S-TEL Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o S-TEL Sp. z o.o.

Były Pracownik 2012-06-27 10:49:20
Szczury i myszy już uciekły z tego oktętu...czas na reszte
Kiedys tu pracowałam 2012-07-17 14:25:15
Widze że nic się nie zmieniło od mometu mojego rostania z Firmą S-tel , myślałam nawet że po roku zarzadzania przez innego koordynatora firma odzyje a tu dalej nie zadowoleni konsultanci...Co ja moge Wam powiedziec szczerze co Wy chcecie!!!...Ja rozumiem ze chcielibyscie wiecej zarabiac ale utrzymanie salonów stało sie juz mało opłacalne,prowizje sa małe a płacic za Was Zus i podatki trzeba,salon tez sie sam nieutrzyma.
Z takiego jednego salonu np: przy dobrych wiatrach jest 10.000 zł (jak wyrobicie plany i załorzenia a wiecie sami ze nie jest to łatwe)odliczcie koszt utrzymania 2 pracowników to w Polsce przy najniższej podstawie (4000zł) ; koszt opłat salonu ( dzierżawa średnio ok 3000 zł,opłaty dodatkowe plus minus 1000zł to mamy juz drugie 4000) zostaje 2000zł kazdy chce dostac jakąś prowizje odliczmy 500zł zostało 1500 a koszty materiałów biurowych itp nastepne ok 400-500zł akcje ulotkowe,gadrzety dla klientów kolejne 500zł a biuro,ludzie którzy tam pracuja też kosztują, to z czego Wam mają dac???Jak zaczniecie pracowac na swoim to dopiero zrozumiecie jakie sa koszty utrzymania tego wszystkiego,jak bedziecie starali sie wyrabiac plany i pracowac a nie siedziec na zapleczu nie którzy i udawac przez 8 godzin w nie które dni miesiaca ze pracujecie bo akurat dzis Wam sie nie chce to mysle ze bedziecie zaraiac powyżej 1500zł.Zrozumcie że jak Wy nie zdobędziecie klienta i nie zarobicie to żaden nawet najlepszy koordynator i szef za Was z własnej kieszeni nie wyłorzy.
Kiedys nie rozumiałam wielu rzeczy pracujac w tej firmie
dlaczego płacą mi tylko podstawe a dlaczego ta podstawa taka mała no i prowizje sa takie małe ale teraz wiem że oni poprostu nie mogli mi wiecej dac bo sami nie mieli.Taka jest prawda jest poprostu w Polsce ciężko utrzymac firme, i miec przy tym jeszcze zadowolonych pracowników.....Pozdrawiam
Ps.Warto to sobie przemyslec, mozecie miec bardziej pretesje do naszych polityków i sytułacji ekonomicznej Polski gdy by starali sie pomagac Firma a nie nakładac kolejnych podatków to Wy tez zarabiali byscie wiecej.
anonim 2012-11-23 19:14:51
Nikomu nie polecam tych(usunięte przez administratora). Kompletnie nie znaja sie na rzeczy. Mysla ze jak zatrudnia kilka osob ktore kiedys pracowaly w Orange i mysla ze wszystko mozna, Ja sie zastanawiam jak wlasciciel moze sie nazywac Prezesem :):):):), to chyba zart. Zwykly ćwok i nic wiecej. Nie polecam i odradzam, Oszukuja i nic z tego nie robia.
nikon 2016-05-17 11:34:39
Nie sądzę Grzesiu, by młodzi ludzie "po szkole" chcieli mieć umowę zlecenie. To jest idealne rozwiązanie dla studentów, bo i tak mają ubezpieczenie, a przynajmniej dostają więcej kasy na czysto. :) pzzdr.
Zostaw swoją opinię o S-TEL Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S-TEL Sp. z o.o.