INFORMATICA

Opinie o INFORMATICA

anonim 2010-12-13 18:44:10
Nie polecam.
Pytanie 2013-02-11 11:42:50
A może tak jakieś uzasadnienie Anonimie?
steven seagal 2014-03-27 15:29:27
zdecydowanie odradzam!! (usunięte przez administratora)nie można się do nich dodzwonić (usiłuję od 5 tygodni - bez skutku), nie odpowiadają na maile, ich biura to fikcja, pod żadnym adresem ich nie ma!!! (usunięte przez administratora)
QBA 2015-02-13 10:57:18
tak to wszystko prawda ta firma to jakaś żenada
monika 2015-03-03 16:49:10
Ja rowniez nie mam nic pozytywnego do powiedzenia o tej firmie jest najgorsza z jaka wspolpracowalam pan powiedzial mi ze nie jestem klientem klient klient jest w tedy kiedy im placi sie 1000 zl za ich uslugi a ja to jestem podgatunek
żenada? mało powiedziane 2015-03-05 14:30:48
To wszystko prawda ! Jeszcze czegoś takiego nie widziałem, dodzwonić się nie można, w "biurach" nikogo nie ma. Jak może istnieć firma hostingowa bez kontaktu z klientem!!! Stanowczo przestrzegam i odradzam korzystania z ich usług. Ktoś dobrze napisał, odezwą się do Ciebie jak się im zapłaci i przedłuży umowę, a potem ? Możesz zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie, będziesz miał problem z działaniem strony? Zapomnij że się tym zainteresują, żeby to wyjaśnić ! Żenada
Piotrek 2015-03-18 11:18:28
Byliście może kiedyś w "siedzibie" na Jodłowej w Toruniu? Ja się tam wybrałem, ale nie mogłem znaleźć takiego numeru "7a". Żadnych szyldów, reklam, kompletnie nic. Firma chyba działa w podziemiu
Niestety ich klient 2015-10-28 10:47:03
Zdecydowanie odradzam wspolprace z nimi. Brak mozliwosci dodzwonienia sie w pilnych sprawach to norma. ODRADZAM.
szanowni Panstwo. Proponuje pozew zbiorowy. Kontakt na adres jarek187@onet.pl
kon 2015-11-02 16:34:12
Firma totalna porażka, w ogóle nigdy nie odbiera telefonów. Mam u nich hosting, jeszcze z 2 lata temu można było porozmawiać z człowiekiem orkiestra, czyli Panem Chlebowskim. Teraz to chyba zapadł się pod ziemie jak to jeden napisał. Nie odpisuje na e-miale, nie oddzwania.
bylyklient 2016-05-31 15:08:40
Chyba poszli po rozum do glowy bo zaczeli jakis czas temu oddzwaniac. O kilka lat za pozno, choc to teraz ich problem nie moj. Ta firma jeszcze zyje chociaz kondycji nie jestem w stanie okreslic bo od dlugiego czasu z jej uslug nie korzystam. Potwierdzam brak mozliwossci kontaktu w jakiejkolwiek formie w naprawde waznych sprawach. Jako klient traktowany bylem jako czlowiek podejrzliwy, zle myslacy itp., choc chcialem miec za kilkaset zlotych dzialajacy normalnie hosting i email..... Cale szczescie ze istnieje cos takiego jak konkurencja, choc do obiektywnej oceny potrzebny jest i czas, i dystans. Pozdrawiam bylych i obecnych klientow firmy ;-)
naplus 2016-07-01 14:22:25
Jako młoda forma może i nie przywiązywali takiej wagi do obsługi klienta w czym popełnili duży błąd @bylyklient ale teraz też słyszałem, że zmienili podejście i podobno można się po nich spodziewać dużo
Zostaw swoją opinię o INFORMATICA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFORMATICA