DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl. Popularność serwisu oraz liczne opinie skłoniła nas do dołączenia do portalu. Aby ułatwić Państwu kontakt z nami, będziemy odpowiadać na wszystkie pojawiające się tu pytania oraz wątpliwości. Będziemy również publikować informacje o tym co się dzieje w naszej firmie.

Największym naszym potencjałem są pracownicy, dlatego chcemy aby wszyscy czuli się u nas dobrze. Wszelkie komentarze są dla nas bardzo cenne.

Tym, którzy już z nami pracują  - dziękujemy! A tych, którzy chcą do nas dołączyć
 – zapraszamy do kontaktu. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w zakładce kontaktowej.

Pozdrawiamy
Zespół Dura-Line Poland
Obserwator

Czytam te wszystkie opinie i dochodzę do wniosku, że ocena każdej firmy jest identyczna. Jest grupa pracowników, którym tradycyjnie nic się nie podoba. Pewnie nie mają wykształcenia i aspiracji żeby coś zmienić w swoim życiu ale za to bardzo lubią krytykować pracę innych. Jestem pracownikiem Dura-Line Poland i osobiście uważam, że jest to najlepszy pracodawca w okolicach Sochaczewa. Nie jest prawdą wpis o najniższych wynagrodzeniach, bo wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, żeby się dowiedzieć, że wynagrodzenie minimalne wynosi obecnie 3010 zł. brutto, a Dura-Line oferuje na początek sporo więcej bo 3900 zł brutto + premia kwartalna + benefity. Co roku podwyżki wynagrodzeń. Ktoś może napisać, że zbyt małe, ale są. Jest mnóstwo firm, których pracownicy od lat podwyżki nie doświadczyli. Wynagrodzenia są wypłacane na czas. Nigdy żadnych opóźnień. Nadgodziny płatne zgodnie z Kodeksem Pracy. Wystarczy porozmawiać ze znajomymi zatrudnionymi w innych zakładach, którzy wszystkie wypracowane nadgodziny muszą odbierać, ponieważ pracodawcy nie chcą ich wypłacać. Atmosfera w pracy również jest super i to zarówno w biurze jak i na produkcji. Niestety jak to zwykle bywa wszędzie znajduje się taka "czarna owca", która za wszelką cenę próbuje swoje niepowodzenia życiowe scedować na innych i której nic się nie podoba. Takim osobom polecam własną działalność. Natomiast osoby poszukujące pracy, chętne do pracy zachęcam do aplikowania na wolne stanowiska w firmie. Naprawdę warto.

@BigBrother

Warto zmieniać pracę na lepszą, DuraLine słabo płaci i to fakt. Polecam wszystkim rozejrzeć się za lepsza praca, lepiej płatną. DuraLine to słaba firma.

zadowolony

robie w Duraline kilka miesięcy i nie narzekam. praca spoko, dobre zarobki , ludzie w porządku. wczesniej robilem u prywaciarza, wszystko na gebe, kasa z opoznieniem, o zusach zapomnij. teraz to inna bajka. mam blisko, jest ok. minus to w sumie nocki i praca w weekendy, ale idzie sie przyzwyczajc. polecam

@Dział Personalny Dura-Line

A ilu Ukraińców jest zatrudnionych w zakładzie? Dlaczego takie marne wynagrodzenie jest płacone? Można wymieniać dalej minusów... Plusy: blisko praca, marne wypłaty wypłacane terminowo...

Jaro

Pracy jest dużo ale zarobki są na bardzo dobrym poziomie. Jeśli nie przeszkadza komuś praca zmianowa i na nocki to naprawdę polecam.

@Jaro

zarobki sa niskie i zabrali premie obecnosciowa

@Jerry

Jest nowy dyrektor - młody, bardziej "nowoczesny". Widać, że firma sie rozwija - duzo teraz dotrudnia operatorów, mamy nowe linie. Planowany jest remont budynku, dostosowanie socjali. Zwiekszyły sie kwoty bonów świątecznych, na świeta pojawiły się dodatkowe upominki. Wzrosły wynagrodzenia. Dla mnie to idzie w dobrym kierunku.

PS Nowy wpis

Czy atmosfera pomiędzy pracownikami jest nieco spięta? Po ostatniej opinii zaczęło mnie to zastanawiać, tak samo jak ta oferta na Plant Controllera, która jeszcze jest dostępna. Czy możecie ocenić aktualne warunki oferowane przez Pracodawcę? Niestety nie widzę widełek placowych i nie wiem jak się do nich ustosunkować. Zarobki są rynkowe czy może nieco wyższe?

VA Nowy wpis

Z ogłoszenia starego wynika, że dwa lata wstecz operator linii miał 4 800–5 200 zł brutto. Ale jak coś tutaj podawaliście, to zostały tylko kropki i nie można porównać, ile się teraz zarabia. Podobnie, ile mniej więcej?

HR

Proponuję podwyższyć stawki dla operatorów maszyn, jak i operatorów wózków widłowych.... Stawki dla operatorów wózków widłowych zaczynają się już (usunięte przez administratora) Operatorzy maszyn już trochę więcej zarabiają. Propozycja podniesienia stawek. (usunięte przez administratora)

Ulka Nowy wpis
@HR

Da radę porównać teraz ze sobą aktualną prace wózkowych oraz operatorów maszyn? Zastanawia mnie ta wspomniana rozbieżność w zarobkach. Co do samego komunikatu odnośnie podwyżek to jak one zazwyczaj w zakładzie są ogłaszane? Pod koniec roku zawsze wiecie już więcej?

StaryOperator Nowy wpis
@HR

Może uzasadnisz dla czego operator wózka ma zarabiać tak samo jak operator maszyn? Śiedzieć w wózku, spać na nocnych zmianach, bez akordów czy załadónków? Trzy wózkowych na zmianę, i każdy ma taką robotę że każdy operator maszyn potrafi to zrobić. Tak że nie przesadzaj, jak wyżej to tyłko operatoram maszyn, bo jak dla mnie to wózkowy i tak sporo ma pensii za taką robote.

Do Natali A. Partner Biznesowy

Mam sporo uwag do tej dziewczyny, która ogólnie nie umie przeprowadzać procesu rekrutacji. Świadczą o tym m.in. targi rodzinne. Proszę się zastanowić, czy nie powinna Pani poszukać nowej pracy. Podpisano, Kierownik

@Do Natali A. Partner Biznesowy

Szanowny Panie, bardzo dziękujęmy za podzielenie się swoją opinią. Niestety koleżanki, którą Pan przywołuje w swoim komentarzu, nie było z nami podczas Rodzinnych Targów Pracy w tym roku. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń warto poprosić o nazwisko osoby, aby wiedzieć z kim się rozmawia, aby mieć pewność w stosunku do kogo kieruje się zażalenia, bo nieprawdziwe informacje bywają krzywdzące. Jeżeli uważa Pan, że Pana wskazówki usprawnią nasz proces rekrutacji, to zapraszamy do kontaktu (biuro@duraline.com), jesteśmy otwarci na konstruktywne uwagi i chętnie skorzystamy z Pana rekomendacji. Korzystając z okazji podkreślę, że niekorzystny dla kandydata wynik rozmowy rekrutacyjnej nie jest efektem wadliwego procesu rekrutacji - pracodawca podejmuje decyzję o zatrudnieniu kandydata w oparciu o subiektywną opinię i ma do tego pełne prawo.

Kierownik Dura-Lina
@DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Niestety wiem kto był, a kto nie był. Natalia jest osobą niekompetentną. W najbliższym czasie temat skieruje wyżej m.in. do Prezesa. Pozdrawiam, Kierownik

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Inżynier Kontroli Jakości. Jaki był jej rezultat?
!!

Przestrzegam !!!!!! Opinie gowork - wykupiony pakiet . Pracodawca moze sam dodawac i usuwac komentarze ktore mu sie podobają . osoby z niepełnosprawnosciami mimo kwalifikacji i doswiadczenia są wykluczani w procesach rekrutacji !! rekruter bez szacunku i kultury !!

@!!

Szanowna/Szanowny "!!!" Po pierwsze, zachęcam do lektury regulaminu serwisu Go Work - wynika z niego jasno, że bez względu na to, czy pakiet jest płatny czy nie, to administrator serwisu weryfikuje wszystkie działania pracodawcy, a w przypadku usunięcia wpisu zgodnego z regulaminem zostaje on przywrócony, zatem to co zostało przez Pana/Panią napisane mija sie z prawdą. Po drugie, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności kandydujące do Pionu Produkcji / Logistyki czy Jakości - ze względu na analizę ryzyk zawodowych i tym samym wymagania powiązane ze stanem zdrowia, zazwczaj niestety nie są niedpopuszczane do zatrudnienia - ale tu decyzję podejmuje lekarz medycyny pracy, a nie rekruter Dura-Line. Osoby niepełnosprawne natomiast bez większych problemów możemy zatrudniać na stanowiskach biurowych - od dłuższego czasu jednak nie prowadzimy żadnych rekrutacji w tym obszarze. Jeśli jednak nasz pracownik zachował sie wobec Pana/Pani w sposób niekulturalny, bardzo prosze o bezpośredni kontakt - biuro@duraline.com abyśmy mogli poznać szczegółowe zarzuty i na ich podstawie przeprowadzic z pracownikiem rozmowę dyscyplinującą.

@DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Dokładnie tak. Jak dotąd żadna niepełnosprawna osoba nie przeszła badań medycyny pracy na obszar produkcji czy logistyki.

Czy pracownicy w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. dogadują się między sobą?

Pomocnik

Wymienię zalety i wady pracy w tej firmie. Stawka podstawowa dla pomocnika w 2022 wynosiła 21,4. Za noc ok. 27. Być może aktualnie wynosi trochę więcej. + Dobra lokalizacja + Szklana palarnia + Duża stołówka + Dobre zaopatrzenie techniczne ---------------------------------------------- +- Dodatek za święto 150zł ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ - Znużenie nawijaniem bębna (monotonne i usypiające szczególnie w nocy) - Stres dla niedoświadczonych - na niektórych typach przewodów jest bardzo mały margines błędu i łatwo go popełnić. Jeśli przewód się nie zmieści no to jest problem i trzeba przewijać albo odwijać oraz upychać. - Niski dodatek za niedziele (60zł), brak za sobote - Ogromny hałas na całej hali (70-80db) (Utrudnienia w komunikacji)

Patryk

To ile można tutaj zarobić?

Logistyk
@Patryk

Cześć, Operator linii to obecnie 5 tys brutto plus premia, dodatki nocne i świąteczne oraz bogaty wachlarz dodatków jak do posiłków, na święta, wczasy pod gruszą itp.

Gucio

Podwyżki średnio o 20 % to dla pracowników nędza? Pozostaje zatem zwolnić się i zatrudnić w firmie Mars bo pracownicy którzy tak piszą to osoby, którym nic się nie podoba, nic nie pasuje. Czyżby Mars nie był zainteresowany zatrudnieniem tak "znakomitego" operatora?

Ex

Nie polecam i czysty wyzysk. Marne pieniądze. BHP do zmiany, w tym sam(usunięte przez administratora) Kierownik Projektu:)

Zofia
@Ex

Piszesz, że pieniądze są marne - to znaczy jakie? Możesz napisać ile tak na prawdę można zarobić tutaj?

Mariusz

Wiadomo można się zatrudnić ale wolałbym wcześniej dowiedzieć się jak tu jest. Akurat Ukraińcy mi nie przeszkadzają ale niska wypłata już tak. To ile można zarobić? Podasz widełki?

Team Leader

Słaba firma, słabe zarządzanie delikatnie mówiąc. W biurach nic nie robią, zatrudnianie nowych ludzi to jakaś farsa.

@Team Leader

To, że nie wiesz na czym polega moja praca nie oznacza, że nic nie robię. Tak samo z mojej perspektywy może wyglądać twoja praca na produkcji - uruchamiasz linię i 20 minut świetego spokoju, grzebania w telefonie, papieroski z kolegami. Czy tak to wygląda? NIe oceniaj, a jeżeli mamy taki luz - zapraszamy, bo na stanowiska biurowe też rekrutują!

Maciek
@Biurowa

Hehe trawa u sąsiada zawsze bardziej zielona!

Team leader
@Maciek

Wszystko wiem, nie brak profesjonalizmu w codziennych obowiązkach, jednak pracuje dłużej w tej firmie, bo od samego początku.

@Team Leader

Słabiutko, w biurach ludzie nic nie robią, kto zatrudnia taki pracowników...

Andy
@Biurowa

W biurze nic nie robią, widać to każdym kroku. Rekrutacje niczego poziomu już nie można osiągnąć.

Wanda
@Andy

Jak to nic nie robią? Przecież nikomu za darmo nikt nie płaci.

Nic nie robia
@Wanda

W biurach nic nie robią, aby do pracy przychodzą, kawka, fajeczka, pogaduchy itp. Tak to można pracować. A my na produkcji ciężko pracujemy za nich wszystkich i do tego słabe zarobki. Wzrost pensji, wraz ze wzrostem inflacji powinien być w duraline. Niech pensje podwyższą. Dział rekrutacji słabiutki, pozostałe działy podobne, nieroby jedne.

@Wanda

W biurze nic nie robią...

Pracownik biura
@Team Leader

"W biurze nic nie robią" ... Gdyby nie ten biurowy nic nie robiący przychodząc do pracy nie wiedziałbyś co produkować, co wysłać w świat. Gdyby nie ten nic nie robiący nie miałbyś wypłaty. Gdyby ten nic nie robiący nie miałbyś pracy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Taki pracownik biurowy nic nie robiący nie może sobie pozwolić na urlop kiedy mu się podoba, nie zadzwoni , że dziś nie przyjdzie bo jest ładna pogoda, tak jak robią to ciężko pracujący pracownicy produkcji itp. Czasem warto się zastanowić co się klika w klawiaturę....

siwy

Dokładnie!

@Pracownik biura

Ale bzdury opowiadasz. Pracowałem w biurze wiem co robią. Robotę wykonują operatorzy, a w biurze nic nie robią. Święta prawda. Zmniejszyć załogę w biurach, a już będzie lepiej.

Pracownik biura
@Operator

Też pracowałem fizycznie, w biurze jestem od niedawna i też patrząc przez szybę myślałem ze nic w biurach nie robią. Dopiero gdy zacząłem pracę jako pracownik biura, przekonałem się jak bardzo się myliłem. Niesprawiedliwe są takie osądy.Każdy w firmie potrzebny jest tak samo, i każdy pracuje ciężko, od pana na ochronie po managera zakładu.

Manager
@Pracownik biura

Niestety, tak jest prawda w biurach nic nie robią. Cała prace wykonuje produkcja. Czy z biur poszliby wykonać pracę na produkcji? Nie, w biurze jest cicho, tradycyjnie zajęcia, email, harmonogram, planowanie. Dlatego też w biurze te zajęcia można wykonać góra max 3 godziny, pozostałe 5 godzin siedząc na kompie patrząc allegro lub portale społecznościowe. Dlatego uważam jako Manager, że w biurach nic nie robią. Chłopacy na produkcji jakie operatorzy powinni zarabiać na dzisiejsze czasy 8000,00 zł brutto, plus różne dodatki, to oni wykonują pracę i utrzymają cała tę firmę.

@Manager

dobrze piszesz, ale jak z ciebie manager to co zrobiles by zmienic nasza sytuacje? Dawaj konkrety kolego.

@Operator

Bez nie ma kasy, idziemy po podwyżkę. Z tymi w biurach coś trzeba zrobić, ich za dużo jest, i nie robią

@Nic nie robia

Czemu podszywasz się pod pracownika firmy Dura-Line Poland? Gdybyś tu naprawdę pracował, wiedziałbyś, że wśród pracowników biurowych praktycznie nie ma osób palących. Po co zatem ten banał "fajeczka"? Takie to płytkie, napisać cokolwiek, żeby tylko skrytykować. Potrafię zrozumieć, że każdy chciałby zarabiać jak najwięcej i to zarówno osoba na produkcji jak i pewnie Menadżer Zakładu, ale dlaczego firma produkcyjna ma podnosić wynagrodzenia w związku z rosnącą inflacją? Wystarczy odrobina zdrowego rozsądku, żeby wiedzieć, że dla pracodawców inflacja również oznacza dużo wyższe koszty: energia elektryczna, koszty zakupu półfabrykatów, koszty transportu itp. Firmy takie jak Dura-Line nie otrzymują wsparcia od rządu. Muszą radzić sobie same i pokrywać rosnące zobowiązania z wypracowanego zysku. Akurat w naszej firmie podwyżki wynagrodzeń są co roku więc nie ma co narzekać.

Biuro
@Obserwator

Najlepiej to za darmo pracować. Pracuje w tej firmie od momentu jest powstania, jest coraz gorzej. Niektórzy w biurze nic nie robią, szkoda gadać.

Onserwator
@Obserwator

Pracuje na maszynie i twierdzę że w biurach nic nie robią.

Podwyżki
@Onserwator

Brak podwyżek....

sprawiedliwy
@Podwyżki

Brak podwyżek???? Człowieku, podwyżki są rok w rok i naprawdę trzeba być niezłym ciołem by jej nie dostać! Chyba firmy pomyliłeś albo jesteś ciołem....

Ppdwyzki
@sprawiedliwy

Podwyżki z pensja zasadnicza... . Jeszcze obcinają wypłatę.

@Ppdwyzki

Niestety marnie tutaj płaca i nie doceniają ludzi. Dużo Ukraińcow tutaj pracuje. Szkoda tutaj tracić czas na pracę i na cokolwiek innego, taka prawda.

@Ppdwyzki

Co za bzdury wypisujesz. Kto, komu obcina wypłatę? Chyba że komornik Ci wszedł na wynagrodzenie ale to już raczej nie jest wina zakładu pracy.

Produkcja

Zapraszam na ptodukcje

Maciek
@Manager

No tak przecież w czasie gdy półprodukt na bębny na zwijarkach sie nawija to schowani między nimi Operatorzy z nosem w telefonach i sluchawkami w uszach dokladnie zapoznają się z instrukcjami procesowymi OPLkami i podnosza swoje kompetencje... oni z internetu, social mediow na produkcji nie kotzystaja.... Buhahaha. Nie mierz innych swoją miarą

Witam.Czy do operatora w tej firmie także należy obsługa wózka widłowego,czy to jest konieczny wymóg?

@Kandydat

Nie jest wymagany ale najlepiej żeby miał a jak coś to firma ci zrobi.

Operatorzy

Kiedy Operator w tym zakładzie będzie zarabiał 8000,00 tys zl brutto??? W chwili obecnej pensje niskie, na równo mniej więcej z Ukrainą.

@Operatorzy

W którym zakładzie operatorzy tyle zarabiają? Zejdź na ziemię, bo chyba bujasz w obłokach.

Franey
@Obserwator

Tyle powinni zarabiać, propozycja dla nowego Dyrektora. Znając życie jeszcze zabiorą. Fatalna tą firmą.

Grażyna
@Operatorzy

a ile jest teraz? 4 czy 5 k ?

@Grażyna

teraz z dodatkami mam 6 ale chcialbym 8.

@Operatorzy

Gdzie masz 6, dużo, dużo, dużo poniżej 6. Powiedziałbym że poniżej 4 jest, z nockami, dodatkami itp.

@Opetator

Czy ty u nas pracujesz? 4 podstawowego to ma każdy na starcie .

@Operatorzy

Brutto 4 k, każdy ma na starcie, a powinniśmy mieć 8k brutto. Niestety nie tutaj...

@Operator

Skoro tak uważacie to czemu nie powiecie o tym kierownictwu? Może by rzucili jakąś podwyżkę? Nie ma na to szansy?

@Anna

Nie ma szans na podwyżkę, Ukraina podwyżki dostaje. Polacy nie.

@Opetator

Szanowny Panie! Proszę trzymać się faktów: - "nie ma szans na podwyżkę" - jesli jest Pan naszym pracownikiem, to dobrze Panu wiadomo, że cykl podwyżkowy w naszej firmie jest cyklem rocznym, powiązanym bezpośrednio z oceną roczną pracownika. KAŻDY pracownik, który otrzymuje ocenę "zgodnie z oczekiwaniami" lub wyższą, dostaje podwyżkę. - "Ukraina podwyżki dostaje" - KAŻDY pracownik, który otrzymuje ocenę "zgodnie z oczekiwaniami" lub wyższą, dostaje podwyżkę. Kwestia narodowości nic tu nie zmienia - liczą się wyniki pracy oraz postawa pracownika. - "Polacy nie" - KAŻDY pracownik, który otrzymuje ocenę "zgodnie z oczekiwaniami" lub wyższą, dostaje podwyżkę. Kwestia narodowości nic tu nie zmienia - liczą się wyniki pracy oraz postawa pracownika. Jeszcze jedna uwaga - jesteśmy firmą międzynarodową, zatrudniającą pracowników na każdym kontynencie - różnorodność jest naszą korporacyjną wartością. Jeżeli praca z współpracownikami innej narodowości stanowi dla Pana problem, proszę złożyć wypowiedzenie. Nie tolerujemy przejawów rasizmu, nietolerancji i ksenofobii, więc proszę się zastanowić, czy aby napewno jest to miejsce dla Pana.

@DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Firma międzynarodowa prawda, ale lepiej zarabiają Ukraińcy od Polaków. Warto poszukać innej firmy, innego pracodawcy, a tutaj jest słabo. Proponuję więcej Ukraińców zatrudnić.

@Obserwator

Proponuję realnie ustanowić pensje dla Opetatora na kwotę 6000,00 tys. zł brutto. To są dzisiejsze realia, a nie 4600 brutto, a będzie dużo chętnych i nikt nie będzie odchodził z pracy...

Oprtator
@DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Oceny roczne nic nie dają, mam wysoka ocenę, a jakoś podwyżki nie dostałem.

Obserwator2
@Obserwator

Inflacja rośnie, to też pensja z inflacja rośnie. 8000 brutto operatorzy zarabiają, zacznij od Błonia... i poszukaj ..

@Obserwator2

Skoro takie fajne wynagrodzenia są w innych firmach to po co te jęki i narzekania? Trzeba się zwolnić i zarabiać 8 000 zł brutto. W czym problem?

Bartosz

Nie odpowiedział. Może już go nie ma? Ja mógłbym go zastąpić, jako operator. Nie robiłem co prawda na produkcji, ale to nie mechanika kwantowa. Są szkolenia? Jak się jest chętnym to i bez doświadczenia rekrutacja przepuści?

Do Dyrektora

Proponuję zmienić BHP, brak komunikacji z pracownikami i wiele innych rzeczy.

Magdalena
@Do Dyrektora

Co jest nie tak z BHP? A komunikacja nie zależy od samych pracowników a nie od dyrektora?

@Magdalena

Zależy od pracowników, ale BHP proponuje zmienić nie można się z ta osobą porozumieć i wiele innych powodów związanych z pracą.

Jolanta
@Operator

To jak wygląda to BHP, co powinno się zmienić.

BHP
@Jolanta

BHP (usunięte przez administratora)zmienić, koleś nie może dogadać się z innymi pracownikami. Dużo zastrzeżeń do jego pracy... .

Barbara
@BHP

A jakieś konkrety odnośnie tego niedogadywania się? w czym jest problem podczas komunikacji?

Paula
@BHP

Zmienić Arkę niedorajdę. Więcej szkodzi niż pomaga w firmie.

Maria

Inspektor Kontroli Jakości - jakie wymagane wykształcenie na to stanowisko? Ciekawa jestem, czy jest obowiązkowy tytuł inżyniera czy niekoniecznie. Zna ktoś szczegóły tego ogłoszenia?

Kazik

Prawda jest że tutaj są głodowe pensje. Pracy jest dużo. BHP - nie można się porozumieć. Plus praca na miejscu, ale przy niskiej pensji.

Kandydatka
@Obserwator

Dzięki za ten wpis. W końcu coś konkretnego i opartego na faktach.

@Obserwator

też tu pracuję i też polecam!

@Obserwator

Też jestem pracownikiem DuraLine i wpisy są prawdziwe. Więcej płaci Mars jak i pozostałe firmy w okolicy. W zakładzie dużo pracuje Ukraińców, dlatego też ciężko się pracuje. Nie polecam i warto poszukać innej firmy.

@Opetator

Każdy ma prawo zmienić pracę jeżeli obecna mu nie odpowiada, tylko oprócz negatywnych opinii o firmie nie zauważamy zwalniania się z niej pracowników. PS. zachęcam poczytać opinie o firmie Mars skoro przytaczasz jej nazwę w swoim wpisie.

Misio
@Obserwator

To w MARSIE, jako operator oferują 5200 tys. Brutto zł. Pracowałem w DuraLine i odradzam tam pracę. Obecnie pracuje w MARS i pracę sobie chwalę. DuraLine odradzam z wielu względów ale także finansowych.

Łukasz
@Obserwator

Czyli rozumiem że jesteś człowiekiem wykształconym jak i również posiadasz aspiracje na bycie kimś w tym społeczeństwie a jesteś pracownikiem Dura Line, spoko nic do tego nie mam ale ocenianie ludzi którym praca się nie podoba i pisanie o nich że są bez ambicji a podkreślam pracujesz za słaby hajs to brzmisz jak zwykły hipokryta, ale luz zostań operatorem zarabiaj 4k netto i chwal się że zostałeś kimś w tym życiu xD pozdro

BigBrother
@Łukasz

Ludzie, tak trudno zakumać, że każdy jest panem własnego losu? Jak ci płacą za mało zmień robotę,a nie tylko stękasz że pracujesz za słaby hajs, a gdzie indziej mają lepiej... To czemu jeszcze tam cię nie ma? Boisz się, że cię nie przyjmą? Że wypieprzą jak nie bedziesz dobrze pracować? Jaki to ma sens człowieku? Tkwić w robocie której nie lubisz, pluć na szefa, który mało płaci. Bezrobocie jest najniższe od lat - tylko trzeba zadać sobie trochę trudnu i poszukać... a tu kolegom się nie chce... leniwemu zawsze wiatr w oczy....

@BigBrother

Witam.Czy kobiety w tej firmie pracują na stanowisku operatora?

@Kandydat

Pracują na różnych stanowiskach. Na stanowisku Operatora również.

@Gucio

Dziękuję za odpowiedź.

zadowolony

Maniek
@zadowolony

No właśnie, a ile można zarobić na miesiąc? Mi zaoferowano 20 zł.brutto na godzinę. To na 20 dni jest 3200 brutto, czyli jakieś 2500 z groszami. To cienko

@Maniek

W przypadku bieżącej rekrutacji na stanowisko Operatora Linii Wytłaczania wynagrodzenie zasadnicze wynosi 3900 brutto + 8% premii. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@duraline.com lub 46 864 04 00.

Durexs
@Dział Personalny Dura-Line

Z tego co wiem wolą zatrudniać ludzi z Ukrainy od razu biorą przez firmę , Polakowi tylko zostala agencja

@Durexs

Szanowny Panie, jest Pan w błędzie. Bardzo chętnie zatrudniamy pracowników bezpośrednio, na podstawie umowy o pracę, na stanowisko Operator Linii Wytłaczania. Za pośrednictwem agencji zatrudniamy jedynie pomocników - ta praca związana jest z sezonowością, dlatego wybraliśmy taki model współpracy. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w Dura-Line Poland serdecznie zapraszamy do kontaktu: tel: (46) 86 40 400 lub email: rekrutacja@duraline.com Wystarczy zostawić swój numer telefonu - oddzwonimy!

Łucja
@Dział Personalny Dura-Line

Chciałabym dopytać o tę premię w Dura-Line. Za co ona jest przyznawana i od czego jest zależna? Czy jej wysokość jest proporcjonalna do uzyskanych wyników? Czy każdemu udaje się ją wypracować co miesiąc?

@Łucja

W tej chwili wypłacamy 3 rodzaje premii: 1) regulaminową (wyniki pracy) - 8% wynagrodzenia, 2) frekwencyjną (obecność) - 750 zł 3) za jednoczesną osługę dwóch linii (kwalifikacje) - 1200 zł. Zapraszamy do współpracy!

Gobo

Dla mnie ok, a stękają ci co tu robią najdluzej...

@Gobo

właśnie!

siwy
@Gobo

To czemu nie zmienią? lepiej stękać niż sie za nową robotą rozejrzec? Szkoda słów.

Barbara
@siwy

Może to wynika z kultury "polskiej"? Bo faktycznie przecież jakby naprawdę źle było to by sobie już dawno poszli, tu chyba nikt na siłę nie trzyma?

Zostaw merytoryczną opinię o DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.