LEO Gmerek Maroń sp.j.

Świętochłowice

Opinie o LEO Gmerek Maroń sp.j.

admin 2016-07-24 15:36
Dobra zmiana na rynku pracy może zacząć się już teraz. Dodaj opinię o LEO Gmerek Maroń sp.j. jako pracodawcy. Czy twoim zdaniem warto podjąć pracę w tej firmie?
bocian 2016-08-05 22:15
Wiecie czy oferta pracy na asystenta działu oprogramowania jest wciąż aktualna? wsparcie działu programistycznego w codziennych obowiązkach to nie stanowi dużego zakresu obowiązków, a pewnie w zamian i tak są dobre zarobki.
Spartakus 2017-03-12 17:01
Trudna firma kiepska atmosfera w pracy wymagania i obowiązki za trzy etaty a płacone za jeden co do płacenia to centusie jakich mało
Zuzanna 2017-05-25 10:21
@Spartakus na jakim stanowisku pracujesz w LEO Gmerek Maroń? Wspominasz, że wobec pracowników stawiane są bardzo duże wymagania. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jakie są plusy i minusy pracy w firmie? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób zastanawiających się nad podjęciem tu zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o LEO Gmerek Maroń sp.j. - Świętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEO Gmerek Maroń sp.j.