Opinie o Komprex Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komprex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Komprex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komprex Sp. z o.o. w Katowice

. Nowy wpis

Opowiem szczerze jeszcze za czasów starego szefostwa wypłata była na czas. Teraz szczerą opinia co się działo za czasów mojej pracy w słynnej firmie KOMPREX ludzie pracujący w biurze nie potrafią nic zrobić oraz z organizować np: złe części złe podane informacje podane na bramie robią co chcą szef nie interesuje się wgl praca na wypłatę zawsze trzeba było czekać rzadko była na czas mało pracowników a za dużo pracy zbyt duże wymagania nie chce być nie miły ale nie polecam każdy robi co chce szczególnie ludzie w biurze wyjazdy co trochę naprawdę za takie pieniądze naprawdę nie polecam bo jest robione z człowieka mrówkę po to by ktoś(usunięte przez administratora) na tych z biura i na szefa reszta się nie liczy.Tylko po to by zarobić i wystawić fakturę na całe szczęście już nie pracuje tam i się z tego cieszę POZDRAWIAM :)))

Beryl Nowy wpis

Pracodawca terminowo płaci , praca jak to na serwisie częste wyjazdy ale powroty z reguły w ten sam dzień , ogólnie polecam

Firma Komprex Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko technik serwisu. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

anonimowy

Firma proponuje indywidualne warunki dla każdego. Od 4 tysięcy netto wzwyż, w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Umowa o prace od pierwszego dnia, na 3 miesiące, później na 12 miesięcy, trzecia umowa na czas nieokreślony. Wypłata zawsze na czas.

Natalia
@anonimowy

Podstawowe warunki pracy zdają się być jasne a co z dodatkowymi kwestiami typu premie lub benefity? występują tutaj?

@anonimowy

kłamstwo

Jolanta Nowy wpis

Co w takim razie jest prawdą? Przedstawisz ją ze swojej perspektywy?

anonimowe Nowy wpis

Co wg Ciebie jest kłamstwem? Wypłata na czas, kolejne umowy czy wysokość wypłaty?

Marzena

Jestem pracownikiem firmy KOMPREX i przede wszystkim chciałabym zaznaczyć, że w marcu 2019 zmienił się Zarząd spółki, a co za tym idzie zmieniła się cała polityka firmy. Proszę nie kierować się opiniami sprzed marca 2019, gdzie niestety atmosfera była, jaka była. Aktualnie firma jest w 100% wypłacalna, dba o swoich pracowników oraz klientów. Atmosfera w pracy jest jak najbardziej w porządku, a stawki wypłat są adekwatne do wykonywanej pracy. Polecam pracę w KOMPREXIE i zachęcam do brania udziału w rekrutacji: (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do Komprex Sp. z o.o. na stanowisko Technik serwisu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
kador

firma porażka bez 2 zdań

jotek
@kador

Piszecie bzdury!! Pracowałem w tej firmie , wszystko 100% ok . Wynaagrodzenie o czasie, wyrozumiale szefostwo. Chyba konkurencja albo ci co stracili tu robote pisza te bzdury.

Olga
@jotek

Chyba jednak tam nie pracowałeś. jaki jest staż pracy pracownika? pół roku? A może jesteś wspomnianym szefem lub szefową.

Mieczysław
@Olga

A Ty tam pracowałaś lub dalej pracujesz? Zależy mi na kilku informacjach o firmie, więc może będziesz w stanie mi pomóc? Czy warto tam aplikować? Na jakie zarobki można liczyć na start, czy wynagrodzenie rośnie ze stażem pracy? Jestem też ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, napisz proszę jeśli wiesz coś na ten temat, będę wdzięczny.

@Mieczysław

Firma nie warta nic. Szefostwo kompletnie nie kompetentne. Szefowa jest manipulantką która szczuje pracowników na siebie. Szef lata i jednego obgaduje do drugiego i tak na odwrót. Wszystko co zawalą zganiają na innych. Za plecami z wyzywają każdego, a pracownicy miedzy sobą przekazują to. Brak materiałów faktury nie opłacane bo po co? Gdzie nie pojedziesz to wstyd. (usunięte przez administratora). NIE POLECAM. Strata czasu...

Marzena

Firma już od ponad pół roku nie posiada szefowej. Zarząd, jak i polityka firmy zostały zmienione, więc proszę przypisywać firmie same negatywne cechy, podczas gdy od marca firma jest nie tylko rzetelna, ale w 100 % wypłacalna. Dbanie o pracowników, jak i o klientów stanowi najważniejszą misję firmy. Cała jej historia nie jest niestety pozytywna, lecz jak mówię - kompletna wymiana Zarządu, a zatem i zmiana tego co w firmie się działo. Aktualny Prezes Zarządu jest osobą godną zaufania, wypłaty, nadgodziny, delegacje wypłacane w terminie. Niestety opinia będzie się ciągnęła za Komprexem jeszcze jakiś czas, jednak krok po kroku ją zmieniamy, zarówno wśród klientów, jak i pracowników. @Mieczysław - jak najbardziej polecam pracę w Komprexie, tym bardziej, że aktualnie trwa rekrutacja!

@Marzena

Proszę przestać przypisywać same negatywne cechy*

@Olga

Tego szefostwa już tam nie ma!

Agata

Dużo Waszych wypowiedzi odnosi się do oceny osób, które tam pracują. Rozumiem, że bardzo ważna jest atmosfera w miejscu pracy, bo to przekłada się na jakość wykonywanych obowiązków. Nie mniej, czy znalazłaby się osoba wśród zatrudniona w Komprex, która mogła by krótko opisać aktualną sytuację w firmie? Czy coś zmieniło się,co jest istotne z perspektywy pracowników?

wolta

co ro znaczy dokładnie że zarobki minimalne? chciałam u was zatrudnić sie jako pracownik z językiem angielskim i muszę wiedzieć dokładnie czego się spodziewać

M.O

Firma porażka. Zarobki minimalne. Szefostwo to syfiarze, brak organizacji, duża rotacja. Sprowadzane urządzenia to chińskie buble,zwykłe dziadostwo jak się coś zepsuje to nie ma szansz na pozytywne rozpatrzenie reklamacji, całą wine zarzucają na klienta i to jest nie fair!!! Ludzie tam pracujący są fałszywi. Co po niektórzy siedza tam i guzik robią, jedynie sciemniaja i tylko stołki grzeja. Także brak szansy na rozwój i awans. Z calego serca nie polecam ani potencjalbym pracownikom ani klientom!!!!

terminator

Te bomi i ulek chyba zżarliście te brakujące saszetki z mocarzem! Bo piszecie głupoty.A czy wy cokolwiek umiecie robić poza wstaniem,jedzeniem i s....m? Pozdrawiam

ulek

popieram dziadostwo do kwadratu

bomi

Dziadostwo ,strasznie nie mile osobby ,brak osob decyzyjnych

Ralf

Interesuje mnie praca w tej firmie. Jakie mają podejście do pracownika i ile można tam zarobić.

jazu

ten co pisał tego posta na denną robi ściemę , szkoda czasu nerwów i tyle.

mix

Nie zgadzam sie z przedmówcami , duża rotacja tylko dlatego ze do pracy przychodzą tacy co niby cos potrafią a okazuje sie ze pojęcia nie maja. Fajna firma , fajni szefowie tylko jedna osoba w biurze nie do zniesienia. Aż dziw ze tak długo grzeje tam stołek

kito94

Komprex sprowadza i sprzedaje również wszelkie urządzenia np kawitacyjne do masażu 3w1. Sprowadza to chyba z Chin, karty gwarancyjne nie są zgodne z przepisami - nie spełniają wymogów. Urządzenia psują się a jak się je reklamuje to sami uszkadzają sprzęt odsyłają i mówią, że to wina kupującego. Straszą telefonami i olewają wszystko. Nie polecam!!!!

jaros

zrobili mi remont kompresorów rzetelnie i w dobrej cenie .Polecam firmę KOMPREX

wito

Pseudo firma mogę potwierdzić dziadostwo ,dziadostwo ,dziadostwo szkoda czasu i nerwów na to barachło

józek

Macie rację. Zgadzam się z przedmówcami, (usunięte przez administratora) pracowałem tam jakiś czas...szkoda sobie zawracać głowę...

ollo

nie warto!, obiecuja złote góry na rozmowie niestety z tygodnia na tydzień jest gorzej(usunięte przez administratora)a potem można szukać nowej pracy. O tej "firmie" niech świadczy bardzo duża rotacja wśród pracowników... szkoda czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Komprex Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Komprex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komprex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komprex Sp. z o.o.?

Komprex Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Józefowska 135
    40-144 Katowice