj. podpisanie aneksów do umów to zaprzestajemy strajk jeżeli nie będzie to 20-21 oraz 27-28 kierowcy z parzystym oraz nieparzystym nr ID zwolnienie lekarskie. Ponadto: W każdym poniższym terminie realizujemy 1 kurs, na drugi kurs wypełniamy w aplikacji politykę wstrzymania pracy ze względu na złe samopoczucie. bazy załadunkowe alfabetycznie od pierwszej litery B do K 15.01 bazy załadunkowe alfabetycznie od pierwszej litery L do O 29.01 bazy załadunkowe alfabetycznie litery pozostałe. We wszystkie dni pracujące jak najwięcej (%), wszyscy jednocześnie czy potrzebujesz czy nie, jak najwięcej...niech nas wszystkich zwolnią. Może ktoś spojrzy w ten sposób jak chytrość i pazerność jest pozornym zaoszczędzeniem złotówek. Kierowcy co mają oko saurona, (usunięte przez administratora) na urządzenie. W kolejnych krokach uzdrowimy tą spółkę począwszy od bzdurnych komunikatów za przekraczanie prędkości wynikające z wady pojazdu oraz system nie tylko karania za ponadnormatywne spalanie auta ale również dodatek za niskie spalanie. Proszę wszystkich kierowców o przeanalizowanie innych miejsc pracy i wstępne umówienie się na podjęcie pracy od 01.03. Jeżeli nie będzie zmian. 01.02 składamy wszyscy rezygnację ze świadczenia usług dla Orlenu czy Orlen transport czy Orlen paliwa czy Orlen ... inna złodziejska córeczka. Pozdrawiam i w grupie siła a nowy rok będzie dla nas lepszy a nie co nowy to gorszy. Celem jest podwyższenie podstawy min o wskaźnik inflacji. Oraz podniesie kwoty za stawkę godzinową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Doświadczony kierowca

Płace są dobre jak i realia, co świadczy o tym, że już ponad rok składam często CV. Czekam na przydział jako kierowca i nie mogę się dostać. Dużo chętnych mało miejsc. Mam znajomego, który pracuje jako kierowca już 16 lat i bardzo sobie chwali pracę w tej firmie.

@Doświadczony kierowca

Ja cieszę się, że mam pracę w tej firmie. Jestem szczęśliwa i zadowolona.

Już niedługo byly - już były

Moja pamięć sięga dalej niż osiem lat. Pracowałem ponad 20 lat i w ostatnich latach mojej pracy widziałem co roku spadek kompetencji menadżerów. Jak kończyłem pracę dla Orlenu to już oni byli tylko ludźmi z tabletami, którzy szukali czegoś by tylko ankieta nie była 100%. Zero pomocy a jak już coś potrzebowałem to lepiej i szybciej było popytać innych PSP bo ms I tak nie wiedział albo to nie jego kompetencja. W życiu jedyne stałe są tylko zmiany i teraz czas na zmianę w Orlenie.

@Już niedługo byly - już były

Zgadzam się w 100 %. Obecnie to jakaś porażka. Menager to zwykły kontroler. Ankieta w dodatku nie jest uczciwy bo na siłę szukają żeby wynik nie był 100%. Mało tego dyrektorzy na spotkaniach otwarcie o tym mówili że nie może być na stacji 100%. Banda ludzi skrzywionych psychicznie , którym kompetencje dawno wywaliło po przypływie kasy. Zrobili z nad idiotów i jak zagrają tak mamy tańczyć. Nie interesuje ich to że system oceniania nagradzania ryczałt umowa itd to wszystko jest przestarzałe i nie adekwatne do obecnych czasów. Oby te zmiany nadeszły szybko bo co z tego że zmienia prezesa jeśli dyrektorzy zostaną ? To oni trzymają łapę nad kierownikami regionów i menadżerami.

Prowadząca stację od 7 lat
@Już niedługo byly - już były

Chyba pan pracuje w innej firmie, bo takich głupot dawno nie czytałam. U mnie menadżer to pomaga przy rozłożeniu towaru na półkach i nawet zamiecie miotłą podłogę żeby było schludnie. Menadżerowi zależy na tym, aby współpraca z prowadzącym układała się w jak najlepszych relacjach i była bardzo owocna. To dzięki temu prowadzący mogą liczyć na premie. Mottem partnera biznesowego jest pomoc i porady dla prowadzących. Menadżer zawsze ma większą wiedzę i doświadczenie zawodowe niż prowadzący. Dzięki temu lepiej prowadzi się stację bęzynową. Bez menadżerów bylibyśmy skazani na samych siebie.

Psp1

Ale tu niektórzy głupoty wypisują. Pamiętam jak sam startowałem na prowadzącego, gdzie była uroczysta symboliczna koronacja. Był też obiad w restauracji z partnerem biznesowym, który od razu instruował i przekazywał dobre rady, które do dzisiaj mi pomagają prowadzić stację. Mamy dobre zarobki, a umowa, która ma zaledwie 60 stron jest bardzo przejrzysta i czytelna. Czuję się częścią ogromnej korporacji, która szanuje prowadzących stacje.

Prowadzacy
@Psp1

Lecz się chłopie z tą propaganda na poziomie dziecka w przedszkolu. 0 pomocy , 0 szacunku człowiek jest zdany totalnie na siebie. Pisze od osoby do osoby gdy ma problem , głównie pomogą inni prowadzący. Menadżer i regionalny to tylko nazwa z umowy. W rzeczywistości zaczyna się i kończy na zwykłej kontroli w formie ankiety na tablecie. 0 tematow biznesowych, rzeczywistego zainteresowania, pomocy w zaplanowaniu realnego celu itd. Tak jest od lat. Mają swój średniowieczny flowark i robią co chcą a osoba prowadząca stacje jest dla nich nikim

Też prowadząca

Ale bzdury. Znam menadżera, który rzucił stanowisko na rzecz prowadzenia stacji i bardzo sobie chwali. Obawiał się, że w ogóle dostanie prowadzenie stacji ze względu na bardzo dużą liczbę chętnych. Teraz spokojnie sobie pracuje nie mając dużo na głowie jako prowadzący.

Już niedługo byly - już były

Cóż mogę pani napisać. Zapłaciła pani, papierek dostała ale wiedzy nie. Pewnie kończyła pani NBA on line dla kandydatów na przedstawicieli rad nadzorczych. Jeśli ma pani lepsze pojęcie niż ja to czemu wypisuje takie nielogiczne bzdury?

@Już niedługo byly - już były

Nielogiczne? Samo to że ukończyłam studia świadczy o moim wysokim poziomie i wyższym statusie niż zwykły (usunięte przez administratora). Uważam, że bez problemu nadawałbym się do rady nadzorczej firmy ze względu na swoje umiejętności.

Dobra firma

Pokowa

Wypłata zawsze na czas. To jest ogromny plus i pracujemy w ciepłym pomieszczeniu gdzie nie wieje i nie pada. Mi to wystarcza.

Szczęśliwa pracownica
@Pokowa

Dla mnie fajne jest to, że na stacji jest toaleta oraz ciepła woda w kranie. Bardzo to przyjemne uczucie komfortu w pracy. Jak dla mnie to luxus.

Oddana pracownica

Jak dla mnie praca na stacji jest sama w sobie nagrodą, a pensje traktuję jako ogromną premię. Gdybyśmy mieli o połowę mniej też byśmy żyli dobrze.

Szczęśliwa pracownica

Ciepła woda jest za darmo. Ciepło w budynku za darmo. Umowa i jeszcze płacą za pracę. To jest naprawdę wiele. Pieniądze są odprowadzane do ZUS co czyni mnie pełnoprawną obywatelką.

@Szczęśliwa pracownica

Żenada. Nie kompromituj się . Warunki nie są już ani trochę konkurencyjne. Chyba masz uraz po korporacji skontaktuj się z psychiatra .

@Psp

Konkurencyjny jest za to mój tyłeczek pachnący miodem lipowym, który klei się na moim tyłeczku i jestem ostro klepany przez pana przebranego za pszczołę który mnie żądłem ostro masuje.

Ggerer
@Szczęśliwa pracownica

Wow, płacą za pracę. To na prawdę dużo. Przecież pracuje się dla idei i nowego doświadczenia w CV. I tak. Ciepło w budynku jest za darmo, nikt nie chce kasy za dostarczenie mediów. Brawo. Nawet jak na (usunięte przez administratora)to nie jest śmieszne.

Zróbcie coś

Melo
@Zróbcie coś

Nie przejmuj się. Nie wiem z którego regionu jesteś ale południe Polski obecne DZR5 mamy to samo. Pewnie nawet regulaminu na oczy nie widzieli a cisna. Było z 3 lata spokoju a teraz widać wracają stare czasy. Mieli badanie satysfakcji klientów , opinie google , internetowe na emaila opinie klientów - gdzie mieli niezbity dowód jak funkcjonuje daną stacja i klienci ja lubią. Nawet ludzie zaczęli lepiej pracować i było więcej chętnych. Jak widać Orlen dalej woli korzystać z przestarzałego tajemniczego klienta który wpisze ci jakaś (usunięte przez administratora) a ty wylecisz z pracy bo kierownik pisze wyjaśnienia właśnie za 90%. Jeden ankieter udowadnia twoja pracę czy tysiace opinii klientów ? Byłem ankieterem w innej firmie wiem jak to wygląda. Jak jest ok wystawi parę setek a później stanie się podejrzanym " bo jak to może być dobrze " i choćbys dobrze obsłużył to coś ci powpisuje bo mu firma nie ufa jego ankietom. Brak słów. Nawet jak ankieter będzie ok pomyśli że wpisze z dwie drobnostki żeby nie było podejrzane to chyba nie wie że stacja robi problem bo później ich gnębią jak właśnie wyżej. Nie wspominając ile jest wrednych ludzi którzy wpiszą jak humor będą mieli. Jak już Orlen woli wydawać pieniądze na ankieterów to niech nagrywają rozmowę i udostępnia ja pracownikowi albo kierownikowi na dowód. A tu sprawdza się kamery nie zgadza się coś pisze reklamacje a i tak odrzucona. Robia z nas niepełnosprawnych a niestety dzisiejszy pracownicy to 80% młodzieży która nie pozwoli sobą pomiatać i tak poniżać. Obsługując 2000 osób dziennie zapraszamy MS do obsługi by zobaczyli jak to jest i jak się klienci denerwują

Wanda
@Zróbcie coś

A jak jest z rotacja w takim razie przy takich warunkach? Dużo ludzi rezygnuje?

@Wanda

Zwykle Ci co pracują dłużej a dostaną wynik właśnie 90 % bo na wszystkie aspekty nie powiedzieli np poproszę to pod wpływem czasu pracy i wszystkich obowiązków mają dość , zwykle powtarzają że robią z nich nienormalnych w ten sposób bo tyle aspektów a za drobną rzecz która mogła ale nie wiadomo czy się wydarzyła zerkając na uczciwość kontrolerów. Tym bardziej że obsługują dziennie setki klientów i nikt nie jest robotem. Ja popieram i rozumiem powyższe wpisy . Niestety tak jest i firma zamiast pomóc wyniszcza w ten sposób zespoły

@:

PKN to potężna prężna rozwijająca się firma dzięki polonczeniu z Lotosem jest gigantem na rynku polskim dzięki zdrowej polityce naszego rządu. Ja na swojej stacji wyrabiam zawsze ponad 100% nawet 130%. Zawsze jak idzie menadżer z daleka już się uśmiecha i zawsze mamy miłą konwersację. Uściski i gratulacje oraz przytulenia. Wspaniała praca pełna fajnych przygód.

@Zróbcie coś

Zgłosił ktoś to do biura bezpieczeństwa ? Jakie wyjaśnienia i plany poprawy za 90 % tajemniczego klienta? Raz że to dobry wynik dwa to firma ustala chore wagi gdzie znika tyle procent za jeden aspekt a trzy w regulaminie ostatni punkt pisze wyraźnie więc PSP nie bądźcie idiotami nie piszcie im żadnych popraw. Łamią regulamin nie mają prawa żądać takiego czegoś . Nie wspominając że w umowie też takiego czegoś nie ma

Nm
@Zróbcie coś

Piszcie nawet anonimy. Najwyższy czas by się zainteresowali i zobaczyli prawdę może wreszcie zrobią z nimi porządek i naucza zarządzania a nie (usunięte przez administratora)bo o tym to by tu referat napsial

Bob

Buahaha mam teraz czarną gumową maczugę w dupci która rozjechała mi jelito grube

Bob1
@Bob

Właśnie tacy tam pracują. Zamaist mózgu nie wiedzą nic i piszą takie zberezne bzdury jak ty . Właśnie tak potraficie zarządzać jakbyście mieli ta maczugę która napisałeś w d... Daleko wam do pozytywnej atmosfery i konkurencyjności na rynku pracy.

Malop
@Zróbcie coś

U nas to samo DZR 5 wyjaśnienia za 90% wyniku tajemniczego klienta. Niech firma zweryfikuje ilość aspektów do oceny oraz chore wagi bo coraz więcej ludzi odchodzi przez to. Ponadto doedukujcie menagerow - w regulaminie firmy badawczej wyraźnie pisze że nie mogą w ten sposób karać by rzadac wyjaśnień za 90% gdzie w rzeczywistości taki wynik jest dobry. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing piszcie anonimowo do prasy , tv oraz biura bezpieczeństwa PKN

@Zróbcie coś

Gdybać można. Jakby każdy PSP puścił na opinie info nawet anonimowo to by się zainteresowali a tak mają swoje folwarki. Dowód jest cała masa wystarczy napisać a resztę zrobi biuro bezpieczeństwa. To nie monarchia.

@Mala

Jesteś bardzo zawistnym małym człowieczkiem. Jak ci nie wstyd? Jakbym miała taką pracownicę to chyba bym ją zwolniła. Zawiść i frustracja wstydzę się za panią przed naszym żeńskim gatunkiem.

Ma Pani rację. Przepraszam za swoje głupie wypociny

Mała
@Psp

Nie podawaj się za mnie. Stosujecie jako menagerowie mobbing i ludzi macie za nic. Teraz się boicie że ludzie się buntują. Wyjdź z tego forum.zawistny jesteś ty . Ameby umysłowe bez człowieczeństwa

@Psp

Gdzie tu przemawia zawiść ? Za co mam sie wstydzić ? Za to ze MS złe traktują pracowników stacji ?

Psp111
@Zróbcie coś

Wystarczy że biuro bezpieczeństwa poczyta pocztę na stacjach oraz komunikatory what's up co wypisują menagerowie . A z tajemniczym to już jest mobbing do potęgi. 90% i wyjaśnienie pisać. Niedługo za 100% każą uposledzence

Kołoł
@Zróbcie coś

Piszcie nie odpuszczajcie. To walka i nasza pracę w ludzkich warunkach jako PSP i naszych pok

Kaja
@Zróbcie coś

Spokojnie , już nie ma chętnych. Porównać firmę kilka lat wstecz a teraz to sami kopia dolek na stacjach a ludziom się odechciewa. Jeszcze trochę to wejdą za kasę bo już nie ma chętnych ani na kasjerów ani na prowadzących. Jak sobie zadbają tak mają. Wychodzi ich kompetencja .... Z zarządzania czasów dinozaurów

Psp z powołania
@Kaja

Ja jestem zadowolona z zarządzania i firmy. Jako psp mam proste zadania zawsze mam wsparcie od menadżerki która wspiera dobrą radą i pomocą. Orlen odżył za rzondow (usunięte przez administratora) i mam kilka kolegów i koleżanek szczęśliwych z bycia psp. To dla nas wielki zaszczyt i duma. Dzięki zarzondowi czujemy się doceniani i ważni dla firmy. Dumnie witam każdego dnia i nocy flagę Orlenu. To wizytówka naszego kraju. Wiem że jestem bardzo ważna dla załogi jak i dla firmy. Wszyscy jesteśmy jak wspaniała rodzina. Jako zwykła psp nigdy nie żałowałam że zostałam prowadzoncą stację.

@Psp z powołania

Ma Pani rację. Firma o wysokim standardzie dbająca o pracowników w rozwój zawodowy.

@Psp

Po 1. Sięgnij po słownik ortografii bo nadajesz się na piekarza a nie PSP. Po 2. Żenująca propaganda. Po 3 sama sobie piszesz posty a za kilka minut sama sobie odpowiadasz na ten post - porażka . Po 4 - podaj konkretne przykłady w jaki sposób pomaga ci menadżer bo każdy wie że 95% menagerow nie ma pojęcia o prowadzeniu stacji gdzie reasumując nie ma żadnej pomocy zostaje jedynie mobbing w postaci planów wyjaśnień do których rzadania nie mają prawa. Firma dba o rozwoj zawodowy w jaki sposób ? Da się awansować z kasjera na prowadzącego bo nie macie chętnych i na tym się rozwój kończy. Wyżej trzeba mieć znajomości bo panuje kolesiostwo i nepotyzm. Draznijcie ludzi na tym forum dalej - bańka już pęka. Tv dobierze się do was niedługo. Za to jak traktujecie ludzi , jak płacicie i jakie wymagania macie które nijak mają się do biznesu i zarządzania.

Psp2

Twój jeden propagandowy wpis kontra 30 polubien prawdy ? Schowaj się panie Ms albo zacznij szanować ludzi skoro widać się boisz . Nie potraficie dać nawet jednego konkretnego przykładu pomocy. Menagerowie mają bardzo niskie przeszkolenie, ponadto nigdy nie prowadzili stacji i to wpływa na brak pomocy. Nie wiedzą jak pomóc, jak rozwiązać sytuację , nawet nie znają nazwisk które powinni wskazać gdzie można udać się z prośbą o pomoc. O jakim mobbingu ? O takim że PSP nie ma premii za tajemniczego klienta a Menager ma kwartalna i każą pisać wyjaśnienia, plany poprawy za wynik poniżej 90% tajemniczego klienta gdzie nie mają do tego prawa. Nie ma tego w umowie PSP , i jest to również zakazane w regulaminie firmy badawczej. Patrzą tylko na siebie i swoją premie bo nie znają dnia ani godziny kiedy ich miejsce ktoś zastąpi. Przez to stacje mają gdzieś a PSP ma tylko pseudo partnera biznesowego w umowie a w rzeczywistosci dostaje mobbing opisany wyżej i na siłę wpisywane papierki, pajęczynki albo wyblaknieta naklejkę jedna z setek na stacji. Jest to zarządzanie stylem mewim . Wpaść ,o*b*s*r*a*c wszystkich i lecieć dalej. Nie zamierzam powielać treści które tu świetnie inni opisali. Wystarczy poczytać. Propaganda wam nic nie da . Wychodzi wasz brak kompetencji na każdym kroku. Firma jedynie traci pieniądze żeby was utrzymać , wierzą w bajki które wciskają regionalnym że te wyniki czystość itd to ich zasługa gdzie realnie wjeżdżają wpisza byle co i jadą dalej a o wynikach nawet nie można porozmawiać bo pojęcia nie mają. Firma mistrzostwo....

Bezimienny

Hahahaha. Akurat przy (usunięte przez administratora) i śmieciach płacą więcej niż tu za kierownika . Sprawdź place na rynku

Sarkazm
@Psp2

Ogarnijcie się myślicie że ktoś chwali stację bo jest menadżerem albo pisze z centrali? Przecież to zwykły bajt a wy się nakręcacie jak bąki. Nie wierzę, że istnieją tacy ludzie którzy tak gnoja ludzi i nie mają wiedzy na temat stacji jak menadżerowie. Za dużo się nakręcacie.

@Sarkazm

I to jest właśnie celny wpis. Mi się też wydaje że tutaj ludzie piszą głupoty. Mam koleżankę menadżerkę która mówiła, że jest bardzo lubiana i bardzo cenią ją za wiedzę umiejętności i kompetencje oraz doświadczenie. Dla mnie jest tu chora nagonka na menadzerów.

Zawodowa psp
@Psp2

36lat starzu jako psp na Orlenie na reke wychodzi z premiami 8000 tysięcy złotych.

@Psp2

Boicie się że tuszujecie prawdę ? Mobbing jest Niech biuro bezpieczeństwa sprawdzi e-maile , komunikatory. Każą pisać wyjaśnienia za 90% wyniku , w ankietach z wizyt jak jest ok na siłę wpisują pajęczyny czy papierek . Tutaj piszą prawdę . Uważasz że tysiące osób kontra paru takich jak wy wygracie ? Można zgłosić to do państwowej inspekcji pracy jak orlen kryje swoich

@Zawodowa psp

Guzik prawda 3400-3600 podstawy na kopie więcej.gazeta wyborcza pięknie opisała prawdę ale partia to przykryła .nie macie chętnych napsp.za taką kwotę byście mieli mustwo . Mobbing rządzi

@Psp

Dokładnie . Wiedzą że wreszcie ktoś się nimi zainteresuje to piszą bzdury o wspaniałej pomocy a nawet nie potrafią podać konkretnych przykładów. Prosimy by wreszcie biuro bezpieczeństwa wzięło się za ich mobbing. Tylko PSP macie kontrolować a menagerowie mogą robić co chcą łamać przepisy kodeksu pracy i reguły pkn oraz w niczym nie pomagać gdzie na odwrót jest w umowie PSP ???

Anonimka
@Psp

To i tak dobra pensja. Ja bym na twoim miejscu całowała po rękach i dawała sobie pluć w twarz menadżerom za taką pensje

@Anonimka

Dokładnie . To dobra pensja i kocham pracę na Orlenie

@Anonimka

5000 ma kierownik Lidla . Tutaj na średniej stacji trzeba stanąć na głowie żeby tyle zarobić. Kierownik Lidla ma 8 H ,urlop ,dobrą atmosferę ,i 1 stronę obowiązków . Tutaj 59 stron , brak urlopu, nieprzespane noce , mobbing gdzie 90% to zawsze jak ktoś napisał im mało i cyrk w postaci wytykania pajeczyn na poddaszu itp . Idiotyzm

limanowa
@Psp

a PSP zostałeś wybrany z naboru zewnętrznego bo jesteś radnym partii rządzącej i menager nie może tobie nic zrobić zapomniałeś dodać

Krzys
@limanowa

Jak na razie to PSP jest za niskim pionkiem z małą pensja żeby rząd się pchał. Natomiast menagerowie już się takowi pojawiali więc mówicie o sobie. Dzięki temu robicie co chcecie a firma udaje że nic nie widzi - nie macie chętnych na PSP a będzie tylko gorzej dzięki Wam.

@Zróbcie coś

Piszcie anonimowo na stronę . Jaki DZR inicjały ms i co robi . Do dzieła. Nie ma miejsca na mobbing.

Zwykła pracownica
@Bob

Za to ty jesteś zwykłym kapusiem.Jak tak można nie wstyd ci?

@Zwykła pracownica

Mamy 21 wiek. W firmach buduje się pozytywną atmosferę i szanuję ludzi. To jest jedyną firmą gdzie nikt nie kontroluje menagerow , przyzwalają na mobbing. Kto normalny każe pisać wyjaśnienia i plany poprawy za wyniki 90% ? Ponadto nie ma tego w umowie PSP ani regulaminie programu. Mało tego w każdej normalnej firmie ktoś chce awansować a tutaj nie ma chętnych na PSP mobberzy jeżdżą i się proszą PSP czy mają w miarę pracownika który mógłby wystartować. Porażka. Boją się bo za to odpowiadają i jak nie zapewnia nowego PSP to poleca stołki. Skoro nas mobbinguja to najwyższy czas przestać im pomagać. Niech szukają idiotów na prowadzenie za tą jałmużne

@Zwykła pracownica

Przepraszam ale jestem zwykłym pozerem nasmarowany oliwą i klepany w nagi tyłeczek przez napalenców.

Bob

Mówicie ameby umysłowe nie wyzyte seksualnie o sobie ? Widać.

Kielce
@Zróbcie coś

W Kielcach to samo robią ...

PSP Zbigniew
@Psp

Przelewają 60%? 90% czy 100% tego co wynika z umowy? Albo ktoś pracuje na 100% albo na 60 kilka bo tacy też są. Ja mam TK 96 i 100% w tym kwartale. 3-4 tys dla PSP? Żartujecie sobie?

@PSP Zbigniew

Co za brednie ? Za 100 % sklepu jest ,,400 zł brutto gdzie PSP ma odrowadzic najpierw podatek , ponadto 150 brutto może wziąć dla siebie . To samo jest za 100% placu . I. Nie ma nic więcej. Za 90% chcą wyjaśnień plany poprawy itd . Czysty mobbing czego nie ma ani w umowie PSP ani regulaminie firmy badawczej

Psp

Idź analfabetami 5000 chyba na całą załogę na dużej stacji gdzie wychodzi po parę stów na łeb hahahaha

Psp

Idź się lecz . Będąc dorosłym czlowiekiem musiałbym być chory (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora)papierami żeby pisać takie bzdury i kłamstwa . Jak ty patrzysz w lustro i w oczy swojej rodzinie. Że tacy jeszcze stąpają po świecie .... Nie potraficie propagandziarze wymienić choć jednego prawdziwego przykładu. Porażka , (usunięte przez administratora), żenada. Prędzej czy później karma do was wróci wraz z tym (usunięte przez administratora)

@Psp

Zapomniałem dodać, że uwielbiam lizać męskie tyłki i baobaby.

Mamy okazję opisać wszystko w ankiecie .10.10.2022 do dzieła PSP i pok

@Bob

Mamy okazję żeby się potyleczkowac przebrani za dzikie zwierzęta w lesie psp i poki

Bogini
@Zróbcie coś

Nadszedł czas rozliczenia ich . Oni nas co tydzień. My ich raz a konkretnie. Koniec mobbingu . Obowiązuje kodeks pracy wszędzie tu nie ma wyjątków choć tak im się wydaje

paula
@Bogini

Chcesz rozliczyć PSP czy MS ? Bo to znaczna różnica

Bobi
@paula

Ms za całą prawdę która piszą na tym forum

Wen
@Zróbcie coś

Przechodzą samych siebie ... Niedługo nikt. Je będzie chciał prowadzić stacji w tym wariactwie . Milion reguł i teorii notoryczne kontrolę mandaty a prawdziwej pomocy biznesowej brak ... To się w głowie nie mieści. Przyzwolenie na mobbing po całości .

Psprrr
@Zróbcie coś

Wypełniajcie ankiete piszcie co robią i piszcie co macie jako dowód . Porównajcie umowę co powinni gdzie w rzeczywistości nie ma żadnej pomocy z ich strony. To jest nasz czas na koniec mobbingu z ubiegłej dekady wiekowej.

Gocho
@Zróbcie coś

Nic się nie zmieni. Ci którzy pracują wiele lat widzą jak to wszyscy się zmienia ale na gorsze. Nie zmieni się to dopóki doputy nie wejdzie nowa władza nie usunie z wysokich szczebli ten nepotyzm. Jeśli zdarzyłby się cud i na wysokie stanowiska weszłyby kompetentne osoby mające AKTUALNA wiedzę z zarządzania a nie sprzed 30 lat to byłaby szansa na rozwój i dobrą pracę. Obecnie statek tonie. Brak chętnych, niska pensja, milion obowiązków, brak wsparcia, (usunięte przez administratora)itd itp. Menagerowie , po co są ? Co innego jest napisane w umowie PSP w co i niego robią mianowicie oprócz przejście z tabletem i wytknięcia najdrobniejszego szczegółu np ptasiej kupy na elewacji z tyłu budynku nie potrafią nic. Nie mówiąc o wsparciu, prawdziwych rozmowach dotyczących biznesu i handlu a nie głupot. Plany , planowane beznadziejnie widać gołym okiem brać szczegółowej analizy i wykonania planu indywidualnie do stacji. Z resztą co to da pisać na tym forum. Dopóki nie wywala zasiedziałych cwaniaków to nigdy się to nie zmieni będzie tylko gorzej co widać po codziennych nowych rekrutacjach. Nawet program mający na celu uzupełniać zamówienie towarów żeby PSP zaoszczędził czasu zamawia zamiast okres tygodniowy to miesięczny gdzie dorzuca niepotrzebnego towaru nisko rokującego i robią się złogi na magazynie a później w ankiecie wpisane że PSP ma za dużo towaru na magazynie hahaha. Tu nie ma żadnej kontroli. Jest tylko od lat strzelanie do ludzi z stacji a reszta się bawi w kto co znajdzie głupszego. I jeszcze nagrody za to biorą. ... Poczekajcie na koniec roku , będą się bić o nagrody roczne to wam wpiszą że pracownik krzywo się uśmiechał albo mrugał oczami . Menager prawdziwy s Menager tutaj rzeczywisty to dwie różne bajki. Strata pieniędzy przez firmę na to stanowisko. Powinni zacząć ich kontrolować. Bo nie robią nic a wyżej mówią że to ich zasługa gdzie wszystko ogarnia , wymyśla , wdraża PSP.

@Gocho

Niestety ale masz rację pomocy zdrowia zresztą co się dziwić z nas mają pensje każdy menedżer ma określoną liczbę etatów które może przydzielić ale nie robią tego bo im więcej zostanie im na koniec roku tym większa dostanie premię. Kontrolować ich nie ma kto bo wszyscy zapatrzeni na swoje stanowiska

Mi za to do tyłeczka przydzielone są męskie etaty konarowe i pod koniec roku zawsze są większe i jest częsta rotacja, ale dzięki temu mam większą premie w postaci satysfakcji

Są tak potrzebni jak wcale Firma traci kasy 0 pomocy

@Zróbcie coś

Bo w umowie powinni zmienić na nie Menager partner biznesowy bo w nawet 1% to się nie odzwierciedla w firmie tylko kontroler , audytor a przy okazji (usunięte przez administratora). Tyle. Więcej nie trzeba pisać bo jest na tej stronie.

PSP
@Psp

Ale głupoty... Mi menadżer bardzo dużo pomógł. Prowadzę stację i bez pomocy menadżera bym sobie nie poradziła.

@PSP

Buahaha nie podawaj się za PSP. Menagerowie nie są potrzebni. Twój jeden idiotyczny post nic nie zmieni. Wszyscy w firmie wiedza jak ta "pomoc" wygląda. Pokazanie naklejki do wymiany i na tym się kończy.0 wiedzy biznesowej , planów , spraw zespołowych itd. Nie ma to jak w tonącym statku pisać propagandę i bzdury. Już niedługo . Rząd się zmieni , poleca takie nieroby i mobberzy jak wy

Psp

Ja się nie wstydzę . 99% prowadzących ma ubaw z waszych wpisów , braku kompetencji i waszego nepotyzmu w firmie. Jesteście tak beznadziejnie że tylko czekamy na zmianę rządu a za (usunięte przez administratora)beknięcie. Dzięki wam prowadzący traktują stacje jaki drugie źródło dochodu i się nie przejmują bo zrobiliście swoimi nagonkami ankietami sfa chora atmosferę której nikt nie szanuje i nie będzie szanować . Poczytajcie co to jest zarządzanie a co (usunięte przez administratora)a najlepiej idźcie wreszcie na studia .

@paula

Jakbym rozliczył Dyrektorów. To z góry wychodzą zarządzenia i decyzje. Ms czy PSP nie robi ankiety bo sobie wymyślił tylko takie ma polecenie z góry.

Xyz....
@Psp

W DZR 5 robią zebrania. Przynieś sobie kawę,herbatę i słodycze bo firma biedna. Na "obiad" dostaniesz mała miseczkę - porcje na przedszkolaka i po całym dniu spotkania wyjdziesz osoba głodna. Uważają że etatyzaje na stacji są w porządku - jest na urlopy i L4. To woła o pomstę do nieba. Niech to wreszcie przeliczy im biuro rachunkowe a nie Excel. Wychodzi ich teoria bez wiedzy praktycznej. Wystarczy że jedna osoba zachoruje i nie da się wykonać grafiku, nie wyśle się kogoś na urlop. Jest zbyt mało etatów. Ponadto chcą braku kolejek , jak ? Gdy obowiązków multum , etatów mało.. świetny pomysł by jak to powiedzieli może PSP stanął. Pewnie , za darmo ? Przychodzimy do pracy czy jako wolontariat ? PSP stanie za darmo bo wg umowy nie odliczy. Mało tego student na zleceniu ma więcej niż PSP podstawy. Pracownik na umowę i pracę z nadgodzinami miałby w takiej sytuacji ponad 4000. A PSP ma podstawę średnio 3200-3600. Brak słów. Powoli chcą się porównywać i kombinować jak w żabce. Tylko w żabce kierownik majac swoją firmę ma określone etaty i nikt mu się nie wtrynia ile jest obsadzonych , czy stoi za kasą czy nie dzięki czemu może i tyra jak (usunięte przez administratora) ale zarobi 10 tysięcy gdzie PSP u nas może pomarzyć. Tu niby masz swoją działalność a w rzeczywistosci ma się naście osób z różnych działów którzy chcą służyć pseudo rada z teorii bez wiedzy praktycznej. Do tego umowa nie przewiduje odliczenia za to gdyby trzeba stanąć za kasą. Więc chcąc porównywać do żabki zacznijcie traktować PSP jak osobę której to jest działalność. Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Co osoba to inne złote rady gdzie w rzeczywistości wychodzi pożar (usunięte przez administratora) a wypłaty żenujące. Tutaj masz za mało etatu , to kolejki i dokladasz do interesu. Masz w sam raz ok , masz w sam raz i potrafisz pogrodzic że zostanie pół dla załogi żeby mieli na nadgodziny dzięki czemu więcej zarobią bo premie są beznadziejne to też źle bo zaraz zabiorą. Praca przestała być konkurencyjna. Obecnie wstydzimy się że jesteśmy PSP bo poważni ludzie śmieją się z naszych obowiązków i zarobków. Serdecznie dziękujemy.

Zrezygnowany psp
@Xyz....

Święta prawda, my w DZR 6 mamy mieć te spotkania teraz, ale jest tak samo... za dużo macie etatów i straszenie że kierownik ma stać na kasie te pieniadzę to już masakra. U nas tylko (usunięte przez administratora) MS I KR mają odpowiednią etatyzacje, reszta może się .... przykre kiedyś marzyłem o pracy w Orlenie, a ta firma robi wszystko, aby ich nienawidzić...

Orlenowa pracownica
@Zrezygnowany psp

Ja kocham Orlen. Byłam na spotkaniach gdzie były kwiaty czekolatki dla pracowników. Gratulacje szczere uściski premie uroczyste wspulne obiady. Nie wiem gdzie wy robicie.

Slownik
@Orlenowa pracownica

Slownik na ciebie czeka. Ludzi z stacji mają za nic . Szkoda że wody w termosie nie musimy jeszcze przynieść

Marlenka
@Zróbcie coś

W punkt . Łamią regulaminy i oni mogą a ty mandaty za byle co ..

Gana

Zgadzam się w 1000% !!!

Cała Polska
@Zróbcie coś

Taka mają politykę zarządzania. Do niczego innego się nie nadają oprócz mobbingu

Kozik
@Zróbcie coś

Proszę was to nawet nie jest śmieszne. To jest firma , to jest korpo ? To są menagerowie ? Podczas wizyt jak jest ok potrafią już cokolwiek ale popisywać że nie jest ok " bo dyrektor nie wierzy że jest stacja na której będzie 100%". Po 1 to jest nie w porządku pisać że coś jest źle jak jest ok a po drugie co to za firma jak dyrektorzy każą na siłę coś szukać i z góry twierdzić że nie jest ok ? Totalna porażka. Tak jak napisali na tym forum - m *obbing i tyle . U konkurencji tego nie ma Nawet PSP z lotosu nie chcieli z wami współpracować w tym cyrku błaznów za marne pieniądze. Dokąd zmierza ta firma ? Kiedy zmienia te stanowiska które sa winne temu wszystkiemu ? Żal. Pl

@Psp

W takim razie to wstyd żeby tak potężna i wspaniała firma (usunięte przez administratora)na swoich pracownikach i zatrudniała pośredników żeby nie zatrudniać ich na godnych warunkach, to wstyd żeby w takiej potężnej firmie ludzie zarabiali najniższa krajową, no i zapomniałeś dodać że dzięki temu rządowi i tej wspomnianej fuzji z Lotosem są monopolistami na rynku co przekłada się na wysokie ceny paliw spowodowane nie tylko wojna na Ukrainie ale też wysokimi marżami

(usunięte przez administratora)był i będzie na SP Orlen

Waldi
@Zróbcie coś

Kochani tak naprawdę większość pracowników kasjerów jest (usunięte przez administratora)przez agentów stacji tak to działa jak (usunięte przez administratora) wielkie oczekiwanie a najniższa krajowa i potężna rotacja ludzi

X

@X

Bo to firma jak za małego z rządu macie robić za miseczkę ryzyku i nie rodzic dzieci bo gdzie znajdą drugich naiwnych

Bobi
@X

Już nikt nie chce prowadzić stacji a co dopiero na niej pracować. Poczekajcie jeszcze trochę za ten poziom co sobą reprezentuja sami sobie będą musieli poprowadzić stacje za te dziesięciny zwane pensja "biznesmena"....

Ola
@X

Tak jest od dawna. Bynajmniej na południu Polski ... Mało tego to jest niezgodne z przepisami państwowymi

Xena
@X

Zgadzam się , to jest hitem w tej firmie

Kierowca -osoba od wszystkiego

Witajcie. Serce boli jak ta firma dziad jest zarządzana, jak traktuje się osoby które budują ta firme. Taniej jest zatrudniać kierowców na własnej działalności niż na umowę o pracę. Po co opłacać nocki, święta, szkodliwe, lepiej tylko na własnej działalności. Prawo się zmieni o domniemaniu etatu i jeszcze oddacie wszystko z procentami. A wy w zarządzie jesteście na działalności? Nie, nie, nie wy musicie mieć wszystkie dodatki, Skodę służbową, hotele, deputaty paliwowe, karpiowe, premie kwartalne. Skrzętnie porobione podfirmy- córki ale chyba bez ślubu bo kasę to umiecie ciągnąć ale coś dać to już nic. Orlen transport to nie Orlen??? Nie, nie, nie to inna firma, nie powiązana z Orlenem. Jeden wielki wyzysk. Kiedy kierowca miał podwyżkę? 8 tys/ mies to dużo? Opłacenie firmy, 6500 netto to jest śmieszne, nie chcecie dać więcej za to że miesięcznie wozimy 1mln do 1,5mln litrów miesięcznie, codziennie boimy się aby nie zmieszać. Firma ubezpieczona na ten wypadek a i tak potrąci od kierowcy 150tys. A co...komuś się przyda kasa. Znowu nie będzie podwyżki to do końca stycznia sami sobie zrobimy podwyżkę. Czarni wszystkich na raz nas nie złapią. Powodzenia jak wam zginie 200 cystern w całej Polsce. Tak, tak oddamy je jak zaczniecie kalkulować po ludzku a nie tylko dla siebie. Nie boimy się, nas też stać na najlepszych prawników tak jak was, zanim sprawy się rozstrzygną to nas już w PL nie będzie. Większość ma rozdzielność majątkową ????

Śmieszne pseudo nagrody

Widzieliście jak firma robi z nas błaznów ? Robią konkurs kwartalny 200 zł brutto , gdzie zgodnie z regulaminem to wchodzi jako dochód osoby prowadzącej. Prowadząca osoba musi odprowadzić ZUS i skarbówkę. Ile zostanie dla pracownika na liście z 120 brutto ? To nawet już nie śmieszy. Pokazuje to bezczelność i brak kompetencji zarządu . Na swoje roczne premie w dziesiątkach tysięcy mają . A nam na kwartał takie śmieszne pieniądze i to jeszcze dla 10% najlepszych stacji hahaha ? Wstydzcie się. Nawet jakby to było 200 zł netto to co przy dzisiejszej inflacji jest 200 zł ? Żenada. No tak , zapomnieliśmy że przy zarobkach prezesów dyrektorów regionalnych menagerow to ich inflacja nie dopada . Mają od tego (usunięte przez administratora) na stacjach .

@Śmieszne pseudo nagrody

Bo oni mają ale dla siebie tam u góry w grubych tysiącach. A nam śmieją się w twarz . Jako dyrektor wstyd pozwolić na ogłoszenie konkursu z taką kwota. Chyba 10 lat temu byłoby to adekwatne . Zatrzymali się w stosunku do innych firm w epoce kamienia łupanego

@Śmieszne pseudo nagrody

Niedługo każą prowadzącym prowadzić za darmo jak już schodzą na 200 zł kwartał . Śmiech śmiech i jeszcze raz żenada !

Ona
@Śmieszne pseudo nagrody

Wstyd . Powinni się zabrać wreszcie za tych co tworzą te programy . Sobie przyznaja rocznie miliony a stacjom nic żadnych świąt itd a teraz bezczelny konkurs 200 brutto jak stacja się cudem zalapie . Prowadzacy powinni to nagłaśniać do tv !

Olo
@Ona

Miejmy nadzieję, że po stworzeniu nowego rządu zajdą zmiany. Może gdy zrobią porządki w zarządzie skończy się w centrali nepotyzm,kolesiostwo i brak kompetencji. Prowadzący stacje są zdani sami na siebie. Stale brak pomocy, zawyżone nawet dwukrotnie plany, kary o cokolwiek żeby tylko wystawić note obciążeniowa, i pseudo menadżerowie którzy tak naprawdę są tylko kontrolerami robiąc ankietę i jadąc dalej . Pomocy totalne 0. Co innego na papierze w umowie PSP a zupełnie inna rzeczywistosc. Z resztą co się dziwić w p*i*s* owskiej firmie. Wyzysk i tlamszenie stacji do zera by u góry mieli . Prowadząca osoba i jego ludzie na chwilę obecną = (usunięte przez administratora) gorzej niż w wojsku. Zamiast prowadzić biznes trzeba patrzeć w okno czy nikt m*o*bb*INGujacy z firmy nie wjeżdża pokazać peta leżącego na końcu parkingu. Materiał do tv !! Co wyprawiają ludzie bez kompetencji i wiedzy o zarządzaniu na pseudo stanowiskach menadżerów i regionalnych. Oby to jak najszybciej nowy rząd uporządkował

@Olo

Dzień dobry. Zgadzam się z powyższym Państwa postem. Takie sytuacje od nastu lat występują w DZR5. Natomiast od około 6/7 jest to rzeczywiście zobrazowane jak w głównym poście.

Szok
@Psp

Za Menadżerów również powinni się zabrać. Dlaczego w jednym mikrorynku plany są realne a w innym jakby ktoś planujący był upośledzony ? Jeden mikrkrynek może się starać i zarabiać a w innym menadżer bierze sobie plany chyba na oko i przy dynamikach 120% kto nie robi planu ?. Wszyscy wiemy że z umowy o prowadzenie stacji jedynie co się zgadza w kwestii menadżerów to to, że kontrolują według pytań ankiety i do widzenia. Na tym współpraca się kończy. Czy to się kiedyś w końcu zmieni ? Zacofana firma z częścią ludzi bez kompetencji. Do kogo można zgłaszać takie sytuacje pomijając kierowników regionalnych i dyrektora ? ,Bo oni z nimi trzymają i kończy się tylko mydleniem oczu że plany będą skorygowane a w rzeczywistości tak nie jest. Natomiast jeśli się nie odpuści to obniża raz plan na kwartał ale zabiorą na zawsze etat . Haha . Do tego wyniki tajemniczych klientów gdzie wagi są tak duże że na wiele aspektów wystarczy jeden na Nie i już zabiera sporo % . Mało tego nigdzie nie ma w umowie napisane że za wynik 90% i mniej to zły wynik i osoba prowadząca ma pisać wyjaśnienia i dzień w dzień przez kolejne miesiące aż do kolejnego wyniku wysyłać wymyślone listy obsługi klienta.(usunięte przez administratora) W instrukcji programu badania również pisze że jest to dla nas diagnostycznie a tu każą karać w białych rękawiczkach. Po zmianie rządu w pierwszej kolejności powinni konkretnie zweryfikować folwarki dyr-regionalny- menadżer. Inaczej przyjdzie nowy zarząd a oni dalej przez swój status będą mydlić oczy i kolejne naście lat będzie bez zmian zacofana firma z zachowaniem jak w żandarmerii wojskowej. Pomyliliscie instytucje. Jak wam się takie metody podobają to zmienić pracę do wojska a nie jeździć po stacjach ośmieszać i gnębić ludzi dorzucając obowiązków, karząc za najdrobniejsze bzdury, wymyślając coraz to szersze ankiety gdzie połowa pytań nie jest potrzebna i zawyżając plany ,obcinając etaty !!! . Niedługo przy tej inflacji osoba prowadząca będzie zarabiać tyle co kasjer. Podwyżki krajowych co chwilę w górę a PSP dostanie stówkę brutto więcej. Śmiech , żenada . Czekamy na nowe aneksy. Pewnie zdarza sobie jeszcze zrobić z nas jaja przed wymianą rządu .

Oncens
@Szok

Nas tylko karają notami jedna za druga o każdy błąd niewazne czy drobny czy słuszny. W takim razie kiedy prowadzace osoby będą miały system do oceny menadżerów i regionalnych ? Żeby również dać sygnał do centrali jak wygląda praca latami gdzie stale łamią oni warunki które są zawarte w umowie o prowadzenie stacji i jedyne co potrafią to karać i zrobić ankiete i często jeszcze źle zabierając niesłuszne punkty. Kto im to udowodni ? Kto ich pieniężnie ukara jak oni nas ? Oni mogą robić co chcą a my mamy płacić kary za gumę do żucia na podjedzie ? Oczywiście program powinien jak wyżej ktoś pisał pomijać regionalnego i dyrektora bo to jest ich team który stworzył swoje zasady wewnętrzne. Wystarczy pojechać do innego regionu i mimo tej samej umowy, standardów da się pracowac inaczej, reagować inaczej , planować inaczej itd. Zwykle kolesiostwo .....

@Szok

Właśnie ... A oni dalej będą i nic się nie zmieni

Me

Witam, czy pracowal ktos z was na stanowisku ksiegowy? Chetnie sie dowiem jak wyglada praca i czy warto?

FRANCYZA

Skacz z tą propagandą.. zapytaj prowadzących Stacje ... za pomocą pseudo KAR ratujecie własne STOŁKI.. FIRMA myslaca o Sobie na szczęście Ja już poza ... nie pozdrawiam

Zwykła prowadząca stację

Ktoś napisał z kulturą, a tu same ataki na kogoś kto choć trochę zna się na sytuacji obecnej. Orlen już odnotowuje straty jak tylko doszła nowa władza, która pozamienia w spółki albo sprywatyzuje firmę, to my jako prowadzący będziemy musieli szukać pracy za granicą. Mój partner biznesowy już się pakuje i szuka pracy w Niemczech. Ja po nocach nie mogę spać. Wszyscy się powinniśmy bać o nasze stanowiska gdzie zarabiamy naprawdę godne pieniądze jak na prowadzących.

Doświadczona prowadząca

To dziwne co wypisujecie, bo ja z żadną karą się nie spotkałam, a ankiety były bardzo przejrzyste, czytelne i pouczające. Pracowałam w kilku firmach benzynowych jako prowadząca bizneswoman prowadząc stacje i na Orlenie było najlepiej. Uśmiech oraz gratulacje od MS były dla mnie naprawdę wyjątkowym wyróżnieniem. Teraz nie wiadomo co będzie, bo prowadzenie stacji to moja pasja jak i wielu prowadzących. Jeżeli pozamykają stacje to będziemy głodować, bo trzeba będzie szukać innej pracy za gorszą stawkę godzinową na co wielu z nas nie jest przygotowanych i sobie nie wyobraża. Smutne to i przerażające.

Psp

Dzisiaj czytałam artykuł, że prezes Pan Obajtek jest przeciwny, żeby prywatyzować Orlen i ma rację, bo to doprowadzi do ruiny firmę, która przynosiła ogromne zyski. To moim jak i pewnie wielu prowadzących spowoduje, że my prowadzący stracimy pracę, albo grozi nam obnirzenie płac. Z dumą reprezentujemy jako prowadzący firmę państwową dzięki której dochody idą do budżetu państwa wzbogacając naszą gospodarkę.

@Psp

Panie " ogromne zyski ". Jesteś jeden i ten sam mr propaganda. Zyski kosztem oszukiwania klientów , grabienia prowadzących i ich ludzi. Krótki pisząc podcieranie pupcia szkłem. Z dumą i to ty reprezentujesz propagandę bo na chwilę obecną codziennie są rekrutację na prowadzącego. Macie ogromny problem z doborem ludzi bo normalny człowiek nie będzie pracować na stacji za grosze mając multum obowiązków a o prowadzeniu stacji możnaby napisać doktorat. Oby jak najszybciej się za was wzięli. Wtedy propagandę będziesz pisał w urzędzie pracy w kolejce.

@Psp1

Tysiące pozytywnych wpisów i komentarzy świadczą, że pracownicy są zadowoleni z pracy na stacji. Jest parę niezadowolonych, ale jest to margines, którego nie należy brać pod uwagę w stosunku do rzetelnych komentarzy. Poza tym krytykują firmę osoby, które jest używaja kilku nicków. Praca na stacji to szczęście i dar. Jako prowadząca umiem to docenić i jestem dumna z prowadzenia stacji.

Zwykła pracownica
@Psp

Dokładnie. Ja się cieszę, że pracuję na stacji. Fajnie, że będę pracować w święta i sylwestra. To dla mnie ogromne wyróżnienie i odpowiedzialność, żeby ludzie mogli sobie polać benzynę i zrobić potrzebne zakupy na stacji. Nowy rok przywitam jak będę wychodziła ze stacji czując, że obowiązek pracy został spełniony.

Psp

O jakim karaniu mówisz? Mnie menadżer nigdy nie wystawił notki tylko pochwałę za wzorowe prowadzenie stacji. I czemu piszesz o nas skoro jestem zwykłą prowadząca. (usunięte przez administratora) Mam w rodzinie dwóch prowadzących i nigdy nie narzekaliśmy na warunki.

@Psp

(usunięte przez administratora) Każdy wie że noty lecą za cokolwiek a po (usunięte przez administratora) notami. Oby nowy zarząd wywrócił cały ten (usunięte przez administratora) do góry nogami i zrobił porządek bo to o firmie świadczy skoro nikt nie chce prowadzić stacji i menadżerowie się proszą żeby wystawiać swoich pracowników na rekrutację. Sami tak zniszczyliście ta firmę. Znajdźcie druga firmę w której ktoś nie chce być szefem , ajentem. Takie rzeczy tylko tutaj.

Bo

Bo Orlen ma na propagandę , reklamy , i nagrody kwartalne roczne ale tam wyżej Natomiast na stacjach prowadzący i jego ludzie to (usunięte przez administratora). Za (usunięte przez administratora)pieniądze , plany nierealne mimo bardzo wysokich dynamik dodatnich , obowiązków multum od kibli magazynu aż po kasę i gastro , prowadzący robi prawie wszystko jakby był prezesem firmy a dostaje jak zastępca kierownika kasjera w biedrze . Inflacja rośnie , krajowa rośnie a prowadzącym nic bo po co. Tylko patrzeć jak po nowym roku będzie kolejny wysyp wypowiedzeń bo nie będzie opłacało się rypac będąc dostępny 24 h mając wsyztski na głowę za niecałe 5 klocków. Chora firma.(usunięte przez administratora) , ankiety po sto pytań , brak pomocy z strony menagerow czy regionalnych nie wiedzą nic. To po co oni są ? Żeby ankietę zrobić. To jakiś żart . Pieniądze topione w firmie dla swoich a stacja z prowadzącym niech będzie (usunięte przez administratora) . Pomylili wojsko z stacja paliw

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 866.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 794, z czego 212 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042