Opinie o Hotel Wy&Spa Gabriela Krull w Pobierowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Wy&Spa Gabriela Krull. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Wy&Spa Gabriela Krull o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Wy&Spa Gabriela Krull w Pobierowo

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Wy&Spa Gabriela Krull? Chodzi o pracę jako Masażysta, takie ogłoszenie jest na Praca.gov.pl 23 stycznia.

Zainteresowana Nowy wpis

Witam, Mam pytanie. O co chodzi w tej firmie? Od sierpnia patrzę na oferty pracy i co chwilę pojawia się oferta pracy na recepcji na Wy&Spa, następnie znika, po czym pojawia się znowu po tygodniu lub dwóch, znika i potem znowu się pojawia. O co tu chodzi? Czy to ludzie zawodzą? Czy może właściciele nie wywiązują się z umowy? Ktoś może odpowiedzieć mi na te pytania?

Administrator Nowy wpis

Hotel Wy&Spa Gabriela Krull poszukuje pracownika na stanowisko Ogrodnik. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

....

Nie polecam. Istny (usunięte przez administratora) Cały rok szukają pracowników. To o czymś swiadczy. Obiecuja wysoka stawke a po kilkunastu dniach okazuje sie, ze na poczatku daja minimum. Zwykle już nawet nie podaja nazwy obiektu w którym jest praca. Bardzo niemile wspomnienia. Jesli lubisz prace w nerwowej atmosferze i być oglądanym przez wlascicieli na okraglo plus pracowac w srodowisku kapusiów bo takich tam sie traktuje dobrze to polecam

Alicja
@....

Jak to możliwe że po jakimś czasie okazuje się że wypłata jest inna? Nie spisują umowy z pracownikiem czy co??

:) Nowy wpis

wszystko jest prawda

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hotel Wy&Spa Gabriela Krull na stanowisko PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
....

Nie polecam. Wprawdzie włascicieli zwykle nie ma na miejscu to kamery sa w wielu miejscach i szefowstwo uwielbia sie na pracownikow gapic. Nie pracuje tam juz kilka lat, ale z przykroscia stwierdzam, ze była to najgorsza praca jaka dotychczas mi sie trafiła. Ludzie traktowani sa przedmiotowo. Dla wlascicieli liczy sie tylko zysk. Takze wycisna Cię tam jak cytrynę. Piszę to ku przestrodze. Acha i domagajcie sie umowy od pierwszego dnia bo ciężko sie o nią doprosić

A Dublas;)
@....

Właściciele są na miejscu jak najbardziej. Kamery są jak w każdym innym ośrodku, lokalu, budynku - tak w dzisiejszych czasach też powinno być. „Szefostwo uwielbia się na pracowników gapić” - po kilkuletniej pracy w Wy&Spa, mogę na to tylko odpowiedzieć, że mają wystarczająco dużo innej, ważnej pracy. Mają lepsze rzeczy do roboty niż marnowanie czasu na taką czynność. A zresztą, jeśli nie pracujesz tu już kilka lat, to skąd chcesz wiedzieć, co robią w swoim czasie wolnym? Z perspektywy drugiej osoby te wpisy bywają żałosne jak i wykazują zazdrość z twojej strony. Nie pracujesz tam od kilku lat - odpuść ten rozdział, przestań być nieżyczliwym człowiekiem i zniechęcać ludzi do pracy. Zajmij się sobą a nie ciągłym wchodzeniem na tą stronę i sprawdzaniem czy może ktoś o coś zapytał miło. Każdy człowiek decyduje sam o sobie, nie Ty o nim. Skoro była to najgorsza praca jaka Ci się trafiła, to przykro, ale to nie oznacza, że będzie też najgorsza dla innych. Są pracownicy którzy pracują już od ponad 10 lat. Żadna praca nie jest idealna. Nikt nie jest traktowany przedmiotowo. Szefostwo akurat w tej kwestii jest całkowitym przeciwieństwem. Podchodzą z szacunkiem i starają się pomóc nie tylko w pracy ale i prywatnie jak trzeba. Zysk liczy się dla kazdego właściciela. Może tego nie rozumiesz, bo na takiej pozycji nigdy się nie znalazłaś, ale tak jest. Jednak żeby dojść do zysku trzeba mieć w swojej załodze pracowite osoby. Nikt nikogo nie cisnie jak cytrynę. Można pracować i zbierać doświadczenia, rozwijać się w restauracji, ale można tez pracować np na stacji BP lub w dino, gdzie wysokiego poziomu raczej się nie reprezentuje. O umowę również nie jest ciężko się doprosić. Na sam koniec - każdy jest tam mile widziany i każdy powinien zebrać swoje własne, indywidualne doświadczenie. Życzę Ci żebyś w końcu to zrozumiała jak i zakończyła swój rozdział z przeszłości związany z tą pracą. I kieruje to do ciebie, bo wiem, że głównie pisze to 1 osoba. Zajmij się sobą i nie utrudniaj innym życia. Nie na tym życie polega.

Agnieszka

Przejrzałam opinie na forum i widzę, że ostatnie, jakie były opublikowane, były negatywne. Z drugiej strony, sporo czasu minęło i może nie jest to dobry moment dla branży, ale jednak chciałabym zapytać o pracę w tym obiekcie. Czy obecnie zatrudniają? Jeśli wiecie, czy przyjmują i na jaki etat, to odpiszcie proszę.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Hotel Wy&Spa Gabriela Krull?

Praca tam to wielki bląd

Nie polecam nikomu pracy w tym obiekcie. Szefostwo bardzo niemiłe wzgledem pracowników. Kamery są wszedzie i jest się pod ciągła obserwacja. Zachęcają wysokimi zarobkami a jak już sie zatrudnisz to przez 2 tygodnie nie mozesz sie doprosić o umowę. Po czym proponują Ci tylko polowe tego co bylo w ogloszeniu, więc robisz dalej bo za coś trzeba przeciez zyc.(usunięte przez administratora)

Bolą mnie oczy, kiedy czytam wpisy innych tutaj. Szefostwo jest wymagające, ale czego się dziwić? Jesteście ludźmi ze wsi, macie 0 doświadczenia, przychodzicie do pracy i jedyne co dla was się liczy to telefon lub plotkowanie. Poziom który jest w Wy&Spa jest o wiele wyższy niż w reszcie hoteli w okolicy. Jeśli wam nie odpowiada wymagające szefostwo i praca, to nikt nie każe tam pracować. Jest to miejsce w którym można się nauczyć wiele. Ingerowanie w sprawy finansowe pracodawcy jest na poziomie wieśniaka - tyle wam powiem. Jak można wnikać w to, gdzie latają na wakacje i co robią w wolnym czasie? ludzie! sami się dorobili, zasłużyli na to, co mają. Ludzie w tych komentarzach są ze wsi, nic w życiu pewnie nie osiągneli a będą pracodawcom obrabiać tyłek. Nie na tym to polega, ale czego innego oczekiwać od ludzi z okolic. Nigdy nie było mobbingu, to, że ktos jest wrażliwy i przekręci słowa właścicieli to już nie ich wina. Obcokrajowcy pracują w hotelu, bo w Polsce nie ma rąk do pracy, a jak się ktoś znajdzie, to rezygnuje po dniu bo już za ciężko. Jak chcecie cokolwiek osiągnąć? Szefostwo jest bardzo miłe, wiele cie nauczy i traktuje cię jak najbardziej jak człowieka. Wiem co mówię. Ale jak mogą traktować kogoś na poważnie i miło jeśli proszą pracownika aby wykonał robotę a i tak tego nie zrobi? lub źle? ile mogą się powtarzać? Ludzie co tutaj się wypowiadają - brak mi słów do was. Postawcie się na miejscu szefostwa - macie wielu pracowników, a oni nie interesują się pracą. Myślicie, że nie opuszczają ich nerwy? Że będą mieć to gdzieś? Nie! Na logikę nie! Chcą zapewnić gościom wysoki poziom, to trzeba do niego dojść. Osoby które chcą zacząć tam pracować - spróbujcie, przekonajcie się sami. Odradzanie komuś pracy jest na prawdę żałosne i niedojrzałe. Każdy musi przekonać się na własnej skórze, pracują tam osoby od 10 lat i dłużej, a są też takie, którym to się nie podoba. Wszędzie tak było jest i będzie. Ja jedyne do mogę dodać, że te odradzania w poniższych komentarzach to wielka bzdura. Szefostwo jest otwarte i miłe, więc to się nawet nie łączy z "faktem", że traktują ludzi źle. To, że szefowa się zdenerwuje, zależy tylko od was. Nie mają łatwej pracy, tak samo wy. Ale tak jest wszędzie. A mi brak słów do tych, co hejtują - chcecie zarabiać ale nie pracować. Ręce opadają... Bardzo polecam, idzie się dogadać jak najbardziej. Praca super, można zgarnąć ogromne doświadczenie!

@Anonim

No jeżeli bolą Cię oczy to twój problem ale nie obrażaj ludzi którzy pracują że wsi bo my że wsi znamy pracę na wyspie i wykonujemy ja dobrze A wy ludzie z niby miasta Pobierowo to niby co jesteście lepsi. Na poziom gości składa się wiele rzeczy .

@Ktos

Nie jestem z Pobierowa, pochodzę z miasta i widzę jacy ludzie tutaj są i jak zachowują się w pracy. Przyjmujecie uwagę od pracodawcy jakby to był koniec świata i jakbyście zostali potraktowani najgorzej, a jednak uwagi muszą być. Na zapewnienie wysokiego poziomu gościom przede wszystkim potrzebny jest wysoki poziom pracowników. Nie wykonujecie jej najwidoczniej dobrze, nikt wam nie kazał tam pracować i powinniście się nauczyć odróżniać opinię od faktu. Każdy przekonuje się na własnej skórze, twoja negatywna jest zbędna. Po samej wypowiedzi niestety idzie rozpoznać poziom. Szkoda, że z anonima lecicie. Pozdrawiam.

@Anonim

Nie wiem jakie masz mniemanie o sobie i nie interesuje mnie to pracowałam na wyspie na tyle długo że mogę wyrazić opinie o pracy tam.pracowac trzeba wszędzie to logiczne i wszyscy którzy tam pracowali w tym czasie co ja byli bardzo sumienni ale pani szefowej i tak się to nie podobało nie określiła konkretnie co jest źle tylko stwierdzenie że wszystko do poprawki. I o czym mowa ? A z miasta nikt na wyspie nie pracuje.

Hahahhaa! Nie będę się produkować i pisać to samo drugi raz, bo szkoda sił. Poważnie szkoda. Te odpowiedzi na tak niskim poziomie... Przykro, że ludzie takie rzeczy jeszcze wypisują. Nie masz życia? Skończył*ś tam pracę, jest to dla ciebie przeszłość, a dalej sprawdzasz tą stronę, piszesz o kimś innym tak zle rzeczy ( co jest w ogóle absurdem mówić o kimś tak źle, świadczy to tylko o twojej osobie) i jeszcze najlepsze - dalej ciekawisz się tym, co się dzieje w firmie i kto tam pracuje. No co za nudne życie musisz mieć! Taka pewność, że nikt z miasta nie pracuje. Ja znam swoje pochodzenie, więc nie musisz się wymądrzać na ten temat. Ale chyba ludziom tak przystało.. Bardzo przykre, życzyć komuś tak źle. Jak jest do poprawki, to jest zrobione niedokładnie. Proste. Pytanie tylko, po co marnować swój czas i dalej się tak niemiło wypowiadać i interesować jak ty. Zajmij się swoim życiem, nie życiem byłych pracodawców. Jak już pisałam wcześniej, KAŻDY wyrabia sobie zdanie SAM. Zniechęcanie ich do pracy nie ma większego celu, bo są ludzie, którzy pracują tam już długo i są na prawdę zadowoleni. A są też nowi, którzy są zadowoleni. Jeśli masz problem i zgrywasz takiego kozaka który tak się ciekawi ich życiem, chociaz bądź na tyle odważny i wyłącz anonima. Pokaż ludziom kim jesteś, myślę, że wiele osób będzie cie kojarzyć. Większość osób po pracy w tej dobrej firmie, nagle kończy w Biedronce, na BP, w innych sklepach spożywczych. No to jest śmieszne. Taka pozycja, niezadowoleni bo dostaną uwagę przez którą tak się przejmą i kończą w takim czymś. No trudno. Marnowanie ambicji tzw. Ja powiem tak - nie był*ś nigdy pracodawcą ani nie jesteś, nie wiesz jakie to trudne i nie doceniasz osób, które nimi są, wręcz chcesz uprzykrzyć im życie. Okrutne. A karma wraca. Zastanów się, czy jest sens. Wracać do przeszłości w taki sposób. Nigdy nie oznacza, że innym tez będzie źle.

Nikt

Bardzo specyficzne miejsce . Szefostwo dwa przeciwieństwa CZARNE I BIAŁE. On otwarty kontaktowy miły. Ona zinma wyrafinowana z wiecznymi fochami. Bardzo nie słowna. Jak dla mnie mało ludzka. Jedno spojrzenie pani G. i odechciewa się wszystkiego . Praca szablonowa wg szablonu pani właścicielki. Nie polecam początkującym w hotelarstwie bo praca tam zniszczyć może pasję do tego zawodu. A to wdzięczny zawod przynoszącay satysfakcję pracownikowi we właściwym hotelu przy właściwych zarządzających

@Nikt

Niestety muszę zaprzeczyć. Da się tam wiele nauczyć, szefostwo jest wymagające - ale w jaki inny sposób chcesz się nauczyć i zrobić karierę? No właśnie. Nie ma lepszego sposobu. W wy&spa mozna zgarnąć ogromne doświadczenie, szefostwo jest miłe, potrafi tez nie być - tak jest było i będzie WSZEDZIE. Jak się nie zdenerwować, jeśli pracownicy nie traktują pracy na powaznie? Warto się postawić na miejscu szefostwa;) Szefostwo jest bardzo otwarte, tolerancyjne i miłe - smieszy mnie aż, że szefowa nie jest ludzka. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby mówić o drugiej osobie tak źle. Odradzanie jest przesadzone - mozna wyrazić swą zła opinie, ale odradzanie miejsca pracy? Zasmialam się. Każdy powinien przekonać się na własnej skórze, ale jak widze osoby z okolic nie zrozumiały tego jeszcze.

Ja natomiast mam nieco więcej do napisania. Zawsze źle - wynika to więc z twego skupienia, zaangażowania. Osobiście przykładam się w 100% do swej pracy, jestem bardzo pozytywnie nastawiona i zawsze byłam, sprawia mi to przyjemność. Nigdy nie dostałam uwagi. Nigdy. Przede wszystkim, podszkoliłam swój język niemiecki jak i angielski. Nie każdy pracodawca oferuje taką otwartość oraz internacjonalność. Rzadko spotykane. Nauczyłam się wiele umiejętności kelnerskich. Podstawy i ponad. Zawsze trzeba od czegoś zacząć, ja się cieszę, że zaczęłam tam. Szefostwo jest bardzo miłe i na poziomie. Rzadko spotykane w okolicy, gdyż większość pracodawców ma całkowicie inny sposób mówienia itd. Tutaj jest klasa. Wymagają i podoba mi się to, bo wiem, że to jedyny sposób na skuteczną naukę. Pracodawcy osobiście dają bardzo dobre rady, podszkolą. Nie każdy to robi. Również przyjemnie, że jest dobra atmosfera z nimi. Mogłabym wymieniać masę pozytywnych rzeczy, ale wolałabym przejść do rzeczy. Nie pracujesz tam, jest to twoja przeszłość, wykaż się szacunkiem i dojrzałością i nie niszcz ludziom reputacji. Twoje złe doświadczenie, to twoje złe doświadczenie, nikogo innego. Każdy musi przekonać się na własnej skórze, nie na twojej. Przykre, że w ogóle jeszcze siedzisz i sprawdzasz tą stronę, zamiast iść do przodu. Już nie wspomnę o tym, że nie odważysz się napisać bez anonima. Tyle ja mam do napisania, nie widzę potrzeby dążenia tego. Wykaż się szacunkiem.

@Anonim

Karierę ? Dobre sobie wyspa i kariera znam już takie osoby którzy tam karierę zrobili lub robią powodzenia życzę. W tym hotelu jak i na Rewalu można nabyć się wrzodów żołądka tak jak ja .

Ktoś

No nie kto takie bzdury tu wypisuje że jest superr w firmie wyspa?chyba ktoś kto jest bardzo zaprzyjaźniony z szefostwem nie mydlcie ludziom oczu jak jest tak super to dlaczego nie mają ludzi do pracy?.nie chcę mi się pisać A mógłbym dużo bardzo dużo na temat wyspy napisać ale po co.

@Ktoś

Zacznijmy od tego, że w poniższych komentarzach - w których ludzie jak ty - odradzacie tej pracy, ale jeśli ktoś poprosi o uzasadnienie nie jesteście w stanie odpowiedzieć, dać sensownej wypowiedzi. Nagle zapada cisza, a każdy dobrze wie, że to czytacie. Przykro mi, że istnieją jeszcze tacy ludzie, którzy przez własne doświadczenie, w tym przypadku widzę, że złe będą odradzać innym. To, że Ciebie/innych spotkało złe doświadczenie, jeszcze długo nie oznacza, że innych również. Z własnego doświadczenia wiem, że pracodawcy są innymi ludźmi prywatnie a w pracy. W końcu też wypada. Może nie jesteście jeszcze na tym poziomie, aby zrozumieć, że każdy ma własną opinie ale nie oznacza to, że musi tym psuć reputację danej osoby i zniechęcać do niej innych. Patrząc z dojrzałego punktu widzenia, każdy powinien wyrobić sobie opinię SAM. Nie przez twoją, nie przez innych, tylko sam. Owszem, jest super w firmie Wy&Spa. Nie są to bzdury, tylko jest to twoja opinia. Nie jest to fakt, a opinia. Zalecam zagłębić się w odróżnianie tych dwóch pojęć. Nie trzeba być zaprzyjaźnionym z szefostwem, by móc wypowiedzieć się pozytywnie na temat pracy. Dlaczego nie mają ludzi do pracy? Haha! Zaśmiałam się! Może nie masz życia i interesujesz się tylko jedną firmą, ale uwierz, że ten problem nie jest tylko w jednym miejscu, ale w każdym. Niestety dzisiejsze pokolenie jest leniwe, nie wie co to praca, chcą zarabiać ale najlepiej nie pracować. Wiele moich znajomych posiadających biznes w okolicy ma wręcz ogromny problem ze znalezieniem rąk do pracy. Niestety dzisiejsze pokolenie jest leniwe, nie chce pracować ale chce zarabiać. Jak więc spośród nich wybrać dobrą rękę do pracy? No właśnie. Nie da się. Niestety tak na hotelarstwo i nie tylko już przypadło. Właściciele wiele osiągnęli, dążyli do swego celu. Nie jest to powód do hejtu. A wiesz czym to jest? Zazdrość. Okropna zazdrość, która tkwi w was. Przykre. Dodam od siebie, że warto zająć się swym własnym życiem. Skoro zakonczyłeś tam pracę, to chyba zakończyłeś i jest to przeszłość. Daj innym szanse, nie niszcz reputacji. Nie na tym życie polega. Tak rozgadana osoba, ale z anonima... No nie.... Mam nadzieję, że stać Cię na więcej niż sprawdzanie tutejszych komentarzy i odradzanie. Pozdrawiam.

Nikt

Tutaj masz rację właściciel miły i normalny potrafi powiedzieć dziękuję A pani krull niestety nie ciągle niezadowolona i nigdy się nie umie cieszyć ze zwykłych rzeczy . Dawno tam pracowałam ale jeszcze pamiętam atmosferę jaka też pracownicy wprowadzali złą. Nie polecam.

Anonim12
@Nikt

Od tego czasu wiele się zmieniło, pracuję od dłuższego czasu i jest super. Jak każdy inny człowiek, szefowa potrafi cieszyć się ze zwykłych rzeczy. Ale kim jesteś żeby na ten temat się wypowiadać? Znasz ją jako pracodawcę, nie prywatnie. Na jak niski poziom trzeba upaść, żeby takie bzdury wypisywać. Nie jesteście przyzwyczajeni do prawdziwej pracy i narzekacie. Wyrażanie opinii - w porzadku, ale pisanie "nie polecam"? Każdy musi się przekonać sam.

ona

(usunięte przez administratora). Traktują człowieka jak śmiecia. Stawki znacznie niższe niż w ogloszeniu.No i o umowę trzeba się prosić.

@ona

Aby dostać i zasłużyć sobie na wyższa stawkę, trzeba ruszyć tyłek. Jak tego nie robisz, to nie ma co się dziwić, że jest niższa stawka. O umowę się prosić nie trzeba. Człowiek w żadnym przypadku nie jest traktowany jak śmieć. To, że wymagają, to raczej ma dobry wpływ na karierę i ocenę pracy. Trzeba się przyłożyć - nie tylko tam, ale wszedzie. Parsknąłem śmiechem. Żałosny komentarz.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hotel Wy&Spa Gabriela Krull? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nie jest dniem wolnym. Pracujesz albo w wigilię, albo w sylwestra. W hotelu jest pełne obłożenie, więc nie ma co się dziwić. Idzie się dogadać!!

Chciałabym zacząć prace jako recepcjonistka. Mam ukończonego technika hotelarstwa. Czy trzeba mieć duże doświadczenie?

@Monika

Pewnie że można iść do pracy po Technikum ale ja osobiście nie polecam tej firmy .krótko tam pracowałem ale mam nie miłe wspomnienia B.nie miłe.

@Ktos

@Ktos Podasz jakieś przykłady, które składają się na Twoją niezbyt pozytywną opinię o Hotel Wy&Spa? Masz na myśli zbyt duży nawał obowiązków, czy inny powód?

Czy w Hotel Wy&Spa Gabriela Krull są paczki/bony świąteczne?

To jest chyba jakiś żart nigdy nie było i nie ma żadnych paczek żadnych bonów żadnej premii w tym zakładzie pracy nic się nie należy proszę zapomnieć o przyjemnosciach.

Lolo

Pewno że nie ważne czy ktoś pracuje rok czy 10 lat? Szacunek należy się każdemu człowiek jest człowiek. Ale jak widać nie wszędzie.

Lolo

Nie ma tam niczego ludzkiego nawet ludzi tuż przed świętami wyrzucą bez żadnych skrupułów. To o czym tu pisać w ogóle szkoda słów.

Krystian

Umowa zlecenie wyproszona po 27 dniach pracy

@Krystian

Co za różnica czy pracujesz tam miesiąc czy kupę lat i tak Cię bardzo źle potraktują .

Mandi

Szkoda w ogóle tam iść do pracy bo jakby było ok to by ludzi nie brakowo.

Agnieszka

Witam, orientujecie się czy w hotelu można odbyć praktyki szkolne?

@Agnieszka

Praktykę można odbyć kiedyś tam miałam praktykę Traktują Cię jak zero i pracujesz za zero A oczywiście robisz najgorsze pracę: zmywak kuchnia do szorowania także nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Wy&Spa Gabriela Krull - Pobierowo

• Jak się pracuje w Hotel Wy&Spa Gabriela Krull?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Wy&Spa Gabriela Krull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hotel Wy&Spa Gabriela Krull
  • ul. Grunwaldzka 32