PRO-MONT

Łódź

Opinie o PRO-MONT

UWAGA NA PRO-MONT! 2012-09-06 20:26:35
Uważajcie na firmę Pro-mont z Łodzi! Pracodawca, pan[usunięte przez moderatora]. nie podpisuje umów z pracownikami, nie wypłaca pensji, w przypadku odejścia grozi niewypłaceniem należnych pieniędzy.
Firma jest niewypłacalna!
Pro-mont próbuje również wynajmować pracowników innych firm a później nie przyjmuje faktur i również nie wypłaca pieniędzy!
Zbyszek 2013-01-04 20:54:16
Nie wypłacalny cwaniak, bierze podwykonawców nie płacąc im....zdecydowanie omijajcie [usunięte przez moderatora]
2013-09-18 22:34:46
Najpierw trzeba być w porządku w stosunkumdo pracodawcy a potem wypisywać takie rzeczy
misiek 2013-11-17 11:35:21
potwierdzam powyższe, jest nieuczciwy.
Andrzej 2014-09-08 19:08:52
Pracuję od kilku lat w tej firmie i nie zgadzam się z tą opinią
Andrzej
prime 2016-05-18 19:00:14
Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Odnajdują się tutaj ludzie przede wszystkim pracowici i Ci , którzy wiedzą, że praca to nie wakacje. niewielu takich niestety pozosało stąd te kłopoty w pro-moncie .
Zostaw swoją opinię o PRO-MONT - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-MONT