Crovorg Group

Opinie o Crovorg Group

Rapo 2012-01-18 18:27:38
Stanowczo odradzam!
zen 2012-01-23 23:16:22
rapo, popieram, ale ciekawy jestem dlaczego.
podasz wiecej detali?"
Były pracownik 2012-02-03 17:50:46
Miałem przyjemność pracować w firmie i złego zdania nie mogę powiedzieć natomiast jeśli ktoś jest darmozjadem i nic tam nie robi, zero kreatywności i sie mierzy nisko to ma prawo pisać tak jak powyżej.
Pozdrawiam i polecam były pracownik
kandydat 2013-06-14 20:21:50
Witam, napiszcie coś o pracy PH, jak atmosfera, komunikacja w Firmie, kontakt z przełożonym, wynagrodzenie oraz narzędzia pracy?
Z góry dzięki za odp.
patryk 2013-06-18 22:10:51
Na jaki region?
Jeśli na łódź to super rynek i kasa.
kandydat 2013-06-20 09:38:27
Patryk, napisz coś więcej, jakieś konkrety.
Czy realna jest podstawa chociaż 3 tys. netto?
jakieś normalne auto? czy rozklekotany dostawczak?
i czy tylko Łódzkie, czy tak jak w ogłoszeniu jeszcze mazowieckie i świętokrzyskie?
jeśli duży teren i dobra kasa i narzędzia to się wkurzę, że nie mam jak czasowo podjechać na rozmowę -;)
karol 2013-08-29 22:22:14
a kto pyta? (usunięte przez administratora)
Oliwo 2014-08-12 09:00:56
@furmanka Pralnia? Przestań, przecież to jest spora firma więc muszą mieć spore dochody, żeby nie wzbudzało to niczyich podejrzeń. Poza tym chwalą się, że mają swoje punkty rozsiane po całej Polsce tak by jak najwięcej wózków sprzedawać, oferować serwis i części, których wybór jest całkiem spory. Myślę, że ktoś kto nie ma większych perspektyw może spróbować swoich sił w Crovorgu, na pewno ta firma krzywdy nie powinna zrobić.
legia 2014-08-12 21:32:11
Zgadzam się w pełni, jeśli ktoś nie ma perspektyw i wystarczy mu najniższa krajowa to ok., firma kilkuosobowa, nie posiada żadnych handlowców ani punktów handlowych czy serwisowych to widać na stronie, ale faktycznie krzywdy nie zrobi.
pustynny wojownik 2015-01-27 13:09:37
no dla mnie 3000 to jednak byłaby nawet super kwota, nioe ma na co narzekać, obecnie pracuję za trzy razy mniej jak mam dobry miesiąc.także dla mnie byłaby to oferta życia. chętnie w to wejdę. ewentualnie istnieje możliwość żeby używać własnego samochodu a potem byś rozliczanym za paliwo i kilometry?
hops 2015-02-11 01:00:01
Crovorg jest autoryzowanym przedstawicielem marki cesab, czyli producenta przeróżnych wózków elektrycznych i tym podobnych. Jesli szukacie o nich informacji to radze szukać własnie pod cesab. Teraz poszukuja ludzi do pracy na stanowiska takie jak: Młodszy Specjalista ds. Handlowych, Przedstawiciel Handlowy - (region Warszawa), Kierownik Regionalny - (region Warszawa), Technik Serwisu - (region Mazowieckie oraz Łódzkie).
tomek 2015-02-25 14:49:20
a słuchajcie jak to wszytsko wygląda konkretnie wiecie? bo chodzi mi o zarobki jakich można się u nich tam spodziewać. Mam nadzieje, z eteraz dacie rade jakoś się dowiedzieć jakie atualne oferty macie u nich? bo nie wiem czy warto teraz u nich cokolwiek działać teraz, to nie ejst taki okres bez ofert?
Arek 2016-05-16 21:02:45
niestety nie widziałem żadnej oferty, ale sądzę, że oni często się ogłaszają, zwłaszcza na swojej stronie. :)
Zostaw swoją opinię o Crovorg Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crovorg Group